ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Anker
Anker Eufy RoboVac 11S - HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - T2108311

Anker Eufy RoboVac 11S - HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - T2108311

Anker
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • Karşılaştır
17 Aralık 2019, Salı
Verdiğim her kuruş helalihoş olsun:) seramik atölyemde kullanıyorum, çok toz ve kedilerim var. Birkaç saatte tertemiz yapıyor. Toz haznesine bakarsanız zaten temizliğinden siz de emin olursunuz. Sadece ilk çalıştırmada evin hangi bölgelerinde sıkıntı yaşıyor onu takip edin. Sıkıştığı yerleri düzenlemekte fayda var ya da paspas püsküllerini falan katlamak lazım. Çünkü altında dönen bir rulo fırça var püskül vs oraya sıkışabilir. Bunları düzenlediğinizde köşe bucak on numara temizliyor. Şarjı bittiğinde yerine gidip kendini şarja bağlıyor. Tek oda temizleme, bir bölgeyi yoğun temizleme gibi seçenekleri var. Emiş gücü ayarlanabiliyor. Kumandayla sarja dönme komutu verilebiliyor. Telefonla kontrol edilebilir modeli daha iyi olabilir ama ben daha fazla para vermek istemediğim için bunu aldım. Çok çok memnun kaldım, eve temizliğe gelen abla ekmeğimi elimden alcak diye gıcık oldu hatta:) kısaca alsam mı diye düşünenler hiç düşünmesin bile. Ekte toz haznesini görebilirsiniz.
betul s****** MERKEZEFENDİ - Denizli Tüm Değerlendirmeler (751)
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033

Anker Eufy RoboVac 11S - HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - T2108311

 

 

 

 

 Anker Eufy RoboVac 11S HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge

Gelişen teknoloji sayesinde gündelik ev işleri oldukça kolaylaşıyor. Anker Eufy RoboVac 11S HEPA filtreli yüksek emişli akıllı robot süpürge modeli ev süpürme sürecini son derece zahmetsiz hâle getiren bir ürün olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı süpürge evi süpürürken kullanıcıya farklı işlerle uğraşmak ya da sevdikleri ile vakit geçirmek için çok daha fazla zaman kalıyor. Üstün emiş gücü özelliği ile süpürme işlemi derinlemesine yapılabiliyor ve özel tasarımı dar alanlara ulaşabilmesini mümkün kıldığından mobilya altı gibi alanlar dahi detaylı biçimde temizlenebiliyor. Bu teknolojik süpürge kullanıcıların temizlik ihtiyacını en iyi biçimde karşılayacak niteliklerden güç alıyor. Kullanıcı aktif olarak temizlik yapmadığı hâlde temizleme işlemi gerçekleştiriliyor, bu ise konforu doğrudan artırıyor. Geleneksel temizlik anlayışının ötesine geçen ve temizliğe yeni bir anlam katan ürünün, performansı ve işlevselliği göz önüne alındığında uygun bir fiyatlandırma ile tüketicinin karşısına çıktığını söylemek mümkün oluyor.

Anker Eufy RoboVac 11S ile Üç Boyutlu Temizlik ve Üstün Performans

Akıllı temizlik robotu tek bir tuş ile tüm evi temizleme olanağı sunuyor. Üründe iki adet yan fırçayla beraber bir adet de yuvalama fırçası bulunuyor. Zorlayıcı kirleri yumuşatan ve vakumlanmasını sağlayan bu fırçalar temizliğin etkili biçimde gerçekleşmesini sağlayacak noktalarda yer alıyor. Robotun akıllı ve kompakt yapısı zorlu alanlara ulaşabilmesini ve buraları detaylı biçimde temizlemesini mümkün kılıyor. Yanlarda yer alan fırçalar temel olarak zor ulaşılan kenar, köşe ve dip kısımların temizlenmesini sağlıyor. Süpürgenin sahip olduğu 1300Pa emiş gücü inatçı kirlerin kapsamlı ve etkili biçimde gevşetilmesini ve çıkarılmasını sağlıyor. Toplanan bu kirler ise toz toplayıcısına vakumlanıyor ve buraya hapsediliyor. Yüksek emiş gücü özelliğine sahip olan süpürge, yüksek kapasiteli pil ömrü ile birlikte 2 saate yakın nitelikli hizmet sunabiliyor. Anker Eufy RoboVac 11S HEPA filtreli yüksek emişli akıllı robot süpürge modelleri 3 farklı temizleme modu ile işlevsel bir kullanım alanı da yaratıyor. Edge (Kenar), Spot (Soft) ve Max (Maksimum) temizleme modları ile temizlenecek zemine uygun opsiyonu seçmek yeterli oluyor.

Fonksiyonelliği Temel Alan Bir Tasarım

Robovac 11S diğer modellere kıyasla 0.5 inç daha küçük olması dolayısıyla daha geniş bir etkinlik alanı sunuyor. Düşük profilli tasarımı mobilyaların altına girmeye çok daha elverişli bir yapı sunuyor. Sehpa, kanepe ve yatak gibi mobilyaların altına erişebilen süpürge böylece kullanıcıyı mobilyaları kaldırma zahmetinden de kurtarıyor. Robot süpürgenin akıllı tasarımı halılara tırmanabilmesini, zeminde rahatlıkla ilerlemesini, önüne çıkan engelleri aşabilmesini ve merdivenlerden düşmemesini sağlıyor. Akıllı robot çarpma ve düşme gibi durumları bertaraf etmek için özel bir sensörden faydalanıyor. Bu sensör yüksekliği algılıyor ve düşme ihtimali varsa bunu fark ederek önlüyor. RoboVac süpürgenin üzerinde bulunan cam kapak tasarımı çizilmelere karşı koruma sağlıyor; uzun süre eskimeden kullanma avantajı da böylece kullanıcıya sunulmuş oluyor. RoboVac; fiziksel yapısı, özel modları, sensörleri ve yüksek emiş gücü başta olmak üzere pek çok yenilikçi özelliği ile temizlik işlemlerini kendi başına son derece iyi şekilde gerçekleştirebiliyor.

Akıllı Süpürme Robotu Konfor ve İşlevsellik Vadediyor

 • Küçük ve ergonomik yapısı mobilya altlarına kolay erişim sağladığından görünürde olmayan gizli kirler dahi kolaylıkla temizlenebiliyor. Bu geniş erişim alanı sayesinde ev geneli itibari ile tam ve eksiksiz biçimde temizlenebiliyor.
 • Anker Eufy RoboVac 11S HEPA filtreli yüksek emişli akıllı robot süpürge özellikleri temizlik sırasında farkını ortaya koyuyor. Geleneksel elektrikli süpürgelerin ulaşamadığı duvar diplerine kolayca ulaşım sağlanmasında etkili olan Kenar Modu, derinlemesine temizlik için optimize edilen yüksek pil ömrü ve vakumlama gücü nitelikli temizlik sunarak yaşam alanlarının çok daha hijyenik ve sağlıklı olmasında etkili oluyor.
 • HEPA filtre türünü kullanan akıllı süpürge robotunda üçlü filtre teknolojisi bulunuyor. Temizliği bir üst seviyeye çıkaran bu filtreleme sayesinde tozlar, küfler, alerjenler ve hayvan tüyleri gibi oluşumlar içeride hapsediliyor ve bu da havanın çok daha temiz olmasını sağlayarak kolay nefes almaya katkı sağlıyor.
 • Yüksek pil ömrünün yanı sıra üründe kendini şarj edebilme özelliği de bulunuyor. Süpürge, pil gücü azaldığında kendi yuvasına dönüyor, kendini şarj ediyor ve şarj dolumu tamamlandığında kaldığı yerden temizlik işlemine devam ediyor.

Hepa Filtreli Robot Süpürgenin Teknik Yapısı

 • Süpürge Türü: Akıllı Temizlik Robot
 • Motor Gücü: 1300 Pa
 • Şarj Çalışma Kapasitesi: 1.5 saat
 • Filtre Türü: Üç katmanlı HEPA filtreleme
 • Temizleme Modları: Kenar, soft, maksimum
 • Düşme ve Çarpmayı Önleyen Sensör: Var

Çok Yönlü Temizliğe İmkân Veren Kutu İçeriği

Anker Eufy RoboVac 11S akıllı süpürge temizlik performansını ve verimliliğini artıracak bileşenlerle birlikte kullanıcıya sunuluyor. Ürünün paket içeriğinde 1 adet RoboVac 11 süpürge, ana ünite, uzaktan kumanda, 4 adet kenar fırçası, temizlik fırçası, güç adaptörü, yedek HEPA filtre, yedek sünger filtre ve kullanıcı kılavuzu yer alıyor. Anker markasına ait olan ve Eufy Anker üretimi olan ürün, gerekli garanti ve servis olanakları ile birlikte tüketiciye ulaşıyor. Ürünün kutu içeriğinin ülkeye, markanın fırsat koşullarına ve dönemsel fiyatlandırma politikalarına bağlı olarak değişebileceğini de belirtmek gerekiyor.

Teknolojiden Faydalanmak İsteyenlerin Tercihi: Anker Eufy

Şarj ürünleri üretimi konusunda dünyanın önde gelen markalarından olan Anker taşınabilir Powerbank ve USB şarj cihazı modelleri, şarj kılıfı ve Lightning kablo çeşitleri ile kendini belli ediyor. Geliştirdiği teknolojilerle pek çok ödül sahibi olan ve kalitesiyle farkını ortaya koyan Anker markası, 2016 yılında küçük ev aletleri üretimi gerçekleştirdiği Eufy markasını kuruyor ve o zamandan bugüne teknolojik ev elektroniğini kullanıcılarla buluşturuyor.

Zaman Kaybı ve İş Yüküne Son

Anker Eufy RoboVac 11S ev işlerinde teknolojiden faydalanmak isteyenleri kendine çekiyor. Süpürme işlemi zaman alan ve yorucu bir süreç olduğundan hem süre hem de efor kaybını önlemek isteyenler için ideal bir temizlik robotu oluyor. Çocuk ya da evcil hayvan bulunan alanlarda kullanımı pek çok açıdan avantaj sağlıyor. Ev temizliği yükünü azaltması çalışanlar ve gün içinde gerek ev gerek işle ilgili meşguliyetleri olanlar açısından son derece etkili oluyor. Temizliğe harcanan süre azaldığından kullanıcı bu zamanı sevdiklerine ya da kendine ayırabiliyor.

