Altus Elektrikli Mutfak Aletleri

Mutfağınızı daha kullanışlı hale getirmek için Altus elektrikli mutfak aletlerinden yararlanabilirsiniz. Elektrik enerjisiyle çalışan ürünler doğa dostu özellikler taşır. Tasarruflu kullanım modlarından yararlanarak elektrik tüketiminizi minimum düzeyde tutabilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği bulunan ürünler sayesinde fazladan elektrik tüketmenizi önleyebilirsiniz. Altus marka çay makineleri kaynama gerçekleştikten sonra otomatik olarak kapanır. Çay makinelerinin sıcak su haznesini yemekleriniz için su kaynatırken kullanabilirsiniz. Taşma önleme sistemi sayesinde sıcak suyunuzu güvenli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Su haznelerinin ağızlıklı tasarımı da kullanışlılık yaratır. Haznelerde yer alan su seviyesi göstergesiyle ne kadar suyunuz olduğunu görebilirsiniz. Çay ve kahve makineleri üreten Altus ile mutfağınızda kısa bir sürede sıcak içecekler hazırlayabilirsiniz. Kahve makinelerinin demlik bölümü ergonomik şekilde tasarlanır. Demliğinizin ölçeğini kullanarak kahveniz için uygun oranda suyu ürününüze doldurabilirsiniz. Çay ve kahve makinelerinin taşınabilir demlikleri vardır. Bu ürünleri bulaşık makinenizde yıkayabilirsiniz.

Mutfak Aletleriyle Kullanışlı Teknolojilerden Yararlanın

Blender modellerini kullanarak meyvelerinizi ve sebzelerinizi küçük parçalara ayırabilirsiniz. Ayran hazırlarken ya da krema sosunuzu karıştırırken blenderlerin hızlı motorlarından yararlanabilirsiniz. Blender çeşitlerinin gövdelerindeki tuşlar, ürününüzün çalışmasını anında başlatabilmenizi sağlar. Elinizi güç düğmesinden çektiğinizde blenderinizin motoru durur. Paslanmaz çelik bıçaklarla sert ürünleri de kolayca parçalara ayırabilirsiniz. Blenderlerin motorları ısınmaya karşı dayanıklıdır. Ürününüzün kablosunu sararak alandan tasarruf edebilirsiniz. Elektrikli mutfak aletleri kahvaltı hazırlarken de size yardımcı olur. Tost makinesi çeşitlerinden yardım alarak kahvaltılarınızın lezzetini artırabilirsiniz. Hızlı ısınan tost makineleriyle aileniz için kısa bir sürede leziz tostlar pişirebilirsiniz. Izgara fonksiyonunu kullanarak etlerinizi çıtır hale getirebilirsiniz. Tost makineleri çıkarılabilir plakalara sahiptir. Plakaları bulaşık makinenize yerleştirerek temizleyebilirsiniz.

Mutfağınızda İşlevsel Ürünlere Yer Verin

Altus su ısıtıcılarla birkaç dakika içerisinde kaynar su elde edebilirsiniz. Kettle modelleri mandallarıyla kullanışlılık yaratır. Kaynama gerçekleştiğinde ısıtıcınızın mandalı otomatik olarak aşağı iner. Su ısıtıcılarının haznelerinde su seviyesi göstergesi de bulunur. Bu özellik sayesinde gereksinimlerinize uygun oranda su kaynatabilirsiniz. Susuz çalışma emniyeti özelliği kettle modellerinin güvenliğini artırır. Susuz çalışma emniyeti bulunan ısıtıcınıza su koymayı unuttuğunuzda ürününüz çalışmaz. Altus ürünleri mutfak işlerinde size yardım ederek vakit kazanmanızı sağlar. Doğrayıcı ve rondo modelleriyle yiyeceklerinizi küçük parçalara bölebilmeniz kolaylaşır. Doğrayıcı ve rondo çeşitleri keskin bıçaklara sahiptir. Yıkanabilir parçaları, kullanım sonrasında bulaşık makinenize yerleştirebilirsiniz. Altus, mikser çeşitleriyle de mutfağınızdaki ihtiyaçlarınıza çözüm üretir. Sos ve krema hazırlarken mikserinizin güçlü motorundan yardım alabilirsiniz. Mikserlerin yıkanabilir hazneleri sayesinde temizlik işlemlerini kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Soru 1: Tost makinesi kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Ceva 1: Tost makinenizi düz ve kuru alanlara yerleştirmeye dikkat etmeniz gerekir. Tostlarınızın hazır hale gelmesini az bir süre kaldığında ürününüzün fişini çekerek mevut ısıdan yararlanabilirsiniz. Çıkarılabilir plakaları düzenli olarak yıkamanız, plakaların üzerindeki kalıntıları ortadan kaldırabilmenizi sağlar. Plakaların yüzeyine metal ürünlerle temas etmemeye özen gösterebilirsiniz.

Soru 2: Çay makinelerinin teknik özellikleri nelerdir?

Cevap 2: Süzgeçli çay makineleri çayınızı lezzetli bir şekilde içebilmenize yardım eder. Sıcak tutma özelliğini kullanarak çayınızın uzun süre taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Otomatik kapanma teknolojisi sayesinde çayınız hazır olduğunda makineniz kapanır. Kireç filtresi bulunan ürünler, çeşme suyunda yer alabilen kirecin makinenizde birikmesini önler.

Soru 3: Katı meyve sıkıcılar nasıl kullanılır?

Cevap 3: Kapaklı ağız kısmını açarak katı meyvelerinizi iç kısma gönderebilirsiniz. Gövde düğmelerini kullanarak çalışma hızını belirleyebilirsiniz. Sıkılan sular haznede birikir. Meyve sıkıcılarının rahatça ayırabileceğiniz parçalarını çıkardıktan sonra bu aksesuarları suyla ya da bulaşık makinenizle yıkayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Altus Elektrikli Mutfak Aletleri

211 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Elektrikli Mutfak Aletleri
Elektrikli Mutfak Aletleri
Çay Makineleri
Çay Makineleri
Kahve Makineleri
Kahve Makineleri
Blender
Blender
Tost Makineleri
Tost Makineleri
Fritözler
Fritözler
Mini/Midi Fırınlar
Mini/Midi Fırınlar
Doğrayıcılar/Rondolar
Doğrayıcılar/Rondolar
Mikserler
Mikserler
Mutfak Robotları
Mutfak Robotları
Su Isıtıcılar
Su Isıtıcılar
Elektrikli Mutfak Aleti Yedek Parça & Aksesuarları
Elektrikli Mutfak Aleti Yedek Parça & Aksesuarları
Elektrikli Çeyiz Seti
Elektrikli Çeyiz Seti
Hepsiburada Limiti
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Satıcı
Toplam 36 / 211 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?