ARA
Loading interface...
Loading interface...
WD
WD Elements 1TB 2,5" USB 3.0 Taşınabilir Disk (WDBPCK0010BBK-EESN)

WD Elements 1TB 2,5" USB 3.0 Taşınabilir Disk (WDBPCK0010BBK-EESN)

WD
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/3013121/100225

WD Elements 1TB 2,5" USB 3.0 Taşınabilir Disk (WDBPCK0010BBK-EESN)

 

Western Digital Elements 1TB 2.5" 5400RPM USB3.0 Taşınabilir Disk
wd
Basit, Hızlı, TaşınabilirBugün ve yarına bağlanabilmek için evrensel uyumluluk. Şimdi USB 2.0 ve hazır olduğunuzda USB 3.0 cihazlarınız ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Küçük ve hafif tasarım, yüksek kapasiteli depolama imkanı sunar ve WD Elements taşınabilir sabit sürücüleri, önemli dosyalarını yanında taşımak isteyen ve kaliteye önem veren müşteriler için ideal bir yardımcı haline getirir.
wd
İçten dışa WD kalitesi. Verilerinizin sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bu sürücüyü, dayanıklılık ve darbelere karşı uzun vadeli güvenilirlik için zorlu şartlara uygun olarak ürettik. Bu yüzden sürücüyü tarz ve koruma için özel olarak tasarlanmış sağlam bir muhafaza ile koruyoruz.
wd
Maksimum aktarım hızları. Verilerinizin sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bu sürücüyü, dayanıklılık ve darbelere karşı uzun vadeli güvenilirlik için zorlu şartlara uygun olarak ürettik. Bu yüzden sürücüyü tarz ve koruma için özel olarak tasarlanmış sağlam bir muhafaza ile koruyoruz.
wd
PC performansını iyileştirin Dahili sabit sürücünüz dolduğunda PC'niz yavaşlar. Dosyaları silmeyin. Dosyaları WD Elements taşınabilir sabit sürücünüze aktararak dahili sabit sürücünüzdeki alanı boşaltın ve bilgisayarınızın performansını yeniden yükseltin. NTFS formatında biçimlendirilmiştir ve Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 ile uyumludur. Mac için de yeniden biçimlendirilebilir.
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön