Baymak Şofbenler

Evinizin ve banyonuzun sıcak su ihtiyacını karşılayacak farklı boyutlarda çözümler üreten şofben modelleri, hayatınıza kaliteli çözümler getiriyor. Su ısıtma çözümleri sunarken kullandığı malzemeler ile çevreci ve sağlıklı duruşunu koruyan Baymak şofbenler arasında, ailenize ve kullanımınıza uygun bir modeli kolayca bulabilirsiniz. Doğru şofben tercihi ile ailenizin tüm su ısıtma ihtiyaçlarını kolayca çözebilirsiniz. Yüksek miktarda ısınma ihtiyacınız varsa, elektrikli ani ısıtıcılar yerine hermetik şofbenleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Baymak Şofben

Baymak 50 yıla yakın bir süredir ısıtma çözümleri sunan köklü bir kuruluştur. Firmanın yaygın servis ağı ve ülke genelindeki 1500'ü aşkın teknik servis elemanı sayesinde, satış sonrası hizmetleri de oldukça yüksek müşteri memnuniyeti sağlar. ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan olan Baymak, yapmış olduğu partnerliklerle hem gücünü hem de teknolojisini üst seviyelere taşır. Hermetik şofben, elektrikli ani su ısıtıcı gibi güvenilirliği ön planda olması gereken cihazlar üretir.

Zehirli gaz salınımı yapmayan hermetik şofbenler, güvenilir ısınma konusunda çözümler sunar. Hem LPG'li hem de doğal gazlı modelleri bulunan hermetik şofbenler, deposu olmayan Baymak şofbenler arasında yer alır. Baymak elektrikli ani ısıtıcı şofbenler ise 2 ile 4 litre arasında değişen su debisine göre 3 kademeli ısıtma seçenekleri ile küçük banyolar için büyük çözümler sunar.

Baymak Şofben Fiyatları

Baymak şofben teknolojisini geliştirirken önce güven sözü ile yola çıkar. Güvenlik, hijyen, enerji tasarrufu gibi faktörleri ön planda tutarak ürünlerini ortaya çıkaran Baymak'ın elektrikli ani ısıtıcılı şofbenler ve hermetik şofbenler olmak üzere iki ana grupta ev geneli su ısıtıcıları bulunur. Her modelin kendine has avantajları yine kategoriye özgü ek teknolojilerle desteklenir.

Baymak şofbenler son teknolojiyi barındıran tasarımlarında uzun ömürlü ve sağlıklı çözümler sunar. İhtiyaçlara yönelik su depolu ya da su deposuz şofben seçenekleri bulunan Baymak'ın şofben fiyatları da farklı özelliklere göre değişiklik gösterir. Uzun süreli kullanımda ürünlerinin temel kullanım ve güvenlik teknolojilerini her zaman üst seviyede olmasını sağlayan Baymak'ın doğal gazlı, LPG'li ve elektrikli şofben modelleri bulunur.

Baymak Şofben Nasıldır?

Baymak su grubu ısıtma teknolojilerinde, yarım asırdır güven veren ürünleri ile tüketicilerle buluşur. Firmanın tüm ürünleri piyasaya çıkmadan önce güvenlik testlerinden geçip gereken tüm onayları aldıktan sonra tüketiciye sunulur. Su depolu şofbenlerin depolarının emaye kaplaması olmasından asla vazgeçmeyen Baymak, bu sayede depoda kalan suyun hijyen ve sağlık koşullarına uygun saklanabilmesini sağlar. Baymak şofbenler yüksek izolasyonlu olarak üretilirler ve tüm modeller hijyen sertifikasına sahiptir. Uzun süreli kullanım için uygun olan Baymak şofben modelleri kullanıcılardan tam not almayı başarır.

Baymak satış sonrası hizmetleri ile de en az ürünleri kadar yüksek müşteri memnuniyeti sağlar. Baymak markası ürün seçimi, tercih etme, karar verme ve satın alma aşamalarında, tüketicilerin ihtiyacı olan tüm bilgileri güvenli bir şekilde paylaşır. Firma satış sonrası kurulum, servis desteği gibi hizmetlerde de müşteri memnuniyetini yüksek tutar.

Yeni nesillere yaşanabilir ve sürdürülebilir bir dünya bırakmak isteyen Baymak, ham madde kullanımını azaltan, enerji verimliliği sağlayan çevre dostu teknolojiler kullanır. Üretimden doğan atıkları ayrıştıran ve geri kazanımını sağlayan firma, çevreye duyarlılığı yüksek yöntemleri ile de ön plana çıkar. Üretim faaliyetleri ve düzenli faaliyetlerinden dolayı ortaya çıkan karbon salınımını minimum düzeye indirmek için önlemler alan Baymak, çevre ve enerji yönetimine dair tüm süreçleri hassasiyetle yerine getirir.

Baymak Şofben Fiyatları

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Baymak
  2. Fakir
  3. Vaillant
  4. Cvs
  5. Blue House
  6. Veito
  7. Arnica
  8. Arzum
  9. Cemsan
  10. Lider
  11. Aksu
  12. Beko
  13. Clage
  14. Demirdöküm
  15. Hook
  16. Jumbo
  17. King
  18. Siemens
  19. Simetra
  20. Stilevs
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Baymak
DSACategoryId/2147483638/161876/17434/baymak
BAŞA DÖN