Demirdöküm Şofbenler

Su ısıtma sistemleri uzun yıllardır evlerin vazgeçilmez teknolojik ürünleri arasında yer alıyor. Demirdöküm şofbenler sıcak su ihtiyacına pratik ve konforlu çözümler getiriyor. Elektrikli, doğal gazlı ve LPG'li şofben modelleri ile Demirdöküm her evin ihtiyacına uygun çözümleri, ürün yelpazesinde bulunduruyor.

Demirdöküm Şofben

Demirdöküm 1954 yılında İstanbul'da ısıtma, su ısıtma ve iklimlendirme üzerine kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar Türk sanayisinin gelişmesinde ciddi katkıları olan Demirdöküm ayrıca yapmış olduğu ilklerle de sektörün mihenk taşı olmayı başarır. 2007 yılında dünya markası olan Vaillant Group bünyesine katılan Demirdöküm, geniş servis ağı ve üst düzey teknolojileri ile Türkiye'de ısıtma ve iklimlendirme sektöründe lider konumunda yer alır. Demirdöküm Türkiye'de ilk radyatör, ilk şofben, ilk döküm kazan, ilk kombi, ilk yoğuşmalı kombi gibi sektöre damgasını vuran ilkleri sunmuş olmanın haklı gururunu taşır.

Demirdöküm Ar - Ge çalışmalarını titizlikle devam ettirir. Tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik teknolojiler geliştirmeyi ilke edinen Demirdöküm mühendisleri verimlilik ve yüksek müşteri memnuniyetini de ön planda tutar. Ar - Ge konuları arasında yenilenebilir ve alternatif enerji kaynaklarına yönelme, otomasyon - iletişim teknolojilerinin kullanımı, akıllı kontrol sistemleri yer alır. Demirdöküm şofbenler ve diğer tüm Demirdöküm ürünlerinin üretiminde farklı kalite kontrol yöntemleri kullanılır. 1968 yılında radyatör ihraç eden Demirdöküm, o günden beri 40'tan fazla ülkeye su ısıtma ve iklimlendirme ürünleri ihraç eder hale gelmiştir.

Demirdöküm şofbenler hermetik ve bacalı olmak üzere farklı kategorilere ayrılır. Kullanım alanınıza ve kullanım ihtiyacınıza uygun olan Demirdöküm şofbenler arasından doğru tercih yaptığınızda, eviniz ve banyonuz için tüm su ısıtma gereksinimlerini kolayca çözmüş olursunuz.

Demirdöküm Şofben Fiyatları

Demirdöküm bacalı şofben modelleri, estetik tasarımları ile hem evinizde şık bir görünüm yaratır hem de daha az kullanım alanı ile yerden tasarruf sağlar. Dakikada 4 ile 11 litre arasında su debisine uygun sıcaklık ayarına sahip olan Demirdöküm bacalı şofben modelleri, kısa sürede ihtiyacınız olan suyu ısıtarak hızlı çözümler sunar. Bacalı şofbenler belirlenmiş baca gazı debisinin altına düşüldüğünde, tüm sistemi kapatarak güvenliği sağlar ve olası zehirlenme durumlarının önüne geçer. Susuz yanmayı engelleyen su kumandalı ventil sayesinde, su kapandığında şofben yanmaya devam etmez. Pilot alevi söndüğünde gaz tamamen kesen magnet bobin, kaza olasılığını sıfıra indirir. Su sıcaklığının kontrolsüz artmasını engelleyen aşırı emniyet termostatı yüksek sıcaklık nedeni ile oluşabilecek haşlanmaların önüne geçer.

Hermetik şofbenler baca sorunu yaşayanlar veya bacasız çözümleri tercih edenler için güvenli çözümler sunar. Şık tasarımı ile göze hoş gelmekten fazlasına sahip olan Demirdöküm hermetik şofbenler, kullanım alanında daha az yer kaplamaları nedeni ile küçük alanlarda güvenle kullanılabilir. Hava akış anahtarı hava çekişini her zaman kontrol eder ve bir çekiş problemi yaşandığında brülör kapatılır. Brülör alevi kendiliğinde sönerse, hermetik şofben kendiliğinden kapanarak güvenliği üst seviyede tutar. Aşırı ısınma emniyeti, sıcaklık kontrolü yaparak haşlanma gibi kazaların olma ihtimalini ortadan kaldırır. Soğuk kış mevsiminde 5 °C'nin altına düşen sıcaklıklarda, hermetik şofben otomatik olarak çalışır ve iç tesisatın donma tehlikesi ortadan kalkar.

Demirdöküm bacalı ve hermetik şofbenler hem LPG hem de doğal gaz seçenekleri ile sunulur. Demirdöküm şofben fabrikası eşanjör, brülör, gaz ve su valfi gibi önemli parçaları üretir. Farklı su debileri ile su ısıtma çözümleri sunan şofbenlerin üretildiği fabrikanın kalite kontrol belgeleri, tüketiciye güven verir. Ayrıca tüm Demirdöküm şofbenlerin sahip olduğu TSE, CE, TSE 13828, TSE 6652 belgeleri ile firma müşterilerinin güvenliğini hassas bir şekilde koruduğunu ortaya koyar.

Demirdöküm Şofben Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Demirdöküm
  2. Fakir
  3. Cvs
  4. Blue House
  5. Veito
  6. Baymak
  7. Arnica
  8. Clage
  9. Siemens
  10. Sunny
  11. Aksu
  12. Arzum
  13. Arçelik
  14. Beko
  15. Cemsan
  16. Jumbo
  17. King
  18. Termodinamik
  19. Vital
  20. Airfel
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Demirdöküm
DSACategoryId/2147483638/161876/17434
BAŞA DÖN