Dijitsu Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

Dijitsu televizyon ve LED ekran modelleri, gelişen teknolojiye en iyi şekilde ayak uyduruyor. En yeni teknolojilerle donatılan ürünler, televizyon izleme keyfinizi bambaşka boyutlara taşıyor. Ürünler, gelişmiş ekran teknolojileri sayesinde görüntüleri canlı, net ve gerçekçi bir biçimde keyifle izleyebilmenize imkan tanıyor. Full HD görüntü teknolojisini en iyi şekilde destekleyen ürünler, akıllı TV teknolojisi sayesinde ise televizyonunuz üzerinden internete girebilmenize yardımcı oluyor. Güçlü ses özellikleriyle sinema salonunu yaşam alanınıza taşıyan Dijitsu televizyon modelleri, modern görünümleri, incecik yapıları, gelişmiş teknolojileri ve çok daha fazlasıyla en sevdiğiniz programları daha büyük bir keyifle izleyebilmenize olanak tanıyor.

Dijitsu Televizyon ve LED Ekranların Gelişmiş Görüntü Teknolojileri

Geniş ekranlarıyla ve incecik çerçeveleriyle öne çıkan Dijitsu televizyon ve LED ekran modelleri, sınırları tamamen ortadan kaldırıyor. Bu sayede geniş ekran eşliğinde programlarınızı izlerken ince çerçeveler sayesinde görüş açınız daralmıyor. Yalnızca ekrana odaklanmanıza imkan tanıyan ürünler, gelişmiş ekran teknolojileri sayesinde ise içeriklerinizdeki tüm detayları en küçük ayrıntısına kadar görebilmenize olanak sağlıyor. Bu sayede televizyon izlemek son derece keyifli bir hâl alıyor.

3840 x 2160 piksele varan ekran çözünürlüğü teknolojileriyle Dijitsu televizyonlar, ultra HD görüntü teknolojisini destekliyor. Bu sayede son derece canlı görüntüler daima sizlerle birlikte oluyor. İçeriklerinizdeki tüm detayları görebilmenize imkan tanıyan ürünler, 4K çözünürlükleri sayesinde ise netliklerini en üst seviyelere taşıyor. Soluk renkleri ortadan kaldıran ürünler, capcanlı görüntülerle filmlerinizi ve dizilerinizi izleyebilmenize yardımcı oluyor. Ürünler, LED görüntü teknolojileriyle de dikkatleri üzerine topluyor. 

16 milyon renk sayısıyla renklerin tüm tonlarını ayırt edebilmenize olanak tanıyan Dijitsu televizyon ve LED ekran modelleri, diğer tüm ekran teknolojileri ve daha fazlasıyla bir televizyondan beklediklerinizin çok daha fazlasını sizlere sunmayı başarıyor.

Yenilikçi Bağlantı Özellikleri

Yeni nesil televizyonlar, yeni nesil bağlantı noktalarıyla donatılıyor ve kullanıcılara sunuluyor. Bu bağlantı noktaları sayesinde diğer cihazlarınızla bağlantılar kurabilmenize olanak tanınıyor. Ürünlerde yer alan HDMI girişleri, farklı cihazları televizyonunuza bağlayabilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede farklı içeriklere hızlıca ulaşabilme olanağı sağlanıyor. HDMI girişinin yanı sıra ürünler, USB girişleriyle de öne çıkıyor. USB girişi telefonlarınızı ve diğer cihazlarınızı televizyona bağlayarak cihazlarınızdaki verileri geniş ekranınız üzerinden görüntüleyebilmenize olanak tanıyor.

Ürünler, kablolu bağlantıların yanı sıra kablosuz bağlantı teknolojilerine de sahip olduğundan benzersiz kolaylıklar sunuyor. Wi-Fi bağlantısı, evinizin internet ağına kablosuz bir şekilde katılabilmenize yardımcı oluyor. Böylece televizyonunuzdaki internet bağlantısı gerektiren içerikleri görüntülemek son derece kolay bir hâle geliyor. Android işletim sistemine sahip modeller, hem kullanışlı bir ara yüz hem de yenilikçi uygulamalar sunuyor. Akıllı TV'ler, internet ağı üzerinden aramalar yapabilmenize, çeşitli uygulamaları kullanabilmenize, uygulamalar üzerinden farklı içerikler görüntüleyebilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede teknolojinin en yeni hâli telefonlarınız ve bilgisayarlarınızın yanı sıra televizyonlarınızda da yer almayı başarıyor.

Güçlü Ses Teknolojileri ve Daha Fazlası

  • Dijitsu televizyon ve LED ekran modelleri, yenilikçi ses teknolojileri sayesinde yaşam alanınızı adeta bir sinema salonuna çeviriyor. İçeriklerinizdeki tüm sesleri pürüzsüz ve net bir şekilde duyabilmenize yardımcı olan ürünler, hiçbir detayı kaçırmanıza izin vermiyor.
  • Dahili uydu alıcısına sahip olan ürünler, kolayca kullanıma hazır hâle geliyor. Ayrı bir uydu alıcısına gerek kalmadan tüm kanallara kolayca erişilebiliyor.
  • Modern görünümleriyle yaşam alanınıza benzersiz bir şıklık kazandıran Dijitsu televizyonlar, incecik tasarımları sayesinde kaba görünümleri ortadan kaldırıyor.
  • Tüm özellikleri ve daha fazlasıyla beğeni kazanan Dijitsu televizyon ve LED ekran fiyatları, modelleri ve özelliklerine kolayca ulaşabilir ve hayatınıza en yeni teknolojileri kazandırabilirsiniz.
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Dijitsu Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

.
Marka
4K Ultra HD
Full HD
HD
55 inç / 139 cm
50 inç / 127 cm
65 inç / 165 cm
43 inç / 109 cm
32 inç / 81 cm
43 inç / 108 cm
40 inç / 101 cm
49 inç / 124 cm
32 inç / 80 cm
.
Smart TV
Toplam 17 / 17 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/dijitsu