Sıcak yaz günlerinde imdadınıza yetişen vantilatörler, ideal bir serinletme aracı olarak her daim talep görüyor. Pratik kullanımı, kolayca taşınabilirliği ile evde, iş yerinde sıkça tercih edilen bir fanlama cihazı olan vantilatör, özellikle klimalı ortamlardan rahatsız olanların öncelikli tercihi oluyor. Fakir, farklı ihtiyaçlara seslenebilen vantilatör modelleri ile en çok tercih edilen markaların başında geliyor. İklimlendirme ve fan teknolojilerinde son yıllarda yaşanan gelişmeleri yeni ürünlerinde başarıyla yansıtan Fakir'in, tercih ettiğiniz bir vantilatör modeli ile yaz mevsimini sıcaktan bunalmadan geçirebilirsiniz.

Fakir Vantilatör Modelleri

Elektrikli ev aletleri kapsamında zengin ürün seçenekleri sunan dünyaca ünlü Alman markası Fakir'in vantilatör modelleri, kalite ve performans açısından beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. Ev cihazlarına yönelik gelişen teknolojilere yön veren markaların başında gelen Fakir, vantilatör seçeneklerinde de kullanışlı, işlevsel ve güçlü serinletme etkili ürünler sunuyor. Modeller gerek serinletilecek ortamın genişliğine, gerekse serinletme seviyesine göre farklı kapasitelere sahip nitelikler içeriyor. Arzu edilen düzeyde havalandırma sağlayan Fakir vantilatör modelleri ile sıcak günlerde ferah ve rahat ortamlara kavuşabilirsiniz.

Üstün Fakir teknolojisinin geliştirdiği vantilatör modelleri hem klasik hem de modern kule tipi ürün seçeneklerinden oluşuyor. Klasik vantilatör modelleri, ayarlanabilir yükseklikleri, oval salınımlı ve farklı yönlere döndürülebilir 5'li pervane bölümleri, ister manuel ister uzaktan kumandalı kontrol edebilme özellikleri ile öne çıkıyor. Ayrıca normal, doğal, uyku modu gibi farklı çalıştırma seçenekleri ile dilediğiniz hızda serinlik elde edebilme imkanı sunuyor. Fazla geniş olmayan mekanlar için son derece uygun olan klasik vantilatör modelleri, şık, dekoratif ayaklıklı ve dayanıklı malzemeden üretilen aksamlarıyla da yıllarca kullanılabiliyor.

Fakir'in kule tipi vantilatör modelleri ise geniş mekan ve ortamlarda daha güçlü serinletme performansı sunan özellikleri ile dikkat çekiyor. Oldukça güçlü hava akımı sağlayan bu vantilatörler, modern endüstriyel tasarım çizgileriyle de göz dolduruyor. Farklı rüzgar gücü ve hız kademeleri ile istenen ölçüde serinletme sağlayan modeller, geniş açılı salınım yapabilme özellikleri sayesinde ürettikleri rüzgarla mekanın her noktasına erişebiliyor. Oda ısısını gösteren dijital ekranları ve uzaktan kumandaları ile kolay, işlevsel kullanım olanağı sunan kule tipi vantilatörler, salon ve benzeri geniş mekanlar için son derece ideal havalandırma sağlıyor.

Fakir Vantilatör Fiyatları

Fakir markası birçok küçük ev aleti seçeneğinde olduğu gibi vantilatör modellerinde de bütçenize uygun, nitelikli ürünler sunuyor. Marka, malzeme kalitesi açısından metal aksamlarında ve elektronik sistemlerinde kullanılan öğelerin üstün nitelikler sergilemesine rağmen, bu üstünlüğü makul fiyatlar ile buluşturmayı başarıyor. Fakir vantilatör fiyatları modellerin tipi ve fonksiyon seçeneklerine bağlı olarak farklı fiyat aralıklarından oluşuyor. Örneğin klasik vantilatör modelleri daha düşük fiyatları ile öne çıkıyor. Kule tipi modeller ise klasik modellere oranla daha yüksek fiyatlarla satılıyor.

Fiyat kalite dengesini en iyi şekilde yansıtan Fakir vantilatörleri, sadece ürün fiyatları kapsamında değil, enerji tüketimi açısından da bütçe beklentilerinizi karşılıyor. Minimum enerji sarfiyatı ile yüksek serinletme performansı sağlayan modeller, kabul edilebilir tüketim aralıklarında uzun süreli çalıştırılabiliyor. Hem ürün fiyatı, hem de elektrik tüketimi bağlamında cüzdanınız ile dost vantilatör seçenekleri sunan Fakir, evinizi serinletmekle kalmayıp bütçenizi de koruyor.

Vantilatörlerin fiyatı, kalitesi ve fonksiyonelliğinin yanı sıra, sağlıklı kullanımı da oldukça önemli bir konudur. Direkt rüzgar etkisi vücut üzerinde kas tutulması, üşütme ve benzeri olumsuz etkilere neden olabilmektedir. Çocukların olduğu mekanlarda bu olumsuzluklara daha da dikkat etmek gerekiyor. Fakir'in ayarlanabilir fonksiyonları, vantilatörü hem verimli hem de sağlıklı kullanmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca ortam havalandırması ve hava sirkülasyonu sağlaması açısından da etkili olan Fakir modelleri, yazın kapalı ortamlarda terlemeden rahatça kalabilmenize, geceleri ise bunaltıcı havaları serinleterek uyuyabilmenize olanak tanıyor.

Fakir Vantilatör Fiyatları

10 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fakir
  2. Raks
  3. Skytech
  4. Kaşkar
  5. Airking
  6. Rubenis
  7. Cvs
  8. Dijitsu
  9. Dzyn
  10. Premier
  11. Süsler
  12. Esty
  13. Goldmaster
  14. Rowenta
  15. Dündar
  16. Güçtay
  17. Master
  18. King
  19. Vals
  20. Bahçıvan
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Vantilatör Tipi
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Fakir
DSACategoryId/2147483638/161876/17412/fakir
BAŞA DÖN