Çalıştığını bile hissettirmeyen, maksimum güce minimum ses ile ulaşan Bosch toz torbasız süpürgeler, ev temizliğini keyifli ve tasarruflu bir deneyime dönüştürüyor. Üstün Bosch teknolojisinin siklonlu modelleri, düşük elektrik sarfiyatı ile sınıfının en iyi performansını tasarruf ve teknoloji ile birlikte maksimum güce minimum ses ile ulaşıyor. Dünyanın en sessiz elektrikli süpürgesi olma özelliğini taşıyan, kendi sınıfının en iyi temizleme performansını gösteren Bosch toz torbasız süpürgeler, farklı renk seçenekleri ve modelleri ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Bosch Toz Torbasız Süpürge Modelleri

Sıradan elektrikli süpürgelere göre yüksek emiş gücü ile dikkat çeken Bosch toz torbasız süpürge modelleri, titiz ev hanımları için üstün temizlik performansını Bosch güvencesi ve konforuyla sunuyor. Gövdesi çok yer kaplamayan Bosch toz torbasız süpürge modelleri, benzerlerine kıyas ile daha hafif ve kolay taşınıyor. Bütün Bosch ev aletlerinde olduğu gibi kolay kullanım için tasarlanmış ergonomik ve şık tasarımıyla dikkat çeken toz torbasız süpürge çeşitleri, kolay tutuş özelliği ve her yöne hareket edebilen 4 adet tekerlekleri ile 11 metrelik etki alanına ulaşabiliyor.

A sınıfı toz emiş performansına sahip olan bu modeller, hijyenik HEPA filtresi ile özellikle alerjik bünyeler ve astım rahatsızlıkları bulunan kişiler için uzun süredir ideal süpürgeler arasında sınıflandırılıyor. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunan sade filtrelerini yerlerinden çıkarmak ve temizlemek ise kullanıcılar için oldukça basit bir işlem gerektiriyor. Üstelik yenilikçi ve özgün Bosch Sensorbagless teknolojisi sayesinde toza hiç temas etmeden entegre RotationClean sistemi ile filtre temizliği minimum efor ile yapılıyor. Yeni nesil tüm Bosch süpürgelerde var olan Bosch QuatroPower sistemi ise bu benzersiz yüksek emiş ve temizleme gücünü en düşük seviye enerji tüketimi ile sunuyor.

Son derece sessiz çalışan Bosch toz torbasız süpürgeler, sessizlik konseptine uygun olarak SilentSound sistemine sahip Bosch süpürge modelleri arasında yer alıyor. Yüksek ses kontrollü motor ve ses izolasyon malzemeleri ile geliştirilen bu modellerin aksesuarları da gürültüsü azaltılmış olarak üretiliyor. Farklı aksesuar seçeneklerine sahip süpürgenin sessiz kullanımlı parke ucu ise Bosch markasının haklı şöhretini doğrularcasına sert zeminlerde oldukça rahat hareket ediyor. Tozu rakiplerine kıyas ile ekstra kuvvetli temizleme performansı ile çeken Bosch toz torbasız süpürge modelleri, hem yatay hem dikey park edilebilen gövdesi ile evlerinizde çok az yer kaplıyor. Sürgülü kilitleme mekanizmasına sahip teleskobik borusuna klipslenebilen 3 parçalı aksesuarları ile birlikte satılan bu süpürgeler; otomatik kablo toplama özelliği, elektronik güç ayarı ve ergoplus tutacakları ile pratiklikte rakipleri arasından kolayca sıyrılıyor.

Bosch Toz Torbasız Süpürge Fiyatları

Bosch güncel teknolojiyi en iyi şekilde ve her yönüyle kullanan dünyanın bir numaralı elektronik ev aletleri ve elektrikli süpürge üreticileri arasında yer alıyor. İşte tam da bu sebeple Bosch toz torbasız süpürgeler devrim niteliğindeki yenilikleri ile sınıflarının en iyi performansını tıpkı geçmişte diğer modellerinde olduğu gibi tüketicilere sunmaya devam ediyor.

Bosch'un ev aletleri konusundaki haklı şöhretine önemli bir katkı yapan bu modeller, siklonlu sisteme geçiş yapmak isteyenler için uygun fiyat ve farklı modelleri ile cazip alternatifler sunarken; yenilikçi ve özgün tasarımları, üstün emiş güçleri, hijyenik Hepa filtresi ve geniş etki alanları (kendi etrafında 11 metre yarıçap) rakipleri arasında bu seriyi farklı kılan özellikler arasında sayılıyor.

Çok yüksek ve asla düşmeyen emiş gücünün yanı sıra A sınıfı enerji verimliliğinin konforunu sunan Bosch toz torbasız süpürge modelleri fiyatı ile de kullanıcılara en avantajlı seçenekleri sunuyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bosch Toz Torbasız Süpürge

14 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  2. Philips Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  3. Rowenta Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  4. Dyson Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  5. Arnica Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  6. Arzum Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  7. Electrolux Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  8. Fakir Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  9. Samsung Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  10. Goldmaster Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  11. Arçelik Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  12. Vestel Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  13. Beko Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  14. Fantom Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  15. Karaca Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  16. Siemens Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  17. Profilo Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  18. Stilevs Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  19. Altus Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  20. Grundig Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Hepa Filtre
 4. Motor Gücü (watt)
 5. Ses Seviyesi (dB) A-Z
 6. Toz Haznesi
 7. Toz Torbası
 8. Ürün Puanı
 9. Renk
 10. Ürün Rengi
 11. Turbo Başlık
 12. Eco Özelliği
 13. Emiş Gücü Ayarı
 14. Toz Hacmi (L)
 15. Satıcı A-Z
 • Marka Bosch
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030/bosch
Başa dön