Philips şarjlı süpürge, evinizi temizlemenize yardımcı olan bir elektrikli süpürgedir. Her türlü zemini temizler, tozu, kiri ve evcil hayvan tüylerini giderir. Bu süpürge ile evinizi temizlemek çok konforlu hale geliyor. Şarjlı süpürge olması sebebiyle arada kablo engeli olmadan istediğiniz noktaya ulaşarak evinizi temizleyebilirsiniz. Bu süpürgeler kablosuz şarjlı süpürge ve el süpürgesi olmak üzere iki model şeklinde de kullanılmaktadır. Philips şarjlı süpürge fiyatları kalitesine ve fonksiyonlarına uygun olacak şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu fiyatlarla kaliteli bir şarjlı süpürgeye sahip olabilirsiniz. Philips şarjlı süpürge şarj edildikten sonra evinizin ve ofisinizin temizliğini bitirene kadar etkili bir şekilde kullanılabiliyor. Kullanım sırasında yoğun olarak top çekebilen ve 360 derece çekim gücüne sahip Philips şarjlı elektrik süpürgesi maksimum performans göstererek evinizin temizliğini en güzel şekilde yapmak üzere tasarlanmıştır. Bu süpürge hijyen şartlarına uygun olacak şekilde evinizi, ofisinizi veya aracınızı temizliyor. Yüksek performans özelliklerine sahip olan bu modeli kullanarak çok uzun yıllar temizlikte verimli çalışma yapabilirsiniz.

Philips Şarjlı Elektrikli Süpürge ile Tam Temizlik Keyfi

Philips şarjlı süpürge diğer elektrikli süpürgelere göre %50'ye kadar daha fazla toz toplayabilen güçlü bir motora sahiptir. Ayrıca halılardaki bu model tüy ve kiri temizlemek için dönen bir fırça çubuğuna sahiptir. Hafif tasarımı sayesinde cihazın kullanımı ve saklanması kolaydır. Bu özelliği Philips şarjlı süpürge ile evdeki ve hatta arabanızdaki küçük alanları temizlemek için mükemmel bir kullanıma sahiptir. Philips şarjlı süpürge satın almak için modelleri ve fiyat seçeneklerini incelemeniz uygun olacaktır. Philips şarjlı süpürge fiyatları benzeri ürünler arasında en uygun fiyatlar olarak sunuluyor.

Philips şarjlı süpürge, içinde ne kadar pil ömrü kaldığını gösteren bir LED ekrana sahiptir. Bu şekilde bir sonraki temizlik için tekrar kullanmadan önce cihazı tekrar ne zaman şarj etmeniz gerektiğini görebilirsiniz. Cihazda iki farklı filtre türü bulunuyor. Bunlardan biri ince filtre, diğeri ise bu cihazla evinizi temizlerken havadaki alerjenleri gidermeye yardımcı olan HEPA filtresidir. Bu iki filtre sayesinde temizlik yaparken bir taraftan da evinize toz püskürtmemiş olursunuz. Philips şarjlı süpürge, alerjisi veya astımı olan kişiler için idealdir. Toz akarları, polenleri, küf sporları alerjisi veya astımı olan hassas kişiler tarafından solunduğunda bu onların hastalığını tetikleyebilir. Bu sebeple filtreli süpürge onlar için ideal bir kullanıma sahiptir. Philips şarjlı süpürge, uzun süredir piyasada bulunan çok popüler bir elektrikli süpürgedir. Kullanımı kolaydır ve iyi sonuçlar alınabilecek bir üründür.  Kablosuz tasarım, taşımayı kolaylaştırır ve kullanılmadığında ev içinde çok yer kaplamadan saklanabilir.

Philips Şarjlı Elektrikli Süpürge ile Detaylı ve Hijyenik Temizlik

Philips şarjlı süpürge, zeminlerinizden ve halılarınızdan toz, kalıntı, saç ve diğer küçük parçacıkları toplamasına yardımcı olan güçlü bir emiş motoruna sahiptir. Motor, gerektiğinde sağlanan şarj tabanı kullanılarak yeniden şarj edilebilen bir batarya ile çalıştırılır. Bu özelliği onun pratik kullanıma sahip olmasını sağlıyor. Şarjı dolu olduğunda özgürce istediğiniz yere süpürgenizi götürerek temizlik yapabilirsiniz. Bu farklı ve özel tasarım Philips şarjlı süpürge fiyatları konusunda detaylı bir inceleme yaparak bu modeli alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Philips şarjlı süpürge, evinizdeki merdivenler veya mobilyalar gibi diğer alanları temizlemenize yardımcı olabilecek çeşitli aksesuarları bulunuyor. Bu aksesuarlar içinde şunlar bulunuyor:

V şeklinde çatlak aparatı: Bu aparat, koltuk minderleri araları veya masa altları gibi tozun kolayca birikme eğiliminde olduğu, ulaşılması zor yerlere ulaşmanıza yardımcı olur.

Çok açılı fırça: Bu fırça halı kaplı merdivenlerdeki kiri kaldırmadan temizler

Toz alma fırçası:  Bu fırça, tavan vantilatörlerini üzerlerinde iz bırakmadan temizlemenizi sağlar.

Bu şarjlı süpürge modeli evinizin zeminini temizlemenize yardımcı olan bir üründür. Philips şarjlı süpürge, zemindeki tüm kiri, tozu ve diğer partikülleri emen bir motora sahiptir. Bu model şarjlı süpürge bugün piyasadaki en popüler elektrikli süpürge modellerinden biridir. Bunun nedeni mükemmel özellikleri ve uygun fiyatıdır. Bu model, laminat zeminler, ahşap zeminler, fayanslar ve benzeri her türlü zeminin temizliği için uygundur. Bu modeli halı ve kilimlerde de kullanabilirsiniz çünkü bu yüzeylerdeki her türlü kiri çekecek güçlü emiş gücüne sahiptir. Bu modelin emiş gücü, küçük odaları dakikalar içinde temizlemek için yeterlidir.  Philips şarjlı süpürge, evinizi temizlemenize yardımcı olabilecek bir üründür. Farklı yerlerde kullanılabilmesi ve kullanımı kolay olduğu için iyi bir üründür. Bu elektrikli süpürgeyi evinizin dışında aracınızı temizlemek gibi farklı amaçlar için de kullanabilirsiniz. Bu elektrikli süpürgenin en önemli özelliği çalışması için elektrik kablosu gerektirmemesidir. Bu nedenle priz bulma endişesi duymadan her yerde kullanabilirsiniz.

Philips Şarjlı Elektrikli Süpürge Özellikleri Nelerdir?

Evinizin temizliğinde kullanmanız için özel olarak tasarlanmış olan Philips şarjlı süpürge üst düzey bir çalışma sistemine sahip bulunuyor. Bu süpürgenin birçok özelliği bulunuyor. Bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Seyahat ederken veya evin farklı yerlerinde kullanmak istediğinizde taşımayı kolaylaştıran kompakt bir tasarıma sahiptir.
  • Halılardan, zeminlerden ve hatta fayans ve ahşap zeminler gibi sert yüzeylerden kiri çıkarmaya yardımcı olan güçlü bir emiş sistemine sahiptir.
  • Mobilya altları veya toz veya kir birikebilecek oda köşeleri gibi karanlık alanları temizlerken bile ne yaptığınızı görmenizi sağlayan LED farlara sahiptir.

Bütün bu özelliklere sahip olması sebebiyle Philips şarjlı süpürge yoğun olarak tercih edilen bir süpürge modeli olarak karşımıza çıkıyor. Philips şarjlı süpürge fiyatları incelendiğinde çok uygun fiyat seçenekleri ile bu süpürgeye sahip olacağınızı görebilirsiniz.

Philips Şarjlı Süpürge İle Her Noktaya Ulaşın

Ev temizliğini hızlı ve kolay hale getirmek için tasarlanmış, yenilikçi ve güçlü bir elektrikli süpürgesi olarak Philips şarjlı süpürge seçenek olarak sunuluyor. Bu yenilikçi tasarıma sahip ve teknoloji destekli özel şarjlı süpürge evinizin her noktasına ulaşıyor. Hem kablo bağlantısına sahip olmadan temizlik yapması hem de aparatları ile çok pratik bir temizlik sunması bakımından Philips şarjlı süpürge bu kategoride en çok tercih edilen şarjlı süpürgeler arasında yer alıyor.

Philips şarjlı süpürge hafiftir ve kullanımı kolaydır. Bu da onu hem sert zeminleri hem de halıları temizlemek için mükemmel kılar. Bu kablosuz elektrik süpürgesi, el süpürgesi olarak veya halı kaplı alanlar için normal süpürge olarak da kullanılabilir. Kolayca boşaltılabilen büyük kapasiteli bir toz haznesine ve evinizin tüm yıl boyunca temiz kalmasını sağlayan yıkanabilir bir filtreye sahiptir. Bütün bu özelliklere sahip olan modelleri inceleyerek Philips şarjlı süpürge fiyatları konusunda karşılaştırmalar yaparak bu cihazı evinize alabilirsiniz.

Philips Şarjlı Süpürge Ne İşe Yarar?

Temizliği her zamankinden daha kolay hale getirmek için tasarlanmış olan Philips şarjlı süpürge hafif tasarımı ve güçlü emiş gücü sayesinde, evinizin herhangi bir odasını kabloların araya girmesinden endişe etmeden hızlı ve kolay bir şekilde temizleyebilmenizi sağlayacaktır. Sert zeminlerde veya halılarda kullanım için idealdir. Bu nedenle artık evinizdeki farklı yüzeyler için birden fazla temizleyiciye ihtiyacınız olmayacak. Philips şarjlı süpürge, evinizi veya ofisinizi temizlemek için kullanılabilen bir cihazdır. Motor ve toz toplayıcıyı içeren farklı parçalardan yapılmıştır. Güçlü motoru ve emiş gücü sayesinde temizliğiniz çok daha etkili bir temizlik sizi bekliyor olacak. Motor, elektrikli süpürgenin gövdesinin içinde bulunur ve güç üretmekten sorumludur. Bunu, içten yanmalı bir motor veya yüksek hızda dönen bir elektrik motoru aracılığıyla elektriği mekanik enerjiye dönüştürerek yapar. Bu dönme hareketi ile birlikte kiri, tozu toplayıcıya iten hava basıncı oluşturur. Bu süpürgenin toz toplayıcı kısmı, elektrikli süpürgenin üzerinde yer alır ve kir parçacıklarının içine girmesini engellemek için kullanılan filtreleri içerir. Filtreler, ne sıklıkta temizlemek istediğinize bağlı olarak modelleri değişik şekilde sunuluyor.  Tek kullanımlık veya yıkanabilir olabilen kağıt veya plastik malzeme dahil olmak üzere farklı malzemelerden yapılmıştır. Philips şarjlı süpürge, kordonu olmayan bir elektrikli süpürgedir. Zemin ve halı temizliğinde kullanılabilen portatif bir cihazdır. Bu şarjlı süpürge için detaylı bir araştırma yapmanız gerekebilir. Philips şarjlı süpürge fiyatları bu detaylı araştırmanızın sonucunda size sunulacaktır. Uygun olan modeli uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Philips Şarjlı Süpürge ile Pratik Temizlik Mümkün

Kaliteli ürünleri ile tanınan bir şirket olan Philips'in bir ürünüdür. Elektrikli süpürge farklı modellerde ve çeşitli özellikleriyle birlikte gelir. Farklı özelliklere sahip süpürge modelleri içerisinde Philips şarjlı süpürge modeli en çok tercih edilen modelidir.  Bu şarjlı süpürgeyi, birçok işlevi olduğu için evinizi veya ofisinizi temizlemek için kullanabilirsiniz. Bu süpürgeyi temizlik amaçları için ideal bir cihaz haline getiren birçok özelliği bulunuyor. Yüzeylerdeki kiri kolay ve hızlı bir şekilde almak için yeterli gücü sağlayan güçlü bir motora sahip bulunuyor. Cihazı sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlayan verimli bir bataryaya sahiptir. Şarjın bitmesi veya tekrar tekrar şarj edilmesi konusunda endişelenmeden her yerde kullanabilirsiniz. Cihaz ergonomik bir tasarıma sahiptir; dolayısıyla çocuklar ve yaşlılar da dahil olmak üzere herkes tarafından kullanılması kolaydır. Philips şarjlı süpürge iki modda kullanılıyor. Bu kullanım modlarından biri sert zeminlerde kullanımdır. Sert zemin modu fayans, ahşap zemin ve laminat parke gibi sert yüzeylerde kullanılır. Diğer kullanım modu ise halı modudur. Halı modu tüylü kilimler ve kalın lifli halılar gibi halılarda iyi performans gösterir. Elektrikli süpürge, pilin ne zaman tekrar şarj edilmesi gerektiğini size bildiren bir LED ekrana sahiptir. Ayrıca haznede ne zaman toz olduğunu size gösterir.  Böylece ne zaman temizlenmesi gerektiğini bilirsiniz.  Bu süpürge evde temizlik konusunda size kolaylık sağlamak üzere tasarlanmıştır. Philips şarjlı süpürge fiyatları konusunda araştırma yaptıktan sonra bu cihazı satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Philips Şarjlı Süpürge Fiyat Seçenekleri

Philips şarjlı süpürge, kablosuz bir süpürge olarak birçok avantajla birlikte size ulaşıyor. Piyasadaki diğer modellerden ayrılmasını sağlayan bazı benzersiz özelliklere sahiptir. Bu süpürgeyi satın almak istediğinizde benzerleri ile karşılaştırarak satın alabilirsiniz. Bu şarjlı süpürge bu alanda satın alabileceğiniz en pratik kullanıma sahip modeldir. Philips şarjlı süpürge fiyatları farklı seçeneklerde sunulabilir. Yapacağınız incelemede en uygun fiyat seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bu yüksek performanslı modeli en uygun ödeme seçenekleri ile satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece çok daha hızlı bir temizliği çok daha etkili şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dünyaca bilinen bir markanın yüksek performanslı şarjlı süpürgesine sahip olarak temizliği kendiniz için sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Keyifli ve hijyenik bir temizlik için Philips şarjlı süpürge sizleri bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Şarjlı Süpürge Fiyatları

36 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 36 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445/philips