Emsan Düdüklü Tencere

Leziz yemeklerin en temel ihtiyaçlarından biri de uygun tencere modelleridir. Emsan kalitesi ile sunulan düdüklü tencereler sayesinde sizler de muhteşem lezzete sahip olan yemekleri pişirmek için daha fazla geç kalmayın. Harika damak lezzetleri hazırlayabileceğiniz ve yemekleri tamamen doğal içerikleri ile pişirebileceğiniz Emsan düdüklü tencere modelleri her geçen gün daha modern tasarımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Dilediğiniz her an her yerden satın alarak temin edebileceğiniz geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sebze yemeklerinden et yemeklerine, sulu yemeklerden yaprak sarmalarına varana kadar her türlü içeriği güvenle ve gönül rahatlığıyla pişirebileceğiniz tencere modelleridir. Kullanımı pratik olan ve kesinlikle güvenebileceğiniz modellerden biri olan Emsan düdüklü tencereler ile mutfaklarınızda harikalar yaratabilirsiniz. 

Emsan Düdüklü Tencere Modelleri

Çeşitli renk ve kulp tasarımları ile dikkat çeken Emsan düdüklü tenceresi, litre farkları ile dikkat çekiyor. Kullandıkça memnun kalacağınız ve her geçen gün yemeklerinizin lezzetini arttıracak olan düdüklü tencere modelleri sayesinde kendinizi profesyonel bir aşçı gibi hissedebilirsiniz. Küçük boy modellerden büyük boy modellere ve farklı derinliğe sahip olan tencereler, yemeklerinizin çok daha kaliteli bir şekilde pişmesine olanak sağlar. Paslanmaz çelik malzemeler kullanılarak tasarlanan düdüklü tencere modelleri içerisinde Efsane serisini, Burcu serisini, Innocook serisini, Up-Line serisini, Montana serisini, Presso-S serisini ve klasik serisini bulabilirsiniz. Her bir seride yer alan modeller farklı özelliklere, farklı kullanıma ve farklı pişirme tekniklerine sahiptir. İleri donanımla üretilen düdüklü tencere modelleri sayesinde et, sebze, balık, tavuk ve benzeri tüm besin ürünlerini, lezzetleri içinde kalarak ve besin değerlerinde azalma olmadan pişirebilirsiniz. Genel özellikleri arasında, tüm modellerin buhar basıncına sahip olması yatar. Tüm ocak tiplerinde kullanıma uygun olan bu modeller, bir tuşuna bastığınız anda yemeğinizi pişirmeye başlayan modellerdir. Normal tencere modellerine oranla çok daha hızlı bir şekilde yemeklerinizi hazır hale getirir. Kısa sürede en zor pişen yiyecek gruplarında dahi yumuşak bir pişirme sağlar. 

Emsan Efsane Düdüklü Tencere 8 Lt

Pratik bir Emsan düdüklü tencere kullanım alanı için çeşitli boyutlara ve derinliklere göz atabilirsiniz. Az miktarda bir yemek pişirmek istediğinizde küçük litreleri tercih ederken, çok miktarda yemek pişirmek için Emsan efsane düdüklü tencere 8 lt modelini inceleyebilirsiniz. Adından da anlayacağınız üzere gerçek anlamda bir efsanelik sunar. Paslanmaz çelik gövdesi ve kulpları sayesinde ısıya dayanıklılığını da belli eder. Klasik modellerden biri olan efsane düdüklü tencere 8 lt, her tip ocakta kullanıma uygundur. Güçlü bir emniyet sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde hiç korkmadan ve patlama endişesi duymadan ocağa koyabilirsiniz. Yemeklerinizi yüksek buhar gücü ile pişirerek daha sağlıklı ve sıcak bir şekilde tüketmenize yardımcı olur. Aynı zamanda hem elde yıkamaya hem de bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Et, balık, sebze, baklagillerden en zor ve uzun sürede pişenleri dahi, özellikle de çok miktarda pişirmek istediğinizde, efsane 8 lt modeli ile kısa sürede pişirebilirsiniz. Üstelik pişireceğiniz hiçbir üründe besin kaybı meydana gelmez. 

Emsan Efsane 6 Lt Düdüklü Tencere

Tekli şekilde satışa sunulan Emsan 6 lt düdüklü tencere modeli, günlük klasik kullanımlara uygundur. Günlük az miktarda pişirmek istediğiniz yemekler için ideal olarak tercih edebilirsiniz. Özel paslanmaz çelik kullanılarak tasarlanan modelde yiyecekleriniz kısa sürede yüksek buhar basıncı ile pişer. Üstelik yemeklerin çok daha sağlıklı kalmasına ve uzun süre bozulmadan yenmesine olanak sunar. Yemeklerinizi taze bir şekilde tüketebileceğiniz ve güçlü emniyet sistemi sayesinde uzun süre sıcak tutabileceğiniz tencere modellerinden birisidir. 6 litre derinliğe sahip olan modelin kapağı da son derece kullanışlı ve kalitelidir. Aynı modelin Emsan 4 lt düdüklü tencere ve 8 litrelik olan çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Yemeklerinizi buhar gücü sayesinde son derece hızlı bir şekilde pişirir ve besin değerinden hiçbir şey kaybetmeden pişmesine yardımcı olur. Çelik gövdesi sayesinde klasik olarak tüm mutfaklarda ve ocak tiplerinde de kullanılabilir. Yüksek ısıya karşı dayanıklıdır. 

Emsan 4 + 6 Litre Düdüklü Tencere Seti

Taban türü farklı bir dizayna sahip olan Emsan düdüklü tencere seti 4+6 litre şeklinde sizlere sunulur. Paslanmaz çelik malzemelerden üretilen düdüklü tencere seti, İki adet tencereye sahiptir. İndüksiyon ocaklar da dahil olmak üzere tüm ocak tiplerinde kullanıma uygun olan modellerdir. Enerji kapsül taban kullanılan düdüklü tencere ve normal tencere setinde, bakalit yan saplar mevcuttur. Bu saplar ısıya dayanıklı saplardır ve rahatlıkla tutabilirsiniz. 2 farklı tencere gövdesi bulunan modelde, kapak ortak olarak kullanılabilir. Hem normal kapağa hem de düdüklü kapağa sahip olan sette farklı yemek türlerini de rahatlıkla pişirebilirsiniz. Her parçası elde ve bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Herhangi bir zarar gelmeden parçalarını yıkamaya devam edebilirsiniz. Özellikle de paslanmaz çelik kullanıldığı için çizilme ve yanma gibi durumlar meydana gelmez. Düdüklü kapağın yanı sıra cam kapak tasarımı da mevcuttur. Düdüklü olarak kullanmak istemediğiniz zaman normal cam kapak kullanarak da yemeğinizi pişirebilirsiniz. 2 yıl kullanım garantisine sahip olan modelde siyah ve kırmızı tüm renk tonlarını bulabilirsiniz. 

Emsan Burcu 10 Lt Düdüklü Tencere

Kalabalık bir misafir grubuna yemek pişirmek istediğiniz zaman 10 litrelik modellere göz atabilirsiniz. Özellikle de pişmesi zor olan ve parçalamadan pişirmek istediğiniz et ve sebze ürünleri için daha derin olan modeller işinize daha fazla yarar sağlar. Birden fazla malzeme katmak istediğiniz ve içeriğini çoğaltmak istediğiniz yemek tarifleri için Burcu 10 lt düdüklü tencere modelleri aradığınız modellerdir. Fiyatı da son derece uygun olan Emsan Burcu 10 lt düdüklü tencere, paslanmaz çelik gövdesi sayesinde uzun süre kullanım garantisi sağlar. Dayanıklı bir kullanım ağı sayesinde yemeklerinizin de sağlıkla pişmesinde önemli bir role sahiptir. Büyük aileler için oldukça önemli bir model olan 10 lt düdüklü tencere, çift kademeli pişirme basıncına sahiptir. Bu ayar sayesinde pişirmek istediğiniz içeriklerin yapısına göre uygun olan kademeyi seçebilirsiniz. Daha hafif yemekler için birinci kademe tercih edilirken daha ağır pişmesi gereken yemekler için ikinci kademeyi tercih edebilirsiniz. Son derece pratik ve basit bir kullanıma sahip olan bu düdüklü tencere modelleri her tip ocakta kullanıma da uygundur. Bulaşık makinesinde de ihtiyaç duyduğunuz her an hem gövdeyi hem de kapağını yıkayabilirsiniz. 

Emsan Up-Line Düdüklü Tencere Seti

Ergonomik açma ve kapama sistemine sahip olan Emsan Up-Line serisi, yemeğinizi pişirirken eşit ısı dağılımı sağlar. Bu özelliği sayesinde yemeğin her kısmı aynı ısıda pişer ve besin değeri de aynı kalitede korunur. Kullanımı en pratik modellerden biri olan Emsan Up-Line serisi, gıdaların vitamin ve mineral gibi tüm bileşenlerini de koruma altına alır. Yemeklerinizin daha önce hiç bu kadar lezzetli olmadığını Emsan Up-Line modellerini kullandıktan sonra daha iyi anlayacaksınız. Artık yemeklerinizin hem lezzeti hem de besin değeri çok daha üst seviyede olacaktır. Aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlayan Emsan Up- Line serisi, bulaşık makinesinde yıkamaya da uygundur. 

Emsan Innocook Düdüklü Tencere Seti

4,5 ve 6 litrelik gövdelere sahip olan Emsan Innocook düdüklü tencere seti, değişebilen ve her gövdeye uyumlu olan kapaklara sahiptir. İstediğiniz zaman düdüklü tencere olarak istediğiniz zaman normal tencere olarak kullanabileceğiniz modellerden birisidir. Üstelik farklı derinliğe ve litrelere sahip olan modelleri sayesinde hem küçük porsiyonlu hem de büyük porsiyonlu yemeklerinizi rahatlıkla pişirebilirsiniz. Isıya dayanıklı tabanları ve sapları sayesinde tam otomatik bir şekilde kullanıma devam edebilirsiniz. Pratiklik açısından en sevilen modellerden biri olan Innocook serisi, cam kapak tasarımına da sahiptir. Cam kapakları sayesinde yemeğinizin pişme durumunu daha rahat bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. 

Emsan Presso-S Düdüklü Tencere Seti

Yeni nesil Emsan düdüklü tencere kapağı tasarımına sahip olan Emsan Presso-S düdüklü tencere seti, en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Hem manuel yıkamaya hem de bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olan bu model sayesinde yemeklerinizi çok daha keyifli bir şekilde pişirebilirsiniz. İndüksiyon ocak tiplerinde kullanıma da uygun olan bu modelde 4 ve 6 litrelik derinliğe sahip olan iki tencere bulunur. Hem normal kapak hem de düdüklü kapak ile dilediğiniz yemeği pişirmenizi sağlar. Farklı tencerelerde farklı kapakları kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Klasik düdüklü kapağın yanı sıra cam kapak da mevcuttur. İki kapak modeli de iki tencereye uyumludur. Özel enerji taban kapsülü de mevcuttur. Bu sayede çok daha uzun süre dayanıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bakalit yan saplar kullanılan modeller sayesinde ısıya dayanıklılığı da en sevdiğiniz özelliklerinden biri olacaktır. 

Emsan Füzyon Yeni Nesil Düdüklü Tencere

Hem tasarımıyla hem de kullanım kalitesiyle beğeni yağmuruna tutulan Emsan füzyon yeni nesil düdüklü tencere, yiyeceklerinizi klasik bir şekilde pişirir. Yiyeceklerde hiçbir şekilde besin kaybı olmasına izin vermez. Tamamen güvenilir bir şekilde pişirme yapar. Emniyet kilit sistemi sayesinde, yemeğiniz ocakta güvenle pişerken sizler de başında durmanıza gerek kalmadan farklı işlerinizi yapabilirsiniz. Çok daha pratik ve çok daha hızlı bir şekilde yemeklerin hazırlanmasını sağlayan Emsan füzyon yeni nesil düdüklü tencere, kullanım açısından da son derece basittir. Pişirmek istediğiniz yemeğin tüm malzemelerini içine yerleştirdikten ve suyunu ekledikten sonra kapağını emniyet kilidini ve lastiklerini kullanarak sıkıca kapatmanız yeterlidir. Ardından ocağın altını açabilirsiniz. Düdüklü tencerelerde yemekler en kısık ateşte bile çok hızlı bir şekilde pişer. Bunun en önemli nedeni ise içinde biriken yüksek buhar basıncıdır. Mutfaklarda çok daha becerikli olmanıza olanak sağlayan Emsan füzyon yeni nesil düdüklü tencere modeli aynı zamanda en renkli modellerden birisidir. Paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilen bu modelde tek elle açma kapama kısmı da mevcuttur. 

Emsan Düdüklü Tencere Modelleri Nasıl Kullanılır?

Genel olarak düdüklü tencere modellerinde kullanım farkı bulunmaz. Emsan düdüklü tencere lastiği tüm kapaklarda özel ayarlara sahiptir. Yemeğinizin malzemelerini tencere içine koyduktan sonra suyunu eklemeniz ve gereken sote, kavurma gibi işlemleri yapmanız yeterlidir. Ardından kapağı kapattıktan sonra kısa sürede yemeğiniz pişmiş hale gelir. Yemeklerinizin çok daha hızlı, pratik, kısa sürede ve besin değerini kaybetmeden pişmesini istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey uygun litreye sahip olan bir düdüklü tencere modeli kullanmaktır. Küçük aileler için 4 litrelik modelleri seçerken daha geniş gruplar için 8 litre ve 10 litrelik modelleri düşünebilirsiniz. Düdüklü tencereleri ilk kez kullanacağınız zaman, kullanım kılavuzunu detaylı olarak incelediğinizden emin olmalısınız. İlk kez kullanacak olanlar için hafif bir endişe normaldir. Ancak Emsan tarafından sunulan düdüklü tencere modellerinde özel tasarımlı güvenlik kilitleri bulunur. Üstelik ileri teknolojik detaylarla donatılan modellerin LED ekranları bulunur. Bu ekran alanlarında yemeğin pişme süresi, otomatik olarak alarm verme zamanı gibi durumlar görünür. Bu özellikler sayesinde içiniz rahat bir şekilde tencereyi ayarladıktan sonra ocak üzerine koyabilirsiniz. Siz başka işle meşgul olurken yemeğiniz belirlediğiniz süre içinde pişer. Herhangi bir endişe duymanıza da gerek kalmaz. 

Düdüklü Tencere Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle pişirmek istediğiniz yemeğin miktarına uygun derinliğe sahip olmalıdır. Küçük porsiyonlar için büyük litreli modelleri kullanmanıza gerek yoktur. Set olarak temin etmek istediğiniz modellerde yer alan kapakların her tencere için uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Bu sayede çok daha fazla tencere ile farklı yemekler pişirebilirsiniz. Düdüklü kapağı hem düdüklü gövdesine hem de diğer tencerelere uyum sağladığında farklı derinlikte tencere almanıza da gerek kalmaz. Gövdelerinde orijinal paslanmaz çelik kullanıldığından emin olmalısınız. Isıya dayanıklı bakalit kulplara ve kapaklara yer verildiğinden de emin olmalısınız. Bu sayede düdüklü tencerenin ne kadar kullanışlı ve uzun ömürlü olduğunu da rahatlıkla anlayabilirsiniz. 

Emsan Düdüklü Tencere Fiyatları

Genel olarak kalitesinden ödün vermeyen, paslanmaz çelik ve bakalit saplar kullanılarak dayanıklılığı arttırılan Emsan düdüklü tencere fiyatları oldukça idealdir. İster günlük kullanım için ister özel misafirlerinize lezzetli yemekler pişirmek için temin edebileceğiniz fiyatlara sahiptir. Kullanılan derinlik, saplarında yer verilen bakalit özellikler ve tekli ya da ikili satışa sunulmasına bağlı olarak fiyatlarında değişiklik meydana gelebilir. Set olarak alacağınız modellerde birden fazla kapak, birden fazla tencere ve birbirine uyumlu gövdeler yer aldığı için fiyatları biraz daha fazla olabilir. Ancak standart fiyatların çok dışına çıkmayan ve kalitesi ile her zaman adından söz ettiren Emsan sayesinde en uygun fiyatlı ürünleri temin edebilirsiniz. 

Emsan Düdüklü Tencere Modellerinde Hangi Yemekler Pişirilir?

Emsan tarafından sunulan ve her geçen gün yeni renk, tasarım ve modelleri ile dikkat çeken düdüklü tencerelerde dilediğiniz tüm yemekleri pişirebilirsiniz. Kavurma yapabilir, soteleme işlemi yapabilir, buhar özelliği sayesinde buharda pişirme de yapabilirsiniz. Et, kelle, işkembe gibi zor pişen ürünleri düdüklü tencere aracılığıyla daha hızlı bir şekilde pişirebilirsiniz. Havuç, kereviz, soğan ve patates gibi nişasta, lif açısından bol olan sebzeleri hem dağılmadan hem de istediğiniz yumuşaklıkta düdüklü tencere kullanarak pişirebilirsiniz. Mis gibi kokan ve sağlığa oldukça faydalı olan çorbaların içeriklerini düdüklü tencerede pişirdikten sonra blender yardımıyla pürüzsüz hale getirebilirsiniz. Tüm yemeklerin belli aşamalarında önemli bir rol oynayan düdüklü tencerelere Emsan farkıyla ve kalitesiyle ulaşabilirsiniz. 

Emsan Düdüklü Tencere Modelleri Kullanışlı Mıdır?

Hem tekli modelleri hem de set şeklinde sunulan modelleri oldukça kullanışlıdır. Çeşitli özellikleri sayesinde dayanıklılığı da artan modelleri, uzun yıllar sorunsuz kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Emsan Düdüklü Tencere Modelleri Tüm Yemekler İçin Uygun Mudur?

Emsan kalitesiyle tasarlanan düdüklü tencere modellerinde dilediğiniz tüm yemekleri pişirebilirsiniz. İster et yemeklerinizi ister sebze yemeklerinizi ister kuru fasulyenizi isterseniz de nohudunuzu çok daha kısa sürede pişirmenize olanak sağlar. 

Emsan Düdüklü Tencere Modelleri Estetik Midir? 

Bakalit sapları, kapaklarında ve kulplarında kullanılan renkli tasarımları modelleri estetik kılar. Mutfakta yoğun olarak kullanılan renk tonlarına uygun modelleri seçerek dekoratif açıdan da uygunluk elde edebilirsiniz. Yemeklerinizi pişirirken estetik görünüm de önem arz eder. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Emsan Düdüklü Tencere

26 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 26 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667013/17006471/emsan