Anker
Anker Eufy RoboVac 11S - HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - T2108311

Anker Eufy RoboVac 11S - HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - T2108311

Anker
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
Beş Yıldız 04 Şubat 2019, Pazartesi
İlk defa bir üründe yorum yapma gereği duyuyorum beklentilerimi karşılayan terapi gibi bir makina:) Evim dip bucak temizleniyor ancak sürekli temiz durmasını istiyorum diyorsanız birazda takıntılı iseniz süper birşey.Kapı eşiklerinden geçişi, şagy halımı banyo paspasını dahi süpürebilmesi harika 10 gündür kullanıyorum 135 mt kare evimde herseferinde şarzını bitirene kadar kullanamadım fazlası ile temizliyor.yaklaşık 4/5 saatte full şarz tekrardan.Eve bırakıp çıkmadım.Oda oda temizlemek daha iyi izlemek biraz can sıkıcı olabiliyor (yanındaki bir döküntüyü almadan dönünce)Elektrik süpürgesi yerini illaki tutmaz çocuklu bir evde koltuk üstleri v.s ama rutin bir temizlik ferahlık hissi mükemmel.Şu an yorum okumaya kadar gelip almayı düşünüyorsanız hiç durmayın.Daha fazla özelliklileri var tabi ki ama benim için gerek olmadı dubleks evimde merdivenlerden düşmüyor sensörleri çok güzel devamını göster devamını gizle
funda akdağ MERKEZ - Kırşehir Tüm Yorumlar (76)
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033

Anker Eufy RoboVac 11S - HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - T2108311

 

 

 

 

 Anker Eufy RoboVac 11S HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge

Gelişen teknoloji sayesinde gündelik ev işleri oldukça kolaylaşıyor. Anker Eufy RoboVac 11S HEPA filtreli yüksek emişli akıllı robot süpürge modeli ev süpürme sürecini son derece zahmetsiz hâle getiren bir ürün olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı süpürge evi süpürürken kullanıcıya farklı işlerle uğraşmak ya da sevdikleri ile vakit geçirmek için çok daha fazla zaman kalıyor. Üstün emiş gücü özelliği ile süpürme işlemi derinlemesine yapılabiliyor ve özel tasarımı dar alanlara ulaşabilmesini mümkün kıldığından mobilya altı gibi alanlar dahi detaylı biçimde temizlenebiliyor. Bu teknolojik süpürge kullanıcıların temizlik ihtiyacını en iyi biçimde karşılayacak niteliklerden güç alıyor. Kullanıcı aktif olarak temizlik yapmadığı hâlde temizleme işlemi gerçekleştiriliyor, bu ise konforu doğrudan artırıyor. Geleneksel temizlik anlayışının ötesine geçen ve temizliğe yeni bir anlam katan ürünün, performansı ve işlevselliği göz önüne alındığında uygun bir fiyatlandırma ile tüketicinin karşısına çıktığını söylemek mümkün oluyor.

Anker Eufy RoboVac 11S ile Üç Boyutlu Temizlik ve Üstün Performans

Akıllı temizlik robotu tek bir tuş ile tüm evi temizleme olanağı sunuyor. Üründe iki adet yan fırçayla beraber bir adet de yuvalama fırçası bulunuyor. Zorlayıcı kirleri yumuşatan ve vakumlanmasını sağlayan bu fırçalar temizliğin etkili biçimde gerçekleşmesini sağlayacak noktalarda yer alıyor. Robotun akıllı ve kompakt yapısı zorlu alanlara ulaşabilmesini ve buraları detaylı biçimde temizlemesini mümkün kılıyor. Yanlarda yer alan fırçalar temel olarak zor ulaşılan kenar, köşe ve dip kısımların temizlenmesini sağlıyor. Süpürgenin sahip olduğu 1000Pa emiş gücü inatçı kirlerin kapsamlı ve etkili biçimde gevşetilmesini ve çıkarılmasını sağlıyor. Toplanan bu kirler ise toz toplayıcısına vakumlanıyor ve buraya hapsediliyor. Yüksek emiş gücü özelliğine sahip olan süpürge, yüksek kapasiteli pil ömrü ile birlikte 2 saate yakın nitelikli hizmet sunabiliyor. Anker Eufy RoboVac 11S HEPA filtreli yüksek emişli akıllı robot süpürge modelleri 3 farklı temizleme modu ile işlevsel bir kullanım alanı da yaratıyor. Edge (Kenar), Spot (Soft) ve Max (Maksimum) temizleme modları ile temizlenecek zemine uygun opsiyonu seçmek yeterli oluyor.

Fonksiyonelliği Temel Alan Bir Tasarım

Robovac 11S diğer modellere kıyasla 0.5 inç daha küçük olması dolayısıyla daha geniş bir etkinlik alanı sunuyor. Düşük profilli tasarımı mobilyaların altına girmeye çok daha elverişli bir yapı sunuyor. Sehpa, kanepe ve yatak gibi mobilyaların altına erişebilen süpürge böylece kullanıcıyı mobilyaları kaldırma zahmetinden de kurtarıyor. Robot süpürgenin akıllı tasarımı halılara tırmanabilmesini, zeminde rahatlıkla ilerlemesini, önüne çıkan engelleri aşabilmesini ve merdivenlerden düşmemesini sağlıyor. Akıllı robot çarpma ve düşme gibi durumları bertaraf etmek için özel bir sensörden faydalanıyor. Bu sensör yüksekliği algılıyor ve düşme ihtimali varsa bunu fark ederek önlüyor. RoboVac süpürgenin üzerinde bulunan cam kapak tasarımı çizilmelere karşı koruma sağlıyor; uzun süre eskimeden kullanma avantajı da böylece kullanıcıya sunulmuş oluyor. RoboVac; fiziksel yapısı, özel modları, sensörleri ve yüksek emiş gücü başta olmak üzere pek çok yenilikçi özelliği ile temizlik işlemlerini kendi başına son derece iyi şekilde gerçekleştirebiliyor.

Akıllı Süpürme Robotu Konfor ve İşlevsellik Vadediyor

 • Küçük ve ergonomik yapısı mobilya altlarına kolay erişim sağladığından görünürde olmayan gizli kirler dahi kolaylıkla temizlenebiliyor. Bu geniş erişim alanı sayesinde ev geneli itibari ile tam ve eksiksiz biçimde temizlenebiliyor.
 • Anker Eufy RoboVac 11S HEPA filtreli yüksek emişli akıllı robot süpürge özellikleri temizlik sırasında farkını ortaya koyuyor. Geleneksel elektrikli süpürgelerin ulaşamadığı duvar diplerine kolayca ulaşım sağlanmasında etkili olan Kenar Modu, derinlemesine temizlik için optimize edilen yüksek pil ömrü ve vakumlama gücü nitelikli temizlik sunarak yaşam alanlarının çok daha hijyenik ve sağlıklı olmasında etkili oluyor.
 • HEPA filtre türünü kullanan akıllı süpürge robotunda üçlü filtre teknolojisi bulunuyor. Temizliği bir üst seviyeye çıkaran bu filtreleme sayesinde tozlar, küfler, alerjenler ve hayvan tüyleri gibi oluşumlar içeride hapsediliyor ve bu da havanın çok daha temiz olmasını sağlayarak kolay nefes almaya katkı sağlıyor.
 • Yüksek pil ömrünün yanı sıra üründe kendini şarj edebilme özelliği de bulunuyor. Süpürge, pil gücü azaldığında kendi yuvasına dönüyor, kendini şarj ediyor ve şarj dolumu tamamlandığında kaldığı yerden temizlik işlemine devam ediyor.

Hepa Filtreli Robot Süpürgenin Teknik Yapısı

 • Süpürge Türü: Akıllı Temizlik Robot
 • Motor Gücü: 1000 Pa
 • Şarj Çalışma Kapasitesi: 1.5 saat
 • Filtre Türü: Üç katmanlı HEPA filtreleme
 • Temizleme Modları: Kenar, soft, maksimum
 • Düşme ve Çarpmayı Önleyen Sensör: Var

Çok Yönlü Temizliğe İmkân Veren Kutu İçeriği

Anker Eufy RoboVac 11S akıllı süpürge temizlik performansını ve verimliliğini artıracak bileşenlerle birlikte kullanıcıya sunuluyor. Ürünün paket içeriğinde 1 adet RoboVac 11 süpürge, ana ünite, uzaktan kumanda, 4 adet kenar fırçası, temizlik fırçası, güç adaptörü, yedek HEPA filtre, yedek sünger filtre ve kullanıcı kılavuzu yer alıyor. Anker markasına ait olan ve Eufy Anker üretimi olan ürün, gerekli garanti ve servis olanakları ile birlikte tüketiciye ulaşıyor. Ürünün kutu içeriğinin ülkeye, markanın fırsat koşullarına ve dönemsel fiyatlandırma politikalarına bağlı olarak değişebileceğini de belirtmek gerekiyor.

Teknolojiden Faydalanmak İsteyenlerin Tercihi: Anker Eufy

Şarj ürünleri üretimi konusunda dünyanın önde gelen markalarından olan Anker taşınabilir Powerbank ve USB şarj cihazı modelleri, şarj kılıfı ve Lightning kablo çeşitleri ile kendini belli ediyor. Geliştirdiği teknolojilerle pek çok ödül sahibi olan ve kalitesiyle farkını ortaya koyan Anker markası, 2016 yılında küçük ev aletleri üretimi gerçekleştirdiği Eufy markasını kuruyor ve o zamandan bugüne teknolojik ev elektroniğini kullanıcılarla buluşturuyor.

Zaman Kaybı ve İş Yüküne Son

Anker Eufy RoboVac 11S ev işlerinde teknolojiden faydalanmak isteyenleri kendine çekiyor. Süpürme işlemi zaman alan ve yorucu bir süreç olduğundan hem süre hem de efor kaybını önlemek isteyenler için ideal bir temizlik robotu oluyor. Çocuk ya da evcil hayvan bulunan alanlarda kullanımı pek çok açıdan avantaj sağlıyor. Ev temizliği yükünü azaltması çalışanlar ve gün içinde gerek ev gerek işle ilgili meşguliyetleri olanlar açısından son derece etkili oluyor. Temizliğe harcanan süre azaldığından kullanıcı bu zamanı sevdiklerine ya da kendine ayırabiliyor.

RoboVac ile geniş alanları temizlemek için tüm günü ve enerjiyi harcamaya gerek kalmıyor. Süpürme sırasında mobilyaların altını temizlemek de oldukça kolay bir hâl alıyor. Detaylı ve derinlikli temizleme özellikleri sayesinde RoboVac gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. İşlevsel tasarımı ve fırçaları nitelikli temizliğe imkân verirken, yüksek vakumlama kapasitesi ve pil ömrü performansın yüksek olmasında son derece etkili oluyor. Anker Eufy RoboVac 11S HEPA filtreli yüksek emişli akıllı robot süpürge fiyatları bakımından da tüketiciyi cezbediyor. Sunduğu konfor, performans ve hijyen göz önüne alındığında bu teknolojik ürünün avantajlı bir satın alım olanağı sağladığını söylemek mümkün oluyor. Kaliteli donanım öğeleri bir araya getirilerek üretilen ve üstün temizleme sağlayacak biçimde geliştirilen akıllı süpürge robotu uzun süre kullanım olanağı sunuyor ve bu da tüketiciyi memnun eden bir diğer unsur oluyor.

