Arçelik Kombi Fiyatları her bütçeye uygun seçenekleri ile biliniyor ve fazlasıyla tercih ediliyor. Kolay kullanımı ile Arçelik Kombi modelleri oldukça revaçta olan gelişmiş ürünlerdir. Yüksek teknoloji ekipmanları arasında bulunan bu benzersiz ürünler, kalitesiyle ön plana çıkıyor. Arçelik kombi modellerinin her biri yüksek verim vaat eden ürünlerdir. Üretim aşamasında kalite standartları baz alınarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Ayrıca üretim aşamasında var olan son kontrol testlerinden başarıyla geçen ürünler olarak dayanıklılığı ile biliniyor. Uzun ömürlü olması sebebiyle uzun vadede maddi açıdan özel bir tasarruf imkanını da beraberinde getiriyor. Maksimum güvenlikli eklentileri ile kullanıma sürülen Arçelik markalı kombi seçenekleri, uzun yıllar kullanıcı memnuniyeti ile günümüze kadar tercih edilerek süre geliyor. Arçelik kombilerin herbir tasarımı satın alma işlemi sonrasında kullanma kılavuzuna bağlı kalınarak çalıştırılır. Bu sayede kombiden istenen yüksek verim en başarılı bir biçimde elde edilebilir.Modeli her ne olursa olsun mutlaka Arçelik kombi kullanma kılavuzu en başta okunması önemlidir.

Arçelik Kombi Nasıl Çalışır?

 • Arçelik kombinin kurulum şeması en başta doğru şekilde sağlamalıdır. Bunun akabinde gerekli teknik servisten profesyonel bir hizmet alınması büyük bir önem taşır.
 • Yaşam kalitemizi doğrudan etkileyen kombi çözümleri, farklı amaçlar için yaygın olarak kullanılıyor. Sıcak su temini ortamın ısıtılması gibi farklı türden amaçlar için gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.
 • Arçelik kombi seçeneklerinin her biri insan sağlığı önemi açısından TSE standartlarına uygun olacak biçimde topraklanarak kurulum sağlanıyor.
 • Tüm bu kurulum detaylarının yanı sıra; topraklama tesisatının da uzman bir elektrik firması tarafından yerine getirilmelidir.
 • Doğru bir elektrik bağlantısı kurulumu için; TSE belgeli 3x1,5 mm kesitli ve NYAF özellikli kabloların kullanımı en doğrusudur.
 • Arçelik kombilerin 220-230 voltajlık topraklamalı güç merkezine bağlanarak insanların memnun kalacağı bir kapasiteyle hizmet verebilmesi amaçlanır. Bu amaca ulaşabilmek adına; Arçelik kombi modelleri, en az 195 V ve en çok 255 V gibi standart özellikler doğrultusunda hayata geçirilmiş ürünlerdir.
 • Kombinin kullanılacağı elektrik şebekesi 195-255 V gibi belli başlı bir aralıkta olmalıdır.
 • Bunun altında kalan değerler için de voltaj regülatörü adı verilen cihazlar ile istenen  değere ulaştırılması sağlanır.
 • Arçelik kombi modelleri kapalı olduğu durumlarda OFF sembolü şeklinde görüntüleme sağlanır. Bakım, temizlik ve onarım gibi benzer işlemler için kombiye ait olan elektrik bağlantısı mutlaka kesilmelidir.
 • Kombiye ulaşan kablolar üzerinde herhangi bir hasar meydana geldiyse ve kombiye elektrik ulaşmıyorsa; Arçelik yetkili servis çalışanlarından profesyonel bir destek alınması gerekiyor.
 • Arçelik kombi çalıştırma işleminin yapılması sırasında mutlaka doğalgaz tesisat projesinin hazır ve onaylı bir biçimde bulunması önemlidir. Entegre olarak çalışma sergileyecek olan , gaz tesisatı ile uyumlu bir çalışma sergileyebilmesi önemlidir.
 • Kombi üzerinde yer almakta olan her türlü etiket ve uyarı ibareli mutlaka okunmalıdır. Eksiksiz olarak tüm bağlantı elemanlarının istenen ayarda olmasına dikkat edilmelidir. Arçelik kombi modellerinin her birini üzerinde rahatlıkla taşıyacak olan sağlam bir duvar üzerine gerekli kurulum ve montaj sağlanmalıdır. Aksi halde istenmeyen durumlar meydana gelerek kombinin sağlıksız çalışması gibi ve insan sağlığını riske sokabilecek durumlar meydana gelebilir.
 • Arçelik kombiye ait olan her bir parça ve ekipman mutlaka yetkili servis elemanları tarafından sökülüp takılmalıdır. Kullanıcılar hiçbir şekilde kombi üzerinde yer alan mühürlü parça ve elemanları dokunulmamalıdır. Bilinçsiz olarak oluşabilecek her bir müdahale istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir.
 • Kombinin devreye alınması yani ilk çalıştırma işlemlerinin yapılmasında gene uzman personellerce yerine getirilmesi gereken önemli bir meseledir.
 • Arçelik markalı kombi ürünlerinin her biri özellikle çevresel koşullarla karşı karşıya kalabilecek açık alanlarda bulunmamalı. Aksine özel olarak kapatılmış bir alanda ya da dolap içerisinde yer almalıdır. Bu sayede kombi, soğuk ve sıcak hava koşullarından etkilenmeksizin sağlıklı olarak çalışma sergileyebilmelidir.
 • Arçelik kombiler özellikle; soğuk hava koşullarında çalışırken manometre göstergesi; basınç değeri, 0,7 ve 1,5 bar gibi özel değerler arasında yer almalıdır. Bu seviyelerin arasında bulunup bulunmadığı düzenliperiyotlar dahlinde gözlemlenmelidir.
 • Yüksek basınç hallerinde veya oluşabilecek düşük basınç olaylarında mutlaka kullanma kılavuzunda bahsedilmekte olan şekilde gerekli ayarlama sağlanmalıdır.
 • Çeşitli sebeplere bağlı olarak kombinin hava yapmaması için gerekli adımlar harfiyen yerine getirilmelidir. Bu doğrultuda çok uzun yıllar Arçelik kombi modellerini kullanma ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz.

