Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Tenda
Tenda A3 1Port WiFi-N 150Mbps Access Point / Menzil Arttırıcı (Repeater)

Tenda A3 1Port WiFi-N 150Mbps Access Point / Menzil Arttırıcı (Repeater)

Tenda
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013122/410/80312248
Tenda A3 1Port WiFi-N 150Mbps Access Point / Menzil Arttırıcı (Repeater)


Neler Yapar   Temel Özellikler

A3, kullanıcıların kolayca bir router'a bağlayarak yeni bir kablosuz ağ yaratmak ya da mevcut bir kablosuz ağın çekim alanını hiçbir kurulum yapmadan arttırmak amaçlı kullanılabilecek Kablosuz N destekli bir kablosuz menzil arttırıcıdır.
Bir önceki Kablosuz G teknolojisini kullanan ürünlere göre 4 kata varan daha yüksek veri transfer hızı ve 3 kata varan daha geniş kapsama alanı sunar. Geriye dönük olarak tüm Kablosuz G/B teknolojili ürünler ile mükemmel bir uyum ile çalışabilen A3 access point ya da menzil
arttırıcı olarak evinizde ya da küçük ofisinizin her yerinde kablosuz ağınızı sorunsuzca ve yüksek performans ile kullanabilmeniz için tüm özelliklere sahiptir.

  >> Kablosuz N 150 Mbps, 2.4 GHz

>> Kablosuz G ürünlere göre 4 kata kadar
daha yüksek transfer hızı

>> Kablosuz G ürünlere göre 3 kata kadar daha fazla çekim alanı

>> 64/128-blt WEP, WPA ve WPA2 şifreleme

>> 5 dBI Anten İle mükemmel sinyal gücü
   

Kolayca Kablosuz Ağınızı Kurun ya da Menzilini Arttırın
Kablosuz internet kullanmak istiyorsunuz ama bulunduğunuz yerde sadece kablolu bir bağlantı mı var? Ya da bulunduğunuz yerdeki kablosuz ağ sinyali bağlanamayacak kadar yetersiz mi? A3 ikisi için de size çözüm olabilir. A3'ü mevcut kablolu ağınıza bağlayabilirsiniz ya da herhangi bir kablosuz bağlantı kaynağını tekrarlayan menzil arttırıcı modunda kullanabilirsiniz.

Universal Repeater (Menzil Arttırıcı) Modu (Yazılım güncellemesi ile)
Tenda A3'e yapacağınız basit bir yazılım güncellemesi ile Universal Repeater kablosuz tekrarlayıcı ve menzil arttırıcı özelliğini de ekleyebilirsiniz.Geleneksel WDS köprüleme teknolojisine göre çok daha kolay kurulum imkanı sunan Univeral Repeater teknolojisi aynı zamanda daha iyi performans ve daha geniş kapsama alanı sunar. Yazılım güncellemesi konusunda destek almak için 0850 228 89 49 numaralı Tenda destek hattı'nı arayabilirsiniz.


 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön