Arçelik LED TV Televizyonlar

Ev hayatında televizyon her daim önem taşıyor. Gündemi takip etmede, dizi ve film izlemede ve müzik dinlemede televizyonun büyük bir yeri ve keyfi bulunuyor. Yeni nesil televizyonlar ile tüm bu deneyimler üst seviyelerde yaşanabiliyor. Evin demirbaş eşyalarından olan televizyonlar artık LED ekran deneyimi ile kullanıcılarına ulaşıyor. En yeni teknoloji ile donatılmış televizyonlar ile artık sadece dizi ya da film izlemekten fazlasını yapabilirsiniz. Arçelik 65” UHD A65, Arçelik 55” UHD A55 ve Arçelik 49” Fhd A49 gibi modeller sahiplerini bekliyor.

Arçelik LED TV

Beyaz eşyadan ankastre ürünlere, klimadan küçük ev aletlerine kadar birçok dayanıklı tüketim malzemesi üreten Arçelik’in, teknolojik ürünler kategorisindeki LED TV'leri evinizdeki yerini almaya hazırlanıyor. Arçelik LED TV’ler yüksek çözünürlüğü ve kristal netliği ile parlak bir izleme deneyimi sunuyor. Yüksek ses çıkış gücü de takip ettiğiniz dizileri veya filmleri adeta sinema filmi kalitesinde izlemenizi sağlıyor. Ayrıca 3 boyutlu görüntü kalitesi ise en son teknolojinin nabzını tutuyor.

A+ enerji tüketimi ile üretilen Arçelik LED televizyon modelleri, elektrik masrafını azaltarak faturalara da katkıda bulunuyor. Böylece siz evinizde, sevdiklerinizle televizyon keyfi yaparken aynı zamanda dünyaya ve doğaya da katkıda bulunuyorsunuz.

Modern tasarıma sahip televizyonların, siyah, beyaz ve gümüş renkte seçenekleri bulunuyor. Klasikten vazgeçemeyen kullanıcılar siyahın asaletini evlerine taşıyabilir, sadeliği seven kullanıcılar, beyazın ferahlığını dekorasyonlarına dahil edebilir, elit ve şık bir görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar ise gümüş rengi tercih edebilirler. Televizyonların alt kısmında bulunan dokunmatik tuşlar ise modellere hoş ve sade bir hava katıyor.

Arçelik LED TV Fiyatları

Arçelik LED TV televizyonları, her keseye uygun fiyatları sayesinde evinizin en hoş yerinde konumlandırabilirsiniz. Modellerin fiyatları, tasarımı, ekran boyutu ve televizyonların özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Geniş bir yelpazede uzanan fiyat aralığı, bütçenize ve ihtiyacınıza yönelik tercih yapma imkanı sunuyor. LED TVler, yalın ve zarif tasarımları ile, yalnızca bir ev gereci olmaktan çıkıyor. Evinizin dekorasyonuna uyum sağlayan tasarımlar, tercihlerinize sunuluyor.

Teknolojik özelliklerine ve ekran boyutlarına bağlı olarak artan fiyatlara sahip modeller, yine de bütçenize uygun seçeneklere sahip. Dilediğiniz ürünün özelliklerini inceleyerek, ihtiyaçlarınıza uygun modelleri bulabilirsiniz.

Arçelik LED TV Nasıldır?

Arçelik LED TV televizyonlar, USB girişi ve Wi - Fi bağlantısı olanağı ile yeniliğin nabzını tutuyor. USB girişi sayesinde harici belleğinizde bulunan dosya, müzik ya da fotoğrafları televizyona aktarabilirsiniz. Wi - Fİ bağlantı imkanı ile internet üzerinden film, video izleyebilir ya da Youtube gibi uygulamalar ile müzik listenizi dinleyebilirsiniz. LED TV'lerde resim ve müzikleri birlikte oynatma olanağı bulunuyor. Üstün smart TV özellikleri bulunan modellerle televizyon izleme keyfini üst seviyelerde yaşayabilirsiniz.

Modellerde Appstore uygulamasının bulunması ve online yazılım güncellemesi sayesinde, yüklenen tüm uygulamalar anında güncellenebiliyor. Akıllı kumanda uygulamaları ve telefon ile bağlanma imkanı, evinizde keyif yaparken telefonunuz ile televizyonu kontrol etmenizi sağlıyor. Böylece oturduğunuz yerden ya da evin başka bir odasındayken bile televizyona metin girebilir, istediğiniz filmi ya da müzik videosunu açabilirsiniz.

Farklı dil ve farklı alt yazı seçenekleri ile, farklı dillerdeki film veya dizileri de dilediğiniz dilde izleyebilirsiniz. Modellerde bulunan optik ses çıkışı sayesinde, her yönden etrafınızı saran ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Son teknolojik özelliklerle donatılmış yeni nesil LED TV modellerinin birbirinden modern ayakları bulunuyor. Bu sayede ister televizyon ünitesinde isterseniz duvara monte ederek evinizin dekoruna uygun olarak kullanabilirsiniz.

Çocuklu aileleri unutmayan Arçelik, LED TV modellerinde çocuk kilidi imkanı sunuyor. Böylece çocukların güvenliği ailelerin kontrolünde bulunuyor.

Arçelik Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

15 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Vestel
  3. Samsung
  4. LG
  5. Philips
  6. Sony
  7. Awox
  8. Grundig
  9. Regal
  10. Beko
  11. Altus
  12. Sunny
  13. Axen
  14. Finlux
  15. Hitachi
  16. SEG
  17. Telefunken
  18. Navitech
  19. Premier
  20. Woon
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Ekran Boyutu
  1. 22 inç / 55 cm
  2. 32 inç / 81 cm
  3. 40 inç / 101 cm
  4. 43 inç / 109 cm
  5. 49 inç / 124 cm
  6. 50 inç / 127 cm
 6. Smart TV
 7. Uydu Alıcı
 8. Çözünürlük
  1. Full HD
  2. 4K Ultra HD
  3. HD
 9. Görüntü Teknolojisi
 10. HDMI Girişleri
 11. Çözünürlük (Piksel)
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483638/17201/163192
BAŞA DÖN