Son yılların en yaygın olarak kullanılan ev aletlerinden biri şarjlı el süpürgeleri. Gün boyunca dökülen kırıntıları anında temizlemek, elektrik süpürgelerinin giremeyeceği dar alanları süpürmek ve her an, her yerde kullanmak için ideal. Kendi küçük ama işi büyük ev aletlerinden biri. Temizlikte zamandan ve güçten tasarruf edilmesini sağlıyor. Yer kaplamaması, taşınmasının kolay olması, her an kullanıma hazır olması ve her yaşta, herkes tarafından kullanılabilir olması el süpürgelerinin en büyük avantajları. Kalabalık aileler için olsun, yalnız yaşayanlar için olsun, iş yerlerinde olsun; temizlik denince akla gelen pratik bir alet. Temizliğin yardımcısı olan el süpürgeleri hijyene önem verenlerin, pratiklikten yana olanların ve titiz ev hanımlarının tercihi.

Rowenta Şarjlı Süpürge

Şarjlı süpürgeler farklı özelliklere ve donanımlara sahipler. Ama hepsinin amacı, kullanıcısına temizlikte kolaylık ve konfor sağlaması. Bu nedenle şarjlı el süpürgelerinin alımında dikkat edilecek ilk özellik, hafif ve ergonomik olması. Tercih edeceğiniz süpürge modeli tek elle taşıyabileceğiniz kadar hafif ve rahatlıkla kullanabileceğiniz kadar da ergonomik olmalı. Temizlik yaparken sık sık kullanacağınız için dayanıklı ve uzun ömürlü mü diye araştırılmalı. Seçimde kararı etkileyecek bir diğer önemli özelliklerden biri ise süpürgenin çekim gücü. Şarjlı süpürgeyi kullandığınız yer ister halı, ister fayans, ister parke olsun her zemini rahatlıkla ve zemine zarar vermeden temizleyebilmeli. Bu da el süpürgesinin çekim gücü ile doğru orantılı. İleri teknoloji ürünü olması da önemli; uzun ömürlü olması sayesinde, uzun vadede tasarruf etmenizi de sağlamalı.

Rowenta Şarjlı Süpürgeler, ileri teknolojisi, hafifliği, dayanıklılığı, sağlamlığı, ergonomik tasarımı, sağladığı kullanım konforu, ideal çekim gücü, 16 saatlik uzun şarj ömrü, şarj gösterge ışığı, sessiz çalışması ile dikkat çekiyor. Kablosuz ve bu sayede istenen yerde, istenen şekilde, kablo çekmeye, priz değiştirmeye gerek duymaksızın kullanım kolaylığı sağlıyor. Aralık temizleme başlığı sayesinde herhangi bir süpürgenin ulaşamayacağı yerlere, diplere, köşelere ulaşma özelliğine sahip. Tutma kolaylığı sağlayan bir tutma sapı var. Yüksek performansı sayesinde daha etkili ve pratik temizlik yapmak isteyenlerin ihtiyacını karşılıyor. Kuru zeminler için tasarlanan şarjlı süpürgenin çıkarılabilir toz torbası kolayca temizlenebilir nitelikte.

Rowenta Şarjlı Süpürge, süpürgesini duvara monte etmek istemeyenler tarafından özellikle tercih ediliyor. Şarjlı süpürgeyi diğer modellerden ayıran özelliği duvara monte olmaması. Bu sayede tasarımı daha küçük, daha estetik, hafif ve ergonomik.

Rowenta Şarjlı Süpürge Fiyatları

1884 yılında Almanya’da kurulan markanın amacı, kaliteli ürünler yoluyla mükemmel sonuçları garanti etmek. İşlevselliğinin yanı sıra marka güvenilirliğine de sahip şarjlı süpürge, özellikleri göz önüne alındığında fiyatı ile de tüketici için avantajlı. Aynı zamanda yeni evlenenler, taşınanlar, ofis açanlar için ideal bir hediye.

Süpürge alındıktan sonra aralıksız olarak 16 saat şarj edilmeli ve sonrasında kullanılmalı. Süpürgenin performansının düşmemesi ve uzun süre kullanabilmesi için, her kullanımdan sonra toz torbası temizlenmeli. Su ile temas etmesi sakıncalı olan kısımları, nemli bir bezle silindikten sonra kurulanmalı. Deterjan, yağ, çimento, kar birikintisi, iğne, kül, ıslak toz, kirli su ve kibrit gibi nesneler şarjlı süpürgeyle süpürülmemeli.

Rowenta Şarjlı Süpürge Yorumları

Şarjlı süpürge kullanıcıları, kullandıkları süpürgelerin hafif, emiş gücü yüksek, uzun ömürlü, kullanımı kolay olması üzerinde duruyor. Bu nedenle de alınacak süpürgenin marka güvenilirliği ön plana çıkıyor ve kullanıcıların seçimini belirliyor. Küçük ve şık olması kullanıcıların beğenisini kazanan bir diğer özelliği.

Rowenta Şarjlı Süpürgeler ile hem değerli bir markanın verdiği güven hem de temizliğin gücü her an, her yerde elinizin altında.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rowenta Şarjlı Süpürge Fiyatları

Marka
Konumseçilmedi
Çalışma Süresi
DSACategoryId/17071/155123/2147483638/159445/rowenta