Arzum elektrikli ev aletleri yaşamınıza konfor ve hijyen katan özellikleriyle beğeninizi kazanır. Ergonomik tasarımlara sahip olacak şekilde ürettiği modern ev gereçleriyle dikkat çeken marka elektrik tüketimi konusunda da hem doğaya hem de aile bütçesine dost özelliklere sahip ürünler geliştirir. Süpürge çeşitleriyle evinizi toz torbalı ya da toz torbasız şekilde süpürebilmenizi sağlayan Arzum elektrikli ev aletleri ile düşük sesli çalışma özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Markanın gürültüye yol açmayan süpürgeleri hem kulaklarınızı hem de ev sakinlerini memnun etmeyi başarır. Saniyeler içerisinde ısınabilen modern ütü modelleri geliştiren Arzum aracılığıyla iş hayatınızdaki giydiğiniz ürünleri kısa sürede ütüleyerek daha şık hale getirebilirsiniz. Hem süpürgeleri hem de ütüleri uzun kablolarla desteklenen Arzum elektrikli ev aletlerini kullanırken geniş bir hareket alanı kazanarak işlerinizi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcılarına Konfor Sağlayan Arzum Elektrikli Ev Aletleri 

  • Hem elektrikli süpürgelerin hem de ütülerin dikey olarak saklanabilmeye uygun modeller içermesi kullanım sonrasında ev aletlerini minimum alan kaplayacak şekilde muhafaza edebilmenize imkân tanır.
  • Arzum elektrikli ev aletleri içerisinde bulunan estetik süpürgeler şık görünüşlerinin yanı sıra dar alanlarda geniş bir manevra alanı yaratarak da kullanıcılarını memnun etmeyi başarır.
  • Süpürgelerde bulunan tekerlekler sayesinde parkenin yanı sıra halı üzerinde de ürününüzü kolayca yönlendirebilirsiniz.
  • Otomatik kapanma özelliğine sahip ütüler belirli koşullar oluştuğunda kendi kendilerine kapanarak emniyetinizi artırır.
  • Yüksek kapasiteli su doldurma tanklarına sahip ütüler suyu tazelemenize gerek kalmadan kesintisiz bir buhar desteğine erişmenizi sağlar.

Motor Güçleriyle Dikkat Çeken Arzum Elektrikli Süpürgeler

Arzum elektrikli ev aletleri modern motorlara sahip elektrikli süpürgelerle yüksek devir sayısına erişebilir. Temizlik yapacağınız bölgedeki kir ve toz yoğunluğuna bağlı olarak süpürgenizin motor kapasitesinin tamamını ya da bir kısmını kademe ayarı özelliğinden yararlanarak kullanabilirsiniz. Temizlik bittikten sonra süpürgenizin uzun kablosunun ucunu prizden çıkarmanızın ardından kablo sarma tuşuna basarak kısa sürede kabloyu toparlayabilirsiniz. Süpürgelerin gövdesinde yer alan tuşlarla ürünü anında çalıştırıp durdurabilirsiniz. Arzum elektrikli ev aletleri içerisindeki önemli ürünlerden biri olan süpürgeler hafif olmalarıyla sürükleme ve taşıma işlemlerini de daha kolay hale getirir. Esnek ve uzun hortumlarla koltukların altlarına ya da dar alanlara daha rahat ulaşabilmenizi sağlayan süpürgelerden aparatlarla da yararlanabilirsiniz. Halı ya da parke gibi farklı zeminlere özel aparatların yanı sıra kenar noktalara erişmenizi sağlayan aparatlarla da süpürgenizi etkili bir biçimde kullanabilirsiniz. Hepa filtresiyle havada yer alan alerjenlere savaş açan süpürgeniz daha hijyenik bir ortamı elde etmenizi sağlar.

Giysilerinize Kısa Sürede Biçim Verin

Arzum elektrikli ev aletleri ailesinin önemli üyelerinden olan modern ütü modellerini sipariş ederek alt ve üst giyim ürünlerinize kısa sürede şık bir biçim verebilirsiniz. Manşetleri ve paçaları başarıyla ütülemenizi kolaylaştıran ütülerin burun kısımları dar yapılarıyla düğmelerin arasına girebilmenizi de kolaylaştırır. Gövdede bulunan işaretleri inceleyerek ütüleme ayarını yapıp kumaş türüne uygun bir moddan kolayca faydalanabilirsiniz. Buhar püskürtme özelliğiyle inatçı kırışıklıkları dize getirebileceğiniz güçlü ütüler sayesinde kısa zamanda ütüleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Arzum elektrikli ev aletleri içerisinde bulunan ütüler kireç ve damlama önleme gibi özelliklerle kullanım konforunu artırır. Kendini temizleyebilen ütü modelleri tasarlayan Arzum aracılığıyla hijyenik ve uzun ömürlü bir ütüye sahip olmanın avantajlarını yaşarsınız. Ütü tabanlarının yapışmayı önleyen yapısı giysilerinize zarar vermeden ütü yapabilmeniz için idealdir. Dikey buhar desteği sağlayan ütülerle giysilerinizi askıdan çıkarmadan da ütüleyebilirsiniz. Şok buhar özelliğini kullanarak pantolon ve gömleklerin kırışıklıklardan arınmasını sağlayabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Ütüler
Süpürgeler
Toplam 24 / 170 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/arzum