Fakir Robot Süpürge

Rutin olarak gerçekleştirilen bir temizlik çeşidi olan süpürme işlemi, bazen bir hayli uğraştırıcı ve yorucu olabilir. Bu konuda büyük kolaylıklar ve avantajlar sunan yenilikçi ürün Fakir Robot Süpürge, kurtarıcı rolü üstlenir. Yeni teknolojiler kullanılarak üretilen ve iş gücünü kullanmayı reddeden Fakir robot süpürge, ev işlerinizde en büyük yardımcınız olmaya adaydır. Evinizi derinlemesine temizleme işlemini Robert isimli bu robot süpürgeye bırakabilir ve rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kendi İşini Yapan İnovatif Teknoloji

Yaşanılan ortamlar kir biriktirmeye ve tozlanmaya müsaittir. Bu nedenle sıklıkla süpürülmeleri ve temizlenmeleri gerekir. Bu iş için kullanılan standart elektrik süpürgeleri insan tarafından kullanılmaya ve iş gücüne ihtiyaç duyar. Bu durum da kullanıcının temizlik için vakit ayırmasını gerektirir ve yorulmasına neden olur. Yeni bir ürün olan Fakir robot süpürge, insandan bağımsız olarak temizlik işlemini kendisi gerçekleştirir. Şarjı dolu olduğunda ortalama 2 saat boyunca aralıksız çalışabilen robot süpürge, sahip olduğu güçlü sensörler sayesinde kirleri ve ortamı çok rahat algılayabilir. Akıllı navigasyon sistemi ile nereye doğru hareket edeceğini kendisi belirler ve evin her tarafında etkin bir temizlik sağlar. Uzaktan kumanda ile komuta edilebilen robot süpürge, tek tuşla çalışmaya başlar ve 2 farklı hız ayarına sahiptir. 62 dB ses seviyesine sahip olduğu için oldukça sessiz çalışır ve ortamda bulunan kimseyi rahatsız etmediği gibi temizlik esnasında uyumaya ve farklı işlerin yapılmasına da olanak tanır. Sanal duvar yani bariyer özelliği ile robot süpürgenin girmesi istenmeyen alanlar kullanıcı tarafından belirlenebilir. Bu akıllı özellik sayesinde temizlik işleminin yapıldığı alanlar rahatlıkla kontrol altında tutulabilir. Belli bir saatte çalışması isteniyorsa da zamanlama ayarı kullanılarak tercih edilen bir saatte temizleme işlemi yapması sağlanabilir. 

Her Noktada Etkili Temizlik İşlemi

Bagless filtre sistemine sahip ve 300 Pa hava akımı gerçekleştiren Fakir robot süpürge, güçlü emiş özelliği ile evin her yerinde derinlemesine bir temizlik sağlar. Sahip olduğu döner fırça ile sert zeminlerdeki kirleri bile yok ederken, yan fırçaları ile ulaşılması zor olan alanlara ulaşır. İdeal boyutları ile koltuk ve yatak altları gibi dar alanlara kolaylıkla girebilir. Ultraviyole ışık fonksiyonunu kullanarak her türlü zeminde detaylı bir temizlik işlemi gerçekleştirir. Temizlik esnasında merdiven ve köşe gibi yerleri rahatlıkla algılayarak hareket yönünü ayarlar, bir engelle karşılaştığında ise farklı noktalara yönelir. Bu sayede temizliği tamamen kendi başına yapabilir. Çevre dostu bir bataryaya sahiptir ve bataryanın bitmesine yakın ana gövde yerleşme istasyonunu arayıp bulur, böylece otomatik şekilde şarj olabilir. Manuel şarj da söz konusudur ve kullanıcı tercihine göre şarj şekli belirlenebilir. Sağlam dış yapısı sayesinde darbelere dayanıklıdır, kolay deforme olmaz ve uzun süre güvenle kullanılabilir. Kutu içeriğinden çıkan yedek filtreler ile motorun da ömrünün uzun olması sağlanır. Toz haznesi ve filtre yerinden kolayca çıkarılarak temizlenebilir. Tüm bu özellikleri ile oldukça kolay ve pratik bir kullanıma sahiptir.

Fakir Robot Süpürgenin Özellikleri

 • Sizin güç harcamanıza gerek bırakmadan etkili bir temizlik yapar.
 • Temizleyeceği alanları kendiniz belirleyebilir ve robot süpürgeye sınır koyabilirsiniz. 
 • Manuel olarak şarj edilebilmesinin yanı sıra kendini otomatik olarak da şarj edebilir.
 • Zamanlayıcı fonksiyonu ile sizin belirlediğiniz zamanlarda çalışabilir.

Siz de yaşadığınız ortamı güç harcamadan, yorulmadan ve yoğun bir gürültüye maruz kalmadan temizlemek istiyorsanız Fakir robot süpürgeyi hemen satın alabilirsiniz. Böylece farklı ve eğlenceli bir temizlik deneyimini vakit kaybetmeden yaşamaya başlayabilirsiniz. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Fakir Robot Süpürge

1 ürün var
 1. Değerlendirme Puanı
 2. Markalar A-Z
  1. Fakir Robot Süpürgeler
  2. Xiaomi Robot Süpürgeler
  3. Roborock Robot Süpürgeler
  4. Dyson Robot Süpürgeler
  5. Electrolux Robot Süpürgeler
  6. Anker Robot Süpürgeler
  7. iRobot Robot Süpürgeler
  8. Yukka Robot Süpürgeler
  9. Ecovacs Robot Süpürgeler
  10. ILife Robot Süpürgeler
  11. Liectroux Robot Süpürgeler
  12. Samsung Robot Süpürgeler
  13. Viomi Robot Süpürgeler
  14. Hobot Robot Süpürgeler
  15. Jallen Gabor Robot Süpürgeler
  16. Lydsto Robot Süpürgeler
  17. Miele Robot Süpürgeler
  18. Proscenic Robot Süpürgeler
  19. Robogil Robot Süpürgeler
  20. SW Future Robot Süpürgeler
 3. Kullanım Alanı
 4. Ses Seviyesi (dB)
 5. Boy
 6. Pil Tipi
 7. Şarj Süresi
 8. Renk
 9. En
 10. Fiyat Aralığı
  -
 11. Güncel Değerlendirme
 12. Fırsat Ürünleri
 13. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Fakir
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033/fakir
Başa dön