Telefunken LED TV Televizyonlar

Alman markası Telefunken; PAL adı verilen renkli TV teknolojisini geliştirmesinden bu yana, görüntü teknolojilerinde çığır açmaya devam ediyor. 100 yılı aşkın köklü tarihinde, ses ve televizyon teknolojilerinde edindiği deneyimi, yeni nesil LED televizyonları geliştirmek için kullanan Telefunken daha canlı, gerçeğe yakın ve renkli görüntüye ulaşmak için her daim sınırlarını zorluyor.

Telefunken LED TV

Telefunken LED televizyonları; üstün Augen teknolojisi ile donatılmışlardır. Telefunken’in kendi icadı olan Augen teknolojisi, en az renkli TV teknolojisinin geliştirilmesi kadar ses getirir. Gerçek renkler, gerçek canlılık ve gerçek doğallığın yakalandığı bu teknoloji; kullanıcılarının görüntünün ardına kadar ulaşmalarına yardımcı olur.

Augen teknolojisi, piksellerden çok daha önce renk bilgisini algılar. Bu sayede renk değerlerini en yüksek seviyelere taşır. Augen teknolojisi kullanılan televizyonlarda, capcanlı görünen renklerin etkisiyle nesneler çok daha net ve gerçekçi görünür. Teknolojinin sağladığı bir diğer artı da, beyaz ve siyah kısımlar arasında kontrast değerlerinin dinamik olarak dengelenmesidir. Nesnelerin tüm ayrıntılarını, gerçek bir görüntü gibi evinize taşıyan bu teknoloji sayesinde, izlediğiniz filmlerdeki karakterleri salonunuzda ağırlıyormuş hissine sahip olabilirsiniz. Augen teknolojisi ile renkler doku yapısına uygun olarak düzeltilirler. Televizyondaki sahte tonlama yerine sade, gerçeğe yakın ve doğal renklendirme ile görüntüler izleyicilere sunulur. Bu sayede bu teknoloji kullanılarak üretilmiş bir televizyonda gün batımını izlerken, gerçekten sahilde gün batımını izliyor gibi hissedersiniz.

Telefunken LED TV'ler dizi, film, maç, belgesel ya da program izlerken, oluşturdukları gerçeklik algısıyla izlediğiniz görüntünün içine bütünüyle girmenizi sağlar. Bu sayede en ufak bir ayrıntıyı bile kaçırmanızın önüne geçer. Yüksek teknolojiyle donatıldığı için geleceğin teknolojilerine şimdiden göz atmanızı sağlar.

Telefunken Led Tv Fiyatları

Telefunken LED TV’lerin fiyatlandırılmasında, ürünlerin boyutlarının önemi büyüktür. Piyasada 19”, 22”, 32”, 39”, 40”, 42” ve 50” olarak üretilen modelleri ile karşılaşabileceğiniz Telefunken LED TV’lerin ekran büyüklüğü arttıkça fiyatları da artar. Modellerin fiyatlandırılmasına etki eden koşullar arasında eklenen teknolojiler, çözünürlük özellikleri ve son olarak 2D ve 3D uyumluluğu sayılabilir.

Klasik LED TV, uydu alıcılı LED TV, Satellite LED TV ve smart LED TV seçenekleri arasından verdiğiniz paranın tam karşılığını alabileceğiniz Telefunken; sunduğu yüksek görüntü teknolojileri ile evinize konforu taşır. Televizyon teknolojilerinde ilklerin adresi Telefunken; piyasadaki her modelinde kullanıcılarının evlerine en yüksek kaliteyi getirir. Geliştirdiği Augen teknolojisi sayesinde maçları çok daha heyecanlı, filmleri ve dizileri daha gerçekçi izleme imkanı sunan Telefunken LED TV’ler kalitesine nazaran oldukça uygun fiyatlarıyla kullanıcıların yüzünü güldürmeye devam eder.

Tercih ettiğiniz televizyon modeli 2D ya da 3D uyumlu olması gerçek görüntü kalitesi ile tanışmanıza engel değildir. Telefunken 3D televizyon modellerinde 3 boyutun sunduğu gerçeklik algısını daha canlı, renkli ve gerçekçi görüntü ile birleştirir. 2D televizyon modellerinde ise renklerin doğal geçişlerini korur ve bu şekilde duru görüntünün keyfini sürmenizi sağlar. Kesenize uygun olarak tercih ettiğiniz her modeli, en kaliteli seyri sunmak için sınıfındaki LED TV modelleriyle rekabet halindedir.

Smart LED TV modelleriyle televizyonunuzda internetin keyfini yaşayabilir, ek teknolojilerle güçlendirilmiş çok işlevli bir televizyon kullanmanın konforuna erişebilirsiniz. Diğer televizyon modellerine nazaran biraz daha pahalı olan bu modellerden yana seçiminizi kullanarak, bir televizyondan çok daha fazlasına erişebilirsiniz.

Telefunken, üç yıl garanti imkanı ile satış sonrası da kullanıcı dostu olduğunu kanıtlar. Yüksek kaliteli LED TV’ler arasında size ve kesenize en uygun modeli kolayca tercih edebilir ve Augen teknolojisinin farkları ile yakından tanışabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Telefunken Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

16 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Ekran Boyutu
Toplam 16 / 16 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/telefunken