Fakir Robot Süpürge

Fakir robot süpürge Fakir firması tarafından üretilen son teknoloji bir temizlik cihazıdır. Günümüzde popülaritesini her geçen gün daha da artıran bu cihaz, evi temizlemenin en zahmetsiz ve kolay yoludur. Temizlik yapmak bazen ciddi anlamda zorlayıcı olabilir; zira temizlik yaparken sürekli eğilmek kalkmak ve çeşitli hareketler yapmak gerekir. Bu durum özellikle belirli yaşın üzerinde bulunan kişiler için zorlayıcı olabilir. Fakir robot süpürge rs 770 zorlayıcı koşullara karşı geliştirilmiş son teknoloji üründür. Yeni nesil Fakir robot süpürgeler klasik elektrikli süpürge modellerinden daha farklıdır. İlk olarak elektrikli süpürgelerle temizlik yapabilmek için insan faktörü gereklidir yani her ne kadar elektronik bir cihaz olsa da sizin yardımınız olmadan temizlik yapması imkansızdır. Yeni nesil Fakir robot süpürgeler ise insan faktörüne ihtiyaç duymadan çalışır. Başka bir deyişle siz gündelik işlerinizi hallederken ya da dinlenirken süpürge kendi kendine temizliğine devam eder. Böylelikle yorulmanıza gerek kalmaz. Yeni nesil Fakir robot süpürgeler evinizi derinlemesine temizleyerek hijyenik olmasını sağlar. 

Temizlik gibi zahmetli bir işi kolaylaştıran Fakir robot süpürge modelleri şarjı tam doluyken modeline göre 2 ila 4 saat arası kesintisiz bir şekilde kullanılabilir. Bu süpürgeler son teknoloji sensörlerle donatılmıştır ve gelişmiş kameralara sahiptir. Böylelikle ortamdan temizlenmesi gereken kirleri ve çevreyi kolaylıkla algılayabilmekte ve anlamlandırabilmektedir. Ayrıca bu ürünler akıllı bir navigasyon sistemine de sahiplerdir; evin hangi bölgesine gitmeleri gerektiğini bilir ve evin istenen bölümlerinde etkili temizlik sağlar. Fakir robot süpürge 720 modeli ve diğer fakir süpürge modelleri uzaktan komut sistemine sahiptir. Bu sayede uzaktan kumanda edilerek yönlendirilebilirler ve istenildiğinde çağrılabilir ya da uzaklaştırılabilirler. Çalışması için başlat düğmesine basmak yeterli olup cihazlar iki farklı hız ayarına sahiptir. Fakir robot süpürge temizlik esnasında 62 desibel ses çıkartmaktadır ki bu hemen hemen insan konuşmasıyla eş değer bir gürültüdür yani çalıştığı esnada sizi ve çevrenizdeki kişileri rahatsız etmez; oldukça sessizdir. Cihazı çalıştırdıktan sonra uyuyabilir ya da gündelik işlerinizle ilgilenmeyi sürdürebilirsiniz. Fakir robot süpürgelerin en kullanışlı yanlarından biriside sanal bariyerler belirleyebilmenizdir. Odanıza ya da robot süpürgenizin girmesini istemediğiniz herhangi bir yere sanal bariyerler koyabilirsiniz. Böylelikle robot temizlik yaparken oraya geldiğinde sanal bariyeri fark eder ve oraya girmez. Bu özellikleri sayesinde cihazın tüm kontrolleri tamamen elinizdedir yani başına buyruk hareket edebilmesi söz konusu değildir. 

Fakir robot süpürge 770 elektrikli süpürgeyi istediğiniz zamana programlamanız mümkündür. Böylelikle cihaz istediğiniz zaman geldiğinde otomatik olarak çalışmaya başlar ve evi temizler; istediğiniz zamanda durur. Süpürgeler torbasız bir filtre sistemine ve güçlü bir hava akışına sahiptir. Güçlü emiş gücü sayesinde evde bulunan tüm kirleri temizleyerek hijyenik bir ortam yaratır. Fakir robot süpürgede ana fırça ve yan fırçalar olmak üzere iki farklı fırça tipi yer alır. Ana fırça döner yapıdadır ve sert zeminleri başarılı bir şekilde temizler. Yanlarda bulunan fırçalarsa yine döner yapıda bulunmakla birlikte ana fırça tarafından ulaşılamayan, ulaşılması zor alanları temizler. Kısıtlı alanlara sığabilecek bir tasarıma sahip olan Fakir robot süpürge modelleri koltuk altlarına ve yatak altlarına zorlanmadan girerek bu bölgeleri temizler. UV özelliği bulunan son teknoloji cihazlar bu özellikleri sayesinde her türlü zemini derinlemesine ve hassas şekilde temizler. Temizlik esnasında önüne çıkan engelleri kolaylıkla algılayabilecek şekilde geliştirilmiştir. Bu sayede merdivenleri ve duvar köşelerini ayırt eder. Ayrıca böyle engellerle karşılaşmasının ardından hareket yönünü yeniden belirleyerek dönüş yapar. Bu nedenle merdivenlerden düşmesi ve hasar alması yönünde endişe etmenize gerek yoktur. Fakir robot süpürgeyi çalıştırdıktan sonra temizliği zihninizden uzaklaştırabilirsiniz çünkü cihaz size ihtiyaç duymadan tüm evi temizler. Fakir robot süpürge çevre dostu bir pile sahiptir ve çalışırken pil seviyesini kontrol eder. Şarjını ana ünitesine dönebilecek şekilde ayarlayarak başlangıç noktasına döner ve şarjını doldurur. 

Fakir Robot Süpürge Modelleri

Fakir markası küçük ev aletleri üretmesiyle bilinir. Firmanın ürettiği Fakir robot süpürgeler temizlik anlamında kullanıcılarına büyük kolaylık sağlar. Özellikle yoğun çalışan kişiler temizlik yapmak noktasında yeterli zamanı bulamayabilir. Bu noktada fakir robot süpürge modelleri imdadınıza yetişerek yaşam alanınızı temizler ve size hijyenik bir ev ortamı yaratır. Fakir robot süpürgeler farklı modellere ve renk seçeneklerine sahiptir. Doğal olarak modeller arasında özellik yönünde farklılıklar olabilmektedir. Son çıkan modeller diğerlerine oranla daha fazla özelliğe sahiptir ve yapısal olarak da daha gelişmiştir. Modellerin bazılarında silme özelliği de yer alır yani bu modeller bir yandan güçlü emiş özelliği sayesinde kirleri yerden temizlerken bir yandan da su püskürterek zemini hijyenik hale getirir. Bu noktada akıllara ‘fakir robot süpürge silme nasıl yapılır’ sorusu gelebilir. 

Fakir robot süpürgelerin temizliğe ek olarak silme işlemi de uygulaması için bazı adımların eksiksiz bir şekilde izlenmesi gerekir. Öncelikle süpürgenin su haznesi yeterli oranda doldurulması ve ideal temizlik için mop kısmı kontrol edilmelidir. Süpürge temizliğe başlamadan önce su haznesini gerekli şekilde kapatıldığından emin olunmalıdır. Aksi halde cihazın hareketi esnasında su haznesinden dışarı taşarak elektronik aksamlara zarar verebilir. Bu da cihazın tamamen bozulmasına ya da bazı fonksiyonları yerine getirememesine sebebiyet verebilir. Su haznesinin uygun şekilde yerleştirildiğinden emin olunduktan ve mop kontrol edildikten sonra cihaza temizlik yapması ve yer silmesi için komut verilebilir. İlgili komutun bilgisayar tarafından algılanması ve işlenmesinin ardından gerekli mekanik bölümler ve elektronik sistemler devreye girerek silme işlemi gerçekleştirilir. Öte yandan Fakir akıllı robot süpürge sadece sert zemini temizlemek ya da silmek için kullanılmaz; ayrıca halıları da temizleyebilir. 

Bu özelliğe sahip modeller halıların üzerine çıkarak halıların içerisinde bulunan kirleri yüksek emiş kabiliyetleri sayesinde temizler; halınız daha sağlıklı hale gelir. Ayrıca halınızda mikrop üreyemeyeceği için hastalanma riskinizde önemli ölçüde azalır. Evcil hayvan bulunan evlerde hayvanların tüy dökme dönemi ciddi bir sorundur; dökülen tüyler halıların arasında kalabilir ve bu durum pekte hijyenik sayılmaz. O sebeple tüylerin halıdan temizlenmesi gerekir. Fakir robot süpürge özellikleri sayesinde kedi kıllarını halıdan kolaylıkla ayırt edebilir ve ardından temizler. Bu nedenle saç dökülmesi problemi yaşayanlar ve evcil hayvan besleyenler için ideal bir tercih olabilir. Cihazların halıları temizlemesi üzerinde etkili olan faktörse halının boyutudur. Halının tüylü kısımları cihazın temizleyebileceğinden daha uzunsa o halde cihaz halıyla ilgilenmez ve onu bir engel olarak algılar. Bu algılama sensörler sayesinde gerçekleşmektedir; robot süpürge halıyı engel olarak algılayacak olursa çevresinden dolaşacaktır. O sebeple eğer ki robot süpürge almak ve hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız halı yüksekliklerini hesaba katmanız en ideal seçimi yapmanızı sağlar. 

