ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Vestfrost
Vestfrost VF BM 4010 S 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Vestfrost VF BM 4010 S 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Vestfrost
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/22156
Vestfrost VF BM 4010 S A++ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Enerji verimliliğiyle ön plana çıkan Vestfrost VF BM 4010 S A++ 4 Programlı Bulaşık Makinesi aracılığıyla kirli mutfak eşyalarını tasarruflu bir şekilde yıkayabilirsiniz. Elektrik tüketimini minimize eden modern teknolojisiyle beğeni toplayan beyaz eşyayı mutfağınızdaki uygun alanlara yerleştirerek düzenli şekilde kullanabilirsiniz. Günün her anında çalıştırabileceğiniz kullanışlı bulaşık makinesi gürültüsüz şekilde yıkama işlemlerini gerçekleştirdiği için gece saatlerinde de rahatlıkla çalıştırılabilir. Son derece geniş bir iç alana sahip olan Vestfrost VF BM 4010 S A++ 4 Programlı Bulaşık Makinesi bu sayede büyük tencere ve tavalar için uygun yerleşim noktaları yaratır. Alt sepet kısmıyla üst sepet arasında yer alan boşluk büyük mutfak eşyalarını alt kısma yerleştirebilmeniz için size kolaylık sağlar. Üst sepet bölümünde tabaklarınızı ve bardaklarınızı kolayca konumlandırabilirsiniz. Sepetlerin paslanmaya dayanıklı tellerden üretilmesi deformasyonu önler.

Mutfaklardaki Pratik Yardımcı

 • Vestfrost VF BM 4010 S bulaşık makinesi 4 ayrı çalışma programı aracılığıyla etkili bir şekilde mutfak eşyalarınızın temizlenmesini sağlar.
 • Temizlik gereçlerinin yerleştirilebilmesi için deterjan haznesine ve tablet bölümüne sahip olan beyaz eşya sayesinde ürünlerinizi kusursuz bir şekilde yıkayabilirsiniz.
 • Sert açılışları ve kapanışları önleyen kapak sistemi yardımıyla makinenizin içerisine rahatça erişip bulaşıkları yerleştirebilir ya da çıkarabilirsiniz.
 • Alt ve üst sepetlerin tekerlek sistemine sahip olması bu parçaları ileriye ve geriye doğru kolayca hareket ettirebilmeniz için idealdir.
 • Vestrost bulaşık makinesi farklı su sıcaklıklarında yıkama yapabildiği için kirlerin yoğunluğuna uygun şekilde su sıcaklığını kontrol paneli üzerinden belirleyebilirsiniz.

Tek Seferde Tüm Mutfak Eşyaların Yıkayın

Genişliğiyle beğeni toplayan Vestforst VF BM 4010 S modeli yemeklerden sonra ayrı ayrı yıkamalar yapmanıza gerek bırakmaz. Kullanışlı sepetler aracılığıyla tabaklardan tencerelere ve tepsilere kadar farklı ürünlerinizi uygun noktalara yerleştirerek alanı verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Modern pervane teknolojisiyle suyun eşit şekilde dağılmasını sağlayan beyaz eşya aracılığıyla inatçı kirler kolayca ortadan kaldırılır. Bardakları, tabakları ve tencerelerin yüzeyin koruyan yıkama teknolojisi eşyalarınızın makineden tertemiz ve parıltılı bir şekilde çıkmasına olanak tanır. Alt sepet bölümünü tamamlayan çıkarılabilir çatal kaşık sepeti derinlemesine tasarımı sayesinde yerleşim işlemlerini kolaylaştırır. Çatal, bıçak, kaşık, spatula gibi ürünler için ideal olan bu pratik sepet yıkama sırasında küçük objelerin sabit kalması için de idealdir. Bulaşık makinesi sağlam gövdesi sayesinde dış etkilere karşı koruma oluşturmanın yanı sıra ses yalıtımı da yaratır.

Teknik Özellikler

 • Program Sayısı: 4
 • Yıkama Kapasitesi: 12 Kişilik
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Ürün Boyutları ‌(YxGxD): 85 cm, 59.8 cm, 59.8 cm
 • Yıllık Enerji Tüketimi ‌(kWh): 258
 • Su Tüketimi ‌(lt/program): 12
 • Ses Seviyesi ‌(dB): 54

Manisa'dan Türkiye'ye Ulaşan Modern Ürünler

1984 yılında hayatıa merhaba diyerek beyaz eşyadan ev elektroniğine kadar birçok alanda başarılı tasarımlar gerçekleştiren Vestel, Manisa'da kurulmuştur. Araştırma ve geliştirme alanlarına yaptığı yatırımlarla yeni teknolojileri ve modern tasarımları kullanıcılarına ulaştıran Vestel doğaya olan saygılarıyla beğeni toplayan ürünler de geliştirir. Sudan ve elektrikten tasarruf sağlamak için ideal olan Vestel ürünleri ev yaşamının konforunu artıran özelliklere sahiptir.

Yıkama Programlarıyla Mod Seçimini Gerçekleştirin

Bulaşık makinenizi mutfağınıza kurduktan sonra yemeklerin ardından tabak, tencere, çatal ve kaşık gibi gereçleri kısa sürede yıkayabilirsiniz. Ürünün kontrol paneli üzerinden yıkama programını seçip mutfak eşyalarının yoğunluğuna ve kir seviyesine göre yıkama işlemlerini başlatabilirsiniz. Farklı gereksinimlere göre optimize edilebilen yıkama modları sayesinde beyaz eşyanızdan yüksek verim alabilirsiniz. Bulaşık makinenizi kullanırken mutfak gereçlerinin sepetlere ve bölmelere uygun şekilde yerleşmesine dikkat ederek yıkama işleminin başarıyla gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.


Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön