UFO Soba ve Isıtıcı Fiyatları

Birbirinden sempatik tasarımlara sahip olan UFO ısıtıcıları en kullanışlı şekilde kış aylarınızı geçirmenize destek oluyor. Bulunduğunuz ortamda bir ısıtma mekanizması olmadığında, soba yakmak yahut doğalgaz döşetmek şeklinde bir imkanınız olmadığında endişe etmenize gerek kalmamıştır. Tamamen güvenli bir şekilde, kalitesinden ödün vermeden uzun yıllar süresince kullanılabilen elektrik sobası UFO, modellerine göz atabilirsiniz. Severek kullanmaya devam edeceğiniz bu modeller ile kış aylarını daha konforlu geçirmeye de hazır olabilirsiniz. Dilediğiniz her an her yerde kullanıma uygun olan bu modeller enerjiden tasarruf yaparak ısınma sağlar. Farklı kademeleri ve farklı renk seçenekleri ile kullandığınız ortamların dekoruna da uyum sağlar.

UFO Soba ve Isıtıcı Modelleri

Kalitesiyle her zaman ön plana çıkmayı başaran UFO soba, çeşitli modelleriyle ve ısıtıcı ürünleriyle sizlerle olmaya devam ediyor. Dilediğiniz her an her yerde ısınmak için kullanabileceğiniz modelleri uygun fiyatları dahilinde sunuyor. Sonbahar ve kış aylarında, özellikle de ısınmanın yetersiz olduğu alanlarda bu sobalar ile kendinize sıcak ortamlar yaratabilirsiniz. Evlerde, ofislerde, çalışma alanlarında, bahçe ve balkonlarda ve hatta açık alanlarda dahi kullanılabilen soba ve ısıtıcı modelleri mevcuttur. Kaliteli bir marka olmaktan öteye geçen ve soba ile ısıtıcı modellerinde her zaman kullanışlı olmayı amaçlayan UFO soba ve isıtıcı fiyatları ile de memnuniyet seviyesini yükseltiyor. Ayaklı modellerden küçük modellere, sadece ayak ısıtıcı modellerinden duvar tipi modellere, kule tipi modellerden infrated modellere, termostatlı modellerden fanlı modellere, uzaktan kumandalı modellerden konvektör modellere varana kadar birçok çeşidi ile ısınmadan en yüksek verimi almanızı sağlar. Sizler de hız kesmeden ve ara vermeden üretime devam edilen bu ısıtıcı ve soba modelleri arasında hem bütçenize hem dekorasyonunuza hem de ısıtmak istediğiniz alanın boyutlarına en uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Kullanmaya başladığınız andan itibaren memnun kalacağınız ve her geçen gün daha fazla ısınmaya olanak sağlayan bu modelleri kaçırmamalısınız. Yalnızca ayaklarınızı ısıtmak istediğinizde ise ayak ısıtıcı modellerine de göz atabilirsiniz. Birbirinden çeşitli renk ve tasarımlara sahip olan bu ürünler sayesinde ısınmak artık bir hayalden öteye geçebiliyor. Kış aylarını sıcacık geçirmek, uygun ve kaliteli bir soba ya da ısıtıcı modeline sahip olmakla başlar. Sizler de bu modellerden temin ederek ısınma ayarınızı en üst seviyeye çekebilirsiniz. Odalarınız ya da balkon ve iş alanlarınız ısındıkça, sizler de işinizi daha verimli bir şekilde yapabilir ve çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken üşümek nedir bilmezsiniz. 

UFO Micatronic Kule Tipi Isıtıcı

Yeni nesil tasarımlardan biri olan UFO micatronic kule tipi ısıtıcı modelleri, ısınacak olan alanların köşelerine konumlandırılır. Oldukça kullanışlı olan kule tipi ısıtıcı modelleri ile odaları çok daha verimli ve geniş çaplı bir şekilde ısıtabilirsiniz. UFO ısıtıcılar içerisinde en çok tercih edilenlerden biri olarak bilinir. Mikatronik teknolojisi kullanılarak tasarlanan bu ısıtıcı modellerinde 3 kata kadar uzanan kullanım ömrü mevcuttur. Yakınında bulunan cisimleri mesafe açısından algılar ve bu sayede yanma ya da aşırı ısınma gibi bir sorun meydana gelmez. Özel sensörleri sayesinde 1 metreden fazla yaklaşan olduğunu hisseder ve bu durumda hemen ısısını azaltır. Oldukça teknolojik donanıma sahip olan mikatronik ısıtıcı modelleri, devrilme emniyetine de sahiptir. Bu sayede dilediğiniz her yerde durabilir ve devrilme tehlikesi yaşamaz. Isıtma gücü maksimum 1900 Watt olan mikatronik kule tipi ısıtıcı modellerinin kullanımı dikeydir. Yatay bir şekilde kullanıma uygun değildir. Dikey olarak rahatlıkla kullanılabilmesi için alt kısmında ayaklık tabanlara yer verilir. Aynı zamanda şık ve oldukça dekoratif bir tasarıma da sahiptir. Benzersiz bir teknoloji ile bütünleşmiş olan mikatronik kule tipi ısıtıcılar, evlerde, restoranlarda, kafelerde, ofislerde ve hatta balkonlarda dahi tüm beklentilere karşılık verecek şekilde ısınma gücü sunar. Yüksek tavanlı mekanlarda dahi kullanılabilen bu modellerin hem geniş hem de dar alanlarda kullanıma uygun olduğu bilinir. Ergonomik tasarımı sayesinde her yere kolaylıkla taşıyabilir ve hafif ağırlığından ötürü hiçbir sorun yaşamazsınız. Bulunduğu alanları da hiçbir şekilde daraltmaz ve çok ergonomik bir kullanım sunar. Genel olarak arka zemin renginde siyah ve gümüş gibi klasik renk tonları tercih edilir. Ön kapanlarında kullanılan teller ise ısıya dayanıklıdır ve uzun yıllar boyunca kullanmanıza rağmen küflenme, paslanma ve benzeri durumlar meydana gelmez. İki yıl garantili olan ürünün kontrol şekli de manueldir. Üstün teknolojili ürünler arasında yer alan kule tipi ısıtıcı modellerini en doğru şekilde kullanmak ve garantisinden faydalanmak için mutlaka kullanma kılavuzunu da incelemeniz gerekir. 

UFO Ceviz Uzaktan Kumandalı Ayak Isıtıcı

Son dönemlerde sık sık tercih edilen ve ayakları soğuktan korumak amacıyla tasarlanan uzaktan kumandalı ayak ısıtıcı modelleri çeşitli renk seçeneklerine sahiptir. Kirazdan cevize, siyahtan kreme tüm renk tonlarına sahip olan bu ürünler yalnızca ayakları ısıtmak amacıyla kullanılır. Soğuk kış günlerinde evde, ofiste, okulda ya da farklı bir mekanda ayaklarınızda kalın çoraplar ve ayakkabılar olmasına rağmen ısınma sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Ayaklar tabandan soğuk aldığı zaman ne yazık ki birçok hastalığı da beraberinde getirebilir. Kış aylarını hem hasta olmadan hem de sıcacık ayaklarla geçirmek istediğinizde küçük UFO ısıtıcı ya da yalnızca ayak ısıtıcı modellerine göz atabilirsiniz. Küçük ısıtıcıları ayaklarınıza yakın yerlere koyabilirsiniz. Ancak ayak ısıtıcı modelleri tamamen ayakların altına konumlanması gereken modellerdir. 3 kademeli güç seçeneğine sahiptir. Farklı ısıtma seçenekleri sayesinde ayaklarınızı istediğiniz seviyede ısıtma imkanını sizlere sunar. IP44 özelliği sayesinde işlevsel bir kullanım zemini hazırlar. Bu ürünler sadece ayakları ısıtmakla kalmaz aynı zamanda katı ve sıvı farklı cisimleri de ısıtmanıza fayda sağlar. Kullanan herkes tarafından büyük bir hayranlık uyandıran ayak ısıtıcı modelleri, oldukça ergonomik ve son derece şık tasarımlara da sahiptir. Her ortamda uygun renk seçeneği ile kullanım için idealdir. Özellikle de çok soğuk havalarda, açık ya da kapalı fark etmeksizin soğuk bir odada çalışmak zorunda kaldığınızda ayaklarınızı kesinlikle soğuğa karşı koruma altına almalısınız. Uzaktan kumanda ile kontrolünü sağlayabilir ve ısıyı dilediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. İşlevsel yapısıyla ve uzun ömürlü garanti kalitesiyle rahat bir kullanım sunar. Üstelik çok düşük bir elektrik tüketimi vardır. Bu da elektrik faturalarınıza yansımaz ve konforlu kullanıma devam edebilirsiniz. Üst düzey rahatlık sunan, teknik becerilere sahip olan ayak ısıtıcı modellerinde maksimum güç 110 Watt olarak bilinir. İlk 20 saniyeden itibaren hemen istediğiniz sıcaklık seviyesini sizlere sunar. Güncel teknoloji kullanılarak ve estetik tasarım göz önüne alınarak hazırlanan ayak ısıtıcı modelleri sayesinde bulunduğunuz her ortamda ev rahatlığını da sizlere yaşatır. Çok fonksiyonel özellikler taşıyan uzaktan kumandalı ayak ısıtıcı modelleri suya karşı da dayanıklıdır. Üzerine su geldiği zaman herhangi bir bozulma meydana gelmez. Estetik tasarım ile güncel teknolojinin birleştiği ürünlerden biri olan bu ısıtıcılar ile ayaklarınızı soğuğa karşı korumaya hazır olabilirsiniz. 

UFO Infrated Isıtıcı

30 metre kare kapalı alanlarda ve 20 metre kare açık alanlarda kullanıma uygun olan infrated ısıtıcı modelleri, UFO elektrikli ısıtıcı fiyatları arasında en uygun fiyatlara sahiptir. Taşınabilir ve son derece pratik bir kullanıma sahip olan infrated ısıtıcı modellerinde mesafe algılama ölçüsü bulunur. Bu özelliği sayesinde yanına birisi ya da bir cisim yaklaştığı zaman sensörü ile onu algılar ve ısısında ayarını düşürür. Oldukça sağlıklı ve ekonomik olan bu modeller az yakma özelliğiyle de bilinir. Elektrik gücünü düşük seviyede kullanır ve tasarruf aşamasında sizlere yardımcı olur. Işık ve ısı üretimini aynı anda başaran infrated ısıtıcı modelleri, dokuların daha hızlı ısınmasına yardımcı olur ve böylece kan dolaşımı da hızlanmaya başlar. Kanın temizlenmesinde ve dokuların aktive edilmesinde önemli bir role sahiptir. Aynı zamanda kullandığı enerjiyi tamamen temiz bir enerji olarak etrafa saçmaya başlar. Estetik ve dekoratif tasarımı sayesinde istediğiniz her alanda kullanıma uygundur. Odaların köşelerinde ya da en uygun yerlerinde konumlandığı zaman dizayna hiçbir şekilde zarar vermez. ARGE çalışmaları kapsamında onay alan bu ürün çeşididir. İnfrated ısıtıcı modelleri, kule tipi ısıtıcı modelleri gibi devrilme emniyeti olan modellerdir. Bu sayede istediğiniz yerde dikey bir şekilde durabilir ve devrilme tehlikesi yaşatmaz. Bu sayede yangın ihtimalini en düşük seviyeye getirir. Aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanım garantisi olan infrated ısıtıcı modellerinde enerjinin tamamı kullanılmaz. Bu durum da tasarruf etmenize yardımcı olur. Isınma tüpleri içerisinde ise en yüksek kaliteye ve verime sahip olan ışık tüplerine de yer verilir. Ön cephesinde kullanılan rezistans telleri ise ısınmaya ve kirli ışıklara karşı dayanıklıdır ve emilim sağlar. Kirli ışıkları çekerek sizlerin sağlığını tehlikeden korur. Oldukça yüksek verim alarak ısınmanızı sağlayan bu modellerde termostat ısı ayarı da yapabilirsiniz. Böylece tek bir ısınma seviyesinde odalarınızı gayet konforlu bir şekilde ısıtabilirsiniz. 

