Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge

Dyson
35.035,00 TL %1
34.650,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (5)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

36.000,00 TL
38.070,00 TL
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445

Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge

Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge oldukça güçlü bir süpürge modeli olması nedeniyle tercih ediliyor. Kıvrak hareket kabiliyeti nedeniyle halı gibi zorlu yüzeylerde bile kolay hareket etme özelliğine sahip. Her yüzeyde rahat bir kullanım imkanına sahip olan bu süpürge modeli adeta yolda yürürmüş gibi basit bir şekilde kullanabileceğiniz şekilde kullanım deneyimi sağlıyor. Ne çok ağır ne çok hafif olması nedeniyle sağlam bir duruş sağlayan bu süpürge modeli kablosuz olması nedeniyle kolay bir şekilde taşınıyor. Manevra kabiliyeti oldukça yüksek olan bu ürün aynı zamanda tek elle kullanım için de uygun. Aynı zamanda farklı aksesuarları ile birlikte en ulaşılmaz noktaları bile ulaşmanızı sağlayan Bu ürün gerçekten her kullanıcının beğenisini kazanacak özelliklere sahip.

Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge Avantajları

Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge harika bir süpürme ve temizlik deneyimini sizlere vaat ediyor. Ayrıca dijital ekranı bulunması sayesinde kendi dilinizi seçtikten sonra tüm özelliklerinden faydalanma imkanına sahip oluyorsunuz. Ekran üzerinden seçilen birbirinden farklı 3 mod sayesinde temizlik ten çok daha kolay bir şekilde gerçekleşiyor.. Eco, Mid, Boost gibi seçenekler sayesinde kullanılan yüzeye uygun bir süpürme sağlanıyor. Böylece temizlik yapılan yüzeydeki kir ve temizlenecek alana göre otomatik güç ayarı yapılıyor. 

Teknik Özellikleri

 • Şarjlı Dikey Süpürge
 • 660 W 
 • Emme gücü: 230 W 
 • 76 dB(A) Ses
 • Life Time Yıkanabilir filtre

Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge Özellikleri

Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge mikrobik tozların açığa çıkmasını sağlayan bir yapıdadır. Dyson markası tarafından üretilen bu kablosuz süpürge akıllı süpürge modelleri arasında popülerdir ve oldukça güçlüdür. Aynı zamanda toz partiküllerinin boyutunu ölçerek saymaktadır. Buna göre emiş gücüne otomatik bir şekilde ayarlayan Bu ürün derinlemesine bir temizlik sağlamaktadır. Normal şartlar altında gözle görülemeyen partikülleri tespit eden bu ürün sayesinde gözünüzden hiçbir şey kaçmaz. Piezzo sensörü sayesinde toz partiküllerini sayarak büyüklüklerini ölçen bu cihaz bu sayede etkili bir temizlik yapmanızı sağlar. Sahip olduğu özel Dyson Hyperdymium motor sayesinde toz hacminin arttığını belirler ve buna göre emiş gücünü de aynı oranda arttırmaktadır.

Üzerinde bulunan LCD ekran sayesinde derinlemesine yaptığınız temizliğin durumunu görebilirsiniz. 60 dakika boyunca kullanıldığında dahil azalmayan yüksek emiş gücüne sahiptir. 240 AW emiş gücü sayesinde motoru 1 dakikada 125.000 rpm seviyesinde döner nokta derinlemesine temizlik yapması için gereken emiş gücünü üretmiş olur. Temizlik aşamasında farklı görevleri yerine getirmesi için yine Dyson tarafından tasarlanan aksesuarlar bulunmaktadır. Dijital motor bar temizleme başlığı sayesinde evcil hayvanlara ait tüyler hızlı bir şekilde toplanır. Ayrıca hayvanlara ait saçlar ve tüylerin fırçaya dolanması da engellenir. Böylece halılarda ve sert zeminlerde kalıntılarla ve tozlara karşı derinlemesine bir temizlik uygulanır. Bu sayede evcil hayvanların yataklarını merdivenlerdeki tüyleri ve araç koltukları kolay bir şekilde temizlenir. Kablosuz bir şekilde kullanımı olması nedeniyle çok yönlülüğe sahiptir. Ulaşılması zor yerlerde dahi güçlü bir temizlik sağlar. Gelişmiş tam makine filtrasyonu sayesinde 0.3 Mikron küçüklüğüne sahip mikroskobik partiküllerin %99,99'unu hapsetmektedir. Temassız hazine boşaltma imkanına sahip olan bu ürün 3 farklı güç modunda çalışır. Ayrıca antistatik karbon fiber iplikler ve tak çıkar batarya özelliği sayesinde elverişli bir kullanıma sahiptir.

Kutu içeriği:

 • Dyson V15 Detect Absolute
 • Digital Motorbar™ temizleme başlığı
 • Işıklı temizleme başlığı
 • Kombinasyon başlığı
 • Aralık temizleme başlığı
 • Başlık saklama klipsi
 • Duvar askı ünitesi
 • Şarj cihazı

Dyson Kalitesine Hemen Sahip Olun

1993 senesinde İngiltere'de kurulan Dyson, o günden bu yana istikrarlı olarak büyümesini ve gelişmesini devam ettirmektedir. Hava temizleme saç bakımı ve robotik gibi alanlarda ileri teknolojiyi kullanan firma binlerce mühendis ve bilim insanının oluşturduğu bir merkezden teknolojik ürünlerini üreterek piyasaya sürmektedir.

Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge Özellikleri

Siklon Filtre Var
Kullanım Şekli Dikey
Islak / Kuru Kuru
Renk Bakır
Hepa Filtre Yok
Çalışma Süresi 60 dk
Güç Değeri 660 W
Ses Seviyesi (dB) 72
Şarj Olma Süresi 4.5 Saat
Toz Kapasitesi 0,7 lt
Su Haznesi Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000ODTBX
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön