Beko LED TV Televizyonlar

Televizyonlar, belgesellerden filmlere kadar geniş içerikleri ile sizlere dijital dünyanın kapılarını açar. Yeni nesil modellerle gelen ekstra özellikler, televizyonları çok daha farklı boyutlara taşır. Beko LED TV televizyonlar, mükemmel görüntü kaliteleri ve interaktif uygulamaları ile ihtiyaçlarınıza beklentilerinizin üzerinde cevap verir.

Beko LED TV

LED TV televizyonlar, alışılmışın üzerinde avantajları ile her evin vazgeçilmez parçalarıdır. LED televizyon sayesinde evinizden dışarıya adım atmadan çok farklı dünyaları keşfedebilirsiniz. Gelişmiş görüntü kaliteleri ile gerçeğinden ayırt edilemez belgeseller izleyebilir, vahşi dünyayı tanıyabilirsiniz. Etkileyici ses sistemleri sayesinde, konserleri yerinde izlemekten farksız, yüksek kaliteli müzikler dinleyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içinden, dilediğiniz özelliklerdeki bir LED TV'yi tercih ederek, farklı dünyalara adım atabilirsiniz.

Teknolojik olarak gelişmiş ürünler sayesinde, kişisel fotoğraflarınızı ve videolarınızı da televizyon ekranında görüntüleyebilirsiniz. Çevrimiçi uygulamalar ile sosyal medya hesaplarınıza bağlanabilir, çok oyunculu oyunlar oynayabilirsiniz.

LED televizyonlar üstün teknik özellikleri dışında, ebat seçenekleri ile de kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermelidir. Ürüne karar vermeden önce, kullanacağınızın odanın boyutlarını belirlemenizde fayda vardır. Oda ölçülerinize uygun bir televizyon seçmeniz, görüntü kalitenizi doğrudan etkiler. Aynı zamanda, ideal boyutlardaki bir ekran daha rahat izleme zevki yaşatırken, herhangi bir rahatsızlığa sebep olmaz. Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, sizler için ideal ürüne karar verebilirsiniz.

Beko LED TV Fiyatları

Çeşitli teknik özelliklerle donatılmış LED televizyonları, farklı etmenlere göre değişen çeşitli fiyatlar ile bulabilirsiniz. Fiyatları etkileyen ilk özellik, televizyonun ebatlarıdır. Televizyon ebatları inç ya da cm olarak belirtilir ve çapraz ekran ölçüsü baz alınır. Ürünün yerleştirileceği evin ya da ofisin bölümü göz önüne alınarak, ideal ölçülerdeki bir modele karar verilebilir. Mutfak ya da benzer alanlarda küçük ekranlı ürünler tercih etmek kullanışlıdır. Geniş oturma odalarında, salonlarda, dev ekranlı bir ürün kullanmak, odanın her uzaklığından aynı rahatlıkta izleme imkanı sunar.

Ebatlar dışında, ürünün sunduğu yazılımsal ya da donanımsal özellikler de fiyat aralığını değiştirir. Donanımsal avantajlardan biri dahili uydu alıcı sistemleridir. Beko LED televizyonların bu özelliği, dekoderin kaplayacağı alanda yer tasarrufu sağlarken, farklı uydu seçeneklerini kullanma imkanı sunar. Yine donanımında bulunan ses iyileştirme özelliği, film ya da müzik izlerken farklı ses teknolojilerini tercih edebilme imkanı sağlar. TV ünitesinde kullanılabilen ürünleri, askı aparatları duvara monte yapabilme kolaylığı sunar. Bütçenize uygun bir modeli, özellik ve tasarım tercihlerinize uygun olarak seçebilirsiniz.

Beko LED TV Yorumları

Beko LED TV'ler, gerek kullanıcı dostu tasarımları gerekse teknolojik avantajları ile her türlü ihtiyaca cevap verir. Kullanımı basit, küçük boyutlu LED televizyonlar herhangi bir ekstra özelliğe gerek duymayan kullanıcılara hitap eder. Bunların dışında, her türlü uygulamaya sahip, donanımsal açıdan dopdolu modeller de teknoloji meraklılarının ihtiyaçlarına cevap verir. Görüntü kalitesi ve renk dengeleri bakımından mükemmel sonuçlar veren ürünler, her tür ışık ortamında aynı kaliteyi sunması ile beğeni toplar.

Akıllı telefonları ve bilgisayarlarındaki benzer uygulamaları, televizyonlarında da kullanmak isteyen herkes, bu ürünler ile aradığını bulabilir. Sosyal medya ortamlarından ayrılamayan kullanıcılar, televizyonları aracılığı ile hesaplarını kontrol edebilir. Büyük ekranlı ürünler, herhangi bir renk bozukluğu ya da görüntü dağılımına yer vermez. Ürünler, hareketli spor turnuvaları ya da araba yarışları gibi hızlı görüntü değişimlerinde, herhangi bir görüntü bozulması yaşatmaz. Beko markası satış öncesi destekte olduğu gibi, satış sonrası hizmetleri ile de başarılı görülür. Dilediğiniz ebatlardaki bir ürüne, bütçeniz ve kişisel tercihleriniz doğrultusunda karar verebilirsiniz.

Beko Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Beko
  2. Samsung
  3. LG
  4. Sunny
  5. Vestel
  6. Philips
  7. Grundig
  8. Sony
  9. Awox
  10. Regal
  11. Axen
  12. Arçelik
  13. Telefunken
  14. Altus
  15. Profilo
  16. Skytech
  17. Navitech
  18. Toshiba
  19. Woon
  20. Finlux
  21. SEG
 2. Ekran Boyutu
  1. 32 inç / 81 cm
  2. 40 inç / 101 cm
  3. 22 inç / 55 cm
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Çözünürlük
  1. Full HD
  2. HD
 6. Görüntü Teknolojisi
 7. Uydu Alıcı
 8. Smart TV
 9. Çözünürlük (Piksel)
 10. Model Yılı
 11. Wi-Fi
 12. Ekran Formatı
 13. Ambilight
 14. Renk
 15. HDMI Girişleri
 16. Tuner
 17. İşletim Sistemi (Smart TV)
 18. Bağlantı Seçenekleri
 19. Curved (Kavisli)
 20. Satıcı
 • Marka Beko
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/beko
BAŞA DÖN