UFO Duvar Tipi Isıtıcı

Hız kesmeden ve ara vermeden üretimine devam edilen soba ve ısıtıcı modellerinde en klasik olanlardan biri de duvar tipi ısıtıcı modelleridir. Geniş ya da dar fark etmeksizin duvarlara monte edilen bu modeller bulunduğu ortamı çok daha kısa sürede ısıtabilir. Odaların genişliği ve darlığını göz önünde bulundurarak en uygun duvara monte etmek oldukça önemlidir. Hem kapalı alanlarda hem de açık alanlarda kullanıma uygun olan duvar tipi ısıtıcı modellerinde dilediğiniz ısı seviyesini ayarlayabilirsiniz. Ortamda bulunan bakteri ve organizmaların zararlı etkilerini de kırar. Böylece fresh ve son derece sağlıklı bir ortam oluşmasında önemli bir rol oynar. Termostat desteği bulunan bu modellerde de tek tip seviyede ısı ayarı yapabilirsiniz. İster manuel olarak ister kumandalı bir şekilde kontrol panelini kullanabilirsiniz. Hem sıcak ve verimli hem de sağlıklı ortamlar oluşturmak için duvar tipi ısıtıcılara göz atmanızda fayda vardır. Ortamın belli bir ısıda kalmasını istediğinizde termostat ayarını devreye sokabilirsiniz. Böylece sağlıklı bir ortam oluşturmak için daha fazla beklemenize de gerek kalmaz. Modeli açtığınız andan itibaren 15 saniye içerisinde ısı ve ışık yaymaya başlar. Böylece kısa sürede ısınabilirsiniz. Alüminyum gövdesi sayesinde uzun yıllar boyunca da paslanma ve küflenme gibi sorunlar meydana gelmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Hiçbir şekilde koku yapmaz. Enerji tüketimini de her zaman en aza indirir. 

UFO Termostatlı Isıtıcı

Yüksek enerji tasarrufu ile bilinen ve sık sık tercih edilen modeller arasında termostatlı ısıtıcı modelleri yer alıyor. Kapalı alanlarda kullanımına daha çok yer verilen bu modeller maksimum verim sunarak ısınmanızı kolaylaştırıyor. Sisteminde yer alan termostat ayarı odanın hangi seviyede ısınması gerektiğini algılıyor ve tek bir ayarda odanızı ısıtabiliyor. Elbette kontrol paneli sayesinde termostat ayarını devre dışı bırakarak kendi istediğiniz seviyede de ısınma sağlayabilirsiniz. Duvara ya da tavanlara monte edilme özelliği bulunan termostatlı ısıtıcı modelleri sayesinde odanın her alanı da eşit miktarda ısınabilir. Monte etmeden dikey bir şekilde kullanmak istediğinizde ise ayaklı stant modellerine göz atarak bu amacınıza da ulaşabilirsiniz. Bu sayede termostatlı ısıtıcılarını ayaklı UFO ısıtıcı haline getirebilirsiniz. 

UFO Izohips Fanlı Isıtıcı

İzohips fanlı ısıtıcı modelleri küçük yapısıyla ve son derece ergonomik tasarımıyla elektrik UFO fiyat kapsamında en ideal fiyatlara sahiptir. Bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan son derece hızlı bir şekilde temin edebileceğiniz fanlı ısıtıcı modellerinde tüm renk seçenekleri mevcuttur. Işık özelliği bulunmayan ancak ısıyı aktif bir şekilde ileten modeller arasında yer alır. En bilinen özelliği ise ısıyı yalnızca üfleme işlemi yaparak iletmesidir. Ergonomik bir tasarıma sahip olduğundan ayaklarınıza ya da ellerinize yakın alanlara koyabilirsiniz. 2 kademeli ısıtma seçeneği bulunan fanlı ısıtıcılarda motor emniyeti bulunur. Aşırı ısınmaya karşı motor emniyeti devreye girer ve böylece uzun yıllar boyunca bozulma meydana gelmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Isıtma gücü 1000 W ile 2000 W arasında olan bu ürünler aynı zamanda sıcak vantilatör olarak da adlandırılırlar. Manuel olarak kontrol edebilir ve ihtiyacınız olan seviyede ısınmayı elde edebilirsiniz. Evde, okulda, ofiste, kafe ve restoranlarda kullanılan fanlı ısıtıcıların her geçen gün kullanım alanı da genişliyor. Aşırı ısınma meydana gelmeden kendini kontrol altına alan bu modellerde 24 ay garanti mevcuttur. 

