Özellikle iç mekanlar için olmazsa olmaz elektrikli ev aletlerinin başında süpürgeler geliyor. Ortamı hijyenik tutmak için kullanılan, etraftaki kir ve tozları pratik şekilde ve kısa sürede içine hapseden elektrikli süpürgeler, gelişen teknolojiyle birlikte pek çok farklı seçeneğe sahip. Dyson elektrikli süpürgeler, kullanım amaçlarına göre dikey şarjlı, kablosuz, torbasız gibi çeşitli tasarımlarda sunuluyor. Bunun yanında Dyson ısıtıcı ve soğutucu fanlar da temiz hava yayılımı sağlayarak ortamınızı arındırmasıyla öne çıkan alternatif ürünlerden oluyor.

Güçlü ve Fonksiyonel Dik Şarjlı Elektrik Süpürgeleri 

Dyson elektrikli süpürge modellerinden en çok tercih edilen tasarımlar dikey şarjlı süpürgeler. Süpürgelerin kuvvetli çekiş gücüne sahip, tahrikli temizleme başlıkları temizleme işleminin kusursuz şekilde yapılabilmesini sağlıyor. Özellikle halı yüzeylerine işlenmiş inatçı kir ve tozları derinlemesine içine çekerek hijyenik bir ortam oluşturan süpürgeler, sert zeminleri de zarar vermeden ve nazik bir şekilde temizlemesiyle öne çıkıyor. Yumuşak dokunmuş naylon ve anti-statik karbon fiber kullanılarak üretilen süpürgeler bu özelliği destekliyor ve tercih sebebi oluyor. Dijital motorla çalışan Dyson elektrikli süpürgeler, dakika başına düşen yüksek devir hızıyla son derece etkili bir performans sergiliyor. Süpürgelerin öne çıkan bir özelliği de 40 dakikaya kadar azalmayan emiş gücüne sahip olmaları. Makinenizi şarj ettikten sonra tam 40 dakika boyunca aynı yüksek performansla temizlik işlemine devam edebilirsiniz. Süpürme işleminin gözde en büyüyen detaylarından biri de süpürge temizliği.

Hem Sizin Hem Ortamınızın Sağlığını Gözeten Akıllı Süpürgeler

Dyson dikey şarklı elektrik süpürgelerinin temizliği, haznenin pratik bir şekilde boşaltılmasıyla kolayca gerçekleşiyor. Boşaltma işlemi elinizin kirlerle temasını önlüyor, makine üzerindeki kolun çekilmesiyle, dokunmadan bölmeyi boşaltmanız mümkün hale geliyor. Bir başka fonksiyonel detay gelişmiş filtrasyon özelliği. Alerjenleri yakalayarak çalışan sağlığınızı gözetiyor. Süpürme işleminin farklı yüzeylerde kolay bir şekilde gerçekleşebilmesi için çeşitli aparatlar da Dyson ile sunuluyor. Kombinasyon aparatı, aralık aparatı, mini motorlu aparat gibi kısımlar çok daha detaylı ve profesyonel şekilde temizlik yapmanıza izin veriyor. İki güç motoru temizlik ihtiyacınıza göre farklı çekiş güçleri uygulamanızı sağlıyor. Radikal siklonlar ise mikroskobik tozları yakalamak için gelişmiş teknoloji sunarak ortam içindeki sağlığınızı gözeten bir diğer özellik. 

Ortama temiz hava yayılımı sağlayan bir ürün çeşidi de fanlar oluyor. 360 derece sızdırmaz filtrasyon ile gazları ve partikülleri arındıran fanlar küçük mikroskobik alerjenleri ve zararlı maddeleri %99,95 oranında hapsediyor, size tertemiz bir hava sunuyor. Kış aylarında arıtılmış ısı projeksiyonu ile ortama eşit yayılımlı ısı sağlayan, yazın ise güçlü ve tertemiz hava akımıyla serinleten fanlar, kolayca kontrol edebileceğiniz üstün teknolojik özelliklere sahip.

Dyson Torbasız Süpürgeler ile Ergonomik Temizlik

Dyson toz torbasız elektrik süpürge tasarımları ise sahip oldukları özel silikonlar sayesinde toz ve kirleri kolay bir şekilde yakalamasıyla öne çıkıyor. Süpürgelerin kusursuz çalışan toz ayırma sistemleri sayesinde filtreye ihtiyaç duymuyor, böylece filtre temizliği yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Süpürgenin içinde biriken tozlar ise onlarla temas etmeden tek bir tuşa dokunarak boşaltılabiliyor. Böylelikle temizlik yaparken Dyson, ortamınız kadar sizin sağlığınızı da gözetiyor. Torbasız Dyson süpürgelerin en dikkat çekici özelliklerinden biri de devrildiklerinde kendi kendine doğrulabilmeleri. Etrafı süpürürken en çok karşılaşılan sorunlardan biri olan süpürgelerin engellere takılarak ters dönmesi Dyson teknolojisinin sunduğu ergonomik yapıyla son buluyor. Elektrikli süpürgelerin sapları da 360 derece çevrilebilir olmalarıyla çok yönlü ve pratik temizlik yapılabilmesini sağlıyor. Sapların uzayabilen yapıları, ulaşılması kolay olmayan yerlere erişmenize izin veriyor. A enerji sınıfında yer alan elektrikli süpürgeler hem hijyenik hem de ekolojik temizliğin etkili araçlarından. Şarjlı kablosuz modeller ise tek bir hareketle yüksek yerlere ulaşabilen hafif yapısı, tek bir tıkla el süpürgesine, el süpürgesinden de dikey süpürgeye dönüşen şekli ve gelişmiş filtrasyon özelliğiyle fark yaratıyor. 

Dyson Elektrikli Ev Aletleri Özellikleri

  • Dyson elektrikli süpürgeler hem halı hem de sert zeminlerde etkili ve güçlü çekiş gücü uygulayabilecek şekilde tasarlanıyor. 
  • 40 dakikaya kadar kesintisiz ve yüksek performans çalışma kapasitesi sunuyor. 
  • Süpürgelerin temizleme işlemi haznenin elle temas etmeden boşaltılmasıyla hijyenik bir şekilde gerçekleşiyor. 
  • Her ortam ve yüzeyde etkili temizlik yapılabilmesine imkan tanıyan çeşitli aparatlar ile Dyson fonksiyonel ve pratik çözümler üretiyor. 
  • Dyson elektrikli ev aletleri fiyatları, performansa göre oldukça cazip tekliflerle tüketicilere sunuluyor. 
  • Dyson'un öne çıkan ürünlerinden biri olan ısıtıcı ve soğutucu fanlar ise ortam havasını arındırıyor, mikroskobik zararlı partiküllerin tamamına yakınını filtresine hapsediyor.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Dyson Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Süpürgeler
Hava Temizleme & Nem Alma Cihazları
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 133 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/dyson