RoboVac ile geniş alanları temizlemek için tüm günü ve enerjiyi harcamaya gerek kalmıyor. Süpürme sırasında mobilyaların altını temizlemek de oldukça kolay bir hâl alıyor. Detaylı ve derinlikli temizleme özellikleri sayesinde RoboVac gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. İşlevsel tasarımı ve fırçaları nitelikli temizliğe imkân verirken, yüksek vakumlama kapasitesi ve pil ömrü performansın yüksek olmasında son derece etkili oluyor. Anker Eufy RoboVac 11S HEPA filtreli yüksek emişli akıllı robot süpürge fiyatları bakımından da tüketiciyi cezbediyor. Sunduğu konfor, performans ve hijyen göz önüne alındığında bu teknolojik ürünün avantajlı bir satın alım olanağı sağladığını söylemek mümkün oluyor. Kaliteli donanım öğeleri bir araya getirilerek üretilen ve üstün temizleme sağlayacak biçimde geliştirilen akıllı süpürge robotu uzun süre kullanım olanağı sunuyor ve bu da tüketiciyi memnun eden bir diğer unsur oluyor.

Ağırlık (kg) 2.3
Aşılabilir Engel 15 mm
Boy 70 mm
Çalışma Modu Sayısı 4
Çalışma Süresi 100 dk
Derinlik 324 mm
Emiş Türü Kuru
En 324 mm
EPA/HEPA Filtre Var
Kullanım Alanı Halı, Sert Zemin
Pil Tipi Li-ion
Renk Siyah
Ses Seviyesi (dB) 55
Şarj Süresi 6 Saat
Teknoloji Boşluk Sensörü, Boşluk Sensörü, Otomatik Şarj, Uzaktan Kumanda, Zamanlayıcı
Toz Kapasitesi 0.6 lt
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000ED0OB
Anker Eufy RoboVac 11S - HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - T2108311 DeğerlendirmeleriTüm değerlendirmeler (751)
Anker Eufy RoboVac 11S - HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - T2108311
Çok İyi
(645)
Çok İyi (645)
%85
İyi
(79)
İyi (79)
%11
Ne İyi / Ne Kötü
(16)
Ne İyi / Ne Kötü (16)
%2
Kötü
(6)
Kötü (6)
%1
Çok Kötü
(6)
Çok Kötü (6)
%1
Ortalama Puan
4,8
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Sadece satın alanlar (701)
Fotoğraflı değerlendirmeler (27)
Bu ürün ile ilgili 751 değerlendirme var.
Sırala
Bu ürün ile ilgili 751 değerlendirme var.
HA
HA
Yorumlara bakarak aldım ürünü fakat gördüm ki firma iyi bir sosyal medya çalışması yapmış. Başka marka ürünler kullanan ve bu ürünü bu siteden satın alan biri oalrak yorum yapıp sizi doğru yönlendirmek isterim. 1. Diğer markalarla sesi kıyaslayınca traktör diyebiliriz. 2. Sürekli biryerlere takılıyor. Özellikle salondaki sandalyenin ayaklarının arasına girip çıkamıyor. 3. Asla Şarj istasyonuna geri dönmüyor Nerede pili bittiyse orada kalıyor. 4. Diğer markalarada ki gibi evi tanıtma modu yok kafasına göre takılıyor. Bunun dışında 2 tane iyi yanı var. Diğer modellere göre ince ve Süpürme gücü cok iyi.Süpürme gücünü görünce sesi pek dert etmiyor insanı. Bunları göz önünde bulundurarak alın ve memnun kalmazsanız herzaman iade hakkınız olduğunuda bilin.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(38) - İzmir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
BS
BS
Verdiğim her kuruş helalihoş olsun:) seramik atölyemde kullanıyorum, çok toz ve kedilerim var. Birkaç saatte tertemiz yapıyor. Toz haznesine bakarsanız zaten temizliğinden siz de emin olursunuz. Sadece ilk çalıştırmada evin hangi bölgelerinde sıkıntı yaşıyor onu takip edin. Sıkıştığı yerleri düzenlemekte fayda var ya da paspas püsküllerini falan katlamak lazım. Çünkü altında dönen bir rulo fırça var püskül vs oraya sıkışabilir. Bunları düzenlediğinizde köşe bucak on numara temizliyor. Şarjı bittiğinde yerine gidip kendini şarja bağlıyor. Tek oda temizleme, bir bölgeyi yoğun temizleme gibi seçenekleri var. Emiş gücü ayarlanabiliyor. Kumandayla sarja dönme komutu verilebiliyor. Telefonla kontrol edilebilir modeli daha iyi olabilir ama ben daha fazla para vermek istemediğim için bunu aldım. Çok çok memnun kaldım, eve temizliğe gelen abla ekmeğimi elimden alcak diye gıcık oldu hatta:) kısaca alsam mı diye düşünenler hiç düşünmesin bile. Ekte toz haznesini görebilirsiniz.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Kelepir Home satıcısından aldı.
- Denizli
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ES
ES
Öncelikle henüz ilk kullanimim diye belirtmek isterim.ilk izlenimim süper süper😍şuan yeni korkum nekadar gidecek ya bu çocuğa bisiy olursa..iki yıldan az sürede bişey olursa üzer🙄 Valla ilk çamaşır makinası görenlerin oturup İzlediği gibi izledim bisaat.. 1.neredeyse çapını aşmiyacak her boşluğa itinayla girip çıktı ben şok 😯köşe temizligi de beni tatmin etti. 2.robot süpürge tembellik yapmasinin tersine tüm evi derleyip düzenledim,malum çocuklu oyuncaklı vesaire..😊o süpürürken ben hiç girmedigim detay bir sürü iş hallettim evde..koltuk altlarını viledaladigimda tek bir toz gelmedi..herzaman viledaya illaki takılan saçlar yoktu.. Net bizim atladigimizi o atlamiyor gerçekten..ama ben oda oda temizlik modunda yaptirdim ayni yerden üç kere geçti en az.tum ev modunda ilk gün olmasa da ikinci üçüncü günlerde bisiy kalmayacaktır. 3.toz haznesini bosalttigimda tamamı tozla doluydu aynı supurgemiz gibi toz saç kırık.fircalara ip ve saç dolasmisti hemen temizledim. Daha fiyatlı modellerin çekiş gücü daha kuvvetli olabilir tabi butcesine uyan onlardan alsın.mopta navigasyonda çok güzel ozelliktir ben düşük bütçeyle bir başlangıç yaptım gayet yeterli buldum beklentim çerçevesinde.merak eden almak isteyene fikir olur umarım.tesekkurler
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Bursa
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
OA
OA
Merhabalar elimden geldiğince gerçekçi bir ürün yapmaya çalışacağım. Öncelikle çok para vermemek ve bu teknoloji ile tanışmak adına bu modeli başlangıç olarak tercih ettim. Evde iki adet kedim var. Elbette tüy döküyorlar. Gelelim ürün nasıl? 1) Çalışmasını istediğiniz saati ayarlıyorsunuz ve çalışmaya başlıyor. 2) Dubleks evde oturuyorum, merdivenlerden düşmüyor. 3) Shaggy halıda takılıyor demişler. Buna katılıyorum. 4) Başarılı bir temizlik ortaya koyuyor. 5) Elektrik kesintisinde yuvasını geri bulamıyor. (sinyal alamadığı için) 6) Köşe temizleme modu güzel çalışıyor. 7) Temizleme anında sesi ruh halinize göre değişebilir. Bazen rahatsız etmezken bazen rahatsız edici olabiliyor. Genel manada gürültülü değil 8) Evinizde kedi ya da köpek varsa mutlaka almalısınız. Yoksa da almalısınız. 9) Satın aldığımız günden bu yana diğer süpürgeyi hiç kullanmadık. 10) Oda oda temizletirseniz daha başarılı sonuçlar veriyor. 11) Siyah renkli mobilya ayaklarına çarpıyor. 12) Navigasyon olmadığı için rastgele dolaşıyor ama sonuçta her yer temizlenmiş oluyor. 13) Hazneyi iki günde bir temizliyorum. 14) Fırça kısımlarına uzun saç telleri dolanabiliyor, buna dikkat edilmeli. Sonuç olarak hayatta iyi ki satın almışım diyebileceğim bir ürün. Eşime söylemeden almıştım. Aile olarak çok memnun kaldık. Mobilyalarınız uygun ise (altına sığabileceği yükseklik) hiç çekinmeden alın derim. Umarım uzun seneler kullanabiliriz. Matkap makinesinden sonra aldığım en güzel ürün diyebilirim. Hepsiburada platformuna ve PTT kargoya satış sürecindeki yakın ilgilerinden dolayı da teşekkür ederim. NOT: Ürün ile ilgisi yok ama, Sürat kargo ile çalışılmamasını talep ederim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(51) - Denizli
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
OG
OG
Eğer oturduğum yerden evim temizlensin diyorsanız 1 dk bile düşünmeyin hemen alın. Yorumların birçoğuna katılıyorum. Bugün elime ulaştı. 2 gün önce evimize temizlikçi gelmesine rağmen 3dk'da bir avuç kir topladı. Toz haznesini açınca inanamadık. Yanında yedek hepa filtresi ve 2 fırçası var. Kumandası çok fonksiyonlu. 10 farklı temizlene modu var. Valla hipnoz olmuş gibi oturup izliyor insan resmen çocuklara döndük ailecek. Alacağınız ürün ne olursa olsun fiyat/performans olarak düşünün. Bu ürün sonuna kadar bunu hak ediyor. Wifili, navigasyonlu vs diye binlerce lira vermeye gerek yok. Sadece çalıştırın bırakın işini yapsın. İsterseniz de kumandasından siz kontrol edin keyfini sürün. Tekrar ediyorum hiç düşünmeden alabilirsiniz.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Kelepir Home satıcısından aldı.
- İzmir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
UK
UK
Auto ayarında gayet sessiz çalışıyor diyebiliriz. Salonu süpürürken film izleyebilir telefonla konuşabilirsiniz. Temizlik gücü ise inanılmaz: bir gün öncesinde süpürüp paspasladığımız evden çıkanı görünce bir süre inanamadık. (Ev nüfusu 2 Homo sapiens + 1 Felis domesticus) Fotolar ekte.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Kelepir Home satıcısından aldı.
(31) - Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÖB
ÖB
Ürünü ocak 2019 tarihinden beri kullanıyorum. Daha önce de memnuniyetimi dökebildiğim kadar kelimeler döküp yazmıştım. Çamaşır kurutma makinesinden sonra aldığım eeennn güzel elektronik eşyam.o kadar çok övüyorum ki geçen gün nazar değdi. Evde gidip gelmedik yer bırakmayan aletin devamlı inip çıktığı halıya çıkmadığını engel olarak gördüğünü fark ettim. Biraz gözlem yaptıktan sonra sensür hatası olduğunu anlayıp hepsiburadayı aradım. Kendilerine göndermemi istediler. Kargo şirketinden dolayı ürün 3 günde ellerine ulaştı. Onlar da servise verdiler. Toplamda 15 gün içinde ürünüm tamir edilerek geri gönderildi. O 15 gün bana geçmek bilmedi. Sanki evin bir üyesi gitmiş gibi eksikliğini hisettim. Alıp yedek yapsak yeridir. Parasını 3 ayda çıkarttı zaten eve daha az kadın çağırıyorum. Ama srıza durumunda hepsiburadanın gösterdiği özeni çok beğendim. Yine nazar değmez inşallahhhh
Değerlendirme sahibi bu ürünü Just Original satıcısından aldı.
(37) - Sakarya
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
İA
İA
Ürünün tek eksik yanı evinizin haritasını çıkartmıyor. Yani rastgele dolaşarak süpürüyor ama pek önemli değil. Kendi süpürsün istiyorsanız ortada kablo vb şeyler bırakmayacaksınız. Yoksa takılır. Auto modu ile kapıyı kapatarak odayı süpürtüp sonra köşe modu ile köşelerden geçerseniz her taraf temizleniyor. Şarj ünitesini bulamadığı hiç olmadı. Bulamadı diyenler bir şeyi yanlış yapıyor. Spiral modu var. Onda kendi etrafında genişleyen daireler çizerek süpürüyor. Herhangi bir nesneye temas edince küçülen daireler çizip en sonunda duruyor. Yere döktüğünüz şeyleri temizlemek için ideal. Eğer alçak ya da yere yakın mobilyalara sahip değilseniz altlarına giriyor. Etrafta olan eşyaları kaldırırsanız her yeri temizler. Uzun saçlar altındaki fırçaya dolanıyor. Arada temizlemek gerekiyor. Tam şarj olma süresi 4 saat civarı. Şimdiye kadar şarjını bitiremedim hiç. Oldukça yeterli. Rahatınıza düşkünseniz tam size göre. Süpürülmüş evde bu mu temizleyecek denilen robot 30 dakikada hazinesini neredeyse doldurdu. Anaaa temizliyor şeklinde yorumlar yapıldı. Saat ayarı ile istediğiniz saatte otomatik başlatıp siz yokken temizlik yaptırabilirsiniz. Paranız çoksa haritalama, wi fi vb ek özellikleri olanları da alabilirsiniz. Ama bana göre oldukça yeterli. Sonuç olarak evin %95ini hiç müdahale etmeden kendisi temizliyor. Küçük müdahaleler ile (temizlenmek istenilen alana bırakmak vb) elinizdeki süpürgeden kurtulmuş oluyorsunuz.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(37) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
CB
CB
Fotoğraf her şeyi anlatıyor. İki gün öncesinde temizlenen evden çıkan toz.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Kelepir Home satıcısından aldı.
(3) - Zonguldak
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Alalı 3 gün oldu kurması ve öğrenmesi kolay. İki kedili bir evim var yaklaşık 100 metrekare 3+1 salonumun eşiği biraz yüksek idi inbiliyordu ama çıkamıyordu ilk gün sorun olmaz odaya kaparım temizler demiştim. ikinci gün eşiği çıkabilmeye başladı. çarptığı yerlere artık yaklaşınca yavaşlayıp yön değiştiriyor her sabah 6,30 da çalışmaya ayarladım deneme amaçlı sabah çıkıyor dolaşıyor oda oda. şarj istasyonunu evin ortasında kalan bir konuma ve çevresi 50 cm yarıçapta boş kalacak şekilde yerleştirmek lazım. uzak olunca geri dönüp bulamıyor. Kediler ilk önce aleti takip ettiler şimdilerde o bir odayı temizlerken eşiğe uzanıp izliyorlar. şarj istasyonunda iken yanına gidip kokluyorlar. Eve eğlence çıktı. Normal süpürgem de hayvanlara uygun sessiz bir modeldi. o 58desibel iken bu 55 desibel daha sessiz. Temizliğe gelen hanımı bundan sonra cam ve kapı silmeye çağırırım. düzenli günlük temizlik olunca ev de daha temiz oluyor. özellikle kedilerden dolayı koşturup boğuşmalarından çok çabuk tozlanıyordu evim. halı üstü denemedim yaz dönemi tüm halılarımı kaldırdım. sandalyeların arasına giremiyor bende haftada bir sandalyeleri kaldırıp öyle salarım aleti ortama diye düşündüm. dip köşe yapıyor ilk gün çıkan toza inanamadım haznesi kolay dolmuyor gece şarjda oluyor şarj edilme süresi 360 dakika. şarjın dayanma süresi 100 dakika. bundan evvel kurutmalı çamaşır makinası almıştım hayat ne kolay diyordum. Bu da hayatımı kolaylaştırdı temizliğe ayırdığım vakti ciddi derecede azalttı. 6-7 ayda temizlikçi hanıma verdiğim para miktarını azaltarak kendi maliyetini çıkaracak. Özellikle hayvanlı evler için şiddetle tavsiye ederim. Haritalama özelliği belki daha büyük evler için işlevseldir ama eviniz büyük değilse bu alet gayet iş görüyor. En az normal süpürge kadar iyi çekiyor.
Değerlendirme sahibi bu ürünü mirfabilisim satıcısından aldı.
(45) - Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
FC
FC
Fiyat performans olarak değerlendirilirse gayet güzel bir ürün.Ben kampanyadan uygun fiyata aldım şuanki fiyatta haritalamalı özellik olanı tercih ederim. İsmi Pertev 1300 Ppa çekim gücü var.Sağlık problemim olduğundan evde dyson olmasına rağmen rutin bir temizlik yapamıyorduk.zaman ve enerji gerektirdiğinden. 11s haritalama özelliği olmaması eşyaları algılayamamasından çarpıyor bu iki tarafada zarar vermiyor.Zaten anker firması da ürünün arkasında.sadece o çarpınca biyere bi şey olacak aman olmasın,en büyük yardımcımız oldu.Temizliği gayet güzel iki taraflı fırça olması bence tozu kiri toplamada daha iyi gibi geliyor. Oda oda temizliyoruz kapıyı kapatıp.Kumandasıyla modları var kenar köşe derseniz evin tüm köşelerini alıyor süpürgelik vs...halı üzerine çıkmasında sıkıntı yaşamıyor hatta bizim evde bazı zemin biraz eğimli süpürgelikte tırmanmak istiyor.ev merdivenli sensörleri sayesinde düşme vs olmuyor.etrafın derli toplu olması gerek inçe kabloları kaldırmalısınız.Terlik vs de de bazen üzerine çıkma eğilimi oldu.Haznesi geniş tozu kiri gayet güzel topluyor bi de haritalaması olsa süper olur.Bu arada 1300 ppa bu kadar güzel temizliyorsa 1800-2200 ve üzerini düşünemiyorum.Herkesin bütçesi ihtiyaçları farklı bunun tek haritalamasını isterdim.şarjı uzun gidiyor tüm evi temizleyeceğini düşünüyorum.Ben bazen max da temizletiyorum bir kere iki katı temizlettim şarjda sıkıntı yaşamadım.her eve lazım büyük kolaylıkmış.çok kişi yok markası şu olsun 3 kuruş fazla olsun,yok bu robotların hepsi gürültülü vs diyen çok oldu.Şimdi keşke önce alsaydım diyorum.Hiç öyle değil.Araştırın YouTube videolarına bakın en doğru kararı kendiniz için verin hangisini istiyorsanız.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Kelepir Home satıcısından aldı.
(39) - Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MB
MB
Çok memnun kaldığım pırpırım hakkında tüm bilgiler burada⭐️ Adı: Anker Eufy Robot Süpürge ❤️ İlk olarak çok memnun kaldığımı ve her evde bence mutlaka olması gerektiğini düşünüyorum. Benim öncelikle amacım sağlık, ev tozu akarına karşı alerjim olduğu için Evi ben yokken süpüren her gün Evi temiz tutmasını sağlaması için aldım iyi ki almışım diyorum. %100 temizlik beklemeyin ama %95 bence her yeri temizliyor. Boyutuna göre sığdığı her yere gidip gelip tüm Evi gezip süpürüyor. İrobot almadım çünkü çok araştırdım; irobot kullanıp sonra bunu alıp çok memnun kalan, çevremde kullananların tavsiyesi, hepsiburada da tüm yorumları okuyup araştırıp Türkiye garantili Eufy seçtim. Hem fiyatı daha uygun hemde diğerlerinden farkı yok.👍🏻 Tek eksiği navigasyonu bence, diğer robotlarda Evi hafızasına alıp aynı yerleri tek seferde geziyor, benim ki deli divane gibi tüm Evi geziyor 😂ama süpürülmedik yer bırakmıyor.Ama algoritması olduğunu düşünüyorum belli bir rotası var bence. 100 dk şarjı gidiyor Evi süpürüyor. Şarjı azalınca gidip haznesine oturup şarj ediyor kendini. Bir yere sıkışınca dıt dıttt diye bağırıyor 1/2 dk içinde yanına gitmezsen orada kapanıp duruyor. Alarmını kurunca her gün otomatik tüm Evi süpürüp işi bitince yerine gidiyor. Toz toplayan haznesini temizlemekte çok kolay.👏🏻 Dip köşe temizliğin de çok sevdim kumandasından ona basıyorum tüm dip köşeyi temizliyor sadece. İsterseniz tek Oda temizliği yaptırın.Kumandasından neye basarsanız ona göre hareket ediyor.🥰 Kendiniz yön tuşlarıyla oturduğunuz yerden temizlik yapabilirsniz 😂 Dubleks eviniz varsa merdivenlerden düşmüyor. Sensörü kuvvetli.👍🏻 En çok sorulan soru halı üzerine inip çıkıyor mu olmuştu tabi ki evet kendini belli yüksekliğine kaldırıp indiriyor algılayabiliyor her şeyi. Hayvan besleyen, alerjisi olan, Çalışan, çalışmayan, annenize, babaannenize 😂 herkes eşine dostuna hediye alsın. Ya da kendinize alın ben öyle yaptım en güzel hediyeyi aldım çünkü canım kendim 😂
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(28) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
DD
DD
İlk defa robot süpürge aldım, diğer markalar ile karşılaştırma şansım yok ama üründen oldukça memnun kaldım. Kargo 2 günde elime ulaştı. Önce eksi özelliklerini yazayım; cihazın mapping özelliği olmadığı için rastgele çalışıyor ve bazı yerlerin üzerinden birkaç defa geçtiği oluyor. Siyah renkli kitaplığımın en alt raflarını rengi nedeniyle algılamadığı için sanırım sürekli raflara çıkıp temizlemeye çalıştı ve oraya takılıp kaldı. Aslında ince bir ürün olduğu söyleniyor ama maalesef benim koltuklarımın altına giremiyor, ayakkabılığımın altına sıkışıyor dolayısıyla evde yokken zamanlama programıyla çalıştıramıyorum. Olumu yanları; her ne kadar rastgele süpürüyor ve birkaç kez aynı yerin üstünden geçiyor olsa da temizlemesi çok iyi. Evde uzun tüylü ve çok tüy döken bir kedim var, daha önce normal süpürge ile aldığımda tüyler bir yerlere uçuşup sonradan ortaya çıkıyorlardı şimdi ise evde hiç tüy yok. Sesi bence çok yüksek değil kesinlikle rahatsız edici bir yanı yok. 3 kere çalıştırdım şu ana kadar şarj ünitesini bulamama gibi bir durum olmadı. Kullanımı son derece kolay. Çalışma süresi 60 dakika diyor ama tam şarj olduktan sonra neredeyse 1,5 saat çalıştı. Ayrıca 6 saatten daha kısa sürede şarjı doluyor. Fiyat/performans dengesi açısından iyi olduğunu düşünüyorum, tavsiye ederim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Kocaeli
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
GU
GU
Dün elime ulaştı, akşam 11 gibi şarj ışığı maviye döndü ve çalıştırdık. Evde UFO görsem bu kadar hayran kalırdım heralde. Bir kere püskül, kablo vs demeden her yerden kurtuldu bu ilk artım oldu, gücü desem halıya yapışan kıl tüy iplik vs bile alacak yeterlilikte. Sabah 6 ya kurdum merakimdan ve evde uyuyanlar duymadı bile sesini. Gerçekten sessiz gece gündüz her an çalıştırılabilir. İstasyonu bulması farklı odalardan zor çünkü en kısa doğrultu olan kuş uçuşu yolu deniyor o yüzden de zaman alıyor. Gerçi belki bıraksam giderdi ama çok sabretmedim. Şöyle birşey var ama, odamda kapıyı kapattım ve istasyonu çok dar bir yere koydum, iki yanında da eşya olmasına rağmen tin tin hedefli gitti ve buldu. Yazılanlar doğruymuş indirimden aldım ama insan yine de bu parayı verince umarım umarım umarım iyidir diyor.. Ve gerçekten ben alete ba-yıl-dım! Genelde ne gerek var bunlara diyen babam bile peşinde hayran hayran eufy'e aferin diyerek gezindi durdu.. Kesinlikle tavsiye ederim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(32) - Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
LC
LC
Bugün teslim aldık.Cihaz çok estetik ve kaliteli. Bir süre şarj oldu,şarjı tamamlanınca çalıştırdık. 150 metrekare evde defalarca dolaştı. Sesi rahatsız edici değil.Eşim bugün dip köşe bucak Dyson Animal Pro ile temizlik yapıp heryeri sildikten sonra çalıltırmamıza rağmen çıkan toza kire inanamadık. Hepa filtresi ile de dışarı hiç toz bırakmıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 2 saatin sonunda ya şarjı azaldığından ya da hazne dolduğundan geri gelip şarj istasyonunu tek seferde buldu.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Kelepir Home satıcısından aldı.
(45) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AM
AM
Ürünü alalı yaklaşık 4-5 gün oldu. Eşime hediye olarak aldım. İlk olarak kargo süresci hızlıydı. Ürünü alırken buradaki yorumlar ve youtube daki videolar önemli oldu. Gerçektende fiyat performans açısından çok iyi bir cihaz . Boyutuna göre emiş gücü çok iyi yerde veya halılarda toz veya pislik bırakmıyor. Şarj süresi öyle söylendiği gibi 5 saat sürmüyor yaklaşık 3-4 saat arası şarj oluyor. Şarjı 1-2saat sürmekte. Yani bence temizlik için yeterli bir zaman. Robotu çalıştırayım o tüm evi temizlesin diye bir beklentiniz olmasın. Bu şekilde bir temizlik yapması için ne temizlik haznedi yeter nede şarjı. En güzel temizliği oda modunda yapabilirsiniz. Büyük iki odanızı bir şarj süresince daha sonra tekrar sarj edip diğer odalarıda temizlettire bilirsiniz. Kısacası biz oldukça memnun kaldık. Tavsiye ederim. Negatif tarafı haritalama özelliği yok temizlediği yerleri tekrar tekrar temizliyor. Ancak oda temizliği modunda gayet başarılı odanın temizliği bitince duruyor. Şarj istasyonuna temizlik bitince kendisi geri gelmiyor. Siz geri getireceksiniz. Biraz öncede söylediğim gibi tüm evi tek bir seferde temizlemesi imkansız.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(41) - Ordu
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
TS
TS
Çok iyi emiş gücü her yere girip çıkıyor. 10 saat arayla aynı yer süpürüldü ve fotoğraftaki sonuç çıktı. Alerjisi ve çocukları olanlar için olmazsa olmaz bir alet. Sağlık için paranıza kıyın pişman olmazsınız
Değerlendirme sahibi bu ürünü Kelepir Home satıcısından aldı.
(43) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AA
AA
Ürünü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Fiyatı performansına göre çok uygun. Özelliklerini şöyle bir toparlayacak olursak: Filtreli olması ve çekiş gücü gayet yeterli.(yedek malzemeleri kutuda mevcut) Herhangi bir haritalama yapmıyor. Wifi bağlantısı yok (zaten bence buna gerekte yok ekstra para ödersiniz) Takıldığında ses çıkararak sizi uyarıyor. Şarjı bitmeden dock gidip buluyor ve kendini şarja bağlıyor. (96 dk. Çalışma süresi gayet makul.) Farklı çalışma modları var. (Kumandanın üzerinde bu modlar ve istediğiniz saat dilimini ayarlayıp çalıştırma mevcut) Sensörleri ve öndeki yaylı sistem sayesinde gidemeyeceği yerlerden dönüyor. Evinizde küçük çocuğunuz varsa ,evcil hayvan bakıyorsanız mutlaka almalısınız. İçinden türkçe kullanım klavuzu çıkıyor. İnternette de arattığınızda mevcut.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Kelepir Home satıcısından aldı.
(40) - Denizli
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SK
SK
Yüzlerce yorumu okudum ve gözümü kapatıp aldım. İnanmayacaksınız ama 2-3 haftadır süpürge değmemiş eve uyguladım. (Çalışınca bazen bu kadar hafta temizlik yapamıyoruz maalesef) Ki eşim önce bir köşe bucak temizleyelim sonra günlük çalıştırırız dedi. Ben dinlemedim ve iyi ki de dinlememişim dedim. Tabi ki çok farklı modları var. Ancak oda oda süpürmeyi tercih ettim önce. Odanın kapısını kapatıyoruz ve kumandasından oda moduna basıyoruz. 30 dakika sonra kendisini kapatıyor zaten. Ben hiç dokunmadım 30 dakika. Ara ara heyecandan napıyor diye kapıyı açıp baktık. Geziniyordu:) Ve sonuç süper ötesi. Bu kadar kirli bir evi normal süpürgeden daha iyi süpürmüştü. Tertemizdi. Tabi her odadan sonra filtresini ve döner süpürge başlığını temizlemek gerekiyor diye düşünüyorum. Süpürge başlığını 3 oda sonra temizledim. Çünkü bir sürü saç dolanmıştı. Parasını sonuna kadar hak ediyor kesinlikle. Teknolojiyi böyle iyi alanlarda kullanınca daha bir mutlu oluyorum. Eşimin de benim de fıtıkları var ve bizi o kadar büyük bir dertten kurtardı ki... Ortalığı açmanız performansı artırıyor. Sehpa ve sandalye kaldırmanız yeterli. Bu daha böyleyse, diğer pahalı olanlar ne yapıyor diye düşünmeden edemiyorum ama gereksiz bence. Uzun yazdım evet çünkü okuyana yardımcı olsun istedim. Bir saniye bile düşünmeyin derim. Kartımda limitim yoktu ama alışveriş kredisi seçeneğiyle aldım. O da ayrı bir güzellik. Hem üreticiye hem satıcıya hem aracıya gönülden teşekkürler. Bir de bunun yer sileni de olsa ya:)
Değerlendirme sahibi bu ürünü Kelepir Home satıcısından aldı.
- İzmir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
NA
NA
Ürünü alalı beş gün oldu. Toz haznesi bazen şarj ünitesine kendini park etmeye çalışırken altına hafif bir toz bırakıyor nedense. Haznesi daha korunaklı ve kapalı olsaydı bu sorun olmayabilirdi ve topladığı tozu da daha iyi muhafaza ederdi. Diğer eksisi makinenin dış yüzeyine temizlik esnasında toz yapışması. Ayrıca saçları haznede toplayamıyor malesef alttaki fırçalara doluyor ve oralardan temizlemek zorunda kalıyorsunuz. Cihazın artı özelliklerine gelince; tatmin edici bir günlük temizlik sunduğunu söyleyebilirim. Zorlanmadan eşyaların altına giriyor, engelle karşılaştığında yolunu buluyor, duvar kenarlarını ısrarla temizliyor ve her defasında haznede şaşırtıcı miktarda toz topluyor. Halıya tırmanma ve kendini park etme konusunda gayet başarılı. Saat ayarı çok dakik. Temizlik konusunda hayatı ciddi manada kolaylaştırıyor. Gayet sessiz bir cihaz. Çok sevimli, sanki canlı gibi :) Muadili olan ürünlere göre fiyatı çok makul. Umarım uzun vadede bu memnuniyetim devam eder.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(44) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.

Popüler aramalar

Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz - Akıllı Robot Süpürge
Xiaomi Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - Mi Vacuum Cleaner
Anker Eufy RoboVac 11S - HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - T2108311
Viomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve Paspas
%14
4.999,00 TL 4.299,90 TL
Sepette %24 indirimli fiyat
3.249,90 TL
%46
4.869,99 TL 2.649,00 TL
%47
2.999,00 TL 1.599,00 TL
%26
5.967,22 TL 4.441,74 TL
Sepette %6 indirimli fiyat
4.193,00 TL
Satıcı
Hepsiburada 10
Doğansaat 9,8
Kelepir Home 9,7
HİE STORE 9,9
Değerlendirmeler
(392)
(383)
(752)
(23)
Aşılabilir Engel 10 mm 20 mm 15 mm 20 mm
Çalışma Süresi 120 dk 160 dk 100 dk 180 dk
Emiş Türü Kuru Kuru Kuru Kuru
Kullanım Alanı Düz Zemin Halı Halı Sert Zemin
Pil Tipi Li-ion Li-ion Li-ion Li-ion
Şarj Süresi 1 Saat 3 Saat 6 Saat 3 - 5 Saat
Teknoloji Akıllı Navigasyon Akıllı Navigasyon Boşluk Sensörü Akıllı Telefon ile Kontrol
Toz Kapasitesi 0.5 lt 0.45 lt 0.6 lt 0.6 lt
Başa dön