Birbirinden farklı özelliklere sahip olan Fakir marka süpürgeler için üretilen aksesuarlar; düşme, çarpma ve benzeri olumsuz durumlar karşısında yıpranan ve deforme olan parçaları değiştirmenize imkân sunuyor. Ev, ofis ve benzeri çeşitli alanlarda temizlik yapmanızı kolaylaştıran ürünler, süpürgenizin daha iyi çalışmasına fırsat tanıyor. Toz torbalarından hepa filtrelere, süpürge borularından emici yer başlığına pek çok aksesuar parçasıyla birlikte makinenize bakım yapmanızı kolaylaştırarak birçok soruna çözüm sunuyor.

Hijyenik olarak daha iyi bir performans elde etmenize yardımcı olan modeller, alternatif seçenekleriyle de süpürgenizin verimliliğini maksimum seviyede tutuyor. Fakir süpürgenizi ilk günkü performansında kullanabilmeniz için yenileyebilmenize olanak tanıyor. Hafif malzemelerden üretilen aksesuar parçaları, süpürgenizi daha rahat hareket ettirebilmenizi sağlayarak iyi bir deneyim elde etmenize yardımcı oluyor.

Fakir Süpürge Aksesuarları İle İlk Günkü Performans

Özellikle toz torbası ve filtreleri gibi önemli parçaları yenilemenizi sağlayarak periyodik bakım yapmanızı kolaylaştıran Fakir süpürge aksesuarları, yaşam alanlarınızın hijyen kalitesini artırıyor.

Birbirinden farklı süpürge modelleri için geliştirilen ürünler, makinenizin çekim gücünü ideal düzeyde tutarak temizlik performansınızı da yükseltiyor. 

Kaliteli ve bire bir tasarımlarıyla zarar gören süpürge başlıklarınızı değiştirmenizi mümkün hale getiren aksesuarlar, tak çıkar özelliğiyle pratik bir kullanım deneyimi sunuyor.

Uzun süre kullandığınız parçaları değiştirme şansı veriyor, böylece makinenizi yenileyebilmenizi sağlıyor.

Tekli ve çok paketler halinde kullanıma sunulan Fakir süpürge aksesuarları, makinenizin deforme olan aksamını değiştirmenize imkân sunarak birçok sorunu ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyor.

Süpürge torbalarının da aralarında bulunduğu pek çok parça, farklı modellere uygun seçenekleriyle temizlik yaparken çekim gücünüzü artırıyor.

Güçlü filtre sistemiyle toz ve partikülleri muhafaza eden torbalar, tek kullanımlık modelleriyle hijyenik bir ortam oluşturmanıza olanak tanıyor

Geniş Ürün Yelpazesiyle Fakir Süpürge Aksesuar Parçaları

Arzuladığınız temizliği ve hijyenik performansı elde etmenizi sağlayan Fakir süpürge aksesuarları arasında yer alan süpürge hortumları, yırtılma ve benzeri durumlara karşı dayanıklı tasarımlarıyla iyi bir kullanım deneyimi sunuyor.

Kompakt yapısıyla kolay monte edilebilir ürünler, farklı uzunluklara sahip modelleriyle daha rahat hareket edebilmenizi sağlıyor.

Süpürge aksesuarları arasında yer alan emici yer başlıkları ise birbirinden farklı tasarımlarıyla pek çok köşeyi rahatlıkla süpürebilmenize yardımcı oluyor.

Hafif, pedallı ve tekerlekli alternatifleriyle fırçalı ve fırçasız olarak kullanılabilen aksesuar modelleri, geniş emiş kanallarıyla yüksek süpürme performansı elde etmenize imkân veriyor.

Paslanmaz çelikten üretilen teleskopik borular, ihtiyacınıza göre kolaylıkla uzatıp kısaltabileceğiniz yapısıyla hareket kabiliyetinizi yükseltiyor.

Fakir süpürge modelinizle uyumlu olarak çalışan pek çok aksesuar, birçok probleme karşı çözüm sunan geniş ürün yelpazesiyle makinenizin verimliliğini artırıyor, ömrünü uzatıyor.

Her Modele Uygun Filtre Alternatifleriyle Temiz Bir Hava

Dikey, kaset ve hepa filtreleriyle de temizlik performansınızı artıran Fakir süpürge aksesuarları, havadaki kirli partikülleri temizlemenize imkân sunuyor. Özel liflerden üretilen pek çok filtre modeli, makinenizin çekiş gücünü artırırken toz ve polenleri hapsediyor, havanın dışarı steril bir şekilde çıkmasını sağlayarak evinizdeki temiz havayı koruyor.

İleri teknolojiyle üretilen Fakir filtreler, kompakt tasarımlara sahip modelleriyle birkaç adımda kolaylıkla değiştirilebiliyor. Hepa filtreler ile de en küçük toz parçacıklarını yakalamanıza imkân sunan ürünler, yaşam alanlarınızda hava kirliliğinin önüne geçerek hijyenik bir sonuca ulaşmanızı sağlıyor. Herhangi bir bakım gerektirmeyen tasarımları sayesinde evinizin veya ofisinizin hava kalitesini artıran filtreler, makinenizin filtre sisteminin daha iyi çalışmasına yardımcı oluyor. Süpürgenizin üst düzey bir performans sergilemesine fırsat tanıyan Fakir süpürge aksesuarları, çeşitli ürün alternatifleriyle pek çok parçayı değiştirme ve yenileme şansı veriyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fakir Süpürge Aksesuarları

449 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 449 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/17712/fakir