Arçelik Kombi Kullanımı

Arçelik kombi kullanımı da kılavuza dikkat edildiğinde bir o kadar basit ve pratiktir. Arçelik doğalgaz kombi seçenekleri arasında bütçenize en uygun modeli kolay bir şekilde tercih edebilirsiniz. Yüksek performanslı ve kaliteli bir kombiye sahip olmak isteyenlerin tercihleri bu özel seçeneklerden yana oluyor. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle piyasada adı geçmekte olan çok sayıda kombi modeline nazaran bu özel markanın gelişmiş ürünleri yüksek verimliliğe sahiptir. Kombi modelleri üzerinde hiçbir biçimde zararlı madde barınmaz. Geri dönüşüm özellikleri ile tasarlanmakta olan bu seçkin tasarımlar, çevresel bir kazanım olarak geri dönüyor. Her bir ekipman malzemesi kaliteli materyallerden oluşarak kusursuz çalışan kombilere dönüşüyor. Arçelik markası bu tür teknolojik ürünler anlamında var olan talepleri karşılamak anlamında başarılı adımlara imza atmış bulunuyor. Pratik kullanım avantajları, ergonomik yapısı ve çok özel ölçülerden oluşan ayrıcalıkları ile uzun süre sorunsuz bir kullanım prensine sahip ürünlerdir. Mutlaka Arçelik kombi kullanmaktan yana taleplerinizi bulunuyorsa kurulumu için size en yakın olan yetkili servise başvurmanız gerekir. Çalıştırma gerçekleşmeden önce mutlaka tesisat üzerine bir uygunsuzluk durumu bulunuyorsa önce tesisatçıdan hizmet alınması önemlidir. Kombi montaj işlemleri öncesinde mutlaka tesisatta kullanılacak olan ürünler bir bir temizlenerek kullanılır.  Bu işlem esnasında ihtiyaç duyulmakta olan metal, plastik ve kauçuk gibi farklı türden maddelerin zarar görmesi adına en doğru kurulum gerçekleşir.

Isıtma tesisat bölümünde yer alabilecek herhangi bir pislik veya tıkanıklık oluşumları, olumsuz çalışma durumlarını ortaya çıkarabilir. Teknik anlamda çeşitli özellikleri içerisinde barındırmakta olan bu gelişmiş cihazların sağlıklı çalışabilmesi için en doğru aşamalar bir bir yerine getirilmelidir. Çok sayıda farklı Arçelik kombi modeli içerisinden dilediğini en basit biçimde satın alarak konforunu yaşamaya başlayabilirsiniz.

Rahatlıkla Ayarlanabilen Arçelik Kombi

Ana güç kaynağı üzerinden ve kolayca gaz vanasından dilediğiniz anlarda kapatıp açabileceğiniz kombilerdir. Soğuk hava şartlarında ise donma gibi istenmeyen durumlara karşın bir koruma sağlamak amacıyla bir akım önlemleri almak önemlidir.

Arçelik Kombi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arçelik kombi modellerinin her bir yüksek kalitesi olmasıyla ön plana çıkıyor. Çalışma şekli her ne şekilde olursa olsun, tasarruflu bir çalışma prensibini beraberinde getiriyor. Arçelik kombi model ayrıcalıkları yoğuşmalı ve hermetik olmak üzere iki farklı özelliğe sahiptir. Birbirinden ayıran en özel fark ise; çalışmalarına dair özle detaylardır. Tüm bunların yanı sıra; Arçelik kombi yoğuşmalı fiyatları, diğer Arçelik hermetik kombi fiyatlarından da farklı bir şekilde ortaya çıkıyor.Yüksek kaliteli malzeme özellikleri her tür kombi modellerinde benzerken tüm bunların dışında çalışma performansları ile kullanıcılara seçim ayrıcalığı sunabiliyor.

Yoğuşmalı Arçelik kombiler, ortamdaki havaya ihtiyaç duyarken; tüm bunların yanı sıra; diğer Arçelik kombiler de ortamdaki havayı kullanmaz. Farklı türden tasarlana bu yenilikçi cihaz türleri teknolojik aksamları bakımından oldukça birbirine yakın ürünlerdir.Kurulum aşamasında doğru aşamalar yerine getirildiğinde ise çok uzun yıllar sorunsuz bir biçimde kullanabilme ayrıcalıkları beraberinde getiriyor. Yüksek enerji verimliliği ile ön plana çıkmakta olan bu benzersiz Arçelik modelleri, yaz ya da kış aylarında istenen çalışma değerlerini ön plana çıkarıyor. Kombi seçimi esnasında kullanılacak olan alanın büyüklüğü oldukça önemlidir. Yeterli ısınmayı sağlayabilmesi için Kombi seçimi sırasında evin metrekare büyüklüğü bilinmeli ve bu bağlamda bir tercih edilmesi önemlidir. Özellikle Yoğuşmalı kombi seçiminde yarı yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı Arçelik kombileri tercih edebilirsiniz. Bu bağlamda seçim sırasında gerekli bilgiler uzman Arçelik personellerine eksiksiz bir biçimde aktarılması önemlidir. Arçelik kombi modellerinin her birinden istenen yüksek verimin elde edilebilmesi için  cihaza ait olan kapasitesi durumuna dikkat edilmesi önemlidir. Arçelik kombi tasarımları, turbo ve tek eşanjörlü olacak türleri ile kullanıcıların seçimlerine sunuluyor. Arçelik eşanjör teknolojisi sayesinde , kombiye ait olan su ısıtma becerisini oluşturur. İhtiyaçlarınız dahilinde yüksek performansa sahip olan herhangi bir modeli tercih edebilirsiniz. Yaşam alanlarınızın ihtiyacı olan farkı teknik detaylara sahip olan kombileri farklı fiyat ayrıcalıklarından yararlanarak kolayca satın alabilirsiniz.Üstün teknolojik özelliklere sahip Arçelik markasının seçkin ürünlerine sizlerde kolayca sahip olabilirsiniz. Kombi fiyatları, tercih edilecek olan her türlü marka- model, garanti süresi, kapasite ve verimlilik tarzındaki her bir ayrıntıya bağlı olarak değişiklik oluşturabilir. Bazı evlerin istenen şekilde ısınabilmesi için özel ayrıcalıklara sahip kombiler tercih edilerek ısınması sağlanabilir. Tüm bu sebeplerin var olması neticesinde oluşabilecek kombi maliyetleri de kullanılacak yaşam alanlarına göre artış gösterebilir. Arçelik kombi, fiyatları yüksek performans ayrıcalıkları ile her türlü bina ve daireyi ısıtabilecek donanımsal özellikleri ile plana çıkmakta olan ürünlerdir. Sahip olduğu özel kapsamı gereği uygun fiyatlarının yanı sıra istenen verimliliği üzerinde taşımakta olan ürün gruplarıdır. Sahip olduğunuz eviniz ya da işyeriniz için kombi seçimi yapmadan önce birtakım bilgileri göz önünde bulundurmak faydalı olacaktır. Çünkü ortada bulunan detaylara bağlı olarak seçilecek olan kombinin özellikleri de ortaya çıkmış bulunacaktır. Fark oluşturan tasarım harikası Arçelik kombi seçenekleri arasından ihtiyaçlarınızı en özel şekilde karşılamakta olanlardan birini kolayca temin edebilirsiniz.

Yılın her mevsimi büyük bir rahatlık sunmakta olan bu benzersiz ürünlere sahip olduktan sonra vazgeçilmez konforunu yaşamaya başlayabilirsiniz. Arçelik kombi fiyatlarını kendi içinde karşılaştırmadan önce evinize en uygun kombinin nasıl bir özelliklere sahip olmasını bilerek gerekli satın alma işlemine geçiş yapabilirsiniz.

Kombi seçimi konusunda kararsız kalmakta olan kişilerin büyük bir kısmı Arçelik kombi detaylarını inceledikten sonra bütçe dostu fiyat ayrıcalıkları ile en popüler modelleri siparişe dönüştürmüş bulunuyor. Fark oluşturan çalışma performansları ile herkese istediği verimliliği kolayca sunabilirken ısınma masraflarını da en aza indirgeyebilecek bir durumu ortaya çıkarıyor. Arçelik uzmanları sizler için en kaliteli ve yüksek özelliğe sahip Arçelik kombilerin hangisini en uygun olduğuna üç dakika gibi çok kısa bir süre içerisinde karar verebilmektedir. Doğru bir kombi tercihi yaparken cebinizden en az miktarda ödemenin çıkmasını arzu ediyorsanız dünya genelinde sıklıkla tercih edilmekte olan Arçelik kombi modellerine sizlerde göz atabilirsiniz. Arçelik kombi yorumları bu özel markayı tercih etmiş olmanın faydalı sonuçlarını gözler önüne kolay bir şekilde serebiliyor.

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arçelik Kombi Fiyatları

8 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Baca Tipi
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?