Baymak Kombiler

Günümüzde her konutun demirbaşlarından olan kombiler, evlerde ve iş yerlerinde ortam ısısını istenilen derecede tutmak ve sıcak su sağlamak için kullanılan cihazlardır. Eski ısınma sistemlerine göre çok daha kolay kullanımı, daha az yer kaplaması ve tasarruflu oluşu ile artık en çok kullanılan ısınma sistemlerinden biri haline gelmiştir. Kombilerin ısınma sağlamasının yanı sıra, her an hazır olacak şekilde sıcak su ihtiyaçlarını da sağlayabilmesi ve diğer konutlardan bağımsız bir şekilde çalışması en büyük tercih sebeplerindendir.

Baymak Kombi

Zengin model çeşitleri ve yaygın kullanım ağının sağladığı satış sonrası avantajları ile Baymak kombiler kullanıcılarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefler. Isıtma sisteminde gerçekleşen teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Baymak kombi, kalite ve sağlamlığı bir araya getirir.

Kullanıcıların en çok özen gösterdikleri konular olan malzeme kalitesi ve güvenliğin yanı sıra, tasarımları ile de göz dolduran kombiler, bulundukları alanın görüntüsüne şıklık katar. Gelişen yüksek teknolojiler sayesinde, kombi kullanıcılarının en büyük sorunlarından olan yüksek ses problemini de tarihe karıştırır. Yeni modellerde kullanılan sessiz çalışma sistemleri ile konfor ve huzuru birlikte yaşayabilirsiniz.

Baymak Kombi Fiyatları

Baymak kombi fiyatları, kullanıcı tercihlerine ve model seçeneklerine göre geniş bir aralıkta yer alır. Farklı konut ihtiyacına göre üretilen modeller, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcıların hizmetine sunulur. Yaygınlaşan doğal gaz kullanımı ile bilinçlenen tüketiciler sayesinde kombiler, tasarruflu ve güvenli bir ısınma sistemi sağlar. Değişken kullanıcı ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler getiren Baymak kombiler, teknik donanım ve parça kalitesinden ödün vermeden uzun süreli kullanım sağlayan ısıtma sistemleridir.

Kombi teknolojileri yıllar içerisinde oldukça ilerledi ve çeşitlendi. Kombi modelleri arasında en doğru tercihi yapmak için kullanım şekli ve kullanılacak yerin özelliklerine dikkat etmeniz gerekiyor. Bireysel ve merkezi olarak çeşitlenen sistemler, yoğuşmalı ve konvansiyonel ısıtma tekniklerine sahip olabiliyor. Konvansiyonel kombiler, doğal gazı normal bir şekilde kullanırken, yoğuşmalı kombi modelleri yanma sonucu oluşan gazdaki su buharından dönüşen enerjiyi mevcut enerjisine ekleyerek ek tasarruf sağlar. Yoğuşmalı kombiler, su buharını enerji olarak kullandıkları için, buhar bu süreçte suya dönüşür ve dönüşen suyun dışarı atılması için su tahliye borusu kullanılması gerekir. Fiyat olarak farklılıkları olsa da yoğuşmalı modeller orta dereceli sıcaklıklarda ısıyı sabit tutarak yüksek tasarruf sağlayabilirler.

Baymak Kombi Modelleri

Kombiler çalışma prensibine göre de bacalı ve hermetik olmak üzere iki farklı bölüme ayrılır. Bacalı modeller, bir fan olmaksızın kombide oluşan gazın genleşerek bir baca aracılığıyla atmosfere bırakılmasını sağlar. Bu tarz kombilerin kullanılacağı ortamların mutlaka uygun standartlara göre hazırlanmış olması gerekir. Giderlerin çıkacağı bacalara ihtiyaçları vardır. Hermetik kombiler ise daha farklı bir sistem kullanır ve yanma sonucu oluşan gaz fan yardımıyla atılır. Kombi içerisinde yer alan fan sistemi, iç borudan faydalanarak bağlı olduğu bacadan atılırken, yanmayı sağlayan temiz hava sistemin içerisine doğru çekilir.

Teknik farklılıklarının yanı sıra, gelişmiş modellerde kontrol sistemleri de değişiklik gösterir. LCD ekran ve full dijital kontrollü modeller kullanıcı kolaylığı sağlar. Kontrol panelli modellerde tüm kazan verilerini görüntüleyebilir, hatta müdahale edilebilir. Farklı eşanjör (ısı değiştirici) yapısına sahip modeller, ısıtma bölgeleri için doğru aralığı sabitlerken, akış sensörü içeren hidrolik gruplar kullanım suyunda yüksek konfor sağlar. Isıtma suyu ve kullanım suyu devresinde donmaya karşı tam koruma getiren modeller, aşırı soğuk mekanlarda ısı kaybını önlmek için özel olarak geliştirilmiştir. Yüksek güvenliğin ön planda olduğu Baymak kombi modelleri, su sıcaklığı çok yüksek olduğunda aşırı ısınma termostatlı koruma, dijital uyarılar ve arıza teşhis sistemi ile en üst seviyede konfor ve güvenlik sağlar.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Baymak Kombi Fiyatları

55 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Baymak Kombiler
  2. Vaillant Kombiler
  3. Buderus Kombiler
  4. Termodinamik Kombiler
  5. Demirdöküm Kombiler
  6. E.C.A Kombiler
  7. Bosch Kombiler
  8. Daikin Kombiler
  9. MAKTEK Kombiler
  10. Hotpoint Ariston Kombiler
  11. Viessmann Kombiler
  12. Alarko Kombiler
  13. Airfel Kombiler
  14. Warmhaus Kombiler
  15. Arçelik Kombiler
  16. Ferroli Kombiler
  17. Protherm Kombiler
  18. TERMOTEKNİK Kombiler
  19. Beko Kombiler
  20. Daylux Kombiler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Baca Tipi
 5. Kapasite A-Z
 6. Isıtma Tekniği
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Baymak
DSACategoryId/2147483638/161876/17723/baymak
Başa dön