Kolay Kullanım Sunan Fakir Robot Süpürgeler

Fakir robot süpürge rs 710 son derece kolay ve pratik bir kullanıma sahiptir. Aslında kullanıcıya düşen sadece süpürgeyi kontrol etmek ve bazı komutlar vermektir. Süpürgeye komutlar bazı modellerde kumanda vasıtasıyla bazı modellerde ise akıllı telefona indirilen uygulama sayesinde gerçekleştirilir. Verilen komutları kısa zaman içerisinde algılayan modeller anında temizliğe başlar. Temizlik esnasında şarjı sürekli kontrol eden cihazlar, temizliği tamamlamaya şarjının yetmediği durumlarda şarj ünitesine geri döner ancak temizlik yarım kalmaz. Verdiğin komutlar cihaz üzerinde halen kayıtlıdır. Şarj ünitesinde bataryanın tamamen şarj olmasının ardından robot süpürge temizliğe kaldığı konumdan devam eder. ‘Fakir robot süpürge nasıl kullanılır’ diye düşünen bir kişinin kumanda üzerinde yer alan yönlendirmeleri ya da mobil uygulama üzerindeki yönergeleri takip etmesi yeterlidir. 

Komut vermek son derece basit olmakla birlikte çalıştıktan sonraki tüm süreç cihazın kendi kontrolündedir. Size sadece temiz bir evde yaşamanın keyfini sürmek kalır. Fakir robot süpürgeler zamandan tasarruf sağlamak noktasında da önemlidir. Evinizde bir Fakir robot süpürge varsa temizliği dert etmenize gerek yoktur. O sizin yerinize tüm evi temizler. Böylelikle temizlik için harcayacağınız zamanı kendinize ayırabilir ya da varsa gündelik işlerinizi halletmek için kullanabilirsiniz. Fakir robot süpürgeler son teknoloji kullanılarak geliştirilmiştir. Üzerinde yer alan kamera ve sensör sistemleri birçok şeyi birbirinden ayırabilmesini sağlar. Masa, sehpa, dolap ya da yerde bulunan herhangi bir şeyi engel olarak algılayarak çarpmamak için yönünü değiştirir ve etrafından dolanır. Ayrıca hareketli canlılara karşıda duyarlıdır. Bu sayede evcil hayvanınıza, size ya da misafirinize çarpmamak içinde yönünü günceller ve istenmeyen kazalar gerçekleşmez. 

Fakir robot süpürgelerin en güzel yanlarından birisi de uzun ömürlü bir yapıya sahip olmasıdır. Tüm kurallara uygun bir şekilde kullanıldığında yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Öte yandan bataryası da cihazın kendisi gibi uzun ömürlüdür. AR-GE çalışmaları sonunda üretilen bataryası sorunsuz çalışır ve oldukça uzun ömürlüdür. Yüksek hareket kabiliyetine sahip olan Fakir akıllı robot süpürgeler hızlı bir şekilde manevra yapabilir. Ayrıca engel aşma yeteneğine de sahip olan ürünler, modeline göre belirli yükseklikleri sorunsuz bir şekilde aşabilir. Bu sayede kapı eşikleri sorun olmaktan çıkar ve süpürge odaları dolaşarak temizlik yapar. Fakir robot süpürgeler tek yaşayanlar tarafından tercih edilebileceği gibi geniş aileler tarafından da tercih edilebilir. Özellikle ev hanımlarının işini ciddi anlamda kolaylaştırdığı söylenebilir. Robotun belirli bölgelerine yerleştirilmiş sensörler robotun bulunduğu ortamı ve bulunduğu ortamın ne kadar kirli olduğunu kusursuz bir şekilde analiz eder. Sahip olduğu UV teknolojisi ise robotun derinlemesine temizlik yapmasına ve ortamda maksimum hijyen sağlamasına yardımcı olur. Bu nedenle robot süpürgenin ne oranda temizlediğine dair aklınızda soru işareti kalmasına gerek yoktur. Fakir robot süpürge fiyatları modeline göre değişkenlik gösterir. Modellerin özelliklerini inceleyerek evinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. 

Fakir Robot Süpürge Wi-Fi Olmadan Çalışır mı?

Fakir robot süpürge modelleri WİFİ olmadan çalışabilmektedir. Yani WİFİ ağına bağlı olmadan tüm evi temizleyebilir ve ardından ünitelerine geri dönebilirler. Öte yandan istenildiği takdirde tek bir tuşla temizlik sonlandırılabilir ve yuvasına çağrılabilir. Yani temizliği istediğinde başlatmak istediğinde bitirmek tamamen kullanıcının elindedir. 

Fakir Robot Süpürge Devamlı Şarjda Kalmalı mı? 

Fakir robot süpürge şarj ünitesinde kalmalı ve tamamen dolmadan kullanılmamaya özen gösterilmelidir. Eğer ki tatile çıkacaksanız ya da başka bir nedenle robot süpürgeyi uzun zaman kullanmayacaksanız o halde şarj ünitesini prizden çekebilirsiniz. Kullanacağınızda yeniden prize takabilir ve şarj etmenizin ardından yeniden kullanabilirsiniz. 

Fakir Robot Süpürge Fiyatı Ne Kadar? 

Fakir robot süpürge fiyatı modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyat farkının birkaç farklı sebebi vardır. Bunların en başında cihazların özelliklerinin birbirinden farklı olması gelir. Evinize en uygun modeli tercih ederek kullanabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fakir Robot Süpürge

9 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?