Demirdöküm 

Demirdöküm, farklı ısıtma ve soğutma sistemlerini üreterek her ihtiyaca yanıt vermektedir. Evinizde, ofisinizde ve dilediğiniz her ortamda sıcak bir ortam yaratmak, sıcak su ihtiyacını karşılamak adına Demirdöküm markasının ürettiği kombilerden yararlanabilirsiniz. Kombilerin tasarruflu çalışma özelliği sayesinde, elektrik faturalarınızın da azaldığını göreceksiniz. Kullanıcılarının ihtiyaçlarına özel olarak Demirdöküm markası, pratik ve konforlu kullanıma uygun olarak kombi tasarımları yapar. Kombilerin yanı sıra, enerji verimliliği sağlayabilen termosifonlar da markanın imzasını taşır. Bu ürünler sayesinde, evinizde ya da dilediğiniz her ortamda sıcak su elde edebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, markanın ürettiği kombiler ile peteklerin ayarını yaparak sıcak ortamlar oluşturabilirsiniz. Demirdöküm’ün ürün gamı içinde bulunan klimalar da özellikle sıcak havalarda sık sık kullanılan ürünlerdir. Ancak ortamda sıcak bir ortam oluşturmak adına da klimaların sıcak modunu ayarlayarak bu ürünleri kullanabilirsiniz. Yaşam alanlarında sıcak ya da serin ortamlar oluşturmak için Demirdöküm klimalarını satın alabilirsiniz. Markanın geliştirmiş olduğu ürünlerin pratik kullanımlı ara yüzleri vardır. Böylece ürünleri kullanırken zorluk yaşamazsınız. 

Dijital ekranları bulunan termosifonlar da Demirdöküm’ün ürün yelpazesi içinde yer alır. Termosifonlar ile mod seçimini rahatlıkla yaparak, dilediğiniz su sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Donma korumalı olarak geliştirilen termosifonlar, özellikle kış aylarında suyun donmasını önleyecektir. Aynı zamanda, termosifonlardaki kazanlarda yer alan emaye kaplamaların da ürünlerin direncini artırdığını söyleyebiliriz ve bu sayede, bozulma ya da paslanma gibi durumlar da meydana gelmez. LED göstergeli olarak tasarlanan termosifonlar, karanlık ortamlarda bile rahatlıkla mod seçimi yapabilmenize yardımcı olur. Örneğin, ekonomik modu seçerek, elektrik tasarrufu yapabilmeniz de mümkün olacaktır. 

Demirdöküm Ürün Seçenekleri 

Demirdöküm kombi tasarımlarıyla bilinen en popüler markalardan bir tanesidir. Markanın imzasını taşıyan kombilerin, yoğuşmalı özellikleri sayesinde, enerji tasarruflu bir şekilde bu ürünleri kullanabilmeniz mümkündür. Kombilerin yanı sıra, markanın ürettiği klimalar ile yaşam alanlarınızın da ısısını kontrol altına alabilirsiniz. Klimaların kumandası sayesinde, ortamdaki ısıyı yerinizden kalkmadan ayarlayabilmeniz mümkündür. Pratik bir şekilde ısıyı yönlendirmeniz adına kumandalardaki gösterge butonlarına basmanız yeterlidir. Klima kumandaları, sıcaklık göstergesi butonlarına sahip olan ürünlerdir. Isıyı rahatlıkla kontrol altına alarak, kumandaların işlevlerinden yararlanabilirsiniz. Sıcaklık göstergesi bulunan klimalar ile hangi sıcaklık seviyesinin üflenmesini istiyorsanız, kumandadan ayarını yapabilirsiniz. 

Demirdöküm markasının geliştirmiş olduğu klimalar, sessiz çalışma özelliğiyle ortamdaki havanın ısısını değiştirir. Düşük ses ile çalışan klimalar, bu yönüyle bireylere kullanım kolaylığı sağlar. Böylece klimaları kullanma konforunuz da artmış olur. Klimalarda yer verilen fanlar sayesinde ise geniş noktalara ısı ya da serinliğin yayılabilmesi mümkündür. Geniş alanlara etki etmekte olan Demirdöküm klimalar, ev ya da ofis gibi ortamlarda ideal sıcaklığı yakalayabilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda, klimalarda zamanlama özelliği de vardır. Bu özellik, belli zamanlarda klimalarınızı çalıştırabilmeniz anlamına gelir. Zamanlama özelliğini kullanarak, klimanızı belli aralıklarda çalıştırabilirsiniz. Klimalardaki korumalı filtreler ile hijyenik bir şekilde bu ürünlerin kullanımını da sağlayabilirsiniz. Kir ve toza karşı da filtrelerin koruma yaratması verimli bir kullanım özelliğidir. Dolayısıyla ortamdaki hava kaliteniz bu filtreler sayesinde artmış olur. İnverter klima üretimleriyle öne çıkan markanın, enerji tasarruflu olarak bu ürünleri tasarladığını söyleyebiliriz. Bu sayede, bütçeniz de sarsılmadan klimaları kullanabilmeniz mümkün olur. Turbo modlu olarak çalışan ürünler de Demirdöküm markasının ürün gamı içinde yer alır. Turbo modlu olarak geliştirilen klimalar, hızlı bir şekilde soğutma ve ısıtma yapan ürünlerdir. Evinizde ya da dilediğiniz her ortamda ideal sıcaklık seviyesinin kısa zamanda oluşturulması için markanın ürettiği klimaları satın alabilirsiniz. Aynı zamanda, bu ürünlerin estetik gövde yapıları sayesinde, mekanda şık bir görünüm de yakalanabilir. 

Demirdöküm Kombiler İle Konforlu Yaşam Alanları

Demirdöküm klima tasarımlarıyla öne çıkan ısıtma ve soğutma sistemleri markalarından bir tanesidir. Ürettiği klimaların yanında kombi tasarımlarıyla da tercih edilen bir markadır. Yoğuşmalı olarak üretmiş olduğu kombilerin enerji verimliliği sağladığını söyleyebiliriz. Bu özellik sayesinde ise kombiler bütçe dostu olarak çalışma performansı gösterir. Aynı zamanda, yoğuşmalı kombilerin sessiz bir şekilde çalışması, diğer bir konforlu kullanım özelliklerinden bir tanesidir. Kombilerin gövde yapısı, dijital kontrol paneli koyularak tasarlanmıştır. Pratik ara yüzlü olan kombilerin özelliklerini bu sayede rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, arayüz üstünden su ve kaloriferlerinizin sıcaklıklarını da ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz. Çok kısa bir zamanda peteklerin ısınma işlemi kombiler sayesinde gerçekleşmiş olur. Demirdöküm kombilerdeki hermetik baca sayesinde, ev ya da ofis gibi ortamlarda kombiler kolaylıkla montajlanabilir. Kombilerdeki eşanjörler ise paslanmayan çelikten imal edilmiştir. Bu durumda, uzun ömürlü ve işlevsel eşanjörlerin ortaya çıkardığı verimden yararlanmış olursunuz. Smart ısıtma özelliğine sahip olan Demirdöküm kombiler, son derece fonksiyonel ürünlerdir.

Kombilerdeki sensörler, ortamdaki sıcaklığını tespitini sağlar. Böylece gerekli ısıtmanın gerçekleşmesi için doğru ısı oranını belirler. Akıllı ısıtma sistemi, enerjinin de tasarruflu bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Kombilerde yer alan dijital ekranlar ise, su ve kalorifer sıcaklığını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Demirdöküm markalı kombiler, her zaman kolay kullanımlı ve son derece pratik kullanımlı ürünlerdir. Kombilerdeki yoğuşma özellikleri ise ortamdaki ısıya uygun olan sıcaklığı oluşturmaktadır. Her zaman kullanıcı dostu olarak geliştirdiği klima ve kombi modelleriyle ön plana çıkan Demirdöküm markası, kullanıcılar tarafından ilk tercih edilen firmalardan bir tanesidir. Yüksek Verimlilikle Çalışan Demirdöküm Kombiler 

Markanın sahip olduğu teknolojik donanımları, ürettiği kombilerde gösterdiğini söyleyebiliriz. Bu durum, kombiler başta olmak üzere, markanın ürettiği diğer ürünlerinde üstün performans göstermesine yardımcı olur. Demirdöküm markasının tasarladığı kombiler, dayanıklılığıyla da göz doldurmaktadır. Dirençli yapıları sayesinde, uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Demirdöküm markası, atık gazını atma yöntemine göre hermetik veya bacalı kombi üretimleri yapar. Bu kombilerin kullanıcıları ise memnuniyetleri konusunda geri bildirimde bulunurlar. Isı verimliliği sağlayan kombilerin daha ekonomik bir kullanıma da olanak sağladığını söyleyebiliriz. Kullanıcı dostu tasarımları olan Demirdöküm kombiler, kullanıcı dostu tasarımlara sahiptir. Kolay kullanılabilirlikleri ve dış tasarımlarıyla da kullanıcıların konforlu bir şekilde bu ürünleri kullanması mümkün olmaktadır. 

Kombilerin teknik özellikler bakımından birbirinden ayrıldığını söyleyebiliriz. Buna bağlı olarak da Demirdöküm kombi fiyatları da farklılık gösterir. Kolayca kullanabileceğiniz Demirdöküm kombiler, farklı renk seçenekleriyle tasarlanan cihazlardır. Renk seçeneklerinin yanı sıra, ölçülerinin de her ihtiyaca uygun olarak seçeneklere ayrıldığını söyleyebiliriz. Kombilerdeki ayarlanabilir tuş ve ışıklı göstergeler sayesinde, bu ürünleri kolayca kullanabilirsiniz. Ölçülerini de seçerken, montajlamanın yapılacağı yere uygun bir modeli tercih edebilirsiniz. Kombilerin renklerini de ev ya da ofis dekorasyonunuza uygun olarak seçebilirsiniz. Çünkü evinizde ya da ofisinizde dekoratif renk tonlarına uygun seçenekler markanın ürün gamı içinde yer alır. Genel olarak, Demirdöküm markalı kombiler, duvara montajlanarak kullanılabilmektedir.

Demirdöküm Kombi Modelleri

Her ihtiyaca ve talebe uygun olarak üretilen kombi modelleri bulunmaktadır. Demirdöküm markası, bu anlamda geniş bir ürün yelpazesini kullanıcıların taleplerine sunar. Markanın ürettiği kombi modelleri arasında, farklı tip özelliklere sahip olan kombiler yer alır. Bu modeller arasında; yoğuşmalı, hermetik, bacalı ve benzeri kombi seçenekleri yer alır. Yoğuşmalı kombilerdeki çalışma prensibi, yoğuşma gerçekleştikten sonra, ortaya bir atık gaz çıkar. Bu yüksek sıcaklıktaki atık gazların bacadan atılımı gerçekleşmeden önce, premix eşanjörler ile tesisat suyu bir kez daha değerlendirilir. Yoğuşmalı olan kombilerin bu özelliği sayesinde, yakıt tasarrufu da maksimum düzeyde olur. Dolayısıyla yakıt ekonomisi sağlayan kombilerin başında yoğuşmalı modeller gelmektedir. 

Yoğuşma özelliğiyle üretilen kombi modelleri, farklı watt güçleriyle çalışır. Bu anlamda tasarlanan yoğuşmalı kombiler, 24, 28 ve 35 watt güç kapasiteleriyle çalışmaktadır. Isı ve sıcaklık seviyesinin maksimum düzeyde olacağı yoğuşmalı kombiler, sessizce çalışarak ortamdaki kişileri asla rahatsız etmez. Bunun yanı sıra, yoğuşmalı kombiler, peteklere su basarken de doğalgaz tüketimini en az seviyeye çeker. Genel olarak, su ve gaz tüketimini en verimli şekilde kullanan yoğuşmalı kombiler, kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Kombilerdeki teknik özelliklerin değişmesi, ürünlerin fiyat aralıklarını etkiler. Aynı zamanda, markanın farklı metrekare büyüklüklerine özel olarak tasarlamış olduğu petek modelleri de vardır. Petek büyüklüklerinin farklılık göstermesi ise Demirdöküm petek fiyatları üzerinde etkilidir. Petek sayısı, büyüklüğü ve malzeme yapısı peteklerin fiyat aralıklarına etki eder. 

Demirdöküm Kombi Aksesuarları

Yeni enerji kaynaklarının yaşam alanlarına girmesiyle birlikte, kombilerin önemi de artmıştır. Artık hemen hemen her evde doğalgaz bulunmaktadır. Bu durum, kombi kullanımının da sıklaşmasına yardımcı olmuştur. Isınma ve sıcak su desteğinin elde edilmesi için kombilerden destek alınır. En doğal ve temiz bir şekilde enerji kaynağını elde edebileceğiniz doğalgazın ülkemizde yaygınlaşması kombiler sayesinde mümkün olmaktadır. Kombilerin kendine özel yapıları ve farklı büyüklükleri varır. Buna bağlı olarak mekanların büyüklüklerine uygun bir ısıtma işleminin gerçekleşmesine de yardımcı olur. Ancak kombilerde belli aksesuarların kullanması da önemli bir detaydır. Kombi aksesuarları arasında farklı ürünler yer almaktadır. Bunlar arasında, oda termostatı ürünü ilk başı çeker. Oda termostatları, kombinizin ısı ayarının kolayca yapılmasını sağlar. 

Kombilerin tesisatlarına bağlı olarak bulunan radyatörlerde ve bacalarda yer verilen tüm parçalar kombilerin aksesuarlarını oluşturur. Hermetik ve yoğuşmalı kombilere uygun olarak farklı aksesuar modelleri vardır. Ünlü kombi markaları arasında yer alan Demirdöküm kombilerine özel olarak da üretilen aksesuar seçenekleri bulunmaktadır. Doğalgazın yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte, en fazla tercih edilen ısınma araçları arasında kombiler gelmektedir. Kombilerin baca gerektiren özel donanımları nedeniyle farklı aksesuarlara gereksinim duyulmaktadır. Baca boyu yeterli düzeyde olmayan kombiler için 50 cm kombi baca uzatması ya da hermetik 50 cm kombi baca uzatmalarından yararlanılabilir. Bu baca boyutları yeterli düzeyde baca mesafesi sağlayacaktır. 

Bazı evlerde baca konumu düz bir şekilde yükselmez. 45 derece kombi baca dirseği ya da 90 derece kombi baca dirseği evlerdeki yoğuşmalı ve hermetik kombiler için kullanılarak sorun çözülebilir. Bu dirsek modelleri, farklı kirli gaz çıkışlarını yapmak adına kullanılmaktadır. Suyun derecesi ya da oda sıcaklığının derecesini ölçen dijital özellikte oda termostatları da kombi aksesuarları arasında yerini alır. Kablolu ya da kablosuz olarak iki şekilde satışa sunulan bu ürünler, son derece fonksiyonel özelliklere sahiptir. Dijital olarak tasarlanan termostatların yanı sıra, manuel olarak da imal edilen termostat modelleri vardır. Eğer cep telefonlarınızla kombinizi yönetmek istiyorsanız, akıllı kombi kiti çeşitlerini gözden geçirebilirsiniz. Bu kitler sayesinde, zamandan ve enerjiden de tasarruf etmiş olursunuz. Zaman içinde bozulma ve aşınma gibi problemler yaşanırsa, değiştirilebilir kombi flatörleri kullanabilirsiniz. Kombilerin radyatör vana ve kolektör seçenekleri de farklı teknik özellikler ile üretilen aksesuarlardan bir kaçıdır. Kombilerdeki ısınmanın kolaylaşmasına yardımcı olan ana aksamlar arasında, sirkülasyon pompaları da yer alır. 

Demirdöküm Şofben 

Demirdöküm şofben üretimlerine de imza atan markalardan bir tanesidir. Ev içinde temel ihtiyaçlarınıza yanıt verecek olan şofbenler, sıcak su desteğini almanıza yardımcı olur. Özellikle ev için olmazsa olmaz olan şofbenler, soğuk ya da sıcak suyu kullanmaya hazır hale getiren cihazlardır. Şofbenler, farklı çalışma prensiplerine sahiptir. Montajlandıkları yerde sıcaklık ayarı yaparak işleyişini devam ettirirler. Teknolojik yönden gelişmiş olan şofben modelleri, markanın imzasıyla anlam kazanmaktadır. Günlük hayatta, kullanımı oldukça önemli olan sıcak suların sağlanması için şofbenlere ihtiyaç duyulabilmektedir. Sıcak su sağlamak adına önemli bir görev üstlenen şofbenler, her evin önemli ihtiyaçlarından bir tanesidir. Son derece bütçe dostu olarak tasarlanan şofbenler, dilediğiniz sıcaklıkta suyu elde etmenize de yardımcı olur. Markanın tasarladığı şofben modelleri, farklı sayılarda kullanım şeklini destekler. Çünkü şofbenlerin farklı özellikleri ve çalışma prensipleri vardır.

Uzun senelerdir şofben üretimleriyle talep gören Demirdöküm markası, çevre dostu tasarımlara imza atmaktadır. Çevre dostu olarak tasarladığı şofbenlerin yanı sıra, tasarruflu bir şekilde çalıştırılan şofbenler ile bütçe dostu kullanımlara olanak sağlar. Son zamanlarda, şofben tasarımları konusunda uzmanlaşmış olan markanın çok sık tercih edildiğini söyleyebiliriz. Günlük hayatta, kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz adına şofbenlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Sıcak su elde etmek için şofben arayışı içindeyseniz, dilediğiniz farklı tasarımdaki şofbeni satın alabilirsiniz. 

Demirdöküm Ürün Fiyatları

Demirdöküm markasına ait farklı tip ısıtma cihazları üretilmektedir. Markanın imzasını taşıyan ürünler, farklı teknik özellikler ve çalışma prensiplerine sahiptir. Örneğin, kombiler bu sistemlerin başında yer almaktadır. Doğalgaz ile ısınmak ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilmek adına kombileri kullanabilirsiniz. Kombilerin yoğuşmalı, hermetik ve bacalı olması, fiyatlarının değişkenlik göstermesine neden olur. Aynı şekilde markanın tasarladığı, klima, termostat, şofben ve benzeri ürünlerin de tasarım yapılarının birbirinden farklı olması, fiyat aralıklarına etki eder. Genel olarak, Demirdöküm markası, bütçe dostu tasarımları kullanıcıların hizmetine sunar. Ancak ürünlerdeki teknik özellikler, işlevsellikler, kapasite, kalite, malzeme yapısı ve güç özellikleri fiyatların değişmesine neden olur. 

Fiyat performans bazında en fazla değişkenlikleri kombilerde görebilirsiniz. Doğalgaz ile ısınmak ve sıcak su desteği elde etmek adına, kombileri satın alabilirsiniz. Kombilerin fiyat aralıkları da modellerin teknolojik özelliklerine bağlı olarak farklılaşmaktadır. Bu anlamda, farklı kombi tasarımları yapılmaktadır. Markanın imzasını taşıyan Demirdöküm kombiler, her bütçeye ve zevke hitap eder. Ancak yine de bu anlamda Demirdöküm’ün tasarlamış olduğu kombilerdeki kampanya ve indirimleri takip etmeniz verimli bir alışveriş yapmanıza olanak sağlayacaktır. Kaliteli ve uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceğiniz ısıtma sistemleri arıyorsanız, markanın tasarladığı uygun fiyatlı kombileri satın alabilirsiniz. Çünkü özellikle markanın tasarladığı kombiler, piyasada en fazla satışa sunulan uygun fiyatlı ürünlerdir. Aynı fiyat değişkenlikleri, şofbenler, klimalar, petekler ve benzeri ürünlerde de geçerlidir. 

Demirdöküm Hangi Ülkeye Ait Olan Bir Markadır?

Demirdöküm markası, 1954 senesinde İstanbul’da kurulmuş olan bir firmadır. Su ısıtma, iklimlendirme ve ısıtma sistemleri sektöründe faaliyetlerine başlayarak, şuanda da popülaritesini yükseltmeyi başaran Türk markasıdır. Ülkemizin ilk sanayi şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Demirdöküm Kombilerinden Hangileri Daha İyi?

Markanın imzasını taşıyan kombiler arasında en fazla tercih edilen ve dikkat çeken Atromix modelidir. Enerji verimliliği sağlayan bu model, çoğu kombiye göre son derece avantajlıdır. 

Demirdöküm Yoğuşmalı Kombi Ne Demek?

Demirdöküm markasının tasarladığı yoğuşmalı kombiler, ısı eşanjörü ile çalışır. Yoğuşma terimi, atık gazların dışarıya çıkmadan ayrışmasını ifade eder. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Demirdöküm

474 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler