1986 yılında üretime başlayan Fantom markaları, küçük ev aletleri ve profesyonel temizlik ürünleri üretimini günümüzde de hala sürdürüyor. İçinde bulunduğu sektörde zengin ürün yelpazesi ile öne çıkan firma, yaklaşık 70 ülkeye ürünlerini ihraç ediyor. Ülke çapında 400'e yakın servis ağı ile satış sonrası da müşterilerine hizmete devam eden Fantom, alanındaki en iyi firmalar arasında yer alıyor. Çevre dostu, Avrupa standartlarındaki üretim faaliyetleri ile de öne çıkan firmanın 7 farklı ürün grubu bulunuyor. Ürün gurubu içinde elektrikli süpürgeler, buharlı temizleyiciler, içecek hazırlama, gıda hazırlama, kişisel bakım, ısıtma, ev gereçleri yer alıyor.

Fantom süpürge, ürün grupları içinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Fantom elektrikli süpürge modelleri arasında dikey ve yatay süpürge modelleri yer alıyor. Farklı çekiş gücüne sahip modellerin yanında yıkıma ve buharla temizleme moduna sahip modeller de markanın ürün yelpazesinde bulunuyor. Ayrıca profesyonel kullanım için süpürgeler, toz torbasız modelleri de bu markada bulabilmek mümkün. Fantom markasının su ısıtıcısı, blender, çay makinesi, kahve makinesi, kurutmalık, sebze ve katı meyve sıkacağı, büyük mekanların temizliği için kullanılan kat arabalarına ait farklı model seçenekleri hepsiburada.com da yer alıyor.

Ev kullanımı için ya da profesyonel alanda kullanmak için birçok ürün seçeneği bulunan Fantom markalı ürünlerden dilediğinizi, ihtiyacınıza en uygun olan ürünü hemen sepete ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fantom

668 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Miktar
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Başa dön