Yarım asırdan uzun bir süredir iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren Alarko markası yenilikçi teknoloji anlayışıyla günümüzde üst sıralardaki sektörel yerini korumaya devam etmektedir. Isıtma, pompa ve klima ürünleri üreten firma bu alanlarda ürettiği yüzlerce ürünün aynı zamanda teknolojik tasarımının da öncüsü olmuştur.  Üstün kalite ve inovasyon anlayışını araç edinen Alarko klima cihazlarıyla da sektörde aktif olarak yer almaya ve müşterilerine en iyi çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Alarko Klima Modelleri

Hava koşulları insanların yaşam standartlarını büyük ölçüde etkiler. Çok sıcak bir hava insan vücudunda su kaybına neden olduğu gibi tansiyon, kalp rahatsızlıklarını tetikleyebilir ve solunum almada güçlük yaşanmasına sebep olabilir. Soğuk hava ise çeşitli soğuk algınlığı hastalıklarına sebep olarak yaşam kalitesini düşürebilir. Klima cihazı, insan sağlığını yaz aylarında sıcak havanın, kış aylarında ise soğuk havanın negatif etkilerinden koruyan bir üründür. Klima cihazları çeşitli modelleri ile sadece ısıtma ve soğutma yapmakla kalmayıp aynı zamanda hava kalitesinin de artmasını sağlar. Aşırı sıcak ve aşırı soğuk havanın oluşturduğu rahatsızlık hissini ortadan kaldırarak psikolojik anlamda da pozitif bir etki yaratır.

Alarko klima çeşitli teknik özellikleri içeren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Alarko klima modelleri duvar tipi Split klima, salon tipi Split klima ve yer tavan tipi Split klima cihazlarından oluşmaktadır. Duvar tipi Split klimalar montesi basit ve kullanımı kolay bir klima cihazıdır. Ev ortamında en çok bu modeller tercih edilirler.

Salon tipi Split klimanın zemin üzerine kurulumu yapılır ve duvar tipi Split klimaya göre daha güçlü hava akışı sağlar. Bu sayede özellikle insan sirkülasyonunun yoğun olduğu mekanlarda sıklıkla tercih edilir.

Yer tavan tipi klima cihazlar ise alçak duvara veya tavana monte edilebilir özelliktedir. Alarko klima cihazları Inverter teknolojisi seçeneğine sahiptir. DC Inverter teknolojisi ile oda sıcaklığına göre klima kapasitesi değişerek oda sıcaklığını belli aralıklarda durmaya gerek kalmadan sabit tutulur. Bu sayede daha konforlu ve hassas bir hava kontrolü sağlanır. Klima cihazları A++ enerji sınıfı etiketine sahip olup daha az elektrik tüketimi yaparak enerji tasarrufu sağlar. Yüksek kapasite gücü sayesinde Alarko klima modelleri hızlı ısıtma ve soğutma yaparak üst düzey memnuniyet sağlar. Yüksek hava sirkülasyonu sağlanarak özellikle kalabalık mekanlarda hava konforu maksimumda tutulur. Alarko klima modelleri ev, iş yeri, okul, mağaza ve toplantı salonları gibi insanların yoğunlukta bulunduğu tüm mekanlarda kullanıma uygundur. 

Alarko Klima Fiyatları

Günümüzde yaz ve kış aylarında mekanların hava konforunu sağlama konusunda klima cihazları elzem bir ihtiyaç haline gelmiştir. Klima cihazları sadece aşırı sıcak ve soğuk havanın yarattığı rahatsızlık hissini ortadan kaldırmakla kalmaz aynı zamanda solunuma yönelik olumlu etkisiyle insan sağlığının da korunmasını sağlar. Böylesine önemli bir ihtiyaç halini alan ürünlerin fiyatları da Alarko markası ile her bütçeye uygun olarak etiketlerde yerini almaktadır.

Uzun yıllar boyunca yüzlerce ürün gamıyla bireylere ve ailelere hizmet eden Alarko, kalitesi ve öznel teknik tasarımından ödün vermeden müşterilerine geniş bir fiyat yelpazesi sunmaktadır. Alarko markası yıllardır hizmet verdiği ülkelerin ekonomik sınıflarını baz alarak fiyatlarını onların ekonomisini sarsmayacak düzeyde tutmaktadır. Alarko klima fiyatları arasında cebinize zarar vermeyen etiketlere rastlayabilirsiniz. Alarko klimanın ürün gamında yer alan onlarca model arasından ekonomik çözümlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Alarko klima modelleri arasında yer alan ürünlerin teknik özellikleri ve Alarko klima fiyatları hakkında bilgi edinebilir, dilediğiniz klima cihazını seçerek güvenle kullanabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Alarko Klima Fiyatları

18000
12000
24000
24001 ve Üzeri
11000
37532
9215
BTU (Soğutma Kapasitesi)
Toplam 17 / 17 ürün
DSACategoryId/161876/2147483638/17453/alarko