Awox Dikey Süpürge

Evde temizlik yapmak belki de en zor işlerden biri. Bu zor işi büyük ölçüde kolaylaştıran ürünler arasında ise süpürgeler bulunuyor. Süpürge modelleri, teknoloji gelişip değiştikçe farklı tasarımlar ve özelliklerde karşınıza çıkıyor. Bu modellerden biri de dikey süpürgeler. Yatık süpürgelere göre daha farklı bir tasarımla size sunulan dikey süpürge modelleri, genellikle günlük temizliklerde kullanılıyor. Awox Dikey Süpürge ürünleri ise hem kullanım kolaylıklarıyla hem de özellikleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Benzersiz emiş güçleriyle yalnızca günlük temizliklerde değil detaylı temizlikler sırasında bile rahatlıkla kullanılabilen ürünler, ergonomik tasarımlarıyla ise kullanım sırasında sizi yormuyor. Tasarımları, özellikleri, güçlü motorları ve çok daha fazlasıyla Awox Dikey Süpürge modelleri, en iyi yardımcılarınızdan biri hâline geliyor.

Dikey Süpürge Nasıl Kullanılır?

Dikey süpürge, yatık süpürge modellerine göre daha farklı şekilde kullanılıyor. Dik durabilme özelliğine sahip olan ürünler, çalışmak için ekstra plastik hortuma ihtiyaç duymuyor. Yalnızca plastik borusu aracılığıyla evi süpüren dikey süpürgeler, farklı başlıkları sayesinde ise çeşitli zeminlerde süpürme işlemi yapabiliyor.

Ürünler, çektikleri tozu toz haznesine veya toz torbasına hapsediyor. Hazne dolduğunda ise kolayca boşaltılarak kullanıma devam edilebiliyor. Genellikle günlük temizliklerde, dökülen kırıntıları ve tozları toplarken kullanılan ürünler, güçlü bir motora sahip olduklarında ise tüm temizlikler sırasında kullanılabiliyor.

Awox Dikey Süpürge ile Temizliği Keyifle Yapın

Awox Dikey Süpürge modelleri, üstün teknolojik özellikleriyle hem temizlik yapmayı kolaylaştırıyor hem de eğlenceli hâle dönüştürüyor. 1900 watt'a varan güçlü motorlarıyla benzersiz bir emiş gücü sunan ürünler, her türlü temizliğiniz sırasında üst düzey performans ortaya koyuyor. Geniş toz hazneleri sayesinde sürekli dolum problemiyle karşılaşmanıza izin vermeyen Awox Dikey Süpürgeler, 7 kanaldan emiş özellikleri sayesinde ise yerde ve havada tek bir toz zerresi bile bırakmıyor.

360 derece dönebilen gövde yapılarıyla Awox Dikey Süpürgeler, her kenara ve her köşeye ulaşabilmenize imkan tanıyor. Bu sayede evinizde temizlenmedik tek bir nokta bile kalmıyor. Sağa ve sola dönen üçgen ayak yapısı da ürünün kullanımını hem kolaylaştırıyor hem de daha fazla bölgeye ulaşabilmesine katkı sunuyor.

Kolay montaj özelliğine sahip olan ürünler kolayca kullanıma hazır hâle getirilebiliyor. Böylece temizlik yapmak için çok uğraşmanıza ve beklemenize gerek kalmıyor. Uzun kablolarıyla Awox Dikey Süpürgeler, evin bir odasından diğer odasına kadar kesintisiz bir biçimde temizliğe devam edebilmenize katkı sağlıyor. Kablo sarma tutucuları ise kabloyu düzenli bir şekilde sarabilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede kalabalık, dağınık ve rahatsız edici kablo görünümü ortadan kaldırılıyor.

Yıkanabilir filtreleri sayesinde aynı filtreyi tekrar tekrar kullanabilmenize imkan tanıyan Awox Dikey Süpürgeler, uzun ömürlü kullanım olanağını en iyi şekilde destekliyor. 

Modern ve ergonomik tasarımları, üstün özellikleri ve çok daha fazlasıyla Awox Dikey Süpürgeler, temizliklerinizin en iyi kurtarıcılarından biri olmayı başarıyor.

Ergonomik Tasarım ve Daha Fazlası

Awox Dikey Süpürgeler, tasarım özellikleri sayesinde kolay bir şekilde kullanılabiliyor ve saklanabiliyor. Dik durabilme özelliği bulunan ürünler, koyduğunuz köşede sabit bir şekilde duruyor ve kalabalık bir görünüm oluşturmuyor.

Geniş toz haznesi kapasitesi, yıkanabilir filtreleri ve daha fazlasıyla öne çıkan Awox Dikey Süpürgeleri hemen inceleyebilir ve hayatınıza yeniliği dahil edebilirsiniz.

Soru 1: Ürünlerde Farklı Başlıklar Bulunuyor mu?

Cevap 1: Modelden modele değişse de ürünlerde farklı aparatlar bulunabiliyor.

Soru 2: Awox Dikey Süpürge Hangi Zeminlerde Kullanılabiliyor?

Cevap 2: Ürünler, sert ve yumuşak zeminlerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Soru 3: Awox Dikey Süpürge Fiyatları Ne Kadar?

Cevap 3: Ürün fiyatları modellere ve özelliklere göre değişiklik gösterebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Awox Dikey Süpürge

11 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?