UFO Konvektör Isıtıcı

Konvektör ısıtıcı modelleri ise son teknoloji ile donatılmış olan modellerdir. Isıtma gücü yaklaşık olarak 1900-2000 Watt olan konvektör ısıtıcılar 30 metrekarelik alanlarda kullanıma uygundur. Saatte yalnızca 2.0 KW elektrik tüketimi yapan bu ısıtıcı modelleri hem yerde hem de duvarlarda kullanılabilir. Estetik tasarıma, dokunmatik kontrol panellerine ve 3 kademeli ayarlanabilir nemlendirme fonksiyonuna sahiptir. Bu özelliği sayesinde ortamda aşırı ısınmaya bağlı kuruluk meydana geldiği zaman nemlendirme devreye girer ve ortamdaki kuruluğu hapseder. Çocuk kilidi özelliği de bulunan konvektör ısıtıcılar, özel sensörleri sayesinde kendine yaklaşan cisimleri algılar ve böylece ısınma ayarını düşürür. Antifrost özelliği sayesinde ise aşırı soğuk havalarda dahi çalışabilir ve motorunda donma meydana gelmez. Oldukça kullanışlı olan konvektör ısıtıcılarda hava temizleme özelliği ve zamanlama fonksiyonu da bulunur. Üstelik hiçbir şekilde gürültü çıkarmadan çalışır. 

UFO Isıtıcı Fiyatları

UFO soba fiyatları her kış temin edebileceğiniz ideal fiyatlardır. Kolaylıkla satın alabilmeniz için ısıtıcı UFO fiyatları her zaman ideal tutulur. Fanlı modellerden ayaklı modellere, ayak ısıtıcı modellerden konvektör modellere her bir üründe farklı özellikler ve sistemler mevcuttur. Elbette boyutlarında büyüklük, özelliklerinde detaylar meydana geldikçe fiyat farklılığı da ortaya çıkabilir. 

UFO Soba ve Isıtıcılar Her Yerde Kullanılır mı?

UFO elektrikli soba ve ısıtıcılar her yerde kullanılabilir. Kapalı ve açık alanlarda, uygun modeli temin ederek verimli bir şekilde ısınabilirsiniz. 

UFO Soba ve Isıtıcılar Nasıl Açılır?

Yan taraflarında bulunan manuel tuşlar ya da düğmeleri kullanarak açabilirsiniz. Bazı modellerde uzaktan kumanda kontrolü de mevcuttur. Kumandayı kullanarak da aktif hale getirebilirsiniz. 

UFO Soba ve Isıtıcılar Güvenli midir? 

Emniyet kilitleri, devrilme emniyeti ve ayaklı tasarımları sayesinde soba ve ısıtıcılar oldukça güvenlidir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

UFO Soba ve Isıtıcı Fiyatları

53 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Isıtma ve Soğutma
Isıtma ve Soğutma
Sobalar ve Isıtıcılar
Sobalar ve Isıtıcılar
Isıtıcı Ayakları & Aparatlar
Isıtıcı Ayakları & Aparatlar
Infrared Isıtıcılar
Infrared Isıtıcılar
Yağlı Radyatörler
Yağlı Radyatörler
Fanlı Isıtıcılar
Fanlı Isıtıcılar
Ayak Isıtıcıları
Ayak Isıtıcıları
Konvektörler
Konvektörler
Karbon Isıtıcı
Karbon Isıtıcı
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 38 / 53 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?