 

  1 1
  EUFY Robovac 11 EUFY Robovac 11S
Durum Üretimi Sonlandırıldı. Mevcut
Maksimum Emiş Gücü 1000Pa 1300Pa
BoostIQ Teknolojisi   2. Jenerasyon
Toz Haznesi 0,6L 0,6L
Ses Seviyesi 60dB 55dB
Yükseklik 7.8 CM 7,2 CM
3 Nokta Temizlik Sistemi
Yüksek Performanslı Üçlü Filtre Sistemi
Günlük Planlama
Düşme Önleyici Sensör


Ağırlık (kg) 2.3
Aşılabilir Engel 15 mm
Boy 70 mm
Çalışma Modu Sayısı 4
Çalışma Süresi 100 dk
Derinlik 324 mm
Emiş Türü Kuru
En 324 mm
EPA/HEPA Filtre Var
Kullanım Alanı Halı, Sert Zemin
Pil Tipi Li-ion
Renk Siyah
Ses Seviyesi (dB) 55
Şarj Süresi 6 Saat
Teknoloji Boşluk Sensörü, Boşluk Sensörü, Otomatik Şarj, Uzaktan Kumanda, Zamanlayıcı
Toz Kapasitesi 0.6 lt
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000ED0OB
Anker Eufy RoboVac 11S - HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - T2108311 Yorumları
Tüm yorumları gör (76)
 • GT
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Fiyatına göre çok iyi ürün

  Ev tanıma özelliği olan çok pahalı diğer robot süpürgelere göre işini gayet hakkıyla yerine getiriyor. Farklı süpürme modları olması çok iyi. İlk aldığımızda kısa süre çalıştırdık. Evde Golden cinsi köpeğimiz var. Kısa sürede kıl, tüy ne varsa topladı. Şarjı bitince de şarj istasyonunu bulup kendini şarja taktı. Bu fiyata kesinlikle öneriyorum.

  EFELER - Aydın

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • FA
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  performansı çok iyi!

  Evde kedim olduğundan dolayı aldım ve gerçekten beklentimin çok üzerinde performans sergiledi cihaz. Topladığı tüy ve kumu görünce şaşırdım. Şarjı gayet yeterli, beklediğimden daha sessiz ve yerdeki normal yükseklikteki halılarda ya da bazı engelleri aşmada hiç sorun yaşamıyor. Sadece halı püskülleri rollerlara sardığından dolayı sorun yaşıyor. Kısacası aldığıma hiç pişman değilim, severek kullanıyorum.

  BEYOĞLU - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • MD
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Dört Yıldız

  Toz alma konusunda çok iyi, parkede çok memnun kaldık ama halıda elektrikli süpürge gibi değil. Neticede iyi iş görür ve tavsiye ederim.

  MERKEZ - Hatay

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • MK
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Çok başarılı

  Arkadaşlar kötü yorumlara aldırmayın. Sanırım başka markaların temsilcileri azda olsa kötü yorum yapmış. İnanılmaz bir ürün. Muhteşem. Çok araştırdım ve aldım. Emiş gücü çok daha pahalı ürünlerle aynı Çok memnunum. Manyak bişey. Çok güzel. daha ucuza bu kadar kaliteli bir ürün yok. Gözü kapalı alın.

  MERKEZ - Antalya

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • UK
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Öz evladınızdan daha hayırlı

  Normal süpürgelerin evi temizlediğini zannederdim. Evi süpürdükten sonra bile çalıştırıyorum ve toz hanesinde baya toz birikiyor. Sabahları otomatik çalışacak şekilde ayarladık, ev her gün her daim pırıl pırıl. Bu fiyata daha mükemmel bir ürün olamaz. Aldığınız güne şükredeceksiniz

  NİLÜFER - Bursa

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • YA
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  mükemmel

  bugüne kadar boşu boşuna kendimizi yormuş ve yıpratmışız, zaman kazandık yorulmuyoruz, toz hazinesini açtığımda şok oldum, hemen hemen her mobilyanın altına giriyor o kadar çok toz varmış ki sorsan temiz titiz diye geçiniriz. toz haznesi ufak br çocuğa yastık dolacak kadar toz topluyor.

  ARHAVİ - Artvin

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • ÜG
  Memnun edecek gibi gözüküyor

  Aldım 2 gün oldu. 2 gündür de çalıştırıyorum. Önce boş boş gezdiğini düşündüm açıkçası. Ama haznesini açınca bende çıkan toza kire inanamadım. Halılara çok takılıyor ama çıkarken. Kendim kurtardım durdurup düz zemine alıp öyle çalıştırdım. Silindir olan yeri de temizlemek lazım. Saçlar dolaşınca sıkıştı kaldı gibi. Bir de odanın her yerine gitmiyor. Odanın yarısı bitmeden kapıdan çıkıyor . Kapıyı kapatıyorum çıkmaması için. Bir de garanti işini anlamadım . Arıyorum ulaşamıyorum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Gayet güzel temizliyor, köşe modu çok işlevsel köşelerde toz kalmıyor. Yüksek çekiş modunda bile baya sessiz. Evde kedim olduğu için her yer tüy oluyordu. Zamandan tasarruf etmiş oldum. Normalde elektrik süpürgesinin sesini duyunca kaçan kedi bundan kaçmıyor. Odayı temizlerken kapı açıksa tam temizlemeden çıkıp diğer odaya gidebiliyor o yüzden temizleyene kadar kapıyı kapatıyorum. Şarjı evi temizlemek için yeterli (yaklaşık 100 m2 alan). Evi rahat çalışacağı şekilde ayarlarsanız herhangi bir yere takılıp kalmaz. Eşyalara çarpmıyor. Fırçalarını düzenli temizlemenizi tavsiye ederim. Fiyatına göre gayet başarılı, devasa makineleri alıp yorulmaya ve gereksiz yer işgal etmeye gerek yok. Hafta sonu ev temizliği ile geçiyordu eskiden şimdi her gün çalıştırınca zaten ev tertemiz. Umarım uzun süre dayanır. İRobot almayı istiyodum ama çok pahalı olduğu için yorumlara güvenerek aldım pişman değilim keşke daha önce alsaymışım. Kargo bir gün sonra elime ulaştı. Tavsiye ederim.

  ÇANKAYA - Ankara

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • OC
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Mükemmel

  tereddüt ederek aldık. ama iyi ki almışız diyoruz şimdi de süper alet. tavsiye ederim

  KARTAL - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • DM
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  ÇOK BAŞARILI VE DİĞER EMSALLERİNE GÖRE EKONOMİK. TAVSİYE OLUNUR 5 YILDIZ

  MERKEZ - Kastamonu

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Tüm yorumları gör (76)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Anker Eufy RoboVac 11S - HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - T2108311
iRobot Roomba 605 Robot Süpürge
iRobot Roomba 980 Robot Süpürge
iRobot Roomba 606 Robot Süpürge
%32
2.499,90 TL 1.704,93 TL
Sepette %12 indirimli fiyat
1.499,91 TL
%3
3.099,00 TL 2.999,01 TL
Sepette %43 indirimli fiyat
1.699,00 TL
%15
9.999,00 TL 8.499,89 TL
Sepette %29 indirimli fiyat
5.999,00 TL
%48
4.999,90 TL 2.599,00 TL
Sepette %23 indirimli fiyat
1.999,90 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Yorumlar
(75)
(25)
(23)
(7)
Aşılabilir Engel 15 mm 20 mm 20 mm 20 mm
Çalışma Süresi 100 dk 60 dk 120 dk 60 dk
Emiş Türü Kuru Kuru Kuru Kuru
Kullanım Alanı Halı Halı Halı Halı
Pil Tipi Li-ion NiMH Li-ion Li-ion
Şarj Süresi 6 Saat 3 Saat 3 Saat 3 Saat
Teknoloji Boşluk Sensörü Akıllı Navigasyon Akıllı Navigasyon Akıllı Navigasyon
Toz Kapasitesi 0.6 lt 0.5 lt 0.6 lt 0.5 lt
BAŞA DÖN