Fakir Elektrikli Ev Aletleri

Evinizin temizliğini ve bakımını gerçekleştirebilmeniz için size yardım eden Fakir elektrikli ev aletleri aracılığıyla teknolojiden konforlu bir şekilde yararlanmaya başlarsınız. Elektrikli süpürge modelleriyle evinizin odalarını ve koridorlarını hijyenik bir biçimde temizleyerek daha sağlıklı bir ortam elde edebilirsiniz. Toz torbalı ve toz torbasız süpürgelerin yanı sıra dikey süpürgeler de geliştiren Fakir aracılığıyla ergonomik ve hafif temizleme gereçlerine sahip olursunuz. İş hayatında ya da özel yaşamınızda giyeceğiniz elbise, takım, pantolon, gömlek gibi giysileri Fakir elektrikli ev aletleri arasındaki modern ütülerle kısa sürede kusursuz bir şekilde ütüleyebilirsiniz. Güçlü buhar desteği yaratan kaliteli ütülerle çocuklarınızın okul giysilerini de yeni haftaya uygun hale getirebilirsiniz.

Yaşamı Kolaylaştıran Gelişmiş Özellikler

  • Fakir elektrikli ev aletleri içindeki süpürgelerin yüksek devir sağlayan motorları çekiş gücünü artırarak etkili bir temizlik gerçekleştirebilmenizi sağlar.
  • Kablo sarma kolunu kullanarak süpürgenizin kablosunu saniyeler içerisinde toplayıp ürünü uygun bir alana yerleştirebilirsiniz. 
  • Fakir elektrikli ev aletleri ailesinin bir üyesi olan ütüler farklı kullanım modlarıyla kumaş türüne göre uygun bir biçimde ütüleme yapabilmenize imkân tanır.
  • Hava temizleme cihazları da üreten Fakir aracılığıyla evinizin havasını daha hijyenik ve steril hale getirip hastalıklardan korunabilirsiniz. 

Elektrikli Süpürgelerle Evinizi Kısa Sürede Temizleyin

Süpürgeleriyle dikkat çeken Fakir elektrikli ev aletleri modelleri ev ortamında yüksek hijyen oranını yakalayabilmenizi sağlar. Teleskopik borularıyla modern bir tasarıma sahip olan süpürgeler esnek hortumlarıyla koltuk altlarına ya da köşe noktalara erişmenizi kolaylaştırır. Süpürgelerin sahip olduğu aparatlarla farklı zemin tiplerine uygun çözümler de elde edersiniz. Ses desibeli konusunda kullanıcılarını memnun Fakir elektrikli ev aletleri arasındaki süpürgeler gürültü problemine yol açmadan evinizi dakikalar içerisinde temizleyebilmeniz yardımcı olur. Enerji tasarrufu ve düşük elektrik tüketimi gibi özelliklere sahip süpürgeler aynı zamanda kademeli olarak çalıştırılabildikleri için ortamdaki kir miktarına göre ayar yapabilmenizi sağlar. Toz haznesi bulunan modeller tozların dışarıya ulaşmasını engellerken Hepa filtresine sahip Fakir elektrikli süpürgeler kirli maddelerin tekrar evinize dağılmasını önler.

Kısa Sürede Isınan Modern Ütü Çeşitleri

Fakir elektrikli ev aletleri hassas ayarlamalar yapabilmeye olanak tanıyan ütülerle kullanıcıların ilgisini çeker. Ütü masası üzerinde fonksiyonel bir şekilde değerlendirebileceğiniz modern ütüler elinizin kaymasını önleyen ergonomik tutma bölümleriyle güvenliği ve konforu artırır. Kısa bir zaman içerisinde ısınarak kullanıma hazır hale gelen ütülerden buharlı ya da buharsız olarak yararlanabilirsiniz. Su bölümünü doldurarak buhar gücü elde edebileceğiniz gelişmiş ütü modelleri seramik taban desteğiyle giysilerinize zarar vermeden onları düzleştirir. Otomatik kapanma özelliği bulunan Fakir ütüler olası tehlikelere çözüm üretir. Damlama önleme özelliğine sahip ütülerle elbiselerinizin üzerinde su damlacıklarının yarattığı lekeler oluşmaz. Uzun kablolu ütüler sayesinde kollarınızı rahatça kullanarak giysilerinizi ütüleyebilirsiniz. Sürekli buhar desteği yaratabilen ve kireç önleyici özelliğe sahip ütü modellerini tercih ederek ev ortamında kaliteli bir şekilde ütüleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Evinizin Havasını Daha Kaliteli Hale Getiren Aletler

Fakir elektrikli ev aletleri kullanıcılarına konfor ve güvenliğin yanı sıra hijyen konusunda da önemli bir destek sağlar. Bu tip ürünler arasındaki hava temizleme ve nemlendirme cihazlarını sipariş ederek aileniz için sağlıklı bir ev ortamı yaratabilirsiniz. Tozları ve kokuları sensörler yardımıyla algılayıp hava kalitesini ölçen cihazlar ortamdaki havanın durumuna göre aksiyon alıp temizleme işlemi gerçekleştirebilir. Çoklu hava girişi sağlayan ızgaralarıyla hava akışını kolaylaştıran temizleme cihazları geniş yapılı gövde tasarımlarıyla güçlü bir hava çıkışı desteği oluşturur. Hepa filtresine de sahip cihazlarla hijyeni artırıp mikroorganizmaların çoğalmasını engelleyebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Fakir Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Ütüler
Süpürgeler
Hava Temizleme & Nem Alma Cihazları
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 213 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/fakir