Robogil Robot Süpürge

Siz kendinize vakit ayırırken evinizi tertemiz hale getirmek için tasarlanan Robogil robot süpürge çeşitleri, pratik kullanımlarıyla beğeni kazanıyor. Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verecek doğrultuda özelleştirilen ürünler, etkili bir temizlik sağlıyor. 

Günlük hayatın yoğunluğu içerisinde temizliğe çoğu zaman yeterli vakit ayrılamıyor. Evlerin daima temiz kalmasına yardımcı olan robot süpürgeler, temizliği bir problem olmaktan çıkarıyor. Ev temizlenirken kendinize vakit ayırabilme ayrıcalığı ise robotların en önemli faydaları arasında yer alıyor. Farklı işlerle ilgilenebileceğiniz, ailenizle ya da sevdiklerinizle geçirebileceğiniz bir süre elde etmenize olanak tanıyan robot süpürgeler, teknolojik gelişmeler ışığında güncellenerek eşsiz bir deneyim sunmayı amaçlıyor. 

Robogil Robot Süpürge ile Eviniz Tertemiz

Kablosuz ağ bağlantısı sayesinde uzaktan kontrol edilebilen seçenekleri de bulunan Robogil süpürgeler, siz evde değilken bile evinizin temizlenmesini sağlıyor. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolaylıkla kullanılabilen bir uygulama üzerinden kontrol edilen süpürgeler, birkaç basit komutla istediğiniz şekilde temizlik yapıyor. 

Islak ve kuru temizleme özelliği bulunan robot süpürge modelleriyse evinizi süpürmekle kalmayıp dahili mopu yardımıyla silme işlemi de yapıyor. Ürün içerisinde yer alan kameralar, süpürge ilk kez çalıştırıldığında evin tüm alanlarını sırayla tarıyor. Daha sonra ideal bir temizleme haritası çıkarıyor ve her temizlik esnasında bu rutine bağlı kalıyor.

Haritalama sistemi sayesinde tüm evi baştan sona temizleyebilen süpürgeler, belli alanları temizlemek için de kullanılabiliyor. Süpürgeyi uygulama üzerinden temizlemek istediğiniz bölgeye yönlendirerek, yön tuşları aracılığıyla yalnızca o bölgeyi süpürmek ya da silmek de mümkün oluyor.

Filtresi belli aralıkla temizlendiği takdirde emiş gücünü maksimum düzeyde tutan süpürgelerin su ve toz kapları birbirlerinden ayrı bölümlerde bulunuyor. Tozun ve suyun birbirlerine karışmasını önleyen sistemi sayesinde etkili bir temizlik sunan Robogil robot süpürgeler, şarjları biteceği zaman otomatik olarak şarj ünitesine dönüyor. 

Teknolojiyi Yaşam Alanlarınıza Taşıyın

Gün geçtikçe bir yenisiyle daha karşılaştığımız teknolojik gelişmelerin ev ürünleri üzerine son yıllardaki en önemli atılımı, robot süpürgelerle kendini gösteriyor. Uzun saatler sürebilen yorucu ev temizleme süreçlerini zahmetsiz hale getiren Robogil robot süpürge çeşitleri, normal bir elektrikli süpürgeyle yapacağınız temizliğe çaba harcamadan erişmenize imkan tanıyor. 

Robogil robot süpürge çeşitlerinin normal elektrikli süpürgelerden pek çok farkı bulunuyor. Üstün özellikleri sayesinde evinizi pırıl pırıl etmek için dizayn edilen robot süpürgeler, ilk olarak size alandan tasarruf etme ayrıcalığı sunuyor. Normal elektrikli süpürgelerin büyük ve hantal yapıları, robot süpürgelerin kompakt görüntüleriyle tarihe karışıyor. Normal süpürgelere göre çok daha sessiz çalışabilen robot süpürgeler, temizlik esnasında rahatsızlığa neden olmuyor. 

Yapay zekanın nimetlerinden faydalanan ve kameraları sayesinde etrafındaki her türlü cihazı tarayan robot süpürgeler, sizin gözle göremeyeceğiniz tozları toplamakta büyük başarı gösteriyor. Modellere göre farklılık göstermekle birlikte Robogil robot süpürge ürünleri, 1 ile 2 cm arası yükseklikleri kolayca aşıyor. 

Ben evde değilken ürünü çalıştırdığımda şarjı biter mi?

Ürünlerin şarjı belli bir yüzdenin altına düştüğünde otomatik olarak şarj ünitesine dönüyorlar. Yeterince şarj olduktan sonra ise ürünler temizliğe kaldıkları yerden devam ediyorlar. 

Silme suyunun içine çamaşır suyu da koyabilir miyim? 

Çamaşır suyu gibi kimyasallar ürünün haznesine uzun vadede zarar verebiliyor. Su haznesine yalnızca az miktarda yüzey temizleyici koyulması öneriliyor. 

Haritalama özelliğini ilk kullanımda yapmak mı gerekiyor?

Robot süpürgeyi ilk kez çalıştıracağınız zaman bulunduğu alanın haritasını otomatik olarak çıkarabiliyor. Dilerseniz daha sonra haritayı sıfırlayabilir, farklı bir alanın haritasını da çıkarabilirsiniz. Tüm bu işlemler uygulama üzerinden basit bir şekilde yapılabiliyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Robogil Robot Süpürge

3 ürün var
 1. Değerlendirme Puanı
 2. Markalar A-Z
  1. Robogil Robot Süpürgeler
  2. Xiaomi Robot Süpürgeler
  3. Roborock Robot Süpürgeler
  4. Dyson Robot Süpürgeler
  5. Electrolux Robot Süpürgeler
  6. Anker Robot Süpürgeler
  7. iRobot Robot Süpürgeler
  8. Fakir Robot Süpürgeler
  9. Yukka Robot Süpürgeler
  10. Ecovacs Robot Süpürgeler
  11. Liectroux Robot Süpürgeler
  12. ILife Robot Süpürgeler
  13. Samsung Robot Süpürgeler
  14. Viomi Robot Süpürgeler
  15. Hobot Robot Süpürgeler
  16. Jallen Gabor Robot Süpürgeler
  17. Lydsto Robot Süpürgeler
  18. Miele Robot Süpürgeler
  19. Proscenic Robot Süpürgeler
  20. SW Future Robot Süpürgeler
 3. Kullanım Alanı
 4. Ses Seviyesi (dB)
 5. Boy
 6. Renk
 7. Pil Tipi
 8. Şarj Süresi
 9. Fiyat Aralığı
  -
 10. Fotoğraflı Değerlendirme
 11. Güncel Değerlendirme
 12. Fırsat Ürünleri
 13. En
 14. Satıcı
 • Marka Robogil
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033/robogil
Başa dön