Hayatımıza teknolojinin girmesi ile gündelik işlerimizden daha kısa sürede başarılı sonuçlar alabiliyor hem zamandan hem de enerjiden kazanç sağlayabiliyoruz. Etki alanı oldukça geniş olan teknoloji; turizm, ticaret, eğitim, sanat, hobi gibi birçok alanda kullanıcılarına kolaylıklar sunuyor. Özellikle hanımların ev işlerinde en büyük yardımcılardan biri olan ev aletleri, teknolojinin en önemli getirileri arasında yer alıp günlük ev işlerinin hızlı ve verimli bir biçimde sonlanmasına olanak sağlıyor. İnsanlığın oluşumu ve evrimi gibi, teknoloji de bir evrim süreci yaşamakta, gün geçtikçe birçok ev aleti de bu evrim sürecine ayak uydurup eskiye nazaran yerini daha kullanışlı ev aletlerine bırakıyor.

Elektrikli ev aletlerinde Türkiye’de öncü markalardan biri olan Arzum, birçok ülkeye ihracat yapıyor. 50 yılı aşkın süredir elektrikli ev aletleri ile yaşamımıza büyük kolaylık sağlayan Arzum, piyasaya sürdüğü ev aletleri ile tüketicilerin yaşamına küçük ama muazzam dokunuşlar yapıyor. Dünyanın dört bir yanında geniş bir dağıtım ağına sahip olan Arzum, her sezon piyasaya sürdüğü ev aletleri ile ergonomik elektrik süpürgelerini tüketicilerin beğenisine sunuyor. Bu ergonomik süpürge modelleri arasında dikey yapısının yanı sıra saklama ve temizleme koşulları düşünülünce Arzum dikey süpürge modelleri büyük ilgi görüyor. Yalnızca kullanımdaki rahatlığı ile değil tasarım özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Arzum Dikey Süpürge Modelleri

Sahip olduğu vizyon ve uzun vadeli garanti kapsamındaki ürünleri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen 10 markası arasında bulunan öncü marka Arzum, piyasaya sürdüğü dikey süpürgeler ile kullanıcısına kolay ve pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Arzum dikey süpürge modelleri, hem dikey hem de yatay olarak saklama kolaylığına sahip olup çekme gücü, temizlenebilir hazneleri ve de sergiledikleri performans ile ergonomik süpürge modelleri içerisinde fark yaratıyor. Yıkanabilir filtre ve toz haznesi ile Arzum dikey elektrik süpürgesi modelleri, muhteşem bir emiş gücüne ve 2000 Watt'a ulaşan motor gücüne sahip olduğundan tüm evi zahmetsizce süpürmenize olanak sağlıyor. Kullanım sonrası kablo sarma mandalı ve de kolay saklama şekli ile hanımların en büyük yardımcısı olurken uygun fiyat seçenekleri ile de beğeninize sunuluyor.

Kolay saklama imkanı ile küçük ev aleti olarak anılmasının yanı sıra ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan Arzum dikey süpürge modelleri, gerek süpürme başlığı gerekse emiş gücü ile ulaşılması zor köşelere kolayca ulaşabiliyor. Kablo uzunluğu ile de evin her alanına tek bir priz yardımıyla erişme olanağı sağlıyor. Temizlikte evlerin en büyük yardımcısı olan elektrik süpürgesi seçiminde Arzum güvencesi ile onlarca model içerisinden size uygun olan dikey elektrik süpürgesi modellerinden birini tercih edebilir günlük işlerinizi Arzum dikey elektrik süpürgelerinin yüksek emiş gücü ile kesin sonuçlar alarak daha hızlı tamamlayabilirsiniz.

A sınıf enerji verimliliği ile göz dolduran Arzum dikey süpürge modelleri çok fazla enerji harcamadan yüksek emiş gücü esnasında rahatsız etmeyen ses düzeyi ile kullanıcısını memnun ediyor. İstenilen alanı kolayca temizlemeye yardımcı olan Arzum dikey ev süpürgelerinin kendi temizlikleri de oldukça pratik bir şekilde yapılıyor. Aç kapa sistemine sahip toz hazneleri ile temizlik sonrası tüm kalıntıları kolayca boşaltabilir, farklı hazne yapıları ile her dikey süpürgede boşaltım yapmadan birden fazla kullanım olanağı yakalayabilirsiniz.

Arzum Dikey Süpürge Fiyatları

Farklı yüzeylerde çekiş gücü ve hareket kolaylığı ile çok fazla kol gücü gerektirmeden yumuşak bir kullanım sağlayan Arzum dikey süpürge modellerinin sert zemin ve de halı üzerinde hareket performansları oldukça başarılı bulunuyor. Arzum dikey süpürge modellerinde fiyat ve özellikler farklılıklar gösterdiğinden her tüketici kendi kullanımına uygun olarak aradığı özelliklerde bir dikey ev süpürgesine sahip olabiliyor.

Geniş renk skalasına sahip dikey süpürge modelleri ile her zevke hitap eden, Türkiye’nin lider markaları arasında olan Arzum’un dikey süpürge modelleri, görünümde yakaladıkları şık ve dikkat çekici tasarımlarını hem ürün özellikleri hem de her bütçeye uygun fiyat olanakları ile tüketici ile buluşturuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arzum Dikey Süpürge

11 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160032/arzum