Yerli sermayeyle kurulan ECA markası, birçok farklı ürünün yanı sıra iklimlendirme - soğutma sektörüne de hitap eden kombi cihazları üretmektedir. ECA kombiler Türkiye pazarında aktif olarak satılan, yüksek kaliteye sahip, uzun yıllar boyunca dayanma özelliğiyle işlevsel ürünlerdir. Kullanıcıların tercihlerinde üst sıralarda bulunan ECA kombi, marka bilinirliği açısından yaygın bir satış grafiğine sahiptir. Servis organizasyonu bakımından A kalite işlemlere imza atan ECA grup, üretmiş olduğu kombilere 3 yıl garanti süresi sunmaktadır. ECA kombiler yoğuşmalı ve konvansiyonel olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Geniş bir parça stokuyla sunulan ECA kombiler, güvenli çalışma ve maksimum verim gibi özelliklerinin yanında doğalgazlı ve LPG’li kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Üstün emniyet sistemi sayesinde 17 farklı koruması bulunan ECA kombiler, akıllı oda termostatı aracılığıyla IOS ve Android programlarında çalıştırma imkanı sağlamaktadır. TSE ve CE belgesine sahip olan ECA kombi modelleri, gaz ataptif sistemiyle farklı gaz tiplerine uyumludur. %107.5’a varan verimli kullanım imkanı sunan ECA kombiler, az yakıt tüketimi sağlamalarının yanında tesisat suyu kullanımında tasarruflu özellikleriyle öne çıkmaktadır. Elektrik tüketiminde de cimri olan ECA, %30 - %100 aralığında güç modülasyonuna sahiptir. ECA marka kombiler, ısıtma cihazlarının tamamında üstün verimli kullanım olanağı yaratmaktadır.

ECA Kombi Modelleri

ECA kombi modelleri yoğuşmalı ürün başlığının altında sunulan hermetik bacalı kombiler olarak üretilmektedir. Üç farklı kapasite özelliği bulunan kombi çeşitleri ile 24, 30 ve 35 kw’lik çalışma kapasitesine sahiptir. ECA kombi çift eşanjörlü olmasının yanında LCD ekranı sayesinde tüm bilgilerin kolayca görünebilmesini olanaklı hale getirir. LPG ve doğalgazlı sistemlere uyum sağlayabilen yoğuşmalı kombi modelleri, esnek kullanım imkanı sağlamaktadır.

Maksimum verimlilik anlayışıyla üretilen ECA kombiler, %107.5’lik verimiyle üstün bir ısıtma sağlar. Kullanıldığı tüm cihazlarda en üst performansın alınmasına yardımcı olan ECA kombiler, ErP A enerji verimliliği sınıfındadır. Çift elektrotlu ateşleme sistemiyle hızlı devir alabilen ECA, oda termostatlarıyla kontrol imkanı yaratmaktadır. Premix teknolojisiyle üretilen paslanmaz çelik eşanjörü sayesinde uzun yıllar boyunca arızalanmadan üstün çalışma performansı göstermektedir.

Tesisat suyu kullanımlarında kullanıcı alışkanlıklarını keşfetme özelliğine sahip olan ECA kombi ürünü, frekans kontrollü fan sistemine de sahiptir. Hata kodlarını LDC ekranından gösteren kombi, bu sayede tamir sürecinin hızlanmasına yardımcı olmaktadır. Kompakt tasarıma sahip olan ECA ürünleri, kullanıldıkları ortamda kaliteli ve şık bir görünüm yaratmaktadır.

İşlevsel özellikleriyle ön plana çıkan ECA, tamir ve bakım süreçlerinde kolayca sökülüp takılabilir. Bu sayede hızlı bir tamir sürecinin yaşanmasını olanaklı kılan kombi, uzun süreler boyunca ısınma ihtiyacınızdan mahrum kalmanızı engelleyecek özelliklerle donatılmıştır. İlk kurulum aşamasında kolayca monte edilebilen ECA marka kombi, ECA’nın üstün servis hizmetleri sayesinde satın almanızdan kısa bir süre sonra faaliyete alınabilmektedir.

ECA Kombi Fiyatları

ECA marka kombi modelleri üstün özellikleri sayesinde kullanıcı tercihlerinde üst sıralara yükselmektedir. ECA kombi fiyatları fayda maliyet prensibi doğrultusunda değerlendirildiğinde makul seviyelerde yer almaktadır. Üst, orta ve alt sınıf kombi seçenekleri bulunan ECA, kullanım kılavuzu ile kombi hakkında detaylı bilgilere ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Servis bedelleri ve yedek parça fiyatları bakımından uygun seviyelerde olan ECA markası, tüm kombi modellerinde yedek parça teminini sağlayabilmektedir. Zengin parça stokuyla uzun süre beklemenize gerek kalmadan kombi tamir ve bakım işlemleriniz sağlanır. ECA kombi ailesi son teknoloji kombi seçenekleri ile kullanıcı dostu ürünlere imza atmaktadır. Müşteri memnuniyetinin üst seviyede tutulmasını hedefleyen ECA markası, kombi ürünlerinde çevre dostu sistemler geliştirmeye önem vermektedir.

ECA Kombi Fiyatları

6 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. ECA
  2. Baymak
  3. MAKTEK
  4. Buderus
  5. Demirdöküm
  6. Alarko
  7. Viessmann
  8. Bosch
  9. Hotpoint Ariston
  10. Termodinamik
  11. Airfel
  12. Arçelik
  13. Vaillant
  14. Protherm
  15. İmmergas
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Baca Tipi
 5. Isıtma Tekniği
 6. Satıcı
 • Marka ECA
DSACategoryId/2147483638/161876/17723/eca
BAŞA DÖN