Pioneer Ev sinema Sistemleri

Müziğin ritmi en alt notaları ile en üst notaları birleştiğinde ortaya çıkar. Bir film karesinin doruk noktası, en üst kalitede ses efekti alabildiğinizde belirir. En tizinden en basına kadar tüm sesleri vurgulayan bir Pioneer ev sinema sistemi ile gerçek ses kalitesinden ayırt edilemeyecek kadar kaliteli ses düzeyine ulaşabilirsiniz. Tasarım tercihlerinize, ek özellik ihtiyaçlarınıza göre bir ürün seçerek film izleme alışkanlıklarınızı değiştirebilir, müzikten aldığınız zevki kat kat arttırabilirsiniz.

Pioneer Ev Sinema Sistemi

Ev sinema sistemleri ses düzeylerini iyileştiren, sizlere çok daha gerçek ses kalitesi sunan araçlardır. Pioneer üzerinde uzun süre çalıştığı MCACC (Multi Channel Acoustic Calibration) sayesinde ev ortamınızda yüksek performanslı ses sistemleri geliştirir. Bu sistemi kullanarak, televizyon ya da projeksiyon gibi ses ve görüntü cihazlarınızın performansını arttırabilirsiniz. Televizyonunuzu konumlandırdığınız bölgeye uygun bir tasarım seçerek, hem göze hitap eden hem de teknolojinin avantajlarından faydalanan bir cihaz kullanabilirsiniz. TV ünitesi üzerinde kullanabileceğiniz gibi, askı aparatları ile duvara asabilir, yerden tasarruf sağlayabilirsiniz. Siyah ya da metal gibi farklı renk seçeneğine sahip ev sinema sistemleri arasından, evinizin dekoruna uygun ve kişisel ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir modeli tercih edebilir.

Ev sinema sistemleri otomatik olarak ses kalitesini arttırır. Bu işlemi yaparken, sinyal belirleme sistemi cihazın odadaki konumuna göre uzaklığı ve sesin yayılma hızını dengeler. Ev sinema sisteminin iyileştirdiği ses, ürünün bulunduğu odanın her bir bölgesinde eşit kaliteye ulaşır. Ekstra ses yükseltici ya da hoparlöre gerek duymadan, sizlere yüksek ses olanağı sunar. Sesi yükseltirken ses kalitesinde herhangi bir bozukluk ve cızırdamaya yer vermez. Bu sayede, dilediğiniz büyüklükte bir alanda, dilediğiniz yüksek performanslı ses seviyelerine ulaşabilirsiniz.

Pioneer ev sinema sistemleri kullanarak daha önce olmadığı kadar kaliteli ve yüksek ses seviyelerine ulaşabilirsiniz. En sevdiğiniz filmleri evinizin rahatlığında, sinema salonunda izlediğiniz kalite ile izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz müzik parçalarını en ince notalarına kadar hissedebilir, çok daha kaliteli müzikler dinleyebilirsiniz.

Pioneer Ev Sinema Sistemi Fiyatları

Pioneer ev sinema sistemleri basit ve kullanımı kolay modellerden başlayarak, ekstra donanımlı yüksek modellere kadar geniş ürün seçenekleri sunar. Kullanacağınız ürünü seçerken ihtiyaç duyduğunuz özellikleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu sayede, uzun seneler, sizlere beklediğiniz performansı veren bir sisteme sahip olabilirsiniz. HDMI çıkışı sayesinde televizyonunuza kolayca bağlayabilir, TV kanallarınızı da yüksek ses kalitesi ile izleyebilirsiniz. Bluetooth özellikli bir ürün seçerek USB belleklerinizi cihaza bağlayabilir, telefonlarınızdan erişim sağlayabilirsiniz. Böylece yalnızca televizyonda ya da DVD'de olan müzikleri değil, kendi müzik listelerinizi ya da online radyolarınızı da ses siteminden dinleyebilirsiniz.

Ev sinema sistemleri pek çok teknik özellik ve yenilik ile kaliteli ses arzulayan kullanıcılara sunulur. Surround olarak belirtilen ses modu, odanızın her bir bölgesine eşit kalitede ses yayar. Ekrandaki sesi aynı şekilde duymanızı sağlayarak, filmin içinde hissetmenize imkan tanır. Doğadaki kuş seslerinden, aksiyon filmlerindeki patlama seslerine kadar her tür sesi, olduğu gibi net ve gerçeğe en yakın duyabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü ses sayesinde, cihazdan alınan ses kırılmaz ve bozulmaz. Büyük alanlarda ya da yüksek sese ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir yerde dilediğiniz kadar sesi yükseltebilirsiniz. Ekstra bas çıkışı sayesinde en hareketli parçaları rahatça dinleyebilir, müzik efektlerini rahatlıkla algılayabilirsiniz.

Dilediğiniz ev sinema sistemini, ürünlerin çeşitli teknik özelliklerini inceleyerek seçebilirsiniz. Doğru ürünü seçtiğinizde çok daha kaliteli ses seviyelerine ulaştığınızı farkedeceksiniz. En sevdiğiniz müzikleri daha büyük zevkle dinlerken, popüler filmlerinizden daha kaliteli ses ve efekt alabileceksiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pioneer Ev Sinema Sistemleri

2 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Ses ve Görüntü Sistemleri
Ses ve Görüntü Sistemleri
Ev Sinema Sistemleri
Ev Sinema Sistemleri
Sinema Sistemi
Sinema Sistemi
Receiver Amfiler
Receiver Amfiler
DSACategoryId/2147483638/17201/152492/pioneer