360 akıllı robot süpürgeler Sherman Teknoloji bünyesinde bulunuyor. Sherman Teknoloji 360 ve SJCAM Türkiye Distribütörü olarak ön plana çıkıyor. 360 markasının ürünleri arasında; robot süpürgeler dışında dikey şarjlı süpürge ve kameralar da yer alıyor. Markanın robot süpürge seçenekleri arasında ise S8 ve S10 olarak akıllı robot süpürgeler bulunuyor. Son yıllarda çok fazla ilgi çeken robot süpürgelerin kullanımı gün geçtikçe artış gösteriyor. Algoritmaları sayesinde robot süpürgeler insan rehberliği olmadan kullanılabiliyor. Yaşadıkları yerlerin haritasını tutan robot süpürgeler, haritaya göre rota belirliyor. Kompakt yapıdaki robot süpürgeler evdeki her yere ulaşabiliyor. Ayrıca yönlerini kendi sensörleri sayesinde buldukları için robot süpürgeler komuta ihtiyaç duymuyor. Odadaki yükseklik farklarına duyarlı olan robot süpürgeler, basamak ya da merdiven gibi farklı yükseklikteki nesnelerde uzak duruyor. Böylece robot süpürge çeşitli kazalardan kendisini koruyor. Duvar ve mobilya diplerinde dikkatlice hareket eden robot süpürgeler durumu fark ettikleri an yön değiştiriyorlar. Çok kirli alanlarda temizleme işlemine daha fazla zaman ayıran robot süpürgeler kusursuz bir temizlik sağlıyor. 360 robot süpürgeler de birçok farklı teknik özelliğe sahip olarak üretiliyor. Hepsiburada ile 360 robot süpürge modellerini detaylı olarak inceleyerek fiyat araştırması yapabilirsiniz. 

360 Robot Süpürge Modelleri

360 robot süpürge modelleri ev temizliğini kolaylaştırıyor ve pratik bir hale getiriyor. Diğer robot süpürgeler gibi pek çok avantaja sahip olan 360 robot süpürgeler, LDS Lidar+SLAM algoritması ile evin haritasını çıkarıyor. Böylece ev temizliğini planlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Yapay zekayla çalışan 360 robot süpürgeler yüksek verimlilik sağlıyor. Dar alanlarda temizlenecek alanın yüksekliğini ve genişliğini hesaplayarak hareket eden 360 robot süpürgeler temizliği problemsiz bir şekilde gerçekleştiriyor. Çok sensörlü yapıdaki 360 robot süpürgeler odadaki nesneleri tanımlayabiliyor. Böylece mobilyalara zarar vermeden köşe boyunca temizlik yapabiliyor. Halıları otomatik olarak tanımlayan 360 robot süpürgeler halıyı temizlerken emiş gücünü arttırıyor ve daha derin bir temizlik yapıyor. Kendi kendini şarj edebilen 360 robot süpürgelerin şarj seviyesi %20’nin altına düştüğünde şarj istasyonuna gidiyor ve kendini şarj moduna alıyor. Şarjını yeniledikten sonra ise temizliğe kaldığı yerden devam ediyor. Alt kısmında düşme engelleyici sensörlere sahip olan 360 robot süpürgeler basamak veya boşluklardan düşme riskini ortadan kaldırıyor. Engelleri kolayca aşan 360 robot süpürgeler, süpürme işlemini aksatacak herhangi bir durum oluşturmuyor. Güçlü emiş gücü olmasına rağmen 360 robot süpürgeler kanaldan geçen havanın sebep olduğu gürültüyü en aza indirgeyerek çalışıyor. Farklı temizlik modlarına sahip olan 360 robot süpürgelerin emiş gücü ayarlanabilir. Altında bulunan fırçası sayesinde 360 robot süpürgeler düz olmayan zeminleri kolayca süpürüyor. Mobil uygulama sayesinde 360 robot süpürgeler uzaktan kontrol edilebiliyor. Kullanıcı evde olmadığı zamanlarda temizlenmesini istediği bölgeyi uygulama üzerinden seçebiliyor. 360 robot süpürgelerin haritalandırma özelliği sayesinde evin farklı alanları isimlendiriliyor. Yıkanabilir filtreye sahip olan 360 robot süpürgeler uzun süre kullanılsa dahi temiz hava ve hijyen sağlıyor. Sık sık değiştirilmeden aynı filtre uzun bir süre kullanılabiliyor. 360 paspaslı robot süpürgeler hem ıslak hem de kuru temizleme yapabiliyor. 360 robot süpürgeler evin hem süpürme hem de papaslama işlemini tek başına gerçekleştirebiliyor. Pratik kullanıma sahip olan 360 robot süpürgeler zamandan tasarruf etmeye yardımcı oluyor. 

  • 360 Robot Süpürge S10

Ultra ince tasarıma sahip olan 360 robot süpürge S10 sadece 8.5 cm bir yükseklikte tasarlanmıştır. 360 S20 robot süpürge mobilyalara dokunmadan yatakların ve dolapların altını süpürüp silebiliyor. Minimum gürültü ile çalışan 360 S10 robot süpürge 520 ml elektronik su deposuna ve 500 ml toz hazne kapasitesine sahip. 3 boyutlu LİDAR navigasyonu sayesinde 360 S10 robot süpürge engellerden kaçıyor. Halıları ve çok katlı alanları otomatik ve doğru bir şekilde tanımlayan robot süpürge tozlanan alanları tek bir tıklama ile temizliyor. Paspas yapılmayacak bölge otomatik olarak yapılandırıldığında robot süpürge paspaslama işleminde halıları atlayarak olası lekelenmeleri önlüyor. Halı temizliği yaparken S10 robot süpürge vakum gücünü otomatik olarak arttırıyor. Kirlenen alanları zikzak bir şekilde iki kez temizliyor. 4 farklı emiş moduna sahip olan 360 S10 robot süpürge; sessiz mod, standart mod, güçlü mod ve max modda çalışıyor. Tek şarj ile 3 saate varan temizlik sunan robot süpürge 5 saatte şarj oluyor. 

  • 360 Robot Süpürge S8

95 mm yüksekliğe sahip olan 360 robot süpürge S8 mobilyaların altını, duvar kenarlarını, sandalye ayaklarını kısacası odanın her köşesini etkili bir şekilde temizleyebiliyor. Düşme önleyici sensörler sayesinde robot süpürge kendisini koruyor. Engelleri akıllıca algılayan robot süpürge odanın haritasını çıkarıyor. Çok katlı haritalama yöntemine sahip olan S8, toplamda 10 harita kaydedebiliyor. 4 ayarlanabilir emiş gücüne sahip olan cihaz evcil hayvan tüylerini, tozu, kiri etkili bir şekilde temizliyor. Tek şarjla 120 dakikaya kadar çalışan S8, şarjı bittiğinde şarj yuvasına geri dönerek kendisini şarj ediyor ve dolduğunda temizliğe kaldığı yerden devam ediyor. 

360 Robot Süpürge Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Son yılların en popüler ev aletlerinden biri olan robot süpürgeler ev temizlemenin kolay yolunu kullanıcılara sunuyor. Birbirinden farklı donanımsal özelliklere sahip olan 360 robot süpürgeleri satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Öncelikle 100 m2’den büyük bir evde yaşayanların ve mobilyaların alt boşlukları 10 cm’den yüksek olanların lazer sistemli bir robot süpürge tercih etmesi uygun oluyor. Mobilya altı boşlukları 8 cm ve üzeri olanların ise kameralı olan robot süpürgeler değerlendirilebilir. Küçük yaşam alanları ve minimal evler için kamerasız ve lazersiz robot süpürgeler yeterli geliyor. Robot süpürgelerin çekim gücü modelden modele değişiklik gösteriyor. Kaliteli bir temizlik için çekim gücü yüksek olan robot süpürgelerin tercih edilmesi öneriliyor. Farklı zeminlerde çekim gücünü kendi kendine ayarlayabilen robot süpürgeler ile daha yüksek performans elde edilebiliyor. Hem süpürme hem de paspaslama işlemi isteyen kullanıcılar tercihini 360 paspaslı robot süpürgelerden yana kullanabiliyor. Wi-Fi bağlantısına sahip olan robot süpürgeler uzaktan kontrol edilebiliyor. Böylece kullanıcılar yerinden kalkmadan hatta evde değilken bile mobil uygulama üzerinden süpürgeyi çalıştırabiliyor. Ayrıca haritalandırma özelliği sayesinde robot süpürgelerde süpürme ve silme işlemi için özel oda seçimi dahi yapılabiliyor.  

360 Robot Süpürge Fiyatları

360 robot süpürge fiyatlarına Hepsiburada’nın süpürgeler kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz 360 robot süpürge modelleri arasında ya da farklı marka robot süpürgeler ile fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece hem ihtiyacınıza hem de bütçenize karşılık gelen robot süpürgeye kolayca ulaşabilirsiniz. Filtreleme özelliklerinden faydalanarak 360 robot süpürge araştırmanızı özelleştirebilirsiniz. Örneğin; robot süpürge için ses seviyesi, boy, renk, şarj süresi, kullanım alanı gibi özellikleri filtreleye bilirsiniz. Bu sayede aradığınız robot süpürgeye daha kısa sürede ulaşarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca fiyat aralığı ve teslimat seçeneği için de filtreleme yapabilirsiniz. En az ve en çok şekilde fiyat aralığı girerek kendi bütçenizin dışına çıkmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

360 Robot Süpürge

4 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Teknoloji
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?