ARA
Loading interface...
Loading interface...
Samsung
Samsung RF85K90127F/TR 850 lt No-Frost Buzdolabı

Samsung RF85K90127F/TR 850 lt No-Frost Buzdolabı

Samsung
%4 indirim 23.499,00 TL 22.559,04 TL
( / adet)
%
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
Samsung RF85K90127F/TR A++ 850 lt No-Frost Buzdolabı

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Üst düzey soğutma ve dondurma performansı ile ön plana çıkan Samsung RF85K90127F/TR A++ 850 Lt No-Frost Buzdolabı, gelişmiş özellikleri ile yiyecek ve içeceklerin dolapta bozulmadan uzun süre kalmasına mümkün hale getiriyor. İleri teknolojiler ile zenginleştirilmiş teknik özellikleri, ergonomik tasarımı ve özel fonksiyonları ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermeyi başaran Samsung buzdolabı, gıdalar için en uygun olan sıcaklık ve nem koşullarını sağlayarak yiyecek ve içeceklerin tazeliğini korumasına yardım ediyor.

En Uygun Koşullar İçin Samsung No-Frost Buzdolabı

 • Samsung buzdolabı, 850 litrelik geniş iç hacmi ve ergonomik tasarımı ile kullanıcılara yeterli büyüklükte saklama alanı sunuyor.
 • ENERGY STAR sertifikasına sahip olan model, yüksek performansından ödün vermeden daha az enerji sarf ederek enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyor.
 • Sıcaklık ve nem oranını en uygun hale getirmeyi başaran Triple Cooling System, inovatif soğutma ile gıdaların lezzetini ve tazeliğini uzun süre koruyor.
 • Özel olarak tasarlanan 734 litre net kapasiteye sahip iç kısmı sayesinde gıdalar için geniş bir saklama alanı sunan  Samsung buzdolabı, yiyecek ve içeceklerin en iyi şekilde organize edilmesine yardım ediyor.
 • Buzdolabının üst ve yan kısmında yer alan LED iç aydınlatma sistemi, aydınlık bir iç ortam yaratıyor.
 • Oldukça derin ve büyük tasarıma sahip çekmeceler, büyük ebatlardaki gıdaları kolaylıkla muhafaza etmenizi mümkün hale getiriyor.

Fark Yaratan Teknik Özellikler

 • Ürün Tipi: Gardrop Tipi
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Brüt Hacim: 850 Lt
 • Dondurucu Kısım Hacmi: 274 Lt
 • Ses Seviyesi: 42 dB
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 430 kWh
 • Ürün Boyutları (YxGxD): 182.5 x 90.8 x 87.1 cm

Samsung No-Frost Buzdolabı, yenilikçi teknolojik özellikleri ile bir adım öne çıkmayı başarıyor. -23, -15, -5, -1 ve 3 ℃ olan 5 farklı sıcaklık alternatifine sahip olan CoolSelect Zone™ teknolojisi her tür gıdaya uygun sıcaklık değerini seçmenize imkan tanıyor. Kapının iç kısmında yerleşik olarak yer alan ince Buzmatik sistemi sayesinde buz kolayca depo edilebiliyor. Özel fan sistemi ile nemli havayı uzaklaştıran No-Frost derin dondurucu teknolojisi gıdaların üzerinde oluşabilecek buzlanmaya engel oluyor.

Elektronikte Dünya Markası Samsung

Lee Byung-Chull  tarafından 1938 yılında Seul'de faaliyete geçirilen Samsung, yeni nesil teknolojik ürünleri ile kullanıcıların beklentilerine en iyi şekilde karşılık vermeyi başarıyor. Elektronik alanında bir dünya markası haline gelen Samsung, kurulduğu günden itibaren hayatı kolaylaştıran ürünleri ile dünyanın dört bir yanındaki insanlara ulaşmaya devam ediyor.

Son Trendlere Uygun Tasarım Detayları

Metal kaplaması ve modern tasarım detayları ile dikkatler üzerine çeken  Samsung RF85K90127F/TR A++ 850 Lt No-Frost Buzdolabı, son trendlere uygun estetik duruşu ile modern mutfaklara şıklık katıyor. Samsung buzdolabı, kolaylıkla temizlenen Inox kapıları ve ergonomik tasarımı ile konforlu bir kullanıma imza atıyor. Kutusu içinde kullanım kılavuzu ve garanti belgesi ile beraber bulunan buzdolabı ile ilgili daha detaylı bilgilere ürünün kullanım kılavuzundan erişebilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sağlayan Özellikler

Üç kapılı buzdolabı, en son teknolojiler ile zengin hale getirilen özellikleri ve zarif hatları ile kullanıcıların gündelik hayatlarına kolaylık katmayı başarıyor. Soğutma sistemleri, geniş iç hacme sahip bölmeleri, büyük çekmece tasarımı ve metal gövdesi ile Samsung buzdolabı, kullanıcıların beğenisini topluyor. Farklı türden yiyecekler için tasarlanan bölmeler, son derece konforlu ve pratik bir kullanıma imkan veriyor. Güçlü soğutma-dondurma performansı ile yiyecek ve içecekler için uygun saklama koşulları sunan  Samsung RF85K90127F/TR A++ 850 Lt No-Frost Buzdolabı ile gıdaları uzun süre en taze şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Yeni Samsung RF85K90127F/TR 4 kapılı No-Frost buzdolabı kalabalık ailelerin geniş buzdolabı ihtiyaçlarını karşılıyor. 4 kapılı gardırop tipi model Triple Cooling teknolojisi ile çalışıyor. Kullanıcılara ihtiyaca göre soğutma ve dondurma alanı yaratabilen Samsung RF85K90127F/TR özellikleri ile her türlü esnekliği sunuyor. Besin ve yiyeceklerin taze kalarak saklanması için yeni teknolojiler kullanılarak üretilen Samsung buzdolabı, tüm gıdaları ilk günkü kadar taze ve lezzetli saklamayı başarıyor. Güçlü soğutucusu ve derin dondurucusu sayesinde besinlerin daha uzun süre korunmasının mümkün olduğunu ispatlayan Samsung, her yeni modelinde olduğu gibi RF85K90127F/TR'de de kullanıcıları yeni teknolojiler ile buluşturuyor. Performansı ile de özellikleri ile olduğu kadar göz dolduran Samsung, 795 lt'lik geniş iç hacmi ile de beğeni topluyor.

Gardırop tip buzdolabının 4 adet kapısı bulunuyor. 2 adet bölmeden oluşan dolapta raflar ve rafların genişlikleri en pratik kullanım şeklini sağlıyor. Yükseklikleri kolayca ayarlanabilen raflar, istenilen kata takılarak daha büyük hacimli mutfak ekipmanlarının buzdolabına rahatça yerleştirilmesini mümkün kılıyor. İç kısımda 28 litrelik raf hacmi sunan RF85K90127F/TR, kullanıcıların gıda ve besinleri dondurma, soğutma ihtiyaçlarına uygun olarak buzdolabı içerisinde yerleştirmelerine imkan tanıyor. Buzdolabı, soğutucu ve dondurucu olarak 3 fonksiyon sunan Samsung 4 kapılı, her bir bölmenin en etkin ve yararlı biçimde kullanılması için gerekli tasarıma erişim sağlıyor. Alt bölmelerin çekmeceler ile planlandığı buzdolabında, üst bölümler raflı sistem ile saklama yapıyor. Kapak içlerini de etkin bir biçimde planlayan Samsung, dolap içerisinde her alanı kullanıma sokarak hacim verimliliğini en üst noktaya ulaştırıyor.

Samsung RF85K90127F/TR özellikleri ve performansı ile olduğu kadar şık ve inovatif tasarımı ile de dikkat çekiyor. Kullanışlılık ve pratiklik modelin en önemli özellikleri arasında yer alıyor. En ince detaya kadar her ihtimal ve kullanım biçimi düşünülerek tasarlanmış buzdolabı, yenilikçi ve şık tasarımı ile mutfakların dekorasyonunu da tamamlıyor. İç aydınlatması ve raf kullanımı son derece konforlu olan yeni Samsung'un alt kısımda yer alan çekmeceleri ise geniş hacimleri ile yüksek depolama hacimleri sunuyor. LED aydınlatma sayesinde buzdolabı kapağı açılır açılmaz gayet netleşen görüş açısı ile tüm raf ve çekmeceler görünür oluyor. Ayrıca sadece açılan kapıya ait bölmenin ışığının yanması ise üst sınıf enerji verimliliğine sahip RF85K90127F/TR'nin çevreci özellikleri arasında yer alıyor. Inoks dolap kapakları kolay açılıp kapanan buzdolabı 908x1825x908 ölçüleri ile sınıfının en konforlu modeli olarak kabul ediliyor.

Samsung RF85K90127F/TR fiyatı ile kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Hem performansı hem de özellikleri ile dikkat çeken 4 kapılı gardırop tipi yeni Samsung buzdolabı aynı zamanda güçlü soğutucu ve dondurucu performansı ile de göz dolduruyor. Triple Cooling teknolojisi ile çalışan model, 3 ayrı soğutma fonksiyonu sağlıyor. Buzdolabı modu, soğutma modu ve dondurma modu bulunan model, bölmelerin fonksiyonlarının talebe göre belirlenmesi esnekliği ile dikkat çekiyor. Kullanıcılar hangi bölmede hangi tipte işlevsel özellik gerektiğini kendi ihtiyaçlarına göre belirleyebiliyorlar. Sıcaklık ve nem ayarlarını otomatik olarak yapan yenilikçi teknoloji, dolap içerisinde yemek kokularının dolaşmasını da önlüyor. Her bölmeyi ayrı ayrı soğutan model, böylece yemek kokularının içeride dolaşmasını engelliyor. Kurumayan ve ilk günkü tazeliğini koruyan besinler daha uzun süre saklanabiliyor.

Özellikleri ile performansı beğeni toplayan yeni Samsung RF85K90127F/TR fiyatı ile yeni teknolojileri yaygınlaştırmayı hedefliyor. Yenilikçi teknoloji ve inovatif çözümleri ile tanınan Samsung, yeni 4 kapılı modeli ile kalabalık aileler için geniş iç hacimli, kullanışlı ve güçlü performanslı soğutma ve dondurma çözümü sunuyor.Önemli Not: "Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın. Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır; aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır."
Samsung RF85K90127F/TR E 850 lt No-Frost Buzdolabı

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Üst düzey soğutma ve dondurma performansı ile ön plana çıkan Samsung RF85K90127F/TR E 850 Lt No-Frost Buzdolabı, gelişmiş özellikleri ile yiyecek ve içeceklerin dolapta bozulmadan uzun süre kalmasına mümkün hale getiriyor. İleri teknolojiler ile zenginleştirilmiş teknik özellikleri, ergonomik tasarımı ve özel fonksiyonları ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermeyi başaran Samsung buzdolabı, gıdalar için en uygun olan sıcaklık ve nem koşullarını sağlayarak yiyecek ve içeceklerin tazeliğini korumasına yardım ediyor.

En Uygun Koşullar İçin Samsung No-Frost Buzdolabı

Samsung buzdolabı, 850 litrelik geniş iç hacmi ve ergonomik tasarımı ile kullanıcılara yeterli büyüklükte saklama alanı sunuyor.
ENERGY STAR sertifikasına sahip olan model, yüksek performansından ödün vermeden daha az enerji sarf ederek enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyor.
Sıcaklık ve nem oranını en uygun hale getirmeyi başaran Triple Cooling System, inovatif soğutma ile gıdaların lezzetini ve tazeliğini uzun süre koruyor.
Özel olarak tasarlanan 734 litre net kapasiteye sahip iç kısmı sayesinde gıdalar için geniş bir saklama alanı sunan Samsung buzdolabı, yiyecek ve içeceklerin en iyi şekilde organize edilmesine yardım ediyor.
Buzdolabının üst ve yan kısmında yer alan LED iç aydınlatma sistemi, aydınlık bir iç ortam yaratıyor.
Oldukça derin ve büyük tasarıma sahip çekmeceler, büyük ebatlardaki gıdaları kolaylıkla muhafaza etmenizi mümkün hale getiriyor.
Fark Yaratan Teknik Özellikler

Ürün Tipi: Gardrop Tipi
Enerji Sınıfı: E
Brüt Hacim: 850 Lt
Dondurucu Kısım Hacmi: 274 Lt
Ses Seviyesi: 42 dB
Yıllık Enerji Tüketimi: 430 kWh
Ürün Boyutları (YxGxD): 182.5 x 90.8 x 87.1 cm
Samsung No-Frost Buzdolabı, yenilikçi teknolojik özellikleri ile bir adım öne çıkmayı başarıyor. -23, -15, -5, -1 ve 3 ℃ olan 5 farklı sıcaklık alternatifine sahip olan CoolSelect Zone™ teknolojisi her tür gıdaya uygun sıcaklık değerini seçmenize imkan tanıyor. Kapının iç kısmında yerleşik olarak yer alan ince Buzmatik sistemi sayesinde buz kolayca depo edilebiliyor. Özel fan sistemi ile nemli havayı uzaklaştıran No-Frost derin dondurucu teknolojisi gıdaların üzerinde oluşabilecek buzlanmaya engel oluyor.

Elektronikte Dünya Markası Samsung

Lee Byung-Chull tarafından 1938 yılında Seul'de faaliyete geçirilen Samsung, yeni nesil teknolojik ürünleri ile kullanıcıların beklentilerine en iyi şekilde karşılık vermeyi başarıyor. Elektronik alanında bir dünya markası haline gelen Samsung, kurulduğu günden itibaren hayatı kolaylaştıran ürünleri ile dünyanın dört bir yanındaki insanlara ulaşmaya devam ediyor.

Son Trendlere Uygun Tasarım Detayları

Metal kaplaması ve modern tasarım detayları ile dikkatler üzerine çeken Samsung RF85K90127F/TR E 850 Lt No-Frost Buzdolabı, son trendlere uygun estetik duruşu ile modern mutfaklara şıklık katıyor. Samsung buzdolabı, kolaylıkla temizlenen Inox kapıları ve ergonomik tasarımı ile konforlu bir kullanıma imza atıyor. Kutusu içinde kullanım kılavuzu ve garanti belgesi ile beraber bulunan buzdolabı ile ilgili daha detaylı bilgilere ürünün kullanım kılavuzundan erişebilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sağlayan Özellikler

Üç kapılı buzdolabı, en son teknolojiler ile zengin hale getirilen özellikleri ve zarif hatları ile kullanıcıların gündelik hayatlarına kolaylık katmayı başarıyor. Soğutma sistemleri, geniş iç hacme sahip bölmeleri, büyük çekmece tasarımı ve metal gövdesi ile Samsung buzdolabı, kullanıcıların beğenisini topluyor. Farklı türden yiyecekler için tasarlanan bölmeler, son derece konforlu ve pratik bir kullanıma imkan veriyor. Güçlü soğutma-dondurma performansı ile yiyecek ve içecekler için uygun saklama koşulları sunan Samsung RF85K90127F/TR E 850 Lt No-Frost Buzdolabı ile gıdaları uzun süre en taze şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Samsung RF85K90127F/TR 850 lt No-Frost Buzdolabı Özellikleri

AB Yeni Enerji Sınıfı E
Aydınlatma Var
Buz Matik Var
Derinlik (cm) 87.1
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 274
Dondurucu Özelliği No Frost
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 90.8
Hacim (L) 850
Hızlı Dondurma Var
Hızlı Soğutma Var
Kapı Açık Uyarısı Var
Kontrol Paneli Dijital
Kullanım Şekli Solo
Renk Inox
Ses Seviyesi (dB) 42
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) 521
Su & Buz Pınarı Yok
Üretici Samsung
Ürün Tipi Gardrop Tipi
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 430
Yükseklik (cm) 182.5
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu MTSAMRF85K90127FTR
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 8 soru ve cevap var.
Soru
Ürün sıfır kutulu kapalı kutu mu ?
Cevaplar (2)
Sıfır kapalı kutu olarak gönderilmektedir.
ekoda satıcısı cevapladı
10 Temmuz
22 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Ürünlerimiz kapalı kutu ve sıfırdır.
doludepo satıcısı cevapladı
18 Eylül
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Samsung garantili mi ?
Cevaplar (2)
ÜRÜN SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİDİR.
Emin Teknoloji satıcısı cevapladı
22 Haziran
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
ürün SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİDİR.
Fixkırmızıbeyaz satıcısı cevapladı
29 Ağustos
14 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Sağ alt bölmenin buzdolabı ve/veya soğutucu çevirme özelliği var mıdır?
Cevap
Vardır.
ekoda satıcısı cevapladı
22 Temmuz
8 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
1
0
Soru
Buzdolabı telefon uygulamasından yönetilebiliyor mu?
Cevap
Yönetilebiliyor.
ekoda satıcısı cevapladı
12 Ağustos
27 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
1
0
Soru
motor garantisi kaç yıl dır?
Cevap
10 yıl motor garantisi vardır.
Teknolacivert satıcısı cevapladı
02 Kasım
3 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
ankastre olur mu ?
Cevap
Uyumlu değil
Emin Teknoloji satıcısı cevapladı
26 Kasım
3 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim?
Cevap
Toplam litre 865, soğutucu litre 525, dondurucu litre 340, Net Boyut (GxYxD) 908x1825x908 mm. Dolabın dıştan dışa ölçüleridir.
Emin Teknoloji satıcısı cevapladı
04 Ağustos
50 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürünün rafları çıkarılabiliyor mu?
Cevap
Evet çıkabiliyor.
Emin Teknoloji satıcısı cevapladı
14 Kasım
9 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Vestfrost VF 1268 300 lt Statik Buzdolabı
Samsung RB50RS334SA/TR 543 lt No-Frost Buzdolabı
Regal St 47010 432 Lt Statik Buzdolabı
Vestel 20263685 NF48001 Buzdolabı
%23
3.236,00 TL 2.498,00 TL
%12
9.898,00 TL 8.698,00 TL
3.698,00 TL
%1
4.629,00 TL 4.599,00 TL
Ekstra %7 indirimli fiyat
4.277,07 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Erbaboğlu-Vestel Yetkili Online Bayi 8,6
Değerlendirmeler
(792)
(160)
(23)
(134)
Derinlik (cm) 57 73,7 65 70
Dondurucu Özelliği Statik No Frost Statik No Frost
Enerji Sınıfı F - F -
Genişlik (cm) 54 76 70 72
Hacim (L) 300 500 432 435
Kullanım Şekli Solo Solo Solo Solo
Ses Seviyesi (dB) 40 43 41 41
Ürün Tipi Çift Kapılı Kombi Tipi Çift Kapılı Çift Kapılı
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 230 326 319 310
Yükseklik (cm) 160 186 183 183