Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

TP-LINK TL-WR710N 150 Mbps N WAN/LAN & USB Portlu Kablosuz Client/Repeater/AP/WISP Mini Client Router + Menzil Genişletici

TP-LINK
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013122/410/80312248
TP-LINK TL-WR710N 150 Mbps N WAN/LAN & USB Portlu Kablosuz Client/Repeater/AP/WISP Mini Client Router + Menzil Genişletici
  • Taşınabilir tasarımı, seyahatte ve evde kullanım için ideal
  • Yerleşik güç adaptörü, büyük adaptör gerekmez
  • Kablosuz Router, Client, Repeater, Access Point, WISP Client Router modları desteği
  • Dosya paylaşımı ve şarj için çok yönlü USB portu
Bu Ürün Ne Yapar?
TL-WR710N, ev veya bir otel odasında yetersiz Wi-Fi veya sadece kablolu bağlantıya ideal bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Takılan bir router ile, bütün Wi-Fi özellikli cihazlarınız için güvenli bir Wi-Fi hotspot hemen kurulur. 5 çalışma moduna sahip olan cihaz, Internet’e farklı senaryolarda uygun bir şekilde bağlanmanıza izin verir. Bunun dışında yerleşik güç adaptörü, depolama ve şarj için esnek USB portu ile bu kompakt cihaz, seyahat edenler, öğrenciler veya çalışan veya oyun oynayan herhangi biri için mükemmel bir seçenektir.
Taşınabilir, Kompakt, Evde ve Seyahatte Kullanmak için İdeal
TL-WR710N, cebinizde taşımak ve Internet’i yolda paylaşmak için yeterince küçüktür. Kaldığınız otel sadece kablolu bir ağ bağlantısı sunduğunda, otel odanızda kablosuz ağın keyfini çıkarmak için yalnızca ağ kablosunu TL-WR710N’e takmanız ve default şifreyi girmeniz yeterlidir.
Farklı Senaryolar için Birden Fazla Çalışma Modu
Kablosuz Router Modu (Varsayılan)
Çoğu otel ve ev ağı için uygun olan özel bir kablosuz ağı hemen yaratır ve Interneti birden fazla W-Fi cihazına paylaştırır.
Client Modu (TV/Oyun Konsolu)
Sadece kablolu kullanılan cihazların varolan bir Wi-Fi ağına bağlanmasını sağlar.
Repeater Modu
Sinyal gücünü artırıp kapsam alanını artırarak varolan Wi-Fi’yi genişletir.
Access Point Modu
Wi-Fi cihazları için kablosuz bir ağ yaratır.
WISP Client Router Modu
Eş zamanlı Kablosuz ISP erişimi ve paylaşımı.
Dosya Paylaşımı ve Şarj için Çok Fonksiyonlu USB Portu
Çok fonksiyonlu USB 2.0 portu ile donanarak, yerel ağda PC’ler, akıllı telefonlar ve tabletler gibi farklı cihazlarınız arasında dosyaları ve medyayı paylaşabilirsiniz. Ayrıca USB portu, akıllı telefonlar veya tabletler gibi mobil cihazlara güç kaynağı sağlayabilir (5V/1A’ya kadar), böylece seyahatte çeşitli şarj cihazlarını taşımaktan kurtulabilirsiniz.
TP-LINK Hakkında
1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön