Carter's Bebek Kıyafetleri

Bebek kıyafetleri geniş bir yaş aralığına hitap eder. Bu aralık bebeğin doğumundan yürümeye başlamasına kadar devam eder. Kız ve erkek bebekleri için üretilen bu kıyafetler oldukça özenli bir şekilde üretilir. Carter's bebek kıyafetleri de bu grubunun başında gelir. Alerji yapacak ve bebekleri tahriş edecek hiçbir materyal ve kumaş bu kıyafetlerde kullanılmaz. Aynı zamanda kimyasal bir ürün kullanılmamasıyla da bebeklerin sağlığı göz önünde bulundurulur. Bu kıyafetler leke tutmamasıyla da anneler tarafından oldukça sevilir. Temizlik açısından da kolay olan erkek ve kız bebek kıyafetleri farklı renk ve desenlerde üretilir. İstediğiniz baskıda da bebek kıyafetleri tercih edebilirsiniz. 

Yazlık kışlık ve baharlık her mevsime uygun bebek kıyafetleri mevcuttur. Terletmemesi ve nefes alan kumaşlardan üretilmesiyle de bebeklerin sağlığını en az ebeveynleri kadar düşünür. Yeni doğmuştan 6 yaşa kadar ürün skalası bulunur. Oldukça esnek kumaşlarla üretilen bebek kıyafetleri bebekleri rahatsız etmez hareketlerini kısıtlamaz. Bebeklerin cilt sağlığını düşünen Carter’s kışın üşütmez yazın ise terletmez kumaşlarla üretim yapar. Bebeklerin ilk adımları için kaymaz ayakkabılardan tulumlara kadar bebekler için her kıyafet bulunur. Ayrıca bu marka kız bebekleri için süslü elbiseler erkek bebekler için kahraman kıyafetleri gibi değişik tasarımlar sunar. Bebek kıyafetleri üzerinde ikonik yazılar ve çizgi film kavramlarını görmek oldukça doğaldır. Her ebeveynin tarzına göre de bebek kıyafetleri değişiklik gösterir. Carter’s bebek giyim ürün skalası da oldukça geniştir. Eldiven, şapka, çorap, zıbın, çanta, tulum, tişört gibi birçok ürünü bir arada tutar. 

Carter’s Bebek Giyim Çeşitleri

Ebeveynler bebeklerinin sağlıklı olması ve konforlu olması için çaba sarf ederler. Bu çaba bebeklerin giyimine doğrudan yansır. Carter’s bebeklere zarar vermeyen malzeme ve kumaşlarla üretim yapar. Bu durum da tercih edilmesini arttırır. Bebeklerin ciltleri yetişkinlere nazaran hassastır. Tahriş etmemesi, alerji yapmaması ve zarar vermemesi oldukça önemlidir. Bu durumları göz önünde bulundurarak üretim yapan Carter’s bebeklere konforlu kıyafetler sunar. Son derece esnek ve yumuşak kumaşlar yardımı ile tasarlanır. Kız ve erkek bebekler içinde farklı modeller sunar. Zengin içeriği sayesinde bebeklerinize aradığınız her ürünü bulabilir bebek trendini yakalayabilirsiniz. Anne şefkatiyle yaklaşan yumuşak dokularıyla adeta bebeklerinizi sarar ve korur. 

Bebeklerin koparabileceği ve yutabileceği hiçbir ürüne yer vermemesiyle en az ebeveynler kadar bebekleri düşünür. Kaliteli ve organik kumaş ve malzemeler den üretilen bu ürünler rahatsız edici değillerdir. Cilt dostu ve termal dengeyi koruyabilecek niteliktedirler. Ayrıca Carter's bebek ürünleri oldukça fazladır. Bebek çantası, yastığı, zıbını, tulumu, mont, uyku tulumu ve elbisesi gibi birçok ürün sunar. Bu ürünler son derece kaliteli ve modern tasarımlara sahiptirler. Carter’s bebek çantası modelleri birden fazla fermuar ve alan sunarken uyku tulumları da çocukların uykusu sırasında rahatsız edecek ve sağlığını tehlikeye atacak hiçbir madde içermez. Sağlam yapıda ürünler tasarlayan Carter’s ailelerin beğenisini kazanır. Bebekler oldukça hızlı büyürler. Geçen ay almış olduğunuz kıyafetlerin bu ay küçük gelmesi de buna örnektir. Ayrıca bebeklerin kasları da oldukça gevşektir. Oldukça hızlı hareket eden bebekler için Carter’s kaslara zarar verecek hiçbir üretim yapmaz. Bu bebek kıyafetlerinde hiçbir baskı ve hareket kısıtlayıcı bir engel yoktur. Bebeklerin serbest bir şekilde hareket ederek büyümesini sağlar. Bu doğal ve esnek yapıda olan bebek kıyafet veya ürünlerini temin etmek için sitemizi ziyaret edebilir ihtiyacınız olan ürüne ulaşabilirsiniz. 

Eşsiz Tasarımları ile Carter’s Bebek Giyim

Ebeveynler bebeklerinin sağlıklı ve konforlu kıyafetlerle vakit geçirmesini isterler. Carter’s de bebeğinizin konforunu düşünerek ve onun hareketine zarar vermeden ürünler tasarlar. Rahat kesimi ve kumaşı sayesinde bebeğinizin aktivitelerine engel olmaz aksine konforlu dakikalarına eşlik eder. Bambu ve pamuklu gibi doğal ürünler yardımıyla bebeğinizi sarar ve alerji yapmaz. Isıyı dengede tutması ve kolay temizlenmesi sayesinde de ebeveynleri mutlu eder. Hem üşütmeyen hem de terletmeyen kumaşlarıyla 4 mevsim kullanılabilen ürünler üreten Carter’s miniklerin sağlığını korur. 

Carter’s yenidoğan bebeklerden itibaren şık ve şirin tarzda bebek kıyafetleri üretir. Farklı renk ve desen seçeneği sayesinde hem erkek hem de kız bebek tarzına hitap eder. Minik minik çiçek figürleri, araba, meyve ve yazılı gibi birçok ürün barındıran Carter’s bebek trendine uygundur. Ayrıca beyaz, mavi, pembe, lila, mor, turuncu gibi birçok renk skalasıyla da fark yaratır. Kız bebekleri için etekli modellerden erkek bebekler için papyonlu modellere kadar bu marka değişik tasarımlar içerir. Ayrıca renklerin enerjide bebeğinizin ilgisini ve enerjisini etkileyebilir. 

Ebeveynler yazın bebekleri için tek parça ürünler tercih eder. Fakat kışın soğuk bir tehdit olabilir. Bu durumda da Carter’s bebek mont modelleri imdadınıza yetişir. Tamamen pamuk ve tüyden üretilen bu montlar en az sizin sevginiz kadar bebeğinizi ısıtır. Bu montlar da kız ve erkek bebeklere göre değişiklik gösterir. Hem renk hem de desenleriyle ayrılan bu montlar her ebeveynin tarzına göre vücut bulur. 

Carter’s Bebek Ürünleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek ürünleri seçerken dikkat edilmesi gereken ilk unsur bebeğin yaşı, boyu ve kilosudur. Bebeklerin konforlu ve rahat hareket edebilmesi için bu unsurlar oldukça önemlidir. Bir diğer etken ise kumaş tipidir. Bebeklerin alerji olmaması için sağlıklı kumaşlar tercih edilmesi önemlidir. Carter’s de bebekleri düşündüğünden ötürü pamuklu kumaşlarla üretim yapar. Carter’s bebek zıbın modellerinden mont modellerine kadar sağlıklı ve esnek kumaş yardımıyla tasarlanır. Böylelikle bebekler konforlu kıyafetleriyle büyümeye devam eder. Bebekler hızlı büyüyen canlılardır. Bu durumu da göz önünde bulunduran Carter’s ürün fiyatları uç seviyede tutmayarak aile ekonomisini düşünür. 

Carter’s Bebek Ürünleri ve Özellikleri

Carter’s erkek bebek ve kız bebekler için ürünler tasarlar. Bu tasarımlarında da bebek sağlığına oldukça önem verir. Bebeklerin hastalanmasını engellemek için ısı düzeyini ayarlar ve ürünler üşütmez, terletmez kumaşlarla üretilir. Kolay çıkarılıp giyilmesiyle de bebek ve ebeveynlerin ekstra bir efor sarf etmesinin önüne geçer. Yaz ayları için kısa ve sıfır kolda ürünler üretirken kış için bebeklerin sırtının açılmasını engelleyen tarzda ürünler tasarlayan Carter’s bebeklerin hastalanmasını engeller. Bebeklerin sağlığını düşünürken de popüler tarzda ürünler tasarlar. Farklı model ve renkte ürünler sunar. 

Carter’s zıbın erkek ve kız bebekler için kurtarıcıdır. Rahatsız etmemesi be belinin açılmasını engelleyerek bebeklerin konforunu sağlar. Ayrıca vücuda direkt temas ettiğinden ötürü bambu ve pamuklu kumaşlarla üretilir. Böylelikle bebekler tahriş olmaz ve alerjik reaksiyona uğramaz. Kaşındırmayan ve terletmeyen kumaşlar olduğundan ötürü de bebeğin konforunu kötü yönde etkilemez.

Carter bebek tulum modelleri doğum esnasından yürümesine kadar ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir. Tek parça olması ve çıkarılıp giydirilmesiyle pratiklik sağlaması ailelerin beğenisini kazanır. Hem rahat olması hem de kaliteli olması sayesinde de bebeklerin yüz ifadesinden rahatlığı anlaşılır. Erkek ve kız bebekleri için farklı tasarımlarıyla da dikkat çeker. Miniklerin daha da tatlı gözükmesi için adeta rol oynar. Üzerinde rahatsız edici ve sağlığını etkileyecek bir unsur bulundurmamasıyla da Carter’s sıklıkla tercih edilir.

Bebeklerin deliksiz ve rahat bir uyku geçirmesi için uyku tulumları oldukça önemlidir. Bu noktada da devreye giren Carter's uyku tulumu modelleri adeta pamuklar üzerinde uyku sunar. Oldukça rahat ve terletme yapmaması da bebek sağlığı için oldukça önemlidir. Organik yapıda olan malzemeleri ile bebeklerin rahat ve konforlu bir uyku geçirmesini sağlar.

Carter’s Bebek Giyim Fiyatları

Carter’s bebek elbise modellerinden uyku tulumlarına kadar ürün sunar. Bebek alışverişinde sıklıkla tercih edilen Carter’s eşsiz ürünleriyle dikkat çeker. Bebeklerin hem rahatlığını hem de şıklığını bir arada sağlar. Hem erkek hem de kız bebeklerine aynı anda hitap eder. Yeni doğan bebeklerden 6 yaşa kadar ürün bulundurmasıyla da oldukça sevilir. Geniş ürün skalası olmasıyla sadece bebek kıyafetleri değil bebeklere ihtiyaç duyulan her ürünü bünyesinde bulundurur. Gömlek, pantolon, elbise, etek ve çanta gibi birçok ürün sunar. Çocukların özgür ruhta olması içinde en güzel renkte ve kalitede kumaşlar tercih eder. Bebekler çabuk gelişen canlılar olduğundan ötürü de sürekli bir kıyafet ihtiyacı doğar. Carter’ aile ekonomisini de düşünür. Her bütçeye uygun olan bu ürünler son derece kaliteli olmasıyla da bir diğer çocuğun da kullanması mümkündür. Ayrıca geri dönüşebilir olmasıyla da çevre dostudur. Fiyat performans ürünleri olan Carter’s ebeveynler tarafından sevilerek kullanılır. 

Carter’s Bebek Ürünleri Nasıl Yıkanır?

Bebekler kolay tahriş ve alerji olabilirler. Bunun önüne geçmek içinde cilt dostu deterjanlar kullanılmalıdır. Bu deterjanların kokusuz ve paraben içermemesi de oldukça önemlidir. Yıkarken ters çevirmeniz de bebeğinize yapılan ufak bir iyilik olacaktır. Bir diğer önemli unsur ise yıkanma derecesidir. Önerilen dış giyimlerin 40 iç giyimlerin ise 60 derece yıkanmasıdır. Bu derece sağlık ve hijyen için oldukça yeterli olacaktır. Ayrıca bebek kıyafetlerinin etiketlerinde yer alan temizlenme talimatlarına uyulması da oldukça önemlidir. Bu talimatlara uyulduğunda olumsuzlukların önüne geçişmiş ve bebeklerin sağlığı korunmuş olacaktır.

Carter’s Bebek Ürünleri Sağlıklı mıdır?

Ebeveynler bebeklerinin sağlıklı ve konforlu kıyafetlerle vakit geçirmesini isterler. Carter’s de bebeğinizin konforunu düşünerek ve onun hareketine zarar vermeden ürünler tasarlar. Rahat kesimi ve kumaşı sayesinde bebeğinizin aktivitelerine engel olmaz aksine konforlu dakikalarına eşlik eder. Bambu ve pamuklu gibi doğal ürünler yardımıyla bebeğinizi sarar ve alerji yapmaz. Isıyı dengede tutması ve kolay temizlenmesi sayesinde de ebeveynleri mutlu eder. Hem üşütmeyen hem de terletmeyen kumaşlarıyla 4 mevsim kullanılabilen ürünler üreten Carter’s miniklerin sağlığını korur. Herhangi bir tahriş veya alerjik reaksiyon söz konusu değildir. Aynı zamanda kimyasal bir ürün kullanılmamasıyla da bebeklerin sağlığı son derece düşünülür.

Carter’s Bebek Ürün Yelpazesi Geniş midir? 

Carter’s bebek ürün yelpazesi oldukça geniştir. Tek tip ürün bulundurmaması ve her türlü bebek ihtiyacına karşılık vermesiyle de ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir. Eldiven, şapka, çorap, zıbın, çanta, tulum, mont, tişört gibi birçok ürünü bir arada tutar. Bu ürünleri de son derece kaliteli malzemelerden üretir. Olumsuz bir etkisi ve yorumu bulunmayan markanın kullanıcıları son derece memnundur. Üzerinde bebeklerin yutabileceği veya zarar görebileceği bir malzeme de bulundurmaz. Son teknolojiyle birlikte pamuklu ve bambu kumaşlarla üretim yapar. Bu durum da bebeklerin esnek ve rahat kıyafetlerle büyümesini sağlar. Bebeğinizin hem sağlıklı hem de rahat kıyafetler ile büyümesi için Carter’s i ziyaret edebilir, ihtiyacınızın olan bebek malzemesini temin edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Carter's Bebek Kıyafetleri

802 ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Bebek
Bebek
Body
Body
Takım & Setler
Takım & Setler
Hastane Çıkışı
Hastane Çıkışı
T-Shirt & Bluz
T-Shirt & Bluz
Tulum
Tulum
Elbise
Elbise
Şort
Şort
Etek
Etek
Pantolon
Pantolon
Patik & Ayakkabı
Patik & Ayakkabı
Mayo & Bikini
Mayo & Bikini
İç Giyim
İç Giyim
Yelek
Yelek
Aksesuar
Aksesuar
Hırka
Hırka
Mont
Mont
Eşofman
Eşofman
Sweatshirt
Sweatshirt
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 802 ürün
DSACategoryId/2147483636/60007347/carters2