Birleşik Krallık’da 1923 yılında icat edilen televizyon, geçmiş yıllardan bu yana büyük bir gelişme gösteriyor. 1926 yılında televizyonlar noktalar halinde ve titrek bir görünüm sunarken, günümüzde oldukça yüksek bir görüntü kalitesi sağlıyor. En iyi televizyon markaları arasında yer alan Altus, birbirinden farklı özelliklere sahip olan TV’ler üretiyor. Beyaz eşya, küçük ev aletleri gibi farklı elektronik cihazlar üreten marka ürettiği televizyon modelleri ile beğeni topluyor. 1998 yılından beri üretim faaliyetlerini sürdüren Altus geniş bir dağıtım ağına sahip. Geniş bir görüntü kalitesi seçeneğine sahip olan Altus farklı kullanıcı bütçelerine hitap ediyor. Altus televizyonlar yüksek görüntü kaliteleri ve düşük enerji tüketimleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Siyah mat ekranlara sahip olan Altus televizyonlar yaşam alanlarında şıklık vadediyor. Altus televizyonlar hem teknolojik özellikleri hem de tasarımları ile farklılaşıyor. Altus televizyonların öne çıkan özellikleri arasında; canlı ve parlak renkler, yüksek ses kalitesi, dahili uydu alıcısı, program akış takibi sunan ekranlar, internet erişimi ve harici cihaz bağlantıları sayılabiliyor. Altus televizyon kumandası ile TV kontrolü tamamen kullanıcıda oluyor. Altus televizyon özellikleri ve modelleri hakkında bilgi almak için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. 

Altus Televizyon Modelleri

Altus televizyon modelleri; ekran boyutuna, ekran çözünürlüğüne, Smart TV olup olmamasına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Altus televizyon çeşitleri teknolojik özelliklerine ve aynı zamanda tasarımına göre farklılaşıyor. Geniş ekran seçeneğine sahip olan Altus 4K Ultra HD televizyonlar yüksek ekran kalitesi ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. 4K özelliğine sahip olan Altus televizyonlar film izlerken sinema etkisi yaratıyor ve aksiyon sahnelerinde kullanıcıları filmin içine çekiyor. Altus Smart LED televizyonlar klasik televizyon işlevlerinin dışında internet erişimini de mümkün kılıyor. Bu sayede kullanıcılar Altus televizyonu bilgisayar olarak da değerlendirebiliyor. Altus Full HD televizyonlar ise dizi ya da filmleri HD kalitede yüksek çözünürlük ie sunuyor. Canlı ve parlak renkler sunan Altus Full HD televizyonlar ile videolar da yüksek kalitede izlenebiliyor. 

  • Altus 4K Ultra HD Televizyonlar

Altus 4K ultra HD televizyonlar yüksek oranda çözünürlük sunuyor. 4K çözünürlüğe sahip olan Altus 4K ultra HD televizyonlar, yatayda 3840 piksel, dikeyde ise 2160 piksel çözünürlük sağlıyor. En net görüntü kalitesine sahip olan Altus 4K televizyonlar sevilen dizileri, filmleri, programları ya da maçları daha keyifli şekilde izlemeyi mümkün kılıyor. Altus 4K ultra HD televizyonların öne çıkan özellikleri arasında dinamik kontrast özelliği bulunuyor. Dinamik kontrast özelliği sayesinde Altus 4K televizyon en iyi renk kalitesini sunuyor. Altus 4K televizyonlarında görüntüler daha parlak, renkler ise daha canlı oluyor. Altus 4K televizyonlar, Full HD televizyonlara kıyasla 4 kat daha fazla piksel sunuyor. Altus ultra HD televizyonlar ile normal TV kanalları izlenebiliyor ya da internete bağlanarak film keyfi sürülebiliyor. Dünya çapında hizmet veren ve 4K yayını yapan tüm kanallara Altus 4K televizyonlar ile erişilebiliyor. Aynı zamanda oyun sever kullanıcılar 4K oyunları da Altus 4K televizyonlar ile oynayabiliyor. Altus 4K televizyonlar düşük enerji kullanımı ile de dikkat çekiyor. 

  • Altus Smart LED Televizyonlar

Altus Smart Led televizyon çeşitleri, özel işletim sistemleri sayesinde dizi ve film izlemenin yanı sıra internete erişebildiği için farklı alanlarda da kullanılabiliyor. İnternete erişimi mümkün kılan Altus Smart LED TV’ler ile Netflix, Amazon Prime gibi özel kanallara ya da Youtube gibi sitelere giriş yapılabiliyor. Altus Smart TV özelliği sayesinde internet üzerinden birçok dizi ve filme ulaşılabiliyor. Altus Smart TV’ler oyun konsolları ile bağlantı kurabiliyor. Bu sayede kullanıcılar sevdikleri oyunları yüksek kalitede oynayabiliyor. Altus Smart LED televizyonlar sosyal medya sitelerinde gezinmek için de değerlendirilebiliyor. Kullanıcılar Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarına Altus Smart TV üzerinden erişebiliyor. Cep telefonları ile kolayca bağlantı kurabilen Altus Smart televizyonlar telefonlarda yer alan görüntüleri büyük ekrana aktarabiliyor. Yayın kaydetme özelliğine sahip olan Altus Smart LED TV’ler harici disk veya USB bellek ile istenilen yayını kayıt altına alabiliyor. Ayrıca Altus Smart LED televizyonların ses kalitesi de oldukça yüksek. 

Altus Televizyon Boyutları

Altus televizyon boyutları kullanım alanlarına göre farklılaşıyor. Örneğin; mutfak için tercih edilen Altus televizyon boyutu ile salon için seçilen Altus televizyon boyutu birbirinden farklı oluyor. Altus televizyon boyutları farklı seçenekleri ile her kullanıcı ihtiyacına yanıt verebiliyor. Altus televizyon modelleri arasında en küçük boyut 32 inçten oluşuyor. 32 inç Altus televizyonlar ekran boyutu 81 cm’e denk geliyor. 32 inç Altus televizyonlar genellikle daha küçük yaşam alanlarında kullanılmak için tercih ediliyor. Altus 40 inç televizyonlar ise 101 cm ekran boyutuna sahip. Bunun dışında Altus markasının 43 inç yani 109 cm ve 49 inç 124 cm televizyon boyutları da mevcut. Altus televizyonlarda en yüksek boyut 55 inç yani 140 cm olarak ön plana çıkıyor. 55 inç ekran boyutu hem Altus 4K UHD LED televizyonlarda hem de Altus Smart LED TV’lerde sıkça tercih ediliyor. Büyük ekranlı Altus televizyonlar genellikle büyük yaşam alanlarında değerlendiriliyor. Çünkü televizyon ekranının büyümesi görüş açısını arttırıyor. Altus televizyonları ekran boyutu büyüse dahi görüntü kalitesinde ve çözünürlüğünde herhangi bir kayıp yaşanmıyor. Farklı boyutlardaki Altus televizyonlar ayakları ile zemin üzerinde ya da aparatı sayesinde duvara sabitlenerek kullanılabiliyor. 

Altus Televizyon Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Altus televizyon satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok detay bulunuyor. Çünkü her televizyon modelinin boyutu, tasarımı, teknolojik özellikleri birbirinden farklı oluyor. Kullanıcıların Altus televizyon seçiminde ilk olarak ihtiyaçlarını belirlemesi gerekiyor. İkinci olarak dikkat edilmesi gereken şey ise Altus televizyonun ekran boyutu oluyor. Altus televizyon boyutu seçiminde kullanılacak alana göre tercih yapılması öneriliyor. Geniş bir ekran boyutu seçeneğine sahip olan Altus televizyon modelleri her kullanıcının ihtiyacına yanıt verebiliyor. Örneğin; mutfak ya da çocuk odası gibi alanlarda küçük boyutlu televizyonlar tercih edilirken, salon ve oturma odaları için büyük boyutlu televizyonlar uygunluk gösteriyor. Altus televizyon seçiminde dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de internete bağlantısı kurabilmesi oluyor. Altus Smart TV’ler internete bağlanmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor. Altus televizyon seçiminde dikkat edilmesi gereken bir başka detay ise harici cihazlarla bağlantı kurması oluyor. USB, SCART, HDMI ve VGA girişlerine sahip olan Altus televizyonlar hem cep telefonları hem de bilgisayarlar ile kolayca bağlantı kurabiliyor. Altus televizyon alırken ses kalitesinin de göz önünde bulundurulması tavsiye ediliyor. Bu sayede kullanıcılar evde konforlu bir sinema keyfi yaşayabiliyor. Son olarak Altus televizyon seçiminde enerji sınıfına da bakılması öneriliyor. A enerji sınıfında çalışan Altus televizyonlar enerji tasarrufu sağlıyor. 

Altus Televizyon Fiyatları

Altus televizyon fiyatları ekran boyutuna, çözünürlüklerine, teknolojik özelliklerine göre farklılaşıyor. Geniş bir fiyat aralığına sahip olan Altus televizyonları Hepsiburada’da inceleyebilirsiniz. Hepsiburada, her bütçeye uygun bir TV alternatifi sunuyor. Altus televizyon ekran fiyatları boyutu büyüdükçe artış gösteriyor.

Altus Televizyon Yorumları

Altus televizyon yorumları kullanıcılara ürün hakkında fikir veriyor. Satın alma aşamasında kararsız kalan kullanıcılar yorumlardan faydalanabiliyor. Ancak yorumlar tek başına yeterli olmadığı için Altus televizyon modellerinin özelliklerine de göz atılması tavsiye ediliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Altus Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

24 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Ekran Boyutu
Toplam 24 / 24 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?