ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Arçelik
Arçelik 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Arçelik 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Arçelik
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/22156
Arçelik 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Arçelik 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi, konforu sizlere dünya standartlarındaki teknolojisiyle yaşatır. Bulaşık makineleri pratik bir şekilde pırıl pırıl mutfak eşyalarına kavuşmak isteyenlerin tercihidir. Bugün, gerek enerji ve gerekse su tasarrufu sağladıkları için günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak özellikleri ile tercih edeceğiniz bir ürün olan Arçelik 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi, aynı zamanda şık görüntüsüyle mutfağınızdaki diğer beyaz eşya ürünlerle uyumludur. Cam eşyalarınızı koruyan, daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlayan teknolojiye sahip bu ürün, 3 farklı programıyla sizi bulaşık derdinden kurtarır.  Otomatik Bardak Koruma sistemi şebeke suyunun zararlarına karşı geliştirilmiş su sertliğini otomatik olarak algılama özelliğine sahiptir. Sert sulardaki iyonların ve kirecin aşındırıcı etkisine karşı cam eşyalarınızı korumak için sertliği en uygun seviyeye getirir. Ömürlerini 20 kata kadar uzatarak uzun süre parlaklıklarını korumalarını sağlar.

Arçelik 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi Genel Özellikleri

  • Geniş kapasiteye sahiptir, sizin ve ailenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olur.
  • Tasarruf sağlayan A+ enerji sınıfıyla cebinizi korur.
  • İhtiyacınıza göre yıkama için farklı program yapılarıyla kolaylık sağlar.
  • Teknolojik ayrıntılarıyla rahat ve güvenli kullanım için uygundur.
  • Daha uzun ömürlü cam eşya kullanımı için Otomatik Bardak Koruma Sistemi ile ekstra koruma sağlar.

Arçelik 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi Teknik Özellikleri
• Enerji Sınıfı : A+
• Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) : 290 kWh
• Yıllık Su Tüketimi (litre/yıl) : 3.920 L
• Program Sayısı : 3 Programlı
Program 1: Ekonomi 50°C Program 2: Intensive 70 Program 3: Hızlı 58'
• Yıkama Kapasitesi : 12 kişilik
• Ses Seviyesi (dB) : 52 dB
• Ürün Boyutları ( YxGxD ) : 85 cm x 59.8 cm x 60 cm

Dünya'nın 130'dan Fazla Ülkesinde Arçelik A.Ş.

63 yıllık geçmişiyle bugün Türkiye dışında Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika ve Tayland'da , 18 üretim tesisiyle hizmet veren Arçelik A.Ş., dünyanın birçok ülkesinde ürünleri ve hizmetleri ile adından söz ettirmektedir. Üretim dışında sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürüterek sizlerin beğenisine en son teknoloji ürünler sunmaktadır. Yaygın servis ağıyla tercih edeceğiniz Arçelik markası, beklentilerinizi her zaman en iyi şekilde karşılayacak ürün yelpazesine sahiptir.

Kolay Kullanım ve Tasarruf Sağlayan Teknolojiler

LED ekranıyla hayatınızı kolaylaştıran Arçelik 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi kolay kullanım sağlar. İç gövdenin paslanmaz çelik yapısı uzun yıllar güvenle kullanımınız içindir. İster az ister çok bulaşık olsun, Yarım Yük Yıkama özelliği sayesinde problem yaşamadan yıkama yapabilirsiniz. Yarım yüklü olarak alt ve üst sepet karışık ya da sadece üst sepeti veya alt sepeti yıkayabilirsiniz. Bulaşık makineniz dolu olmasa da dolmasını beklemeye gerek yoktur. Her kullanımda su ve elektrikten tasarruf sağlar.  

İşlevselliğin Ön Planda Olduğu Ergonomik Tasarım

Herhangi bir su sızıntısı durumunda Su Taşıma Emniyeti bulunan Arçelik 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi, yıkamayı durdurur. Makineniz içindeki suyu tahliye eder. Böylece güvenlik sistemi sayesinde kendini korur. 50, 65, 70°C' seçenekleri ile yıkama yapabilirsiniz. 192 dakika süren ekonomik program, yoğun bulaşıklar için özel program ve zamanın kıymetli olduğu durumlar için hızlı program olmak üzere 3 adet seçenekle yıkama gerçekleştirir. 1.02 kWh elektrik tüketimi ve 14 Litre su tüketimi ile ekonomiktir. Bulaşıklarınızı yerleştirirken ve toplarken; 4 adet alt sepet katlanır tel özelliği, hareketli çatal-kaşık sepeti, 2 adet yüksekliği ayarlanabilir fincan rafı ile rahatlık sağlar. Parlatıcı ve tuz koyulması gerektiğini göstergeleri ile takip edebilirsiniz. 
Önemli Not: "Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın. Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır; aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır."

 

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön