Arçelik şarjlı süpürgeler rahat ve derinlemesine temizlik sağlaması nedeni ile vazgeçilmez elektrikli ev eşyaları arasında yer alır. Tüketicilere pratik temizlik yapma imkanı sağlayan süpürgeler her alanda yüksek temizlik performansı sunması nedeni ile her evin baş köşesinde yer alıyor. Eviniz ve temizlik ihtiyaçlarınız için yapacağınız doğru bir şarjlı süpürge tercihi ile temizlik zamanınızı azaltıp kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

Arçelik Şarjlı Süpürge

Kablosuz kullanımın rahatlığı ile ön plana çıkan Arçelik şarjlı süpürgeler anlık temizlik ihtiyaçlarınızda yanınızda yer alır. En ufak bir döküntüde büyük elektrik süpürgenizi yerinden çıkarmadan uzun süreli kullanım imkanı sunan süpürge modelleri ile anlık temizlik ihtiyaçlarınız anında çözülüyor. Kablosuz kullanım ile aralıksız temizlik yapabilirsiniz. Bu kullanım şekli fiş değiştirme, kabloya takılma gibi pek çok zahmetten sizi kurtardığı için temizlik yaparken çok daha az stres altında olursunuz. Dikey konumda rahatça saklanabilen şarjlı süpürgelerin el süpürgesi modelleri de duvara monte standartları ile her an elinizin altında yer alıyor. Toz torbası olmayan şarjlı süpürgelerin toz haneleri kolayca temizleniyor. Değiştirilebilir, yıkanabilir hava filtreleri sayesinde alerjen bünyelerin de beğenisini kazanan modeller sayesinde rahat bir nefes alabilirsiniz. Yüksek emiş gücü ve her alanda temizlik kolaylığı sunan şarjlı süpürgeler sahip oldukları teknolojiler ile ön plana çıkıyor.

Arçelik Şarjlı Süpürge Fiyatları

Şarjlı süpürgeler dikey süpürge ve el süpürgesi olarak ikiye ayrılıyor. Şarjlı el süpürgeleri duvara monte olabilmeleri özellikleri ile masa, koltuk, raf, araç gibi temizlik alanlarında yüksek performans sağlıyor. Kırıntılar ile kolayca baş etmenizi sağlayan bu modeller geçmişte kullanılan gırgır modellerinin yerini büyük bir başarı ile dolduruyor. Arçelik şarjlı süpürge fiyatları da modele göre farklılık gösteriyor. Dikey modeller daha büyük bataryaları, daha uzun kullanım süreleri ile günlük uzun süreli temizlikte yardımcı olarak farklı temizlik çözümleri üretiyor. Dikey ve el süpürgeleri arasında doğan fiyat farklılıkları tamamen sunmuş oldukları çözümlerden dolayı ortaya çıkıyor. Kullanıma göre çıkan fiyat farklılıklarının yanı sıra modellere özgü farklılıklar da olabiliyor. Islak kullanım ve kuru kullanım özelliklerine birlikte ya da ayrı ayrı sahip olan modeller tüketicilerin ihtiyaçlarına göre tercih ediliyor. Arçelik şarjlı süpürge fiyatları modellerin fırça başlıkları, ekstra aparatları ve kullanım seçeneklerine göre değişiklik gösterir. Arçelik şarjlı süpürge modelleri arasından tercih yaparken gönül rahatlığı ile teknoloji için ödeme yaptığınızdan ve firmanın uzun süreli, sağlıklı kullanım garantisi verdiğinden emin olabilirsiniz.

Arçelik Şarjlı Süpürge Yorumları

Tüketicilerin beğenisine sunulmadan önce tüm Arçelik ürünleri gibi şarjlı süpürgelerde dayanıklılık, yorgunluk testlerinin yanı sıra hammadde testlerinden de geçiyor. 300'ü aşkın patenti bulunan Arçelik geliştirmiş olduğu çözüm odaklı teknolojilerin yanı sıra tüketici ve çevre dostu ürünleri ile herkesin beğenisini topluyor. Tercih edilen bir Arçelik ürünün üretim bandı öncesi ve sonrasında Arçelik garantisinde olduğunu bilmek yılların köklü markasına güven duyan tüketiciler için farkındalık yaratıyor. Filtre kullanımı ve tozu dağıtmayan hazneli modelleri ile solum yolu rahatsızlığı olanlar için çözüm üreten modeller de sağlıklı ve hijyenik çözümler sunduğu için tercih ediliyor. Farklı ihtiyaçlar için filtre modelleri ve sayıları değişen süpürgeler şarjlı olmalarına rağmen sundukları yüksek emiş gücü ile mükemmel ve hızlı temizlik anlayışını destekliyor. Ufak tasarımları ve oldukça hafif olmaları nedeni ile tek ile rahat kullanım imkanı sunan süpürgeler sayesinde temizlik yapmak oldukça kolaylaşıyor. Arçelik'in doğaya, insana ve hayata saygısı ile tüketicilerin evlerine giden ürünler ile ilgili firmanın geniş servis ağı her zaman hizmet vererek tüketici dostu tanımının altını çiziyor.

Arçelik Şarjlı Süpürge Fiyatları

7 ürün var
 1. Ürün Puanı
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Philips
  3. Rowenta
  4. Arnica
  5. Dyson
  6. Electrolux
  7. Fakir
  8. Black&Decker
  9. Vestel
  10. Homend
  11. Bosch
  12. Siemens
  13. Karcher
  14. Beko
  15. Nilfisk
  16. Altus
  17. Swivel Sweeper
  18. Conti
  19. Goldmaster
  20. Hoover
 4. Hepa Filtre
 5. Islak / Kuru
 6. Çalışma Süresi
 7. Şarj Olma Süresi
 8. Güç Değeri
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Renk
 11. Ses Seviyesi (dB)
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445/arcelik
BAŞA DÖN