Oturma odası ve salonların vazgeçilmez birer parçası haline gelen yeni nesil televizyonlar, kullanışlı elektronik ürünler olmalarının yanı sıra şık tasarımlarıyla da dikkat çekiyorlar. Yeni görüntü teknolojilerini evlerinize kadar getiren bu ürünler, sundukları ekstra özelliklerle de eğlence kaynağınız olmayı sürdürüyorlar. Beyaz eşya ve elektronik ürünlerde uzmanlığını kanıtlayan Altus’un ortaya koyduğu yüksek çözünürlüklü televizyon modelleri, yeni televizyon almayı planlayanlar ya da var olan televizyonlarını değiştirmeyi düşünenler için cazip seçenekler arasında bulunuyorlar.

Altus LED TV Modelleri

Temel televizyon kullanımının yanında, zengin bağlantı olanakları sayesinde Bluray oynatıcı, bilgisayar, oyun konsolu gibi aygıtlardan alınan görüntüleri başarılı bir şekilde oluşturmayı başaran modeller, Full HD (1920x1080 piksel) ve HD Ready (1366x768 piksel) çözünürlükleriyle beklentileri karşılıyor. Digital Luminance Transient Improvement, Digital Color Transition Improvement, Picture Perfection Rate ve Comb Filter gibi çok sayıda görüntü iyileştirme teknolojisiyle gelen modeller, 100 ilâ 200 Hz’lik ekran yenileme hızlarıyla bilhassa yüksek kare-saniye oranlı görüntülerde yeterlilik sunuyor.

Stereo hoparlörleri aracılığıyla tatmin edici ses çıkış gücü sunan ürünler, hem TV yayınlarındaki sesleri hem de televizyona bağladığınız harici kaynaklardaki sesleri berrak ve güçlü bir şekilde işitebilmenizi sağlıyor. Kendinden uydu alıcılı olan modeller; analog, karasal, kablo TV ve HD uydu yayınlarını harici Receiver gerektirmeksizin takip edebilmenize imkan tanıyor. Yöneleceğiniz bazı modellerde bulunan TV yayınlarını kaydetme özelliğiyle, harici disk ya da USB belleklerinize sevdiğiniz ve tekrar izlemek isteyeceğiniz yayınlar kolaylıkla kaydedilebiliyor. Ayrıca bazı modellerle birlikte gelen elektronik program rehberi (EPG), takip edilen televizyon ve radyo programları hakkındaki detayların görüntülenebilmesine yardım ederken, yayın akışlarının da hızlı bir şekilde incelenebilmesine fırsat yaratıyor. Günlük kullanımda sıklıkla başvuracağınız, yayın bittiğinde kapanma ve zaman ayarlı kapanma gibi özelliklerle de donatılan Altus LED TV’ler, sahip oldukları çocuk kilidi aracılığıyla belirlediğiniz kanalların şifrelenmesine olanak tanıyor.

İnce ön çerçeveleriyle göz dolduran ürünler, TV sehpalarında kullanılabilecekleri gibi VESA standartlarına uygun yapıları sayesinde duvara monte edilerek de kullanılabiliyor. Bu sayede televizyonlarını bilgisayarlarına bağlayarak çalışmalarını sürdürenler, arzu ettikleri görüntü açısını kolaylıkla yakalayabiliyor. Şık tasarımlarıyla, konumlandırıldıkları odanın havasını değiştirebilen modeller, gerek çalışma süresince gerekse bekleme konumundayken enerji tüketimlerini asgari seviyede tutuyor.

Altus LED TV Fiyatları

Altus LED TV fiyatları, ürünlerin donanım ve yazılım özelliklerinin yanı sıra ekran genişliklerine göre de değişkenlik gösterebiliyor, dolayısıyla ürünler farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Yeni nesil teknolojileri takip ederken harcamalarına da özen gösterenlerin gönül rahatlığıyla yönelebilecekleri modeller, çok amaçlı kullanım senaryolarına uygunluklarıyla da tercih nedeni haline geliyor. Ekran genişlikleri sayesinde geniş oturma odası ve salonlarda değerlendirilebilecek ürünler; çocuk odası, çalışma odası, yatak odası ve mutfak gibi görece daha dar alanlar için de kullanılabilirlik sunuyor. Evin yanı sıra iş yerleri için de edinilebilecek modeller, zengin giriş çıkış portları aracılığıyla farklı kaynaklardaki görüntülerin kesintisiz olarak takip edilebilmesine imkan tanıyor. Özellikle çok sayıda güvenlik kamerası kullananların tercih edebilecekleri televizyonlar, ofislerde döngü halinde gösterilen videoların canlı ve dikkat çekici renklerle görüntülenebilmesinde de önemli rol oynuyor.

Yeni televizyon almak isteyen kullanıcılar için tatmin edici sonuçlar ortaya koyan Altus LED TV modelleri fiyat - performans oranı dikkate alınan ürünler arasına rahatlıkla giriyor. Gerek günlük televizyon izleme alışkanlıklarınıza ayrı bir renk katan, gerekse sunduğu pek çok donanım ve yazılım imkanlarıyla da aileniz ve sevdiklerinizle eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayan ürünler, evinizi sinema salonuna çevirmenize de ortam hazırlıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Altus Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

.
4K Ultra HD
Full HD
HD
55 inç / 139 cm
50 inç / 127 cm
65 inç / 165 cm
43 inç / 109 cm
32 inç / 81 cm
40 inç / 101 cm
43 inç / 106 cm
.
Konumseçilmedi
Görüntü Teknolojisi
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/altus