Arçelik Elektrikli Ev Aletleri

Evinizde değerlendirebileceğiniz süpürge ve ütü çeşitleriyle dikkat çeken Arçelik sayesinde düşük enerji tüketimi gerçekleştiren ev aletlerine sahip olabilirsiniz. Düzenli olarak evinizi ve giysilerinizi temizlerken yararlanabileceğiniz ev aletleri ergonomik tutuş sağlayan kavrama noktalarıyla konforunuzu artırmayı başarır. Teleskopik borularının uzunluğu ayarlanabilen elektrikli süpürgeler farklı kullanıcıların boyuna uyum sağlar ve zor noktalara erişmeyi kolaylaştırır. Toz torbalı süpürgelere ek olarak toz torbasız süpürgeler de imal eden Arçelik aracılığıyla parke ve mermer gibi zeminlere ek olarak halı ya da koltuk gibi alanlarda da etkili bir şekilde temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Buharlı ütü çeşitleriyle gömlek, etek gibi giysilerinizde yıkama sonrasında oluşan inatçı kırışıklıkları yok edebilirsiniz. Çabuk ısınan ve geniş su hazneleriyle verimlilik yaratan ütüleri Arçelik elektrikli ev aletleri içerisinden inceleyebilirsiniz. Ütü modellerinin gösterge ışıkları ürününüzün ısınmaya devam edip etmediğini görebilmenizi sağlar.

Teknolojiyle Akılı Tasarımı Birleştiren Ev Aletleri 

  • Buhar kazanlı ütü modellerine sahip olan Arçelik sayesinde şok buhar ve sürekli buhar gibi özellikler açısından kullanım konforunu artıran etkili ütülere sahip olabilirsiniz.
  • Modern tasarımlarının yanı sıra etkili püskürtme özellikleriyle de dikkat çeken Arçelik marka kırışıklık gidericiler askıda yer alan giysilerde de kullanılarak kırışıklıkları açabilmeye yardım eder.
  • Kirli maddelerin dışarıya sızmasını engelleyen ve sert maddelere karşı dayanıklı bir kumaş dokusuna sahip olan toz torbaları da üreten marka aracılığıyla süpürgenizden yüksek verim alabilirsiniz.
  • Arçelik elektrikli ev aletleri içerisinde dikkat çeken buharlı temizleyiciler halılarda ve sert zeminlerde kullanılabilmeleriyle mikroplara karşı güçlü bir önlem almanızı sağlar.
  • Şarj ederek kullanabileceğiniz ve kablosuz Arçelik elektrikli ev aletlerinden biri olan şarjlı süpürge modelleri geniş toz alma hazneleriyle tek seferde birçok noktayı temizleyebilmenize yardımcı olur.

Çeşitlilik Yaratan Kullanışlı Süpürge Modelleri

Dik süpürge çeşitleri eğilmenize gerek kalmaksızın temizleme işlemlerini gerçekleştirebilmenizi olanaklı kılar. Zarif tasarımlarını ince yapılarıyla birleştiren Arçelik elektrikli ev aletleri arasındaki dik süpürgeler birçok alana rahatça girerek hassas bir şekilde temizlik yapabilmenizi sağlar. Yer süpürgesi ya da el süpürgesi şekilde değerlendirebileceğiniz dikey süpürgeler kullanışlı teleskopik borularıyla çok yönlülük yaratır. Siklon teknolojisine sahip Arçelik elektrikli ev aletleri uzun süreli bir emiş desteği yaratarak toz ve artıkları ortadan kaldırabilmenizi kolaylaştırır. Toz hazneleri yıkanabilen süpürgeler hijyenik bir şekilde temizlenerek yeniden kullanılabilir. HEPA filtresi özelliği bulunan elektrikli süpürgeler zararlı maddeleri emerek toz ve zerreciklerdeki mikroplardan korunmanıza yardımcı olur. Ses seviyesi düşük olan süpürgelerin güçlü motorları gürültü problemi yaşamadan kullanılabilir.

Ev İşlerini Kolaylaştıran Elektrikli Aletler

HEPA filtresinin yanı sıra toz torbası ve yer başlığı gibi aparatlara da ürün gamında yer veren Arçelik ile beraber elektrikli süpürgelerinizi sorunsuz bir şekilde çalıştırmaya devam edersiniz. 360 derece dönebilen hortumlarla evinizdeki zorlu alanlara ulaşmanız kolaylaşır. Ürettiği halı yıkama makineleriyle de dikkat çeken Arçelik yardımıyla evinizdeki halıları tozlardan arındırıp gerçek renklerine kavuşturabilirsiniz. Su çekme özelliğine sahip halı yıkama makineleri halınızın üzerinde kalan suları emerek ürününüzün daha kısa sürede kurumasını sağlar. Fırça ve aksesuarlarla beraber halı yüzeyinde etkili bir kullanım gerçekleştirerek hijyenik şekilde yıkama yapabilirsiniz. Seramik tabanlı yapılarıyla yapışma ve takılma gibi problemleri bertaraf eden ütüler sayesinde özel hayatınızda ya da iş yaşamınızda giydiğiniz giysileri sorunsuz bir şekilde ütüleyebilirsiniz. Daralan burun kısmı sayesinde ütünüzün ucuyla düğmelerin arasında erişip bu noktalardaki kırışıklıkları da giderebilirsiniz. Arçelik elektrikli ev aletleri içerisinden renklerine ya da su tankı kapasitelerine göre seçebileceğiniz ütüler yüksek buhar gücü sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arçelik Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

949 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Elektrikli Ev Aletleri
Elektrikli Ev Aletleri
Ütüler
Ütüler
Süpürgeler
Süpürgeler
Hava Temizleme & Nem Alma Cihazları
Hava Temizleme & Nem Alma Cihazları
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Satıcı
Toplam 37 / 949 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?