Telefunken Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

Telefunken markası, televizyon modelleriyle kullanıcılarına hizmet verir. Markanın tasarladığı televizyonlar yüksek görüntü kalitesine sahiptir. HD, Full HD ve UHD TV modellerine Telefunken ile ulaşabilirsiniz. Markanın ürünleri arasında gelişmiş piksel iyileştirme teknolojisini kullanan televizyonlar da bulunur. Bu televizyonlarla gerçekçi görüntüler elde edebilirsiniz. LED ekran özelliğine sahip TV modelleri renkleri canlı bir şekilde aktarır. Yayınlardaki renk detaylarını yakalamak için Telefunken LED TV çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Televizyonların, ekran parlaklığı ve kontrast seviyesi gibi özelliklerini kişiselleştirebilirsiniz. Modern televizyonlar ses kalitesini de üst düzeye çıkarır. Kullanışlı televizyonlarda yer alan hoparlörler gerçekçi ses aktarımı yapar. Hoparlörlerler geniş bir desibel aralığında çalışabilme özelliğine sahiptir. Yüksek ses seviyesinde cızırtı problemi yaşamamak için Telefunken marka televizyonları kullanabilirsiniz.

Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Modern Televizyonlar

Telefunken TV çeşitleri farklı ebatlara sahip birçok modeli içerir. Evinizin ölçülerine göre size en uygun televizyonları sipariş edebilirsiniz. Ayaklı televizyonlar, TV konsoluna güvenli bir şekilde yerleştirebilmeniz için uygundur. Denge sağlayan ayaklar aynı zamanda televizyonunuzun kaymasını da önler. Çıkarılabilir ayaklar sayesinde televizyonunuzu duvara monte ederek de kullanabilirsiniz. Duvar montajı özelliği alan tasarruf yaratır. Telefunken televizyonlar düz ekranları ve ince kasalarıyla avantaj sağlar. Hafif olan televizyonlar, taşıma sırasında size yardımcı olur. TV modellerinin çerçeveleri seyir kalitenizi artırır. Çerçeveli ekranlarla yayınlara daha rahat odaklanabilirsiniz. Televizyonların ekranları parlama sorununa karşı koruma yaratır. Gündüz saatlerinde, çevredeki ışık yoğunluğu fazla olduğunda yaşanabilen parlama sorununu Telefunken televizyonlarla aşabilirsiniz. Markanın geliştirdiği televizyonlar hızlı işlemcilere sahiptir. Bu sayede, ürününüzün özelliklerini seri bir şekilde kullanabilirsiniz. Televizyonlar kullanışlı menülere ve pratik arayüz tasarımına sahiptir.

Akıllı Televizyonlarla Modern Teknolojinin Avantajlarını Deneyimleyin

Telefunken Smart TV modelleri internete bağlanabilmenizi sağlar. Wi-Fi özelliğinden yararlanarak internete kablosuz şekilde girebilirsiniz. Ethernet girişine sahip olan televizyonlarla internete kablo bağlantısıyla da girebilirsiniz. Sosyal medya uygulamalarını kullanarak kişisel hesabınızda çeşitli paylaşımlar gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı televizyonlar, çevrim içi film izleme platformlarını kullanabilmenizi sağlar. Sevdiğiniz dizileri ve merak ettiğiniz filmleri bu platformlar aracılığıyla internet üzerinden izleyebilirsiniz. USB girişi ile, taşıyıcı belleğinizdeki filmleri televizyonunuzdan açabilirsiniz. Ses ve görüntü oynatma özelliklerinden yararlanarak televizyonunuzu işlevsel şekilde kullanabilirsiniz. Gelişmiş TV modellerinin PC girişi özelliği de bulunur. Bu özellikle bilgisayarınızı ve televizyonunuzu uyumlu şekilde kullanabilirsiniz. Kulaklık çıkışına sahip olan televizyonlarla gürültü sorununa yol açmadan dizilerinizi izleyebilirsiniz. Televizyonların HDMI bağlantısını kullanmanız ses ve görüntü aktarımı yapabilmenizi kolaylaştırır. Telefunkuen televizyonların pratik kumandalarıyla ürününüzün özelliklerini rahatça değerlendirebilirsiniz. Kumandalar ergonomik şekilde dizayn edilir. Tuşların şekilleri ve renkleri sayesinde hangi tuşun ne işleve sahip olduğunu hatırlamanız kolaylaşır.

Telefunken televizyonların avantaj yaratan özellikleri hangileridir?

Dahili uydu alıcısı bulunan televizyonları sipariş etmeniz, yeni bir alıcı satın almanıza gerek bırakmaz. Ekran oranı ayarlanabilen televizyonları yayınların özelliklerine göre optimize edebilirsiniz. Telefunken televizyonlar ses ve görüntü modlarına sahiptir. Bu modları yayınların türlerine göre seçerek seyir kalitenizi üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Kanal arama işlemleri nasıl gerçekleştirilir?

Televizyonunuzun kumandasını kullanarak menü üzerinden kanal arama sekmesini açabilirsiniz. Manuel arama ve otomatik arama özellikleri arasından seçim yapmanız gerekir. Frekans bilgileri elinizde olan kanalları manuel arama yöntemiyle bulabilirsiniz. Genel aramalar yapmak için otomatik arama seçeneğini kullanmanız gerekir. Arama tamamlandığında kanalları kaydederek sekmeleri kapatabilirsiniz.

4K Smart televizyonların özellikleri nelerdir?

4K UHD TV modelleri 3840 x 2160 piksellik bir çözünürlük yaratır. Ultra HD çözünürlük özelliği görüntülerdeki detaylara evinize başarılı bir şekilde ulaştırır. Smart televizyonlar, dahili uygulamaları ve sonradan ekleyebileceğiniz uygulamaları hızlı şekilde çalıştırır. İnternette vakit geçirirken televizyonunuzun USB girişine farenizi bağlayabilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Telefunken Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

7 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Telefunken Ses Görüntü Sistemleri
  2. Kutsan Ses Görüntü Sistemleri
  3. Nunamax Ses Görüntü Sistemleri
  4. TV Guard Ses Görüntü Sistemleri
  5. WandGlass Ses Görüntü Sistemleri
  6. Bestoclass Ses Görüntü Sistemleri
  7. Tayfun Ses Görüntü Sistemleri
  8. Etiasglass Ses Görüntü Sistemleri
  9. Electroon Ses Görüntü Sistemleri
  10. Coruian Ses Görüntü Sistemleri
  11. Elektrogun Ses Görüntü Sistemleri
  12. Cenex Ses Görüntü Sistemleri
  13. Parmis Ses Görüntü Sistemleri
  14. Maza Ses Görüntü Sistemleri
  15. Swat Ses Görüntü Sistemleri
  16. Formmaxglas Ses Görüntü Sistemleri
  17. Zapp Ses Görüntü Sistemleri
  18. Rewel Ses Görüntü Sistemleri
  19. White Glass Ses Görüntü Sistemleri
  20. Weko Ses Görüntü Sistemleri
  21. Promise Ses Görüntü Sistemleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Renk
 6. Model Yılı
 7. Ekran Boyutu
 8. Uydu Alıcı
 9. Wi-Fi
 10. Çözünürlük
 11. Ekran Formatı
 12. Görüntü Teknolojisi
 13. Ambilight
 14. HDMI Girişleri
 15. Tuner
 16. İşletim Sistemi (Smart TV)
 17. Bağlantı Seçenekleri
 18. Curved (Kavisli)
 19. Satıcı A-Z
 • Marka Telefunken
DSACategoryId/2147483638/17201/telefunken
Başa dön