Philips Şarjlı Süpürge

Hem Türkiye'nin hem dünyanın önde gelen teknoloji markalarından biri olan Philips, hazırlama ve pişirme ürünlerinden ütü modellerine, kahve makinelerinden elektrikli süpürge çeşitlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Philips, yüksek emiş gücüne sahip süpürge modelleri ile tüm zeminlerde en iyi temizlik performansı sağlıyor. Toz torbalı ya da toz torbasız elektrik süpürge çeşitleri ve şarjlı süpürge modelleri yaşam alanınızda maksimum hijyen vadediyor. Philips şarjlı süpürge modelleri uzun kullanım süresi, 360 derece çekim gücü ve kullanıcı dostu detayları ile beğeni topluyor. 

Philips Şarjlı Süpürgeler ile Derinlemesine Temizlik

Philips şarjlı süpürge modelleri, evinizin her köşesinde pratik ve hızlı temizlik vadediyor. Yüksek performansı ile dikkat çeken Philips şarjlı süpürge modelleri, görünen ya da görünmeyen tüm toz ve kirden zahmetsizce kurtulmanıza olanak tanıyor. Şarjlı süpürgeler ile, halıları, koltukları ya da sert zeminleri etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz. El süpürgesi olarak tasarlanan modeller hafif ve kablosuz yapıları sayesinde her yerde kullanılabiliyor. Sadece belirli bir bölgeyi süpürmeniz gerektiğinde şarjlı el süpürgesi modelleri pratiklik sağlıyor. Bir taraftan dikey süpürge bir taraftan el süpürgesi olarak kullanılabilen 2'si 1 arada Philips şarjlı süpürge modelleri, temizlik yaparken esneklik sunuyor. 2'si 1 arada süpürge modellerini ister dikey süpürge olarak ev temizliğinizi yapmak için ister el süpürgesi olarak koltuk, masa gibi küçük alanları süpürmek için kullanabilirsiniz. 

Philips Şarjlı Süpürgenin Özellikleri

  • Güçlü emiş gücüne sahip Philips şarjlı süpürge modelleri, ileri geri her geçişte daha fazla toz topluyor.
  • Powerblade dijital motora ve özel filtre sistemine sahip ürünler yüksek hava akışı yaratarak derinlemesine temizlik sağlıyor.
  • Toz torbasız modeller, toz torbası değiştirme gerekliliğini ortadan kaldırıyor.
  • Toz ve kirlerin biriktiği toz haznesini hijyenik bir şekilde boşaltabilirsiniz.
  • Uç kısmında LED ışıklandırma olan Philips süpürge modelleri, görünmeyen tozları ortaya çıkarıyor.

Kullanım Kolaylığı Sunan Detaylar

  • Lityum iyon piller uzun süreli kullanım vadediyor. 
  • Akıllı dijital ekrana sahip olan dikey süpürge modellerinde süpürme hızını ve kalan pil ömrünü takip edebilirsiniz.
  • Philips dikey süpürge tasarımları sayesinde koltuk, masa ya da sehpa gibi alçak alanların altına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Aralık temizleme ve fırça başlığı, en dar alanlara bile rahatlıkla ulaşmanıza yardımcı oluyor. 
  • Yıkanabilir filtre pratiklik sağlıyor.

Philips Şarjlı Süpürge Fiyatları

Özellikleri ile evinizin her köşesinde maksimum hijyen sağlayan Philips şarjlı süpürge modelleri, süpürge yapmayı yorgunluk olmaktan çıkarıyor. Hafif ve kolay taşınabilir süpürgeler, gereksinim duyduğunuz her yerde yanınızda oluyor. Şarjlı süpürgeler tam olarak şarj edildikten sonra uzun süre kesintisiz bir şekilde kullanılabiliyor. Philips şarjlı süpürge modelleri, yüksek çekiş gücü sayesinde tozu ve kiri hızlı bir şekilde çekiyor ve hapsediyor. LED başlığa sahip modeller sayesinde koltuk altları gibi görünmeyen alanlardaki tozlar görünür oluyor. İlave aparatlar sayesinde farklı yüzeyleri derinlemesine temizleyebilirsiniz. Aralık temizleme başlığı, radyatörlerdeki dar aralıkları zahmetsizce süpürmenize olanak tanıyor. Çekilen toz ve kirleri pratik bir şekilde dışarı atabilirsiniz. 2'si 1 arada süpürge modelleri, hem el süpürgesi hem dikey süpürge gereksiniminizi karşılıyor ve böylece bütçenize destek oluyor. 2'si 1 arada süpürge modellerini tek bir dokunuşla el süpürgesine dönüştürebilirsiniz.  Philips şarjlı süpürgeler yerden tasarruf etmenize de yardımcı oluyor. Duvara monte edilebilen dikey süpürge tasarımları, en dar alanlarda bile rahatlıkla yerleştirilebiliyor. 

Evinizde maksimum hijyen sağlayacak ve size rahat bir süpürge deneyimi yaşatacak Philips şarjlı süpürge modellerini Hepsiburada'da bulabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden Philips şarjlı süpürge fiyatları sizi bekliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Şarjlı Süpürge Fiyatları

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Çalışma Süresi
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445/philips