2 Kişilik Çadır

Kamp yapmak deyince akla ilk olarak çadır gelir. Çadır, sert kumaşlardan üretilen ve genellikle demir veya plastik direkler sayesinde kurulan geçici barınaklardır. Çadır kurmak şehir merkezinden uzak doğa ile iç içe bir bölgede konaklamak için tercih edilen en ideal ve ekonomik çözümdür. Çadırda konaklamak kamp süresince açık havanın negatif etkilerine karşı güvenli bir seçimdir. Çadırlar, deniz ve göl kenarlarında, ormanlık arazilerde veya çöl bölgelerinde rahatlıkla kurulabilir ve bu bölgelerde konforlu şekilde konaklanabilir. Çadır kampları ile huzurlu ve eğlenceli zamanlar geçirmek mümkündür. Çadırlar, tek kişilikten 5 veya üzeri kişinin sığacağı ebatlarda üretilirler. Böylelikle tek kişilik veya aile ve arkadaş gurubuyla kamp yapmak kolay bir hal alır. 

2 Kişilik Çadır Modelleri

2 kişilik çadır modelleri, iki yetişkin bireyin rahat bir şekilde sığabileceği ve uzanabileceği konforlu yapıda tasarlanmıştır. Bu çadırlarda iki kişinin rahatlıkla nefes alabileceği bir alan oluşturmak amacıyla uygun ölçüde fileli pencere bölümü yer alır. Bu pencere sayesinde çadır içinde hava sirkülasyonu sağlanırken fileli yapı sayesinde sinek ve haşerelerin çadıra girmesi engellenir. Pencere bölmesi istendiği zaman kapatılabilir özelliktedir. Çadır kumaşı su geçirmez yapıda olup yağmurlu ve karlı günlerde çadırın iç konforunun korunması sağlanır. Bu kumaş aynı zamanda mat yapıda olup çadır içini göstermeyen niteliktedir. İki kişilik çadırların kurulumu ise diğer büyük ebatlı çadırlara göre daha kısa zaman alır. Aynı zamanda bu çadırlar arasında otomatik kurulabilen modeller de mevcuttur. Otomatik kurulum özelliğe sahip çadırlarda herhangi bir montaj yapmanıza, denge direkleri kurmanıza gerek yoktur. Bu çadırlar çantasından çıkarıldığı gibi açılarak zemine yerleştirilirler ve çadır hali hazırda kurulmuş olur. Taşıma çantası sayesinde, çadırı sökerek kolayca içine yerleştirerek dilediğiniz her yere kolaylıkla götürebilirsiniz. Taşıma çantaları, uygun ebatlara olduğu için aracınızda, bisikletinizde veya sırt çantanızda zorlanmadan taşıyabilirsiniz. İki kişilik çadır modelleri arasında yağmurluk içerenleri de mevcuttur. Bu tasarım sayesinde yağmurlu havalarda pencere kısmından su girişi engellenir. Birçok renkte ve desende tasarlanmış çadırlar da iki kişilik çadır modelleri arasında yer alır. Her zevke uygun çadır modelleri kolayca bulunabilir. İki kişilik çadırlara uygun olarak tasarlanmış aksesuarlar bulunur. Bu akseuarlardan biri de çadır kilididir.  Farklı aktivitelerde bulunmak üzere kamp alanında uzaklaşılması gereken durumlarda çadırda yer alan eşyaların güvenliği için çadır kilitleri uygun bir tercih olacaktır.  

2 Kişilik Çadır Fiyatları

2 kişilik çadır fiyatları arasında her kesimin bütçesine uygun marka ve modelleri bulmak mümkündür. Bu çadırların fiyatları markasına, kalitesine ve tasarımına göre değişiklik gösterir. Bu açıdan iki kişilik çadır fiyatları geniş bir yelpazede yer alır. Kaliteli bir çadır, kolay yırtılmayan ve dış ortam koşullarına karşı dayanıklı yapıdadır. Bu sebeple kamp yaparken çadırın sizi yarı yolda bırakmaması için kaliteli bir çadır almak çok önemlidir. Fakat kaliteli bir çadır almak için servet ödemenize gerek yok. Orta bir bütçe ile kaliteli, şık tasarımlı ve ergonomik bir çadıra sahip olabilirsiniz. Çadıra ödeyeceğiniz ücret kamp yerine tercih edeceğiniz bir otel konaklamasından çok daha ucuza gelecektir. Çadır ile kamp yaparak bulunduğunuz süre boyunca konaklama için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Böylelikle doğa ile baş başa, huzurlu ve ekonomik bir kamp yapabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla beraber cep yakmayan bir tatil yapabilirsiniz. Alacağınız kaliteli ve donanımlı bir çadır ile uzun vadede kazanç sağlayabilirsiniz. Bu açıdan çadır için vereceğiniz ücrete fazlasıyla değecektir. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

2 Kişilik Çadır Fiyatları

627 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Toplam 24 / 627 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19102/22004527