Arçelik Buharlı Pişiriciler

Pişirme işlemini farklı boyuta taşıyan eşsiz donanım özellikleri ve şık tasarımı ile dikkat çeken Arçelik buharlı pişirici modelleri, sağlıklı ve pratik pişirme işlemi için imkan sunan ürünler arasındadır. Sağlıklı yaşam için buharda çorba, sütlü lapa, tahıl, pilav, kızartma, pizza, güveç ve tatlı gibi farklı yiyecekler hazırlayabileceğiniz ürünler zamandan önemli ölçüde tasarruf elde ederek kaliteli yemek hazırlayabilmenizi sağlar.

Yeni Nesil Arçelik Buharlı Pişiriciler

Gelişmiş programlama sistemi olan ürünler, gün içerisinde yoğun bir şekilde çalışan kişiler için en ideal seçeneklere sahiptir. Yeniden ısıtma, sıcaklığı koruyabilme ve diğer yeni nesil teknik özellikleriyle beğeni toplayan buharlı pişiriciler, yemeklerin lezzetini maksimum seviyeye çıkarır. Güvenlik koruması sistemiyle tasarlanan Arçelik buharlı pişiriciler, üst düzey güvenlik sağlayan yapılarıyla rahat bir kullanım imkanı sunar.

Fonksiyonel dizaynıyla dikkat çeken buharlı pişiriciler çok yönlü kullanım avantajı sağlar. Farklı ürün alternatifleri ile her zevke hitap eden seçenekler arasında buharlı pişirme ve blender özelliği bulunan modeller vardır. Bu modelleri tercih ederek kolay bir şekilde buharda pişirme, püre yapma, ısıtma ve buz çözme işlemlerini yapabilirsiniz.

Elektrikli mutfak aletleri arasında vazgeçilmez olan buharlı pişiriciler vasıtasıyla besinlerinizi herhangi bir kayıp yaşamadan pişirebilirsiniz. Bunun yanı sıra bebekler için uygun olan modelleri kullanarak farklı doğrama aşamaları ile her yaşa uygun mamalar hazırlayabilirsiniz.

Buharlı pişiricilerin çok fonksiyonlu modellerini seçerek yoğurt ve kavurma gibi besinleri de kolaylıkla yapabilirsiniz. Paslanmaz çelik hazne ve sıcak saklama teknolojisiyle üretilen Arçelik buharlı pişiriciler ayrılabilir taşma, damlama emniyet kapağı, nem engelleyici geniş buhar çıkışı vanası gibi gelişmiş özelliklere sahiptir.

Arçelik Buharlı Pişirici Fiyatları

Dekoratif açıdan son derece şık olan buhar pişiricileri mutfağınıza yeni bir renk katar. Farklı dekorasyon stilleriyle eşsiz bir uyumluluk yakalayabilen ürünler portatif yapısıyla dikkat çeker. İstediğiniz yere kolayca taşıyarak kullanabileceğiniz buharlı pişiricilerle en sevdiğiniz yemekleri hızlıca hazırlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz yemeklerinizi en güzel şekilde sunarak misafirlerinizi de ağırlayabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun buharlı pişirici modelini seçerek mutfağınızda konforlu bir şekilde yemek hazırlayabilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Uzun kullanım ömrü ve işlevsel yapısıyla ilgi gören ürünleri tek bir tuşa basarak pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yemeklerinizi güvenli şekilde hazırlayabileceğiniz ürünler zarif ve şık olan tasarımlarıyla kullanıcılardan tam not alır. Keyifli bir şekilde yemek yapabilmeyi mümkün hale getiren Arçelik buharlı pişirici fiyatları ürün modeline ve diğer teknik özelliklerine göre değişir.

Buharlı pişirici alırken nelere dikkat edilmesi gerekir?

Buharlı pişirici alırken gelişmiş güvenlik sistemi olan ürünleri seçmelisiniz. Sağlıklı kullanım imkanı sunan modeller hijyenik bir ortamda lezzetli yiyeceklerinizi hazırlayabilmenizi sağlar. Damlama emniyet kapağı gibi teknik özelliklere sahip seçenekler verimlilik açısından avantajlı duruma geçmenize yardımcı olur. Sıcaklığı muhafaza edebilme özelliği olan modeller yemeklerinizin uzun süre boyunca sıcak kalmasına destek verir.

Buharlı pişirici kullanmanın avantajları nelerdir?

Pişirme işlemini pratik ve hızlı bir hale getirir. Buharlı pişiriciler programlama özelliklerine sahiptir. Bu özellik aktif ve meşgul olan kullanıcılar için zaman tasarrufu sağlar. Yeniden ısıtma, sıcaklığı koruyabilme, başlatmayı erteleme gibi fonksiyonlardan yararlanabilirsiniz. Vitamin koruyucu buharlama özelliği sayesinde besin maddesi ve tat kaybı olmadan yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz.

Buharlı pişirici nasıl temizlenir?

Buharlı pişirici temizliği için sabunlu su kullanmanız yeterlidir. Yumuşak şekilde sünger ve sabunlu su ile pişiriciyi temizleyebilirsiniz. Ürünleri temizlemek için bulaşık süngerinin sert yüzeyini kullanmamalısınız. Bu şekilde pişiriciyi temizlerken çizilmeleri de önleyebilirsiniz. Temizliği yaptıktan sonra ıslak bez ile ürünü silerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arçelik Buharlı Pişiriciler

13 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Değerlendirme Puanı
Toplam 13 / 13 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?