1886 yılından beri dünyanın farklı noktalarına kaliteli ve dayanıklı ürünler sunan Bosch, üstün hizmet anlayışı ve güncel teknolojisi ile beğeni toplar. Kullanıcıları tarafından ilgi gören Bosch, beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, klimalardan termosifonlara kadar birçok farklı ürün ile her eve girmeyi başarır. Bosch termosifon modelleri az enerji ile yüksek performans gösteren sistemleri sayesinde doğa dostu bir çalışma prensibi benimser. Güncel teknoloji ile üretilen bu termosifon modellerini yaşadığınız her ortamda güvenle tercih edebilirsiniz.

Üstün Performans Gösteren Modeller

Bosch termosifon modelleri geniş iç hacmi sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an size sıcak su sağlamak için ideal ölçüde su depolar. Kısa sürede aktif olan sistemleri sayesinde her an kesintisiz sıcak su kullanmanıza yardımcı olur. Yaşam alanlarınıza konfor getiren bu termosifon modelleri ile hem tasarruf eder hem de doğayı korursunuz. Bosch termosifon modelleri;

  • 75 dereceye kadar artırılabilen sıcaklık ayarıyla her kullanım alışkanlığına uyum sağlar.
  • Donma önleme sistemi sayesinde cihazın aşırı soğuk koşullarda bile zarar görmesine engel olur.
  • Emaye ve çelik iç yüzeyi sayesinde suyunuzu sağlıklı koşullarda saklamanıza destek olur.
  • Kumandası sayesinde birden çok musluğa sıcak su sağlama imkânı verir.
  • Mükemmel ısı yalıtımına sahip olduğu için dış ortamın havasından suyun sıcaklığının etkilenmesine izin vermez.
  • Korozyon önleyici sistemleri ile suyun zamanla cihazın performansını düşürmesine engel olur.
  • Az enerji harcayan sistemleri sayesinde faturalarınızdaki yükü hafifletmenizde size destek olurken, çevreyi de korur.

Bosch termosifon modelleri, donma emniyeti ile suyun derecesi 6 olduğunda, suyun derecesini 10 seviyesine çıkarıp donma sorunu yaşamanıza engel olur. Kolay kullanmanızı sağlayan sıcaklık ayar düğmesi ile pratik bir deneyim yaşatır. Ev ve iş yerlerinizde güvenle tercih edebileceğiniz Bosch termosifon modelleri, şık ve modern tasarımı ile her ortamın dekorasyonuna anında uyum sağlar.

Yılların Tecrübesi ile Üretilen Cihazlar

Bosch yılların verdiği tecrübe ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını iyi şekilde analiz eder. Etkili çözümler sunarak kullanıcılarının beğenisini kazanan Bosch termosifon modelleri, azalmayan bir performans gösterir. İlk günkü performansını uzun yıllar sürdürerek yaşam alanlarınıza her zaman konfor sunmaya devam eder. Bosch termosifon modelleri, hızlı çalışan sistemleri ile sıcak suya ihtiyaç duyduğunuz her an zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Aşırı sıcaklığı önlemesi sayesinde kullanıcılarının sağlığına olumsuz etki yapmaz. Susuz çalışmama fonksiyonu ile su kesintilerinde cihazın zarar görmesine engel olur. Çocuk kilidi sayesinde çocuklu ailelerde güvenli bir kullanım sunar.

Bosch güvencesinde olan bu ürünler, ev ve iş yerlerinizde teknolojinin faydalarını hissetmenize destek olur. 24 aya varan garanti süresi ile ürünle ilgili her türlü probleminizde destek almanıza yardımcı olur. Bosch termosifon modelleri; garanti belgesi, kullanma kılavuzu ve ürün parçaları ile özel kutusunda eksiksiz şekilde size ulaşır. Yetkili servis tarafından güvenle bağlanması gereken bu ürünler, günlük hayatınızı kolaylaştırır. Yetkili servis çalışanları gelmeden ürünün paketini açmamalısınız. Ürün ambalajı yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Aksi takdirde garanti kapsamından faydalanamayabilirsiniz. 

Siz de yaşam alanlarınıza konfor getirmek, ihtiyaç duyduğunuz anlarda en kısa sürede ideal sıcaklıktaki suya kavuşmak, kaliteli ürünlerin rahatını hissetmek için Bosch termosifon modellerini tercih edebilirsiniz. Sizin ihtiyacınıza ve yaşadığınız ortama en uygun olan modeli bulmak için Bosch termosifon modellerine göz atmanızda fayda var. Günlük hayatınızı kolaylaştıran Bosch termosifon modellerini hayatınıza dahil ettiğinizde gerisini sizin için yetkili servis çalışanları halledecektir. Bosch termosifon modellerini erişilebilir fiyat seçeneği ve modern tasarımlar ile yaşam alanlarınıza ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Termosifon Fiyatları

3 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Su Kapasitesi
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?