Konfordan vazgeçemeyenler için mükemmel bir tercih olan Cvs vantilatör seçenekleri, birbirinden farklı, değişik modelleri ile beğeni kazanıyor. Zarif ve şık tasarımları, üstün özellikleri, pratik ve fonksiyonel bir ürün olması, Cvs vantilatör ailesini en çok tercih edilen ürünler arasında bulunduruyor. Kullanım özellikleri ve uygun fiyatları ile öne çıkan Cvs vantilatör modelleri arasında, her kullanım şekline ve tercihine uygun seçenekler bulunuyor. Elektrikli küçük ev aletleri sektöründe, her gün yaşanan gelişmeler ve yeniliklere yakından ayak uyduran Cvs markası, vantilatör üretiminde de başarılı bir grafik sergiliyor. Performans değerlendirmeleri ve yeniliklere yaklaşımı ele alındığında Cvs markalı ürünler, tercih sıralamalarında her gün daha öne çıkan bir başarı sağlamış bulunuyor. 

Cvs Vantilatör Modelleri

Zaman ayarlı ve simit ayaklı vantilatör ile kullanım süresini kendinizin ayarlayabileceği esnek bir ürüne sahip olabilirsiniz. Simit formunda tasarlanmış vantilatör ayağı, zemini tam kavrayarak, vantilatörün çalışması esnasında dengesizlik oluşmasının önüne geçiyor. Bu özelliği ile güvenli kullanımın ilk ve en önemli adımı atılmış oluyor. Izgaralı güvenlik paneli, pervanelerin önünde güvenli bölge oluşmasını sağlıyor. Çalışma esnasında, pervanelere ulaşımı engelleyen tasarım, olabilecek ev kazalarının önüne geçmeyi amaçlıyor. Düşük ses seviyesinde çalışan Cvs vantilatör modelleri, 3 ayrı çalışma kademesinde çalıştırılabiliyor. En düşükten en yüksek kademeye kadar her seviyede, en düşük ses seviyesinde çalışarak, konforlu bir kullanıma imkan sağlıyor. 

Güvenli ve profesyonel kullanım için tasarlanmış olan sanayi tipi Cvs vantilatör modelleri, güçlü motor hacmi ile etkili bir serinletme sağlıyor. Ayaklı kullanım için tasarlanmış olmakla birlikte, Cvs sanayi tipi vantilatörler, dilerseniz yerde, masa üzerinde ya da duvara monte edilerek de kullanılabiliyor. Güçlü motor yapısına rağmen oldukça sessiz ses seviyesinde çalışan Cvs vantilatör, 3 kademe güç kademesinde de minimum ses seviyesinde performans sağlıyor. Cvs vantilatör başlığı, geniş salınım açısına sahip bulunuyor. Bu özelliği ile bulunduğu ortamda geniş bir alanın serinlemesini sağlıyor. Serinletme ihtiyacı duyulan alanın genişliği göz önüne alındığında, profesyonel sanayi tipi Cvs vantilatörler doğru bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. Güçlü motor ve üstün özelliklere sahip ürün, enerji tasarrufu sağlayan düşük bir tüketimle çalışıyor. 

Dengeli bir kullanım sağlayan tripod ayağa sahip Cvs vantilatör, ayarlanabilir yüksekliği ile farklı kademelerdeki yüksekliklerde kullanılabiliyor. Maksimum 1,65 cm yükseklikte kullanılan vantilatör, çubuk pervane kafesi ile güvenli kullanım sağlıyor. Kademeli güç seviyesi, istenilen yükseklikte pervane hızı elde etmenize yardımcı oluyor. Ebatlarının ideal ölçülerde olmasının yanı sıra güçlü motoru ile mükemmel bir performansa sahip bulunan Cvs ayaklı vantilatör, ev ve ofis için ideal bir ürün olarak dikkat çekiyor. 

Cvs Vantilatör Fiyatları

Güçlü ve üstün özellikleriyle, kullanıcılarının dikkatini çeken Cvs vantilatör fiyatları ile de beğeni kazanıyor. Kaliteli ve yüksek performans beklentilerini karşılayan ürünün, her kesime hitap eden avantajlı fiyatları, oldukça cazip imkanlar sunuyor. Farklı beklentilere farklı özelliklerde ürünler üreterek, fiyat ve beklenti dengesini olumlu seviyede tutmayı başaran Cvs vantilatör, bu sayede başarılı bir izlenim bırakıyor. 

Cvs markasının işbirliği içinde bulunduğu satış kanalları ile dönemsel olarak gerçekleştirdiği etkin fiyat kampanyaları da eklenince, ulaşılabilir temalı Cvs vantilatörler daha cazip hale geliyor. Alışverişte önceliği düşük fiyat beklentisi olan müşteri grubu için de önemli sayılabilecek avantajlara sahip bulunan ürün, farklı fiyat ve model seçenekleriyle alıcısıyla buluşuyor. 

Yenilikçi ve öncü tasarımlarıyla dikkat çeken Cvs markası, fonksiyonel ve pratik ürünleri, maksimum fayda ve minimum fiyat garantisiyle satışa sunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cvs Vantilatör

11 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Değerlendirme Puanı
DSACategoryId/2147483638/161876/17412/cvs