Klima gibi ürünler yaz ve kış aylarında ihtiyaç duyulan ısıtma ve soğutma işlemlerinin gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor. Bu klimalar arasında dikkat çeken ürünlerden biri Alarko klimalar oluyor. Ortamın ısısını ayarlayabildiği gibi, havayı kurutmadan temiz kalmasını da sağlıyor. Aynı zamanda Alarko klimalar kullanıcılara enerji tasarrufu ve verimlilik de sağlıyor. Ev, ofis, iş yeri gibi birçok alanda 4 mevsim kullanılabiliyor. Alarko Carrier klima en sık tercih edilenlerden biri oluyor. Kavurucu yaz sıcaklarında serinlik, kış aylarında ise sıcaklık sağlıyor. Modern tasarımı ve pratik kullanımı ile otomatik çalışmaya da uyum sağlıyor. Çeşitli modeller ile enerji tasarrufu ve daha fazla verim de elde edilebiliyor. Alarko klima çift ünite ve hava akış yönü ile iklimlendirme de sağlamış oluyor. Otomatik açma kapama sağlayabilen uzaktan kumandası da yer alıyor. Ayrıca sessiz çalışma mekanizması da bulunuyor.

Alarko Klima Çeşitleri

Alarko klima çeşitleri kullanım şekline, modeline, ürün özelliklerine ve konumlandırma biçimine göre değişebiliyor. Söz konusu markanın ürettiği birçok klima modeli bulunuyor. Klimalar üzerinde bulunan ek fonksiyonlar, iklimlendirme, yaz ve kış ayarı, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme gibi özellikler modellerde farklılıklara sebep oluyor. Bu durumda kullanıcı için geniş bir seçim aralığı sunuyor. Alarko klima modellerinde çevre dostu olmaya ve enerji tasarrufu sağlamaya özen gösteriliyor. Bu sebeple klima ayarlarında A sınıf enerji mottosu ile çalışılıyor. Bakteri oluşumunu engelleyen bir çalışma mekanizması bulunuyor. Kısa sürede maksimum verime ulaşmanızı sağlayan klimalar ev tipi olabildiği gibi ofis ve işyerleri içinde uygun formlarda bulunuyor. Duvar tipi klimalar kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Ergonomik yapısı ve şık tasarımı ile kullanıcıya sunulan bu modeller alandan tasarruf edilmesini de sağlıyor. Bu sayede küçük ve dar alanlar için de ideal bir kullanım imkanı sunuyor. Alarko klima filtre temizleme imkanı da sağlıyor. Söz konusu modellerin filtreleri kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Markanın oluşturduğu Carrier klimalarda iklimlendirme özelliği ön planda tutuluyor. Genellikle yaz aylarında kullanıcıya büyük bir verim sağlıyor. Split klima modeli ise salon tipi olarak biliniyor. Duvar tipi olabileceği gibi zemin üzerine kurulan modelleri de bulunuyor. Bu modeller kalabalık alanlarda temiz hava akışını sağlamak ile yükümlü oluyor. Ürünler yapısal olarak şık ve hafif bir tasarıma sahip olarak kullanıcıya sunuluyor. İnox bir tasarım söz konusu olduğundan kullanıcılar tarafından sıkça tercih ediliyor.

Alarko Klima Özellikleri ve Avantajları

Alarko klima özellikleri kullanıcılara birçok farklı avantaj ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Söz konusu klimaların özellikleri modele göre değişebiliyor. Alarko klima özellikleri ve avantajları genel anlamda incelendiğinde şu gibi sonuçlar elde ediliyor:

 • Öncelikle Alarko klimalar çevre dostu olarak üretiliyor.
 • A sınıf enerji kullanılarak enerji tasarrufu sağlamak amaçlanıyor. Böylece söz konusu üründen alınan verim de artıyor.
 • Ergonomik ve şık tasarımlar ile kullanıcıya seçim özgürlüğü sunuluyor.
 • Alarko klima bakım gereksinimi de her zaman istenmiyor.
 • Kış ve yaz ayarı bulunan klimalarda iklimlendirme özelliği de bulunuyor.
 • Ev ve ofis gibi ortamlarda duvara monte edilerek kullanıcıların alandan tasarruf etmesi sağlanıyor.
 • Nano teknoloji ile üretilmeleri sayesinde kolay bir filtre temizliği ve bakımı sağlanıyor.
 • Bakteri oluşumunun önüne geçilebilecek bir çalışma mekanizması bulunuyor.
 • Alarko klima ısıtma ayarı uzaktan kumanda ile yapılabiliyor. Gerekli tuşlar yardımı ile artırıp azaltma imkanınız bulunuyor.
 • Otomatik ayarlama modu sayesinde ortamın ısısına göre de derecelendirme yapılabiliyor.
 • Aynı zamanda havayı kurutmadan çalışıyor ve hijyenik bir kullanım sağlıyor.

Alarko Klima Kumandası

Airfel klima kumandası, söz konusu klimaları uzaktan kontrol edebilmeyi, otomatik ısı ayarı yapabilmeyi sağlıyor. Isıtma ve soğutma ayarları yapılabiliyor. Alarko klima kumanda sıcak ayarı ve soğuk ayarı da yapabiliyor. Kullanıcı istediği gibi ısı ayarı elde edebiliyor. Artırıp azaltabiliyor. Alarko klima kumandası ile oturduğunuz yerden klima ile ilgili çeşitli ayarlamaları yapabiliyorsunuz. Ayrıca saat ve zaman ayarı ile otomatik başlama ve kapama işlemi de sağlayabiliyorsunuz. Çeşitli ısıtma ve soğutma modları ayarlanabiliyor. Aynı zamanda klimanın ses ayarı da yine aynı şekilde kumandadan yapılabiliyor. Airfel kumandalar portatif özelliği ile kolay tutuş sağlıyor. Yumuşak tuş takımı ile kolay kullanıma imkân veriyor. Alarko klima otomatik çalışma tekniği kumandaya entegre olduğu için kullanıcıya büyük bir kolaylık sağlıyor. Kullanım kılavuzu incelenerek kumandanın çalışma tekniği, hangi tuşun ne işe yaradığı gibi bilgilere de sahip olabilirsiniz. Genellikle klima kumandalarında; güneş sembolü bulunan tuş, kar sembolü bulunan tuş ve alt üst okları ısı ve sıcaklık ayarlarının yapılmasına yardımcı oluyor. Bu okla sayesinde yaz ve kış ayarı yapılabiliyor.

Alarko Markası Hakkında Kısaca Bilgi

Klima ve kombi gibi ürünleri geliştiren ve önde gelen markalardan biri de Alarko markası oluyor. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren marka; altyapı, inşaat, enerji, finans, gayrimenkul, sanayi ve turizm alanlarında çeşitli çalışmalarda bulunuyor. İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini gösteren firma kullanıcı istek ve ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için çalışmalarını yürütüyor. Bu bağlamda ürün özellikleri ve modelleri geliştirilirken dikkat ediliyor. Çevre dostu tasarımlar yapmak önemli oluyor.

Alarko Klima Fiyatları

Alarko klimalar sahip oldukları özelliklere göre fiyat farkına sahip oluyor. Kullanıcılar bu özellikler arasından ihtiyaçlarına yanıt veren klimayı seçerek alışverişlerini tamamlıyor. Alarko klima fiyatları birçok bütçeye hitap edebilecek şekilde kullanıcılara sunuluyor. Kullanım şekilleri, kullanım alanları, ısıtma ve soğutma verimlilikleri, enerji tasarrufu gibi başlıklar üzerinden fiyatlar çeşitleniyor. Kullanıcılar Hepsiburada üzerinden fiyat karşılaştırmalarını kolaylıkla yapabiliyor. Fiyat seçenekleri arasından bütçelerine uygun olan seçeneği seçmek oldukça kolay oluyor. Bu sayede hem bütçe tarafında hem de araştırma sırasında zaman konusunda tasarruf etmek mümkün oluyor. Ürünü kullanan kullanıcıların değerlendirmelerini okuyarak almayı düşündüğünüz klima için daha kapsamlı fikir sahibi olmak da mümkün. Alarko klima yorum ve değerlendirmelerini de okuyabilirsiniz. Bu şekilde klima hakkında merak ettiğiniz daha çok bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. Renk, ebat gibi konularda bu şekilde daha fazla fikir elde edebilirsiniz. Eviniz için duvara monte edilmek üzere klima almayı düşünüyorsanız araştırmalarınızı Hepsiburada ile yapabilir ve kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Alarko Klima Yorumları

Alarko klima yorumlarını incelemek ürünler hakkında daha önceden bilgi sahibi olmak için önemli bir husus oluyor. Söz konusu klimaların sağladığı özellikler kadar kullanıcı yorumlarının da dikkate alınması gerekiyor. Alarko klima ürünlerini daha önce deneyimleyen kullanıcıların yorumları satın almadan önce online alışveriş sürecinde sizlere yardımcı olabiliyor. Ürünler hakkında kafanıza takılan sorulara cevaplar alabiliyorsunuz. Kararsızlık yaşadığınız durumlarda da sizlere avantaj sağlayabiliyor. Aynı zamanda kullanıcıların vermiş olduğu değerlendirme puanına göre de ürünleri filtreleyebilirsiniz. Bu durum daha kolay bir şekilde karar vermenize yardımcı olabilir. Klimalar hakkında; nasıl kullanılır, boyutları nelerdir, sağladığı özellikler neler gibi sorulara yanıtlar alabilirsiniz. Alışveriş sürecinde yapılan değerlendirmeleri incelemek birçok avantaj sağlayabilir. Sizde aynı şekilde satın aldığınız ürünlere yorum yaparak diğer kullanıcıların faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Ürün ile ilgili belirtmek istediğiniz olumlu ya da olumsuz özellikleri de ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Alarko Klima Fiyatları

11 ürün listeleniyor
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Klima Türü
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?