Çok sayıda giysi ve eşyaya aynı anda yer verebilmenize imkân tanıyan büyük boy bavul ve valizler birçok markanın ürün gamında yer alır. Özelliklerine ve renklerine göre seçebileceğiniz taşıyıcılar sayesinde ailecek çıkacağınız tatillerde ya da uzun mesafeli seyahatlerinizde konforlu bir şekilde yararlanabileceğiniz kaliteli bir bavul ya da valiz sipariş edebilirsiniz. Bavulların bölmelerle zenginleştirilen tasarımı sayesinde eşyalarınızı farklı noktalarda toplayarak seyahat sonrasında dolaplara yerleştirirken karmaşa ve zaman kaybı yaşamazsınız. Güçlü gövdeleriyle kullanıcılarına güven vermeyi başaran büyük boy valizler dış etkilere karşı oldukça korunaklıdır. Tozun içeriye girmesini engelleyen dikişler ve dış kaplama sayesinde büyük boy taşıyıcınızı sürerken giysilerinizin korunması sağlanır. Yağmur suyunu geçirmeyen gövde kaplamalarıyla beğeni toplayan büyük boy bavul ve valizlerden satın alarak her türlü hava koşuluna dayanıklılık gösteren modern bir ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcılarına Konfor Yaratan Çekçek ve Tekerlekler

Büyük boy bavul ve valizlerin içerisine çok sayıda eşyanın yerleştirilebilmesi aynı zamanda taşıyıcınızın yüksek bir ağırlığa ulaşmasına da yol açar. Bu ağırlığı üzerine alan tekerlekler sayesinde bavulunuzu çekerken kollarınıza minimum düzeyde yük biner. Taşıyıcınıza denge de kazandıran tekerlekler sayesinde ürününüz kendi başına dik olarak durabilir. Bu sayede bekleme salonlarında otobüsünüzün kalkış saatinin gelmesini beklerken bavulunuzu zemine yatırmanıza gerek kalmaz. Silikon tekerli valizlerle minimum düzeyde ses çıkaran bir taşıyıcıyı kullanmanın konforunu deneyimlersiniz. Ses şiddetini azaltan ve darbelere, engellere karşı sağlam gövdesiyle kullanışlılık yaratan silikon tekerler sayesinde kaldırım taşlarını rahatça aşabilirsiniz. Bavulların uzayabilen çekçeklerini yükünüzü taşırken kademeli olarak da kullanabilirsiniz. Boy ayarı yaparak çekçeklerin sunduğu fonksiyonel yapıdan yararlanabilirsiniz. Ergonomilerini kolay kavranabilen tutma kolu aracılığıyla da güçlendiren bavul ve valiz çeşitleriyle beraber rahat bir taşımanın yarattığı konfordan yararlanabilirsiniz. 

Kırılma ve Çiziklere Karşı Dayanıklı Gövdeler

Sert materyal kullanılarak gövdeleri sağlamlaştırılan büyük boy bavul ve valizler darbe ve basınca karşı dayanıklıdır. Bagajlarda diğer bavulların oluşturduğu baskıya karşı koyan ve formunu korumayı başaran büyük boy bavul ve valizler aracılığıyla eşyalarınız güvenle korunur. Çiziklere karşı korunaklı yapılarıyla beğeni kazanan bavul ve valiz modelleri çizgilerden oluşan dış yüzeylerindeki akıllı tasarım sayesinde estetik bir görünüm oluşturur. Buna ek olarak çizgilerin yarattığı sürtünme sayesinde bavul ve valizler bagaja daha sıkı tutunmayı başarır. Sert plastiğin yanı sıra polipropilen gibi malzemelerle de üretilen kaplamalar uzun ömürlü bir kullanım yaşamanıza olanak tanır. Geniş bir iç hacim yaratarak eşya yerleşimini daha kolay hale getiren bavul ve valizlere kullanışlı kapak aracılığıyla erişebilirsiniz. Fermuar kopçaları aracılığıyla açıp kapatabileceğiniz kapaklar hem iç tarafta hem de dış kısımda ekstra bölmelere sahip olmaları sayesinde daha fazla eşya yerleştirebilmenize yardımcı olur.

Dahili Kilit Özelliğiyle Şifreli Kullanım

Büyük boy bavul ve valizler arasında bulunan dahili şifreli kilit mekanizmasına sahip taşıyıcıları sipariş ederek kişiye özel kullanım yaratan bir ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Belirleyeceğiniz şifre sayesinde bavulunuza yabancıların ulaşmasını önleyebilirsiniz. Fermuar kulplarını kilit bölümüne yerleştirerek valizinizin ana bölmesine sadece şifreyi bilen kişilerin erişebilmesini sağlarsınız. Uzun yol seyahatlerinde etkin bir biçimde değerlendirebileceğiniz bu özellik yolculuk boyunca gönül rahatlığı duymanızı sağlar. 360 derecelik açıyla dönüş yapabilen tekerlekleri bulunan büyük boy bavul ve valizler eşyalarınızın yer aldığı taşıyıcıyı çekerken gittiğiniz yöne anında uyum sağlayan bir üründen yararlanmanızı sağlar. Fermuarlı ve fileli orta cepleri kullanarak kitapların yerleştirilebilmesi için güvenli bir bölmeye sahip olursunuz. Kapağın dışında da fermuarlı bölmesi bulunan taşıyıcılar kulaklık, mendil, bilet gibi materyaller için ideal bir alan yaratır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Büyük Boy Bavul Fiyatları ve Modelleri

2.552 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. U.S. Polo Assn. Bavullar Valizler
  2. Pierre Cardin Bavullar Valizler
  3. Samsonite Bavullar Valizler
  4. Jack Wolfskin Bavullar Valizler
  5. Helly Hansen Bavullar Valizler
  6. Joystar Bavullar Valizler
  7. Victorinox Bavullar Valizler
  8. Ççs Bavullar Valizler
  9. Ox Bavullar Valizler
  10. Bagacar Bavullar Valizler
  11. Escape Bavullar Valizler
  12. Clove Bavullar Valizler
  13. Anka Bavullar Valizler
  14. Ehs Bavullar Valizler
  15. MÇS Bavullar Valizler
  16. Fossil Bavullar Valizler
  17. Nuovo Bavullar Valizler
  18. Beverly Hills Polo Club Bavullar Valizler
  19. İstanbul Bavullar Valizler
  20. Cambridge Polo Club Bavullar Valizler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Boy
  1. Büyük Boy
  2. Orta Boy
  3. Kabin Boy
  4. El Çantası
  5. El Valizi
  6. Makyaj Çantası
  7. Pilot Boy
 6. Tipi
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Renk A-Z
 9. Satıcı A-Z
 • Boy Büyük Boy
DSACategoryId/60001546/2147483604/1300939/1300939
Başa dön