Sennheiser Kulaklık

1945 yılından bu yana hizmet vermekte olan Almanya menşeili Sennheiser firması, gelişmekte ve değişmekte olan dünyanın koşullarına ayak uydurmuş, teknolojide meydana gelen yenilikleri başarılı bir şekilde yakalayabilmiştir. Ses sitemleri alanında sıkça başarılarından söz ettiren ve piyasaya üst segment ürünler servis eden Sennheiser firması, ilkelerinden taviz vermeyen bir duruş sergileyerek belli bir saygınlığı hak etmiştir. Kulaklıklar, kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedirler. Bu anlamda, Sennheiser markasının üretmiş olduğu kulaklıkların birçok farklı ilgiye hitap edecek şekilde farklı şekillerde tasarlandığını söylemek mümkündür. Bunlar arasında kulak içi, kulak üstü, kablolu ve kablosuz olmak üzere farklı modeller mevcuttur. Mevcut modellerin her biri farklı bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir.

Kablolu kulaklık modelleri, şarj ihtiyacı meydana getirmemesi nedeniyle hala sıklıkla tercih ediliyor olsa da, günümüzde piyasaya sürülmüş olan bluetooth bağlantılı kablosuz Sennheiser kulaklık modelleri, toplu taşımada, spor yaparken ya da açık alanda kalabalıklar arasında yürürken kullanıcılara büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Bluetooth özellikli kulaklıklar arasından kulak üstü modeller çoğunlukla kulaklığını toplu taşımada veya yolda yürürken kullanmayı tercih edenlerin ilgileri arasında yer alırken; spor yapanların, düzenli olarak koşuya çıkanların ve devamlı hareket halinde olanların öncelikli tercihleri arasında bluetooth özellikli kulak içi kulaklıklar yer almaktadır. Kulak içi modeller kolayca kayıp düşmemesi ve kullanım esnasında ağırlık yapmaması nedeniyle sporcular tarafından sıkça tercih edilir. Kulak üstü modeller ise gürültü önleyici özellikleri nedeniyle, kayıp düşme tehlikesinin olmadığı durumlarda öncelikli tercihler arasında yer alır. Kablolu modeller ise şarj ihtiyacı doğurmaması nedeniyle uzun yolculuklarda sıkça tercih edilir. Seçenekler ve hitap ettikleri kitle bu şekilde çoğaltılabilir. Anlaşılacağı üzere Sennheiser, her ilgiye hitap edecek türde modeller üretmiştir ve sunduğu kaliteli kullanım imkanı dolayısıyla profesyonellerin tercihi olarak adından sıkça söz ettirmektedir.

Sennheiser ile Alışılmışın Dışında Bir Deneyim Yaşayın!

Modern yaşamın gürültüsünden bir an olsun uzaklaşmak ve kendinizi müziğin ritmine kaptırmak istiyorsanız, Sennheiser markalı kulaklıklar sizin için doğru tercih olabilir. Sennheiser gürültü önleyici kulaklık özellikleri sayesinde dış dünyanın sesini bastırarak sadece müziğe odaklanmanıza ve notalar arasında serbestçe dolaşmanıza olanak sağlar. İş çıkışı saatlerinde, yürüyüşlerinizde, otobüs yolculuklarınızda ve ihtiyaç duyduğunuz birçok farklı alanda ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde tasarlanmış olan Sennheiser markalı kulaklıklar, birçok farklı ilgiye hitap edecek şekilde farklı biçimlerde tasarlanmışlardır. Toplu taşımada veya insan kalabalıklarının bulunduğu açık alanlarda, kablolu kulaklık kullanmak kimi zaman pek konforlu değildir. Birbirine dolaşan kulaklığınızı çantanızda aramak, yolda yürürken kulaklığınızın bir yerlere takılıp hasar görmesi gibi problemler bizi müzik dinlemekten uzaklaştırır. Eğer siz de bu gibi dertlerden mustaripseniz, kullanacağınız Sennheiser kulaklık kablosuz olmalıdır. Bu sayede gerek sokaklarda gerekse toplu taşımada özgürce hareket edebilir, müzik dinlemenin zevkini sonuna dek yaşayabilirsiniz. Bunun yanında, sporcular da bluetooth bağlantılı kablosuz kulaklıkları sıklıkla tercih etmektedirler. Eğer siz de antrenmanlarınız sırasında kullanabileceğiniz bir bluetooth kulaklık edinmek istiyorsanız, kullanacağınız Sennheiser kulaklık kulak içi olmalıdır; çünkü kulak üst kulaklıklar koşu ya da mekik gibi egzersizler esnasında kullanıcıya zorluk çıkarmaktadır.

Kulaküstü kulaklıklar ise açık alanlarda kulaklık kullanmayı tercih eden kullanıcılar için oldukça uygun bir seçenektir; çünkü kulak üstü kulaklıklar sahip oldukları kulak yastıkları sayesinde son derece başarılı bir izolasyon imkanı sağlayarak dış dünya ile olan bağlantının tamamen kopmasını sağlamaktadırlar. Bu sayede kullanıcılar kulak üstü kulaklık ile dış dünyanın gürültüsünden arınarak müziğin ritmine kendilerini kaptırabilmektedirler. Kablosuz seçenekler genellikle toplu taşıma, antrenman gibi yerlerde kullanılırken; kablolu kulaklıklar ise uzun yolculuklarda sıkça tercih edilmektedir. Eğer gideceğiniz yerde şarj problemi yaşayacaksanız ya da sıkça kulaklık şarj etmekle uğraşmak istemiyorsanız, kullanacağınız Sennheiser kulaklık kablolu olmalıdır. Kablolu kulaklıklar da kulak içi ve kulak üstü olarak birbirinden ayrılır. Kulak üstü kablolu Sennheiser kulaklık gaming ile ilgilenen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kulak içi kulaklıklar ise günlük kullanım için uygundur; fazla göze çarpmaz ve rahatlıkla müzik dinleme imkanı tanır. Kulaklığınızı telefon görüşmeleriniz için kullanacaksanız, kullanacağınız Sennheiser kulaklık mikrofonlu olmalıdır. Böylece telefon mikrofonuna ihtiyaç duymadan rahatlıkla telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mikrofonlu Sennheiser kulaklıkların büyük bir çoğunluğu gürültü önleyici özellikleri sayesinde açık alanlarda başarılı bir şekilde telefon görüşmesi yapmanıza imkan sağlar. Birçok açıdan Sennheiser kullanıcının yüzünü güldüren bir marka olarak piyasadaki yerini almıştır.

Kulaklığınız Tarzınızı Yansıtsın

Dış görüntümüz, insanlarla sözlü iletişim kurma imkanı elde edemediğimiz durumlarda, kişiliğimize dair birçok ipucu sunar. Hayatımızın büyük bir çoğunluğu ise, kendimizi sözsüz olarak ifade etme fırsatı bulamadığımız anlara tekabül eder. Giydiğimiz kıyafetler, kullandığımız aksesuarlar, onlara hitap eden bir çevreyi iletişim kanalımızın içine çekmektedir. Bu nedenle dış görünüşümüzün tarzımızı yansıtması oldukça mühim bir meseledir. Taktığımız kulaklıklar ise yansıttığımız imajın önemli bir parçasını oluştururlar. Özellikle kulak üstü kulaklıklar, göze çarpan bir yapıya sahip olması nedeniyle imajımızın önemli bir parçasını oluştururlar. Kullanılmadığı zamanlarda boyunda bekletilebilen bu kulaklıklar, adeta bir giyim aksesuarı olarak da kullanılmaktadır. Dikkatleri üzerine çekmeyi seven biriyseniz Sennheiser kablolu kulak üstü kulaklık tarzınızı yansıtmak konusunda size yardımcı olur. Kablosuz modeller ise size modern bir hissiyat yaşatır ve profesyonel bir deneyim elde etme şansı yakalarsınız. Siyah, beyaz ve farklı renklerdeki modellerin sıra dışı tasarımları, alışılmışın dışında bir görünüm sergilemenizi sağlar ve bu sayede farkınızı ortaya koyabilme imkanı elde edersiniz. Kulak içi kulaklıklar ise sadelikten hoşlanan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir; özellikle bluetooth bağlantılı kablosuz modeller kulaklığın saçların arasında tamamen kamufle olması ile sonuçlanmakta, bu nedenle varlığı belli bile olmamaktadır. Eğer dikkat çekmeyi sevmeyen biriyseniz bu tür modeller sizin ihtiyaçlarınıza karşılık verebilir.

Sennheiser markalı kulaklıklar, fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra şık görünümü ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Birçok farklı renk, tasarım ve modeli kullanıcıların beğenisine sunan Sennheiser, geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıların kendilerini diledikleri gibi ifade etmesine olanak tanır. Siyah renkler klasik bir görüntü sergilemenizi sağlarken; mor, kırmızı gibi kulaklık alınırken pek sık tercih edilmeyen renkler çevreye, alışılmışın dışında renkli bir kişiliğe sahip olduğunuz mesajını verebilir. Kulak üstü kulaklıklar dış dünyadan yalıtılmışlığınızı simgeleyerek çevreye sizin rahatsız edilmek istemediğinizi anlatır; kulak içi kulaklıklar ise daha sade bir tasarıma sahip olması ve çoğunlukla kıyafetlerin ya da saçların arasında kamufle olması nedeniyle sizin iletişime açık biri olduğunuz düşüncesini yansıtabilir. Toplu taşımada veya kalabalıkların bulunduğu açık alanlarda, kulak üstü kulaklık kullanan birini rahatsız etmek, kulak içi kulaklık takan birini rahatsız etmekten daha zordur. Bu anlamda, sunduğu fonksiyonel mesajların yanında kullanacağınız kulaklığın çevreye vereceği mesaj da oldukça önemlidir; kulaklığınızın karakterinizi yansıtmasını istiyorsanız onun çevreye yayacağı mesajları da göz önünde bulundurmanız gerekir. Nasıl bir kişiliğe sahip olursanız olun, tarzınızı yansıtacak bir Sennheiser kulaklık modeline erişmeniz asla zor olmayacaktır.

Sennheiser Kulaklığınız ile Müziğin Ritmine Kapılın

Sennheiser kulaklık kulak üstü ve kulak içi olmak üzere kullanıcılarına iki farklı seçenek sunmaktadır. Bunun yanında her iki seçenek de kablolu ve kablosuz olmak üzere iki ayrı seçeneğe ayrılmaktadır. Geniş seçenek yelpazesi arasından hangi kulaklığın sizin için en uygun olduğuna karar vermek tamamen sizin kişisel tercihlerinize bağlıdır. Sennheiser kulaklık inceleme notları göz önünde bulundurulduğunda, kullanıcıların her türden ürün ile oldukça başarılı sonuçlar elde ettikleri görülmektedir. Ancak ürünler arasında, hitap ettikleri alana bağlı olmak üzere bazı farklılıklar bulunmaktadır. Bol gürültülü bir ortamda, kitap okumak ya da yazı yazmak gibi konsantrasyon gerektiren bir etkinliğe odaklanmak için dışarıdaki sesi kesmek amacıyla kulaklık kullanıyorsanız, kulak üstü kulaklıklar sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek üzerine tasarlanmıştır, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Eğer masa başında çalışıyorsanız ve kulaklığınızın kablolu mu yoksa kablosuz mu olduğu o kadar mühim değilse, kablolu seçenekler şarj sorunu yaşatmayacağı için sizin için daha işlevsel olabilir. Ancak toplu taşıma veya genel tabirle şehir içi seyahat sırasında kulaklık takmayı tercih ediyorsanız, bluetooth bağlantılı kablosuz kulaklıklar sizi kablo karışıklığından kurtararak keyifli bir müzik dinleme deneyimi elde etmenize yardımcı olurlar.

Kulak içi kulaklıklar ise muhafaza etme konusunda sağladığı kolaylıklar ve daha az dikkat çekmesi sebebiyle kulaklığına günlük kullanım dahilinde ihtiyaç duyan kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Kulak içi kulaklıklar da kablolu ve kablosuz şeklinde çeşitlenir. Bunlar arasında bir tercih yapmak tamamen sizin kişisel kullanım alanınıza bağlıdır. Kulaklığınızı uzun yolculuklarda veya film ve dizi izlemek için kullanıyorsanız, kablolu kulaklık seçenekleri, size şarj sorunu yaşatmaması dolayısıyla avantaj kazandıracaktır. Ancak günlük kullanımda, kalabalıklar içerisinde kablo kalabalığı ile uğraşmak istemiyorsanız ve kendinize rahat bir hareket alanı sağlamak istiyorsanız, kablosuz kulaklıklar sizin için uygun seçenekler arasında yer alacaktır. Öte yandan, kablosuz kulak içi kulaklık modelleri, çanta içerisinde karışıklığa neden olmaması nedeniyle kullanıcılara taşıma kolaylığı sunmakta, bu açıdan oldukça konforlu bir kullanım imkanına sahip bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında kulak içi kulaklıklar, kulak üstü modellere nazaran daha sade bir tasarıma sahip oldukları için, aşırılıktan hoşlanmayan karakterlerin de yoğun ilgisine maruz kalmaktadırlar. Hangi modeli tercih ederseniz edin, müziğin akışına kendinizi kaptıracağınızdan ve müziğin büyülü dünyasına adımınızı atacağınızdan emin olabilirsiniz. Kişisel tercihler dahilinde edineceğiniz Sennheiser kulaklık modeli değişse de, müzik dinlemekten alacağınız haz sabit kalacaktır.

Sennheiser Ruhunuzu Dinlendirir

Birçok farklı duyguyu yaşarken, arka planda hep bir müziğin sesine ihtiyaç duyarız. Üzgün olduğumuzda, sinirli olduğumuzda, stresli, mutlu, heyecanlı ya da sevinçli olduğumuzda, ruh halimize uygun bir müzik açarak kendi iç sesimizi bir melodi aracılığıyla işitmek isteriz. Müzik, ruhumuzu besler, bize insan olduğumuzu ve sahip olduğumuz çeşitli duyguları hatırlatır. Bu gibi anlarda, bize eşlik edecek, yani müziği bize iletecek olan cihazın kalitesi, anın büyüsünün yaşatılması konusunda büyük ölçüde önem arz etmektedir. Sennheiser gürültü önleyici kulaklık olarak size dinlediğiniz müziğin nabzını tutma imkanı tanır ve dış dünya olan bağlantınızı keserek kendi içinize dönebilmenizi sağlar. Kullandığınız Sennheiser kulaklık bluetooth özelliğine sahip ise, serbest bir hareket alanına sahip olmanız dolayısıyla tamamen dünyadan soyutlanarak kendi iç dünyanızda gezintiye çıkabilir; gözlerinizi kapayarak bulunmak istediğiniz yere ufak bir seyahatte bulunabilirsiniz. Sennheiser, gitmenizin fiziken mümkün olmadığı yerlere mental anlamda ulaşmanızı sağlar. Dinlediğiniz müziğin türüne göre farklı kültürleri deneyimleyebilir, farklı kıtaların atmosferine kendinizi bırakabilirsiniz. Sennheiser kulaklık özellikleri birçok açıdan kullanıcının yüzünü güldürmeyi, onu tatmin etmeyi başarmaktadır. Ortalama bir kullanıcıdan profesyonel anlamda müzikle ilgilenenlere kadar her türden dinleyicinin taleplerine cevap verebilecek şekilde tasarlanmış farklı modellerdeki kulaklıkları ile Sennheiser, piyasadaki ayrıcalıklı yerini her geçen yıl daha da sağlamlaştırmaktadır.

Sennheiser kulaklıklar yalnızca müzik dinleyicilerinin değil, bilgisayar oyunu tutkunlarının da öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Sennheiser kulaklık oyuncu ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde özel olarak tasarlanmış modelleri ile, kullanıcıları bu dünyadan alarak oynadıkları oyunun dünyasında yaşatmakta, bu alanda da oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Bilgisayar oyunu oynamak bir tutkudur ve bu alandaki bütün ekipmanlar oyuncular tarafından profesyonel bir şekilde dizayn edilir. Bilgisayar oyunu oynamak için kullanacağınız klavyeden fareye, birçok ekipman oyuncular için özel olarak tasarlanmıştır. Bunlar arasından kulaklık modelleri ise Sennheiner markası tarafından özel olarak üretilmekte, kullanıcılarını asla yarı yolda bırakmayacak şekilde özel olarak tasarlanmaktadır. Buna ek olarak pilotların tercihi de Sennheiser markasından yanadır; üretmiş olduğu pilot kulaklıkları ile Sennheiser, profesyonellerin birinci tercihidir. Profesyonel alanlarda başarılı bir biçimde hizmet vermekte olan Sennheiser, günlük kullanım için sunduğu ürünler ile kullanıcıların memnuniyetini kazanması beklenmedik bir sonuç değildir. Sennheiser marka kulaklık edinerek uzun yıllar sürecek bir birlikteliğin ilk adımını atabilir, uzun yıllar kaliteli müzik dinleme imkanına sahip olabilirsiniz. Sennheiser kullanıcı odaklı bir firmadır ve piyasaya sürdüğü kulaklıklar kullanıcılarını yarı yolda bırakmaz.

Sennheiser Kulaklıklar Her Bütçeye Hitap Eder

Kulaklık almak isteyen kullanıcıların kafasını kurcalayan meselelerden biri de kulaklık fiyatlarıdır. Kaliteli bir ürün edinmek isteyen kullanıcılar bütçelerini sarsmadan bu işin altından kalkamayacaklarını düşünürler. Ancak Sennheiser her modelde ve her bütçeye uygun kulaklık modelleri ile piyasadaki yerini almıştır. Sennheiser kulaklık fiyatı, performansı ile karşılaştırıldığında oldukça makul bir orana sahiptir. Bu nedenle bu markaya sahip kulakları satın alırken, kulaklığınızı uzun yıllar kullanacağınızı ve kulaklığın ayıracağınız bütçeyi tamamıyla karşılayacağını aklınızdan çıkarmamanızda fayda var. Kulaklık satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Alışveriş, belli adımları izleyerek özenlice gerçekleştirilmelidir. Öncelikle ne türde bir kulaklık kullanmak istediğinize, kulaklığınızı hangi amaç doğrultusunda kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. Eğer akşamları işten eve dönerken, toplu taşımada müzik dinleyeceğiniz bir kulaklık arıyorsanız, taşıma ve kullanım kolaylığı sağlaması nedeniyle kablosuz kulak içi kulaklar sizin için uygun seçenek olabilir. Ardından belirlediğiniz kriterler doğrultusunda önünüze düşen kulaklık modelleri arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Alışverişe fiyatlandırma üzerinden başlamak, ihtiyaç duyduğunuz bir ürünü çok ufak bir fiyat farkı nedeniyle önünüze hiç düşmeden es geçmeniz gibi bir tehlikeyi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle önceliğiniz fiyatlandırma değil ihtiyaçlarınız olmalıdır.

Sennheiser kulaklık önerisi isteyen kullanıcılar bu metinden diledikleri gibi faydalanabilirler. Ancak burada önerilen ürünlerin sadece tavsiye amaçlı olduğunu, kullanıcıların kişisel tercihleri doğrultusunda belirleyecekleri doğru kulaklığın en iyi onlar tarafından seçileceğini akılda tutmak gerekir. Bütün bu öneriler ve kişisel tercihler doğrultusunda aradığınız kulaklığa nasıl ulaşacağınız konusu da muhakkak kafanızı kurcalıyordur. Bu noktada kullanıcıların yardımına Hepsiburada koşmaktadır. Sunduğu gelişmiş arama özellikleri ile kullanıcıları farklı seçenekler arasında kaybolmaktan kurtarmakta, böylece kullanıcıların zamandan tasarruf etmesine yardımcı olmaktadır. Kulaklık modelinizin kablolu mu yoksa kablosuz mu ya da kulak üstü mü kulak içi mi olacağını Hepsiburada sayesinde kolayca belirleyebilirsiniz. Öyle ki, sitemiz, renk seçenekleri arasında bile kriter daraltma olanağı sağlamaktadır. Sizin için en uygun Sennheiser kulaklık modelini ararken sitemizin ilgili kısmında arama kriterlerini daraltabilir, elenen seçeneklerin ardından geriye kalan kulaklık modelleri arasından bütçenize en uygun olan modeli belirleyebilirsiniz.

Sennheiser Kulaklık Ne İşe Yarar?

Etkin ve keyifli bir müzik deneyimi sunar. İşte, sporda veya yolda geçirdiğiniz tüm vakitleri daha da keyifli bir hale getirmenize yardımcı olur.

Sennheiser Kulaklık Ses Ayarı Nasıl Yapılır?

Kulaklıkların genellikle yan kısımlarında bulunan tuşlar sayesinde ses ayarı yapılabilir. Aynı zamanda bağlı olduğu cihaz üzerinden de ses alanında çeşitli komutlar verilebilir.

Sennheiser Kulaklık Ses Kalitesi Nasıldır?

Kulaklığın dış kısmı ve kavrayıcı yapısı dış çevredeki sesleri büyük ölçüde keser. Bu sayede ses kalitesi yükselmiş, müzik keyfi artmış olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sennheiser Kulaklık Fiyatları ve Markaları

Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Ses Ve Görüntü Ürünleri
Ses Ve Görüntü Ürünleri
Kulaklık
Kulaklık
Kulak İçi Kulaklık
Kulak İçi Kulaklık
Kulak Üstü Kulaklık
Kulak Üstü Kulaklık
Kulaklık Aksesuarları
Kulaklık Aksesuarları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Bağlantı
Toplam 24 / 74 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/sennheiser