Roborock Robot Süpürge

Robot süpürgeler hem efor hem zaman açısından zorlayıcı olan günlük ev temizliğini zahmet olmaktan çıkarıyor. Roborock akıllı robot süpürge modelleri ile evlerdeki temizlik anlayışı farklı bir boyuta taşınıyor. Dilediğiniz zamanda dilediğiniz alanları sizin yerinize temizleyen Roborock akıllı süpürge evinizi toz ve kirden arındırıyor. Akıllı telefonunuzdan programlayabileceğiniz robot süpürgenizi sesli komut vererek ya da manuel olarak da aktif hale getirebilir, evinizin temizliğini tek tuşla yapabilirsiniz.

Roborock geliştirdiği alternatif model seçenekleri ile farklı beklentileri karşılıyor. Sadece süpürme işlemini yapan modellerin yanı sıra, ıslak temizlik yapan, halı gibi zorlayıcı yüzeylerde de yüksek performans gösteren seçenekler bulunuyor. Sensörleri sayesinde evinizin haritasını çıkaran Roborock robot süpürge işi bittiğinde şarj ünitesine giderek günlük temizliği sizin müdahalenize gerek kalmadan tamamlıyor.

Gelişen teknoloji akıllı ev aletleriyle yaşamınıza yepyeni konfor anlayışları sunuyor. Ahşap, fayans ve halı gibi tüm zeminlerde kuru ve ıslak temizliği detaylı yapabilme kapasitesine sahip Roborock robot süpürgeler iş yükünüzü hafifletip, temizliği keyifli hale getiriyor. Siz evde yokken dahi eviniz gözünüz arkada kalmadan temizleniyor. Roborock robot süpürge fiyatları model seçeneklerine göre değişiyor.

Benzersiz Bir Temizlik Deneyimi Yaşayın

Roborock robot süpürgeler tercihinize göre farklı alternatiflerden oluşuyor. Sadece kuru süpürme işlemi yapan modeller evinizdeki her tür zeminin kolaylıkla temizlenmesini sağlıyor. Halı ve düz zemini algılayarak hassas süpürme işlemini yapan modellerin yanı sıra paspaslama işlemini gerçekleştiren seçenekler de bulunuyor. Özel kir algılama sensörleri ile halılarınızda derinlemesine temizliği sizin yerinize Roborock robot süpürgeniz yapıyor. Yan aksesuarları ile evcil hayvan tüyleri, saç ve kılları özel olarak temizleyebilen Roborock robot süpürgeler 2 ila 3 saate kadar kesintisiz çalışma kapasitesi sunuyor. Son teknoloji navigasyon sistemi ve yapay zeka ile çok daha marifetli bir donanıma sahip olan robot süpürgeler evinizi en tasarruflu şekilde temizlemek için kendi programını yapabilme yeteneğini kullanıyor. Batarya gücü azaldığında şarj ünitesine dönerek otomatik olarak kendini şarj eden Roborock akıllı robot süpürgeler size benzersiz bir temizlik deneyimi yaşatıyor.

Temizlik İşini Roborock’a Bırakın

Son teknolojiyle donatılmış Roborock, öğrencilerden çocuklu ve çalışan kadınlara kadar herkesin tercih ettiği ve işini kolaylaştıran bir ürün haline geliyor. Hareket halindeyken sensörleriyle zemin farklılıklarını algılayabilen robot süpürge Roborock, evinizdeki çabuk kırılabilen eşyalara bile çarpmadan evin temizliğini yapabiliyor. Roborock modellerinden 2’si 1 arada özelliğe sahip olan robot süpürge, bir yandan süpürme işlemi yaparken diğer yandan da paspaslama yaparak size muhteşem bir temizlik deneyimi sunuyor.

Roborock’u akıllı telefon, bilgisayar, tablet ya da diğer akıllı ev sistemlerinden kolaylıkla kontrol edebiliyorsunuz. Özel bir uygulaması bulunan Roborock, çalıştığında lazer mesafe sensörü (LDS) sayesinde gördüğü yerleri haritalandırarak evinizin görüntüsünü 1800 defa 360 derecelik tarama yaparak ortaya çıkarıyor. Haritalandırmayı ise lazer mesafe sensörü ile elde edilen mesafe ve cayro yön bilgilerine göre eş zamanlı yerelleştirme ve haritalama (SLAM) algoritmasını kullanarak yapıyor. Merdiven altları ya da diğer tehlikeli algılayarak onlardan uzaklaşıyor. Aynı zamanda Ai haritalama teknolojisiyle her odayı temizlemek için en hızlı yolu size gösteriyor. Dışarda olduğunuz zaman bile evinizin herhangi bir köşesini belirlediğiniz zaman Roborock’u ev internetinize bağlayarak uygulama üzerinden kontrolünü yapabiliyorsunuz. Böylelikle rutin işleriniz daha da kolaylaşıyor, eve geldiğinizde ise size sadece oturup yorgunluğunuzu atmak kalıyor.

Dairesel ve minimal ölçülerde tasarlanan Roborock robot süpürge hem fazla yer kaplamıyor hem de dar alanlarda, belirli yükseklikteki dolap ve yatak altlarında da rahatça çalışabiliyor. Masa, dolap, kapı gibi yüzeyleri algılayarak çarpmadan çalışabilen bu yeni nesil yetenekli süpürgeler temizliği farklı bir boyuta taşıyor.

Roborock robot süpürge modelini nasıl seçmeliyim?

Roborock robot süpürge modelleri arasından seçim yaparken ilk olarak kullanım tercihlerinizi göz önüne almalısınız. Hem paspas hem kuru süpürme yapan veya sadece kuru süpürme yapan model tercihinize göre ürün özelliklerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Robot süpürge başlıca ne gibi avantajlar sağlar?

Günlük ev işleri için harcadığınız efor ve zamandan tasarruf etmenizin yanı sıra enerjiyi verimli kullanması sebebiyle bütçenize de katkıda bulunur.

Roborock robot süpürge kullanımı kolay mı?

Yeni nesil teknolojilerle donatılan Roborock robot süpürgeler tek bir tuşla kullanım kolaylığı sağlar. Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama üzerinden aktif edebileceğiniz gibi, manuel olarak da çalıştırabilir veya gelişmiş modellerde sesli komutla da süpürgenizi çalıştırabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Roborock Robot Süpürge

64 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Teknoloji
Toplam 48 / 64 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?