Her evin olmazsa olmazlarından olan elektrikli süpürgeler, teknoloji ilerledikçe hayatımızda yeni bir boyut kazanıyor. Ağırlık, motor gücü, ses seviyesi ve toz tutma sınıfı gibi çeşitli kriterleri bünyesinde barındıran Arçelik süpürge çeşitleri, şimdi de toz torbasız süpürge çeşitleri ile karşımıza çıkmakta.

Özellikle ev hanımlarının rahatlığına önem veren Arçelik, toz torbasız süpürge çeşitleri ile tozları, toz haznesi iç çevresinde hızlıca döndürüyor. Santrifüj etkisiyle tozların yapışarak haznede kalmasını sağlayan bir teknoloji kullanıyor. Böylece süpürgenizi süpürme işleminiz bittikten sonra toz torbasını değiştirmenize gerek kalmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Hem toz torbası maliyetinden kurtulmuş hem de toz torbasını değiştirme süresinde yaşanan solunum sıkıntılarına maruz kalmadan kolayca temizlik yapabilirsiniz. Üstelik toz torbasız olma özelliği ile süpürgenizin ne kadar toz topladığını da görme imkanına sahipsiniz.

Arçelik Toz Torbasız Süpürge Modelleri

Arçelik toz torbasız süpürgelerin; enerji verimliliği sınıfı, ses seviyesi(dBA), motor gücü(w), sert zeminde ve halıda toz toplama gücü gibi çeşitli kriterlerde pek çok modeli bulunuyor.

Arçelik toz torbasız süpürge modellerinin emiş gücü, 200 ile 2000 watt arasında değişiyor. Yüksek emiş gücü, aynı yer üzerinden pek çok kez geçmeye gerek kalmadan tek bir geçişle temizleme imkanı sunuyor. Böylece zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Kablo uzunluğu 8 metreye kadar çıkabilen Arçelik toz torbasız süpürge modelleri, sürekli priz değiştirmeden makinenizi odanızın en uç köşelerine kadar ulaştırabilme imkanı sağlıyor. Otomatik kablo sarıcı sayesinde işiniz bittikten sonra süpürgenizi kolayca kaldırabilirsiniz.

Arçelik toz torbasız süpürge modelleri H13 sınıfında yer alan HEPA filtreleriyle alerji ve astım semptomlarına neden olan polenler, mitelar gibi çok küçük partikülleri temizlemenize de olanak tanıyor. Ağırlığı 4.8 ile 7.4 arasında değişen bu cihazlar, yatay ve dikey şekilde sabit kalabiliyor. Böylece makineniz yer kaplama konusunda size avantaj sağlıyor.

Arçelik süpürgelerin toz kapasiteleri ise 1.8 ile 2.8 arasında değişiyor. Arçelik toz torbasız süpürge modellerinin bu yüksek toz kapasitesi sayesinde, süpürgenizin toz kapasitesi kısa sürede dolmuyor ve cihazın performansı düşmüyor. Öte yandan 360 derece dönebilen hortum özelliği, süpürme işlemi sırasında kullanım rahatlığı sağlıyor. Etkinlik yarıçapı, 10 metreye kadar çıkabilen Arçelik toz torbasız süpürge modelleri bu özeliği ile hızınızı kesmiyor.

Teknik özelliklerinin yanı sıra zevkinize göre de çeşitlilik gösterebilen Arçelik toz torbasız süpürge modelleri; sarı, lal, kırmızı ve siyah gibi pek çok renk çeşitlerini bünyesinde barındırıyor. Böylece, evinizin tasarımına ya da zevkinize göre renk tercihinizi yapabilirsiniz. Süpürgelerin yanında parke / halı fırçası, toz fırçası, dar ağızlı uç, döşeme / koltuk aksesuarları ve uzatma borusu gibi pek çok aksesuar da bulunuyor. Bu aksesuarlar, temizlik esnasında daha çok alana ulaşmanıza olanak tanıyor.

Arçelik Toz Torbasız Süpürge Fiyatları

Arçelik toz torbasız süpürge fiyatları, cihazların performans ve model çeşitliliğine göre değişim gösterebiliyor. Emiş gücüne göre 200 watt olan toz torbasız süpürgelerin fiyatları daha az olurken, emiş gücü 2000 watt civarında olan süpürgelerin fiyatları daha yüksek miktarlarda değişebiliyor. Ancak genel olarak bakıldığında Arçelik toz torbasız süpürge fiyatlarının ortalama değerlerde seyrettiği görülüyor. Fiyat çeşitliliğindeki ölçütlere enerji verimliliği sınıfı ve toz kapasitesi de etki ediyor.

Arçelik toz torbasız süpürge modelleri, performans ve model çeşitliliğine bakıldığında değerini fazlasıyla hak ediyor.

Arçelik toz torbasız süpürge modellerini, evini sık sık temizleyen, astım gibi sağlık problemleri yaşayan ve kedi / köpek gibi evcil hayvan sahibi herkes evinde rahatlıkla bulundurabilir. Arçelik küçük ev aletlerinin vazgeçilmezlerinden biri olan Arçelik toz torbasız süpürge çeşitleri hem model hem de fiyat çeşitliliği ile evlerinizde yerini almaya hazır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Arçelik Toz Torbasız Süpürge

10 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  2. Philips Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  3. Rowenta Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  4. Dyson Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  5. Arnica Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  6. Arzum Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  7. Electrolux Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  8. Fakir Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  9. Samsung Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  10. Bosch Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  11. Goldmaster Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  12. Vestel Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  13. Beko Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  14. Fantom Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  15. Karaca Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  16. Siemens Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  17. Profilo Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  18. King Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  19. Stilevs Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  20. Altus Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Hepa Filtre
 4. Motor Gücü (watt)
 5. Ses Seviyesi (dB) A-Z
 6. Toz Haznesi
 7. Toz Torbası
 8. Ürün Puanı
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Renk
 11. Ürün Rengi
 12. Turbo Başlık
 13. Eco Özelliği
 14. Emiş Gücü Ayarı
 15. Toz Hacmi (L)
 16. Satıcı A-Z
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030/arcelik